Venelaste propagandafilm "Eesti - ajaloo risttee"

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Style
Liige
Postitusi: 67
Liitunud: 24 Aug, 2006 23:34
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas Style »

Venemaa-Eesti suhetest:
Ei tea, kas ka eestikeelses Linnalehe versioonis oli (kahtlen), kuid teisipäevases venekeelses on toodud uudis "Izvestija" interneti portaalis tehtud küsitluse kohta. Küsitluses oöi küsimus "Miks Eesti valmistub sõjaks Venemaaga?". Ei küsita "kas" või "millal", vaid konkreetselt "miks"!

Filmist arvan, et DVD-l seda vaevalt keegi näeb, va kui oma tehtud koopia TV-salvestusest.
Googeldades leidsin, et seda filmi, väidetavasti, näitasid kohalikud kaabel-kanalid enne 22.septembrit. Ise kohalike kanaleid suurt ei vahi, tõestada või ümber lükata ei saa.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

ega see kuulus film juba kuskil ftp's ei kükita?
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Meil võiks keegi lõpuks aru saada, et nn "prpagandasõda" on julm ja halastamatu - seega jaanalinnuna pead liiva alla peita pole mõtet.
Vaatasin eile õhtul Riigikogu jututoa ülekannet. Kultuuriministri vastused Laari küsimustele antud filmi jne suhtes tekitsid minus küll leebelt väljendudes "kõhklusi, mitte kahtlusi" diagnoosi suhtes .....

Haridusminister tõusis minu silmis oma konkreetse ja selge jutuga vähemalt 3 palli võrra kõrgemale.

Aga iseenesest vaataksin ka mina seda "linateost" huviga - teaks ette, kuhu asjaga tüüritakse. Oma silm pidi ikka kuningaks olema!
Seega võtan järjekorda: kui keegi aitab mul uudishimu rahuldada - olen äärmiselt tänulik!

o
Roamless
Liige
Postitusi: 3811
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Postitus Postitas Roamless »

Seda teemat algatades lootsin saada infot filmi kohta ,mitte ei soovinud algatada üldist poliitilist arutelu, kus kõik foorumiliikmed hakkavad jutustama oma maailmavaatelistest ideedest ja arutama ,kas Eestis on natsismi või ei.Kui midagi asjalikku filmi kohta rohkem öelda pole, soovitan teema lukkupanemist.
Unforeseen consequences
Zill154
Liige
Postitusi: 276
Liitunud: 08 Juun, 2005 13:26
Kontakt:

Postitus Postitas Zill154 »

muidugi eestlased sõdisid oma iseseisvuse eest sellepärast et vene propagandet kuulata.Ei nad sõdisid selle pärast,et näidata et maa mida on paljud riigid vallutanud ja ahistanud on neile ikka kallis ja jääb alatiseks meelde!
soadf
Liige
Postitusi: 1194
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:15
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas soadf »

http://www.shtab.lv/main.php?w2=news&news_id=1124 Kas see film?Nii siin foorumis on kindlasi palju noori ,kes vene keel ei m8ika ja keegi vanem foorumlane v8iks selle 8ra t8lkida.
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Ei, see on vana ja teine film.
Kasutaja avatar
suurpomm
Liige
Postitusi: 749
Liitunud: 17 Juul, 2005 9:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas suurpomm »

Pumbas oli selline fail üleval Estoniya.avi . Tegemist on miitinguga Eesti saatkonna ees. Poodi nukku, aga lipu põletamist ei näidatud.
Kasutaja avatar
Aumees
Liige
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Dets, 2005 10:25
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Aumees »

Sasha kirjutas:Olgu. Vanema inimese õiguse vastu mul ei ole midagi.
See on tore,et on olemas pieteeditunne.
Aga see ei ole siiski alati määrav. Teie mõtteavaldused on mõneti libedikud. Mina olen kasvatatud oma rahvust hoidvas vaimus ja vaevalt, et Teidki. Niisiis, miks peaks üks "šasa" olema lojaalne Eesti nn. "
fasistidele". Tegelikult:Väike rahvas tahab oma ilusal maal hästi elada?
-Minu au on truudus-
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Aumees kirjutas:Mina olen kasvatatud oma rahvust hoidvas vaimus ja vaevalt, et Teidki. Niisiis, miks peaks üks "šasa" olema lojaalne Eesti nn. "
fasistidele". Tegelikult:Väike rahvas tahab oma ilusal maal hästi elada?
Sellega, et elementaarne eneseväljendamise oskus on võõras "oma rahvust hoidvas vaimus kasvatatud" inimestele, olen juba harjunud. Kui muud saavutused puuduvaad, jääbki oma etnilise päritolu üle uhke olla. :) Mu kaastunne sellise kasvatuse ohvritele.

No nii, see selleks. Nüüd ole hea, dešifreeri palun mida siis täpselt sa tahtsid ütelda või küsida?
tere
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 27 Mär, 2006 13:43
Kontakt:

Postitus Postitas tere »

Sasha kirjutas:
Aumees kirjutas:Mina olen kasvatatud oma rahvust hoidvas vaimus ja vaevalt, et Teidki. Niisiis, miks peaks üks "šasa" olema lojaalne Eesti nn. "
fasistidele". Tegelikult:Väike rahvas tahab oma ilusal maal hästi elada?
Sellega, et elementaarne eneseväljendamise oskus on võõras "oma rahvust hoidvas vaimus kasvatatud" inimestele, olen juba harjunud. Kui muud saavutused puuduvaad, jääbki oma etnilise päritolu üle uhke olla. :) Mu kaastunne sellise kasvatuse ohvritele.

No nii, see selleks. Nüüd ole hea, dešifreeri palun mida siis täpselt sa tahtsid ütelda või küsida?
Sina, osa rahvast kes on põhimõtteliselt igasuguste eestluse ilmingute vastu, hoia oma käed mujal kui klaviatuuril. Kuigi su jutt on õpetlik ja heaks näiteks lastele, millisteks nad kasvada ei tohiks.
Su teade mõnitab kogu Eestit,Eestlasi ja peegeldab "ehtsat" vene iseloomu.

Need "kasvatuse ohvrid" ei lagasta vähemalt oma maad, nagu need "hea venekeelse ning ka meelse kasvatuse" saanud eesti inimesed.
Vasta mulle sasha, kumbi on Eesti vanglates rohkem, kas eestimaad oma isamaaks või venemaad oma emamaaks pidajaid. Ja seal see kala ongi: vene pätte on vanglates umbes 80 % , aga eestlaste/venelaste arvu meie maal vaadates on proportsioonid ikka väga paigast.

Tahad annan sulle 3000 eek reisiraha, et sa venemaale tagasi saaksid, sinna rõõmsasse ja olematu kuritegevusega maale.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Kasutaja tere-le hoiatus isiklike rünnakute eest teise foorumiliikme vastu!
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

:) :D
tere
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 27 Mär, 2006 13:43
Kontakt:

Postitus Postitas tere »

Noh, läksin jah natuke närvi, oma roll oli ka ida poolt tulevatel sõnumitel, aga see selleks. Patriotism ei tulene otseselt, ega kaudselt harimatusest ega haritusest.

Meelde tuleb see venelase ja juudi anekdoot: "Isamaad armastad", küsitakse ivanilt, "armastan" vastab ivan. "Aga kas sa isamaa eest sureksid?" "Muidugi!", vastab ivan.
Juudilt küsitakse:"kas sa isamaad armastad?", "jah" tuleb vastus. Aga kas sa sureksid isamaa eest? "kes siis isamaad armastab?" tuleb vastus kiirelt
tere
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 27 Mär, 2006 13:43
Kontakt:

Postitus Postitas tere »

Troll kirjutas:Kasutaja tere-le hoiatus isiklike rünnakute eest
Kas ma siis ründasin mitu korda ? Saad sa mulle neid teisi kordi meelde tuletada?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: siLc, Sugga 21 ja 9 külalist