Tahaks neid pilte, kas kellelgi on?

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Venekeelseid SS propaganda plakateid ei ole mina ka näinud, oleks huvitav.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
grenader
Liige
Postitusi: 33
Liitunud: 11 Veebr, 2005 9:04
Kontakt:

Postitus Postitas grenader »

http://bka-roa.chat.ru/bka_posters_eng.htm
veits valge vene propagandat kvaliteet just mitte koige parem muidu huvitav sait
Varemeist tõuseb kättemaks.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2059
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Kas selliseid propagandaplakateid oleks võimalik saada ka sellisel kujul, et kannataks välja printida suuremaformaadilisele paberile (A3), päris hea oleks mõni taoline tuppa seinale riputada. Oskab keegi infot anda või kui kellegil juhtub äkkitselt originaalisid olema, saab ehk koopiat teha.
Kasutaja avatar
Nestonia
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Aug, 2005 0:30
Kontakt:

Postitus Postitas Nestonia »

speedsta kirjutas:Kas selliseid propagandaplakateid oleks võimalik saada ka sellisel kujul, et kannataks välja printida suuremaformaadilisele paberile (A3), päris hea oleks mõni taoline tuppa seinale riputada. Oskab keegi infot anda või kui kellegil juhtub äkkitselt originaalisid olema, saab ehk koopiat teha.

sama küsimus Eesti plakatite kohta
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Juhan »

Minu arust on võimalik need tavalised pildid mingite kindlate programmidega vms. ka suuremana välja printida. Kui näiteks on väga hea fotoprinter, siis võib see asi isegi täiesti võimalik olla...
Igaks juhuks aga kontrollige üle. See oleks suhteliselt negatiivne, kui mõni optimist üritakski seda minu teooria järgi proovida ning see lõppeks ressursside raiskamisega... :oops:
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
ants431
Liige
Postitusi: 729
Liitunud: 30 Jaan, 2007 21:54
Kontakt:

Postitus Postitas ants431 »

Frundsberg kirjutas:Oleg, juhul kui sa asetad Venemaa ja bolshevismi vahele võrdusmärgi, siis on Su ajaloonägemus küll suhteliselt ühekülgne. Ma pole veel näinud mitte ühtegi II m.s. aegaset Saksa propagandaplakatit, mis kutsuks hävitama Venemaad või venelasi. Asi oli maailmavaates, mitte rahvuses.
Ega sakslased siis nii lollid ka ei olnud, et oma kõiki kuritegelikke kavatsusi avalikult plakatitele kirjutasid! :D
Nii lollid olid nad küll, et vene sõjavangid lasti surnuks nälgida ja sellega Stalinile teene osutasid.
:D
Kui nad oleksid vangidesse inimlikult suhtunud, oleks 90% vene sõjaväest ennast vabatahtlikult vangi andnud!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist