Pööningu leiud

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
Kasutaja avatar
selbstlader
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 30 Okt, 2008 22:44
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Pööningu leiud

Postitus Postitas selbstlader »

Sai siis natuke katusealust koristatud ja leidsin need
Pilt
Aasta arvu ei ole, aga arvatavasti 41-42
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Ja siis veel see
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Vabal ajal olen ma normaalne, aga vaba aega mul ei ole.
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Tekst on hea...

Sõda kui tõend palavast armastusest laste vastu... :oops:
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Mind hakkas hoopis huvitama diivan/tugitool, millel pildid tehtud. Paistab olevat mööblitükk, millele veel eelmisest vabariigist pärit kangas peal. Vähemasti sai hiljaaegu sellist kangast vahetatud ning raadiotooli omanik väitis, et riie pärineb kolmekümnendate lõpust.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
alban
Liige
Postitusi: 1208
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Postitus Postitas alban »

Kas selle "Adolf Hitler ja lapsed" teose ei andnud mitte uuesti välja Risto Teinonen eelmisel või üleeelmisel aastal?
Kasutaja avatar
selbstlader
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 30 Okt, 2008 22:44
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas selbstlader »

Vabandust, et teemast kõrvale lähen aga diivan mul selline
Pilt
Äkki Lemet oskab mulle selle kohta midagi tarka öelda. Keskel üks plekk mille üks joodik just eile tekitas :wall:
Vabal ajal olen ma normaalne, aga vaba aega mul ei ole.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Joodikule paku suures mahus tappa. Tegu ilmselt siis riide järgi jah ennesõjaaegse asjaga, ottomanideks kutsutavaga(tegelikult küll pooleldi otoman,päris stiililiselt õigel peaksid olema seljatoeks kolm lahtist patja, milliste nurkades kangast roosid või siis lihtsalt tutid) Valmistati neid küll ka peale suurt sõda artellides viiekümnendate keskpaigani, aga et pildi pealt tundub esikant igati hea ja kõva olevat, siis võib oletada, et kas on teist hiljem putitatud (ja siis vana riie tagasi pandud- olen seda originaalsuse huvides isegi teinud, kui riie veel korras ja ainult pesemisega läbi saab) või on siis tegu suht vähetarbitud istumisalusega, nagu neid sõjaeelsete uuemapoolsete elamiste külalistetoas valge riide all peeti ja kus lapsi nüpliga kallist mööblitükist eemale hirmutati. Tegelikult on uskumatu, milliseid ilusaid ja heas korras pehmeid mööblitükke vanaprouade elamisest on välja tulnud. Koos meenutustega näiteks 35 aastal varsti peale pulmi koos mehega soetatud komplektist.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
selbstlader
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 30 Okt, 2008 22:44
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas selbstlader »

Tänud Lemetile. Joodikule annan malka nii et malk sitane ja pärast annan selle eest et malga ära sittus :)
Vabal ajal olen ma normaalne, aga vaba aega mul ei ole.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

selbstlader kirjutas:Tänud Lemetile. Joodikule annan malka nii et malk sitane ja pärast annan selle eest et malga ära sittus :)
Joodikule anna parem kõver nõel näppu(nõela saad Tartust "Sohvameistrist" Turu uulitsast näituseks või Tallinnas "Nevoteksist") ja las õmbleb patukahetsuse märgiks ilunööri paremas servas kinni. Sellised rippumised kipuvad imekähku jalgadesse kinni jääma ja lõplikult rebenema.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline