Vastupropaganda öistele vahtkondadele jm. loomadele

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Ajuvaba sonimine. :roll:
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

SET kirjutas:Pole küll otseselt teemase vist, aga tekkis selline loll küsimus et miks raadiost enam isamaalisi laule ei lasta :
Minu tähelepanekute järgi lastakse neid laule enamasti ainult 24. veebruaril ja 23. juunil. Sealt küll nendel päevadel tuleb. Nii et kui tahad isamaalisi laule kuulda, siis tuleb otsida üles vastavad CD-d (sõdurilaulik jne.) Võik tegelikult rohkem lasta küll ...
oleeg kirjutas:kas need õpetajad, kes õpilasi mässule õhutasid on ikka veel maksumaksja ülalpidamisel või otsivad juba uut tööd?
Tõenäoliselt on nad pragusel kellaajal kenasti tunnis ja räägivad edasi kuidas ikka Eesti vabatahtlikult astus Nõukogude Liitu ja mingit sõjalist okupatsiooni ei olnud ja eestlased kõik puha fašistid. Neid ei veena vastupidises vist isegi see kui neile anda lugeda Timošenko käskkirja erioperatsiooni "Gudok" kohta ning Tributsi, Meretskovi ja Kutšerovi sellest tulenevaid direktiive (ja seda vene keeles!).
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
araterI
Liige
Postitusi: 949
Liitunud: 20 Jaan, 2007 15:00
Kontakt:

Postitus Postitas araterI »

Selle Marissa jutu peale ei tulegi meelde, kas siin on läbi jooksnud üks päris hea venekeelne artikkel 1939 aasta sõjaettevalmistutest ja Metallistist

http://brummel.borda.ru/?1-10-0-00000034-000-0-0
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

araterl kirjutas:Selle Marissa jutu peale ei tulegi meelde, kas siin on läbi jooksnud üks päris hea venekeelne artikkel 1939 aasta sõjaettevalmistutest ja Metallistist

http://brummel.borda.ru/?1-10-0-00000034-000-0-0

LOE AJALEHTE "POSTIMEES"!
Mina kribasin selle sealt ainult ümber, aga kuna ma olin selle arvutisse salvestanud ilma lingita, siis linki kahjuks anda ei saa :roll: Aga mu tuttav jurist kinnitas sama :lol: Mis puutub sõja ettevalmistamisse, siis operatsiooni "Vulkaan" kohta on andmed ka eesti keeles olemas :lol:
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
araterI
Liige
Postitusi: 949
Liitunud: 20 Jaan, 2007 15:00
Kontakt:

Postitus Postitas araterI »

Tagasihoidlik nagu ma olen :oops:
araterI
Liige
Postitusi: 949
Liitunud: 20 Jaan, 2007 15:00
Kontakt:

Postitus Postitas araterI »

Ossaa, tase. Keegi eestlane pildimaterjali tootmise ette võtnud

http://pilt.delfi.ee/album/21930/

:D :D
araterI
Liige
Postitusi: 949
Liitunud: 20 Jaan, 2007 15:00
Kontakt:

Postitus Postitas araterI »

Et sellise laulu siis teinud dozoorlased

http://www.maestroigor.ee/osen/bronz.php

parimas vene stiilis.

Nüüd jääb üle oodata, et näiteks Meie Mees teeks sellele mingid vastupidise sõnumiga sõnad stiilis "Seisab mõrtsuk linnas puude vilus... ". Kellel luuleandi proovigu sõnad valmis teha. Küll mahamängijaid / lauljaid leidub.
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Tundub, et vastutegevus pronksmehe võtmes pole enam aktuaalne.
ND ja CO on end selgelt positsioneerinud vene natsionalistidena.
Natsidena õigemini.
Koos kõigi siit tulenevate järeldustega.
Oma rahvuse teistest paremaks pidamise näol konkreetselt. :shock:
Ja mingi bla-bla-bla sõjameeste mälestuse kaitsmisest, venelaste „õiguste” eest seismisest ja „fašismi vastu võitlemisest ei maskeeri seda seisukohta enam sugugi.
Mis edasi?
Aga ei midagi. Selle sousti all on kogu seda värki õigus pidada põhiseaduse ja riigi vastaseks.
KAPO-le – jõudu tööle – loodan, et nad on aastatepikkusest eneseimetlemisest virgunud.

ANTIFA nende endi vastu.
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Kena minoorne kolmeduuri-lugu sarjast: "Luchie blatnye pesni XXI veka" või siis "Reveljskaja blatnaja lirika".
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Primitiivne lugu banaalse tekstiga ja sellisena väga mõjuv.
Ei pea omama erilist fantaasialendu, kujutlemaks selle loo mõjul sissevalatavat viinakogust, enesehaletsuspisaraid ja rinnalt purukskistud telnjashkasid. "Maestro" kommentaarium tõestab seda :)
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Ja jälle saab üks asi selgemaks :?
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=240831
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

zz
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist