Mis Ukrainas toimub? vol.1

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Suletud
kibek2si
Liige
Postitusi: 209
Liitunud: 04 Jaan, 2012 14:54
Asukoht: Saare-/Tartumaa
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas kibek2si »

PaganHorde kirjutas:
keski on 300 filmi vaadanud, kes leonidas oli?
Sparta kuningas kes sai surma Termopüülide lahingus.
Sparta kasutas raskelt relvastatud hopliite kes tõesti kasutasid üskteise kaitseks ka kilpide üksteise külge lähedale panekut, kuid tortoise on puhas Rooma Impeeriumi leiutis.
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Karuke »

trs kirjutas:Seal ei ole klassikalises mõttes midagi valvata. Kõigepealt tuleb terroristid kahjutuks teha nagunii. Rahuvalvajad sattuksid väga keerulisse situatsiooni ning Ida-Ukraina rahva meelsust see kindlasti parandada ei aitaks. Kiievil on hetkel piisavalt ressursse, et probleemiga tegeleda, tuleb jalad tagumiku alt välja võtta ja kaotustega leppida...

Nõus. Aga nagu praktika näitab, ei saa Kiiev sellega hakkama. Ja kui võim kelle legitiimsus on niigi hea usu küsimus ei suuda oma elanikke ja riigi terviklikkust kaitsta, saabub varem või hiljem hetk kui inimesed hakkavad ise "õigust tegema".
Õigemini on see moment juba käes, ja käib kodusõda.
Puudub reaalne šanss, et praegune Kiiev suudaks ida-oblastite üle kontrolli taastada.
No sõidab Parubi poiste BTR korra külast labi, aga pärast käib kõik edasi, ärge lootkegi et see rahvas maha rahuneb
Ainuke võimalus on lääne ja idaoblastid mingi kolmanda jõuga füüsiliselt eraldada. Ja alustada võimu legitimiseerimist siin ja sealpool "piiri"
Arvan, et nii see kõik lähebki, kuid on aja ja valiku küsimus, et kas seda teeb ÜRO või Putin :wink:
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas PaganHorde »

kibek2si kirjutas:
PaganHorde kirjutas:
keski on 300 filmi vaadanud, kes leonidas oli?
Sparta kuningas kes sai surma Termopüülide lahingus.
Sparta kasutas raskelt relvastatud hopliite kes tõesti kasutasid üskteise kaitseks ka kilpide üksteise külge lähedale panekut, kuid tortoise on puhas Rooma Impeeriumi leiutis.
sry, näpukas oli siin, pidin kirjutama - kus Leonidas oli :)
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4089
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Some »

Karuke, kes too neutraalne jõud võiks olla? Hiina?
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas PaganHorde »

Pilt

Одесса, 2 мая
Дом профсоюзов...
только не говорите, что бутылка летит вверх...
Pilt

опознан стрелявший из автомата...
одессит, кличка "Боцман"
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 6875_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 5810_n.jpg
SuperMario Off Будько Виталий, 40 лет, житель Одессы. Известен как "Боцман". Номер телефону: 0934884204
it sektor töötab. Pakju õnne talle.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Svejk »

Hea kokkuvõtlik ülevaade pildimaterjali ja kaardiga Odessa sündmustest:
http://uainfo.org/yandex/317445-detalny ... desse.html
Miilits töötas koos venelastega - väga labaselt kusjuures.
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas PaganHorde »

#‎ЄвроМайдан‬ У центрі Маріуполя на перетині вулиць Леніна та Казанцева, навпроти міськвиконкому сепаратисти перекрили дорогу, палять шини, чути постріли.

Про це у Twitter'i повідомляють очевидці подій.

"У Маріуполі віключили усі веб-камери. Увімкнули веб-камери (відео на них) за 2013 рік. У міськраді чекають нападу. В центрі міста чути постріли. Дорогу перекрили. Посеред дороги палають покришки", - повідомив Сергій Осадчий.

"Починають підпалювати шини міськради. Усюди чуються постріли. Виє сирена швидкої допомоги та громадянської оборони. З боку міськвиконкому пішли яскраві патрони", - додав він.
ca 8 tundi tagasi
8 tundi ·

‪#‎ЄвроМайдан‬ Бойовики "Народної армії Південного Сходу" під час штурму військової частини №3035 на Луганщині з використанням гранат та автоматичної зброї поранили солдата внутрішніх військ.

Про це повідомили в управлінні МВС Луганщини.

Згідно з повідомленням, спершу біля воріт військової частини №3035 місцеві жителі (приблизно 20-30 чоловік) палили сміттєві баки і шини.

'Таким чином блокувалося можливе пересування військовослужбовців військової частини', - повідомили в МВС.

Пізніше від військової частини місцеві жителі відійшли. Їх місце зайняли озброєні бойовики з будівлі СБУ та почали закидати військову частину гранатами і стріляти з автоматичної зброї.

'Бойовики з будівлі СБУ штурмують в/ч №3035. Поранений солдат внутрішніх військ', - повідомили в МВС.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/3/7024290/
5 tundi ·

Harkivi oblastikomitee kutsub inimesi üles mitte osalema antimaidaniks nimetava liikumise väljaastumisel, mis toimub homme keskpäeval . Seda teatab Harkivi linnapea ametlik lehekülg.
http://gordonua.com/news/society/Harkov ... 21017.html

Nad peaks koheselt vastaspoole kogunemise organiseerima.

Koloraado mardikate teade.propa link
5 tundi ·

«Стрелков» сообщает: официальные итоги боев 2-3 мая от штаба народного ополчения (видео)

Нападение на мирных жителей и ополченцев началось 2 мая в 4.30 утра с атаки на несколько блокпостов и телецентра на г. Карачун — господствующей высоте над городом.
--
Мариуполь победил в противостоянии с нацгвардией, ПриватБанк сожжен (видео)

Через некоторое время после отступления нацгвардии загорелся центральный офис ПриватБанка, принадлежащего олигарху Коломойскому.
http://rusvesna.su/news/1399161584
tea mida need rotid ukraina lippu kasutavad.
--------------------------
Täna umbes kell 15 röövisid Luganskis putinimeelsed terroristid inkassoauto koos miljoni grivnaga. Samuti läks tarvis miilitsaautot Škoda Octavia.
http://ru.tsn.ua/ukrayina/boeviki-v-lug ... 63752.html
6 tundi tagasi ·
4 Ukraina kaitsejõudude BTR-i ründasid terroristide kontrollposti Kramatorskis ja hävitasid selle. Terroristid põgenesid. Sõjaväekolonn liigub edasi .
http://ru.tsn.ua/politika/ukrainskie-vo ... 63749.html
Pilt
Одесса, 2 мая
"колорад", стреляющий людей
необходимо опознание
Viimati muutis PaganHorde, 04 Mai, 2014 7:56, muudetud 2 korda kokku.
Reigo
Liige
Postitusi: 2228
Liitunud: 01 Dets, 2005 22:09
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Reigo »

http://forum-antikvariat.ru/topic/19886 ... try2133450

Girkin postitab siin endiselt, nüüd päevakokkuvõtteid ja igasuguseid hinnaguid. Kui seda juttu uskuda, siis on asi üldiselt kontrolli all. Muidugi ei maksa puhta kullana võtta. On näha, et on end korralikult üles kütnud. võitleb svolotši, ukropide, pidorasside ja muu sellisega. Väidetavalt ukropid muudkui tapavad tsiviilelanikke. (Sellisel juhul kummaline, et kus on pildid/videod?)

03.05
Отправлено Вчера, 22:20:32
У нас вечер, стемнело, все опытные бойцы в засадах на окраинах города, а необученные ополченцы нервничают и главная опасность быть подстреленным исходит от них... самострелы (к счастью, пока без жертв) происходят едва ли не каждый час + ополченцам все время чудится противник, хотя от штаба до передовых позиций километр-полтора и впереди баррикад стоит по два-три секрета. На окраинах опять шляются колонны бронетехники с массой пехоты. Но даже не особо жду (хотя и надеюсь), что они полезут к нам. Скорее всего, потопчутся опять на окраинах, помародерствуют и вернутся восвояси.
Сегодня противник направил свои основные силы в Краматорск в расчете на то, что хоть там-то сможет одолеть маленький гарнизон. В течение дня, не смотря на 10-кратное превосходство в людях и абсолютное - в бронетехнике, ему этого сделать не удалось, ибо рисковать своей шкуркой непобедимые укропы не хотят ни в малейшей степени - они только безоружных хорошо убивать умеют и делают это с энтузиазмом. Ибо "национальная гвардия"... Думаю, впрочем, и ночью у них мало что получится против нашего вооруженного отряда. К сожалению, следует ожидать, что перебьют еще кучу народу мирного и ограбят магазины...
Сегодня высаживали они десант с вертолета у Константиновки. Огребли от местного гарнизона и едва выручились с помощью колонны БТРов. С нашей стороны там потерь пока нет.
"Pidorassid"-kopterid, 03.05
Отправлено Вчера, 22:40:27
Просмотр сообщенияПлохой солдат (03 мая 2014 - 22:31) писал:
Так ори вроде стали прятаться, почти не летают, нет?

[Girkin:]
Так нас-то за несколько километров и облетают на минимальной высоте... Но гоняться за ними по всей Донбасчине мои люди не могут. И рассадить стрелков по всем кротовым норам в ожидании перелётных пидорасов тоже нет возможности. :sad:
04.05
Отправлено Сегодня, 01:27:17
Утренняя сводка вот:

Коммюнике Штаба народного ополчения от 02-03.05.2014 года.

Нападение на мирных жителей и ополченцев началось 2 мая в 4.30 утра с атаки на несколько блокпостов и телецентра на г. Карачун – господствующей высоте над городом. Противник при наступлении использовал свыше 20 вертолетов и до 100 единиц различной бронетехники Силами народного ополчения было сбито два вертолета «Ми-24» противника и нанесены существенные повреждения еще двум вертолетам «Ми-8». Пилот одного из сбитых вертолетов, получивший тяжелое ранение, был взят в плен и доставлен в городскую больницу, где ему была оказана срочная медицинская помощь.

В ходе утреннего боя за высоту Карачун подразделения ополчения оказали ожесточенное сопротивление противнику, наступавшему при поддержке 8 БТР, нанесли ему серьезные потери в живой силе и отошли в город. Потери противника оцениваются до 10 убитых и раненых. В подразделении ополчения, оборонявшем вышку, потерь нет. Продвигаясь далее, противник занял железнодорожный вокзал и прилегающий к нему район, после чего остановил продвижение, а к вечеру вывел бронетехнику за пределы города.

В ходе перестрелок на северной окраине города (по направлению на Комбикормовый) ополченцам удалось вывести из строя несколько боевиков неустановленного подразделения противника.

В районе блокпоста «БЗС» на трассе Харьков-Ростов (северо-восточное направление), противнику, наступавшему со стороны г. Изюм, используя подавляющее преимущество в численности и вооружении, после ожесточенного боя удалось занять сам блокпост и территорию Славянского Курорта. Ополченцы, оборонявшие блокпост, без потерь отступили в центр города.

Во второй половине дня в районе н.п. Андреевка (на южной окраине Славянска в районе горы Карачун) мирные жители попытались заблокировать колонну бронетехники с украинскими военными, наемниками и боевиками «Правого сектора». В итоге жестоким образом продавив живое оцепление людей и проехав по одному гражданскому лицу, колонна продолжила движение. Повторная попытка ее блокирования привела к тому, что военнослужащие и бойцы т.н. нацгвардии открыли по безоружным людям огонь на поражение. По предварительным данным, около 10 мирных жителей погибло, до 40 человек раненых.

В районе пожарной части № 38, расположенной на микрорайоне Артема, была пресечена попытка проникновения в центр города боевиков «нацгвардии» на 2 автобусах при поддержке 1 БТР. Противник подвергся обстрелу из стрелкового оружия и понес потери. Со стороны народного ополчения жертв нет.

В снайперской дуэли погиб командир подразделения народного ополчения Славянска, Журиков Сергей Николаевич, 1980г.р., уроженец г. Севастополь, житель г. Киев, парашютист-спортсмен, совершивший свыше 1500 прыжков и профессиональный фотограф, до переворота служивший пономарём Киево-Печерской Лавры.

В ходе боя за блокпост «Восточный» на окраине Славянска погибли 2 народных ополченца, несколько ранены. Благодаря подавляющему преимуществу в технике и вооружении, блокпост занят противником.

В район Славянска по-прежнему стягиваются силы украинской армии, наемников, боевиков «Правого сектора», бронетехники и т.н. «Национальной гвардии». От местного населения занятых противником пригородов неоднократно поступала информация о том, что экстремисты и радикалы из «Правого сектора» переодеваются в гражданскую одежду и пытаются проникнуть в город под видом мирных жителей, в том числе – используя для введения в заблуждения ополченцев георгиевские ленточки.

В ходе боестолкновений, прошедших у блокпоста на восточной окраине г.Красный Лиман погиб 1 народный ополченец, 3 получили ранения. Противник потерял до 15 человек убитыми и ранеными. Подразделение, начавшее атаку, не установлено. Предположительно, атаковали бойцы «Правого сектора». В настоящее время на помощь боевикам подтягивается бронетехника, готовится новая атака позиций ополчения.

По итогам дня 2 мая, ополчение сохранило прочный контроль над центральной частью города Славянск и вело перестрелки с противником на его окраинах. Продвижение противника во второй половине дня было остановлено на всех направлениях и ночью не возобновлялось.

Утром 3 мая противник продолжал стягивать силы к г.Славянск и сосредотачивать на г.Карачун артиллерийские батареи, а также при поддержке бронетехники предпринял атаку на позиции народного ополчения в г.Краматорск со стороны военного аэродрома. В настоящее время там идет бой. Также противником после массированного обстрела с бронетехники атакован блокпост ополченцев в пос. Ясногорка между Краматорском и Славянском. 2 ополченца получили ранения. Под давлением превосходящих сил противника ополченцы вынуждены были оставить позиции и отойти в город.

Завтра с утра следующую составим.
04.05
Отправлено Сегодня, 01:56:05
Сведения о трех сбитых вертушках не подтвердились. Как часто бывает, два разных подразделения "записали на свой счет" один и тот же вертолет. Но 2 Ми-24 тоже неплохо, думается.

Последние данные: Константиновку сегодня удержали - там сплошняком местные в нашем отряде (я их командировал несколько дней назад из Славянска, чтобы поставить в городе гарнизон). Командир тоже местный там. "Нацгвардейцы" атаковать горисполком так и не решились - он остался за нашими. Послал туда подкрепление небольшое и боеприпасы - будут драться дальше. Аваков, кстати, в своем "твиттере" признал потери (раненными), понесенные десантом у телевышки. А среди ополченцев потерь нет.

В Краматорске - примерно тоже самое с поправкой на то, что гарнизон там немного посильнее. Из-за хаотических обстрелов раскатывавших по городу на БТР уродов погибло довольно много мирных жителей. В перестрелках ранено 2 местных ополченца. Противник ("нацгвардия") потерял 3 человека раненными. Центр города прочно в руках нашего гарнизона, а весь город не способны имеющимися силами удержать ни наши, ни укропы. Их подразделения сосредоточились в районе аэродрома.

У нас в Славянске за день подразделением антиснайперской борьбы в районе севернее Соболевки (северная городская окраина) уничтожено еще 2 снайпера противника (предположительно - из ПС или ЧВК). За день потерь в гарнизоне нет. Вернулись еще на несколько ранее оставленных позиций. Сейчас пока тихо, хотя нас стращают очередным "штурмом" в 3 часа ночи. Если наконец соберутся - слава Богу! А то надоело безрезультатно гонять отряды за постоянно маневрирующими бронегруппами. Ждем-с!

Общие потери 95-й бригады за два дня - 5 убитых и 13 раненых, как мне любезно сообщили. Думаю, основные понесены в ходе штурма Карачуна.
04.05
Отправлено Сегодня, 02:00:31
[...]
БТРы из 95-й, а сидит на них какая-то смесь десантов, нацгвардии и еще какой-то сволочи...
04.05
Отправлено Сегодня, 02:10:56
[...]
"Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны". Аксиомы знаю. Но они нас боятся намного сильнее, чем ты думаешь. Постоянно меняют дислокацию и в сколько-нибудь опасных местах сразу обкладываются по внешнему периметру снайперами и не жалеют сигнальных и боевых растяжек. Не забывай, что их больше нас раз в 10, а мне надо думать не только о том, как их побольше "набить", но и том, чтобы твердо удерживать город. К тому же, на самых уязвимых направлениях они поставили "штрафников" из 25-й аэромобильной. А мы от нее пока "зла не видели" и не трогаем поэтому. Да и личный состав там - почти сплошь русские с юго-востока.
04.05
Отправлено Сегодня, 02:16:43
Просмотр сообщенияЧащобник Полесский (04 мая 2014 - 02:13) писал:
Котыч, вельми понеже тебе за оперативную информацию,а как жешь средства по борьбе с другими средствами противника, имеются ли в достатке?
Понимашь, Анжела Мелкерь сегодня даже не лизнула коблук дорогих туфель Обамы,она просто отсосала у шимпазоида.Значит ли это ,что отпущенные ОБСЕ засранцы,это сигнал к мочилову по всему фронту?Да,Владим Владимычь интересно,просто озабочен,это вызвало беспокойство,или (подождите суки вы у меня ещё попляшите),или пуримшпиль зазывает зрителей и гостей?Или Ханука с Песахом в хардкоре?

[Girkin:]
Ну вот тут вот я промолчу - на счет сил и средств. А на счет планов ВВП ничего сказать вообще не могу. Ибо не знаю. Знаю одно - при нормальном достаточном снабжении можно было бы через полгода укрармию и местными силами раскатать. Боеспособность и моральный дух ее "ниже плинтуса". Вот только жертв будет в таком длительном гражданском побоище запредельно много...
04.05
Отправлено Сегодня, 02:46:43
Не знаю что ответить... Я совершенно не разбираюсь в стратегической логике укропского командования (если их телодвижения вообще какой-то логикой можно обосновать). Они сначала долго готовят решительный штурм, а на следующий день после его начала, едва добившись какого-то территориального продвижения, снимают ударные войска и кидают их на выполнение второстепенной задачи...
Viimati muutis Reigo, 04 Mai, 2014 7:15, muudetud 1 kord kokku.
Pärtel
Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 16 Sept, 2005 11:50
Asukoht: Lõuna - Eesti
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Pärtel »

no esimesed, kes mulle pähe tulevad ning kes võiks "sobituda" mõlema poole rahuvalvajate jaoks, oleks ju meie põhjanaabrid soomlased :lol: . aga jah, kas mitte suur sõnaõigus üro vägede riiki toomise kohta riigil endal mitte ei ole?

nüüd sellest, et Putini poolt on kõik kuidagi vaikseks jäänud st pole suuri sõnavõtte enam ning ka vägede liikumisega pole rohkem eriti tegeletud. kas on siin asi selles, et Kremlis valmistutakse juba konkreetselt 9.mai suureks paraadiks. ja mis oleks üllam, kui Lenini mauseolomi juurest välja hüüda uus "püha sõja" kutse? ilmselt seda ikka Putin ei tee. eks need viimased Obama, Kerry ja eriti Merkeli sõnavõtud panid ka ida pool ajusid ragistama. minu meelest on siin 2 variant:
1. suurem osa sellest Ukraina avantüürist ongi venelastel ikkagi üles ehitatud konkreetse tegevusplaani peale, mis aga ühel hetkel saab otsa ja siis "vaatame mis edasi saab". nõnda juhtuski, et Krimmiga läks asi ludinal. ok lääne poolt mõned näpuviibutused olid, aga see käib mänguilu juurde ja toob siseriigist tohutu poolehoiuboonuse. ka Ida-Ukrainaga läks stsenaarium nagu eelnevagagi, aga siis tekkis tõrge ja saabus faas "siis vaatame mis edasi saab". kas läks asi iseenesest nii suureks kätte, et ei suudetud kogu operatsiooni enam hoomata või hakati kohalike poolt tegelema isetegevusega või tulid Kremli jaoks siiski üllatusena need asjad, et ukrainlased ka ikka ärkasid ja andsid vastulööke. algul küll nõrgavõitu, aga mida aeg edasi, seda tugevamalt. ning asi tipnes siis Odessa sündmustega (kuigi Putini jaoks on need ohvrid ka köömes). ilmselt siiski ei suudetud kohapeal kogu operatsiooni korralikult juhtida, asi hakkas laiali lagunema. igatahes mingil hetkel hakkas improviseerimine. seda näitab ka see, et kui algul võetid "roheliste mehikeste" gruppide poolt üle linnade miilitsajaoskondi ja muid strateegilisi kohti mitmetes linnades, siis nüüd seda enam ei toimu. mingi liivatera on sattunud süsteemi ja selle kõik sassi ajanud, aga varuplaani kah pole. seega tõmmatakse omad jõud naaberriigist välja ja lastakse kohalikel asi loogilise lõpuni arendada. olgu see siis kogu "võidetud" territooriumi käes andmine või veelgi parem, vennatapusõda. siis saab juba edasi opereerida. niikaua toimub Moskvas paraad, autasustatakse "veterane" ning toimub ka nõupidamine edasiste plaanide osas. peale pikki maipühi läheb asi ehk mingit muud stsenaariumit pidi edasi, aga noh positsioonid on käest lastud.
2. ikkagi võetakse kätte ja viiakse läbi kähku oma referendum (enne 9.maid juba ebaloogiline) ja proovitakse siis liituda "ema"maaga. lisaks tuuakse käku sellele territooriumile oma piiratud relvajõud, kasvõi valgeks värvituna, aga ikkagi leg on ground. edasi toimuks siis kogu pingekolde tasapisine eskaleerimine ja suurendamine, aga põhiline - sillapea on olemas. selle variandi vastu aga on mitu asja. esiteks me ei tea, mida on kokku leppinud usa ja el ning mis on omakorda edastatud mööda "tagatube" sellest Kremlile. jah, siseriiklikult oleks Putin kohe tõstetud oma oreooli tippu ning poleks kahlustki, et juba oma eluajal ta kanoniseeritaks, kui "elav pühak" õigeusu kiriku poolt. aga kas see ka poliitiliselt ning eelkõige majanduslikult ennast ära tasuks? kuigi sõnast "majandus" ja "kasu" saadakse idapool vist teistmoodi aru, kui läänes. selline Kremli teguviis paneb veelgi rohkem pingesse need Kesk-Aasia riigid, kes on sõltuvad Venemaast, aga eelisjärjekorras Kasashtani. no ja muidugi ka meid. sest edulugu võib seega edasi minna.

nii et minu meelest on siis kaks varianti - asi jäetakse katki või siis status quo faasi või toimub lokaalne vägede sissetung. teise variandi kahjuks räägib siiski poliitiline situatsioon, mis on tunduvalt keeranud Venemaa kahjuks, algav suvi ja rahvaste ränne ning puhkusteperiood. seda, et ukrainlased tegelevad ikkagi oma ato läbiviimisega, näitab minu meelest seda, et neile on siiski lääne poolt antud signaal, et "tee on vaba" ja mingit suuremat ohtu Kremli poolt karta ei ole. on ju viimased sündmused üro julgeolekunõukogus ja muud koosistumised ning kõnelused andnud selge vihje, et Venemaa on lükatud ka poliitiliselt isolatsiooni.

me oleme siin juba pea kuu aega arutanud seda, et kui nüüd tuleb mingi nädalavahetus, siis Venemaa alustab sissetungi. või kui paastupühad läbi saavad ja siis läheb lahti... aga midagi pole ju juhtunud. ainuke asi on see, et toimuvad mingid demonstrtasioonid, koloraadod, käes automaadid ja peas kiivrid, tekitavad seal segadusi ja toimub jälle ato või saadakse kohapeal tappa. suuremaks sõjaks pole aga läinud. kui ükskõik kes meist oleks Putini asemel, oleks juba vene väed Ukrainas sees tegutsemas, aga seda pole ju juhtunud. ilmselt on siiski midagi Kremli arengutes viltu läinud. või on neil hoopis teine plaan. või on hakatud Putini suhtes vaikselt tööle tema "personaalküsimus"...
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas PaganHorde »

koloraado prop jah pidevalt kaebleb et ukraina armee tapab elanikke. isegi üks video oli, kus kaebliku häälega tont rääkis kuidas keski medõde olla maha lastud. improteater on seal au sees, irw
анимо фашистів!
АКЦИЯ! ВМЕСТЕ ВАЛИМ КАНАЛЫ КООРДИНАТОРОВ СЕПАРАТИСТОВ!!!

1. Ставим себе на смартфон (или комп) программу Zello;

2. Быстрая регистрация на любой анонимный мейл (без всяких проверок, подтверждений);

3. Далее - там есть "поиск каналов", пишем в поиске "Славянск", добавляем;

4. На этом канале (как и на многих других, которые можно добавить набрав например "антимайдан") общаются российские шовинисткие твари с местными гопниками и теми, кто поддерживает терроризм в нашей стране.

Как правило, на каждом таком антиукраинском канале Zello круглые сутки сидит гнида-идеолог, как правило из России, что слышно по nидарскому акценту.

5. Добавляемся в канал и заваливаем рты путинским идарасам, именно в этих каналах Zello происходит массовая координация, обмен информацией сепаратных тварей,

портим им общение;
вносим дезинформацию, выдавая себя за единомышленников сепаратюг;
вмешиваемся в переговоры и посылаем рашистов нах@уй;
не даем уродам нормально общаться и координироваться - любыми способами;
подключаем к акции как можно больше знакомых;
нас разы больше, чем этих гнид, портим и путаем им координацию и шовинистскую пропаганду!

ВАЖНО:

1. Подключаться лучше через через мобильный интернет! Но можно и через домашний.

2. ДЛЯ ТОГО ЧТО-БЫ НЕБЫТЬ ЗАБАНЕННЫМ В ZELLO: в группах антимайдана и сепаратистов - заполняйте профиля!

3. В разделе город - указывайте город или регион, которому посвящен канал! Указывайте улицу (найдите её в яндекс картах, это не сложно)!

4. Давайте положим Zello "Славянск действуй"! Там уже 915 человек, надо ещё 200-300 - и он ляжет!

Двигайте на каналы: "антимайдан Славянск", "Славянск действуй", "САМООБОРОНА ДОНБАССА" ZELLO ZELLO ZELLO ZELLO ZELLO ZELLO ZELLO

5. Не орите в канале провокационные возгласы - вас сразу же забанят! Наша цель - положить канал, а не прокричать "хутин пуйло" и быть забаненым через 2 секунды! Сидите, слушайте, молчите!

6. Слушайте именно через телефон, а не через комп! Каналы ZELLO могут выдержать только около 1000 человек, не более. Через домашний инет положить канал может не получиться.

7. У кого не хватает терпения сидеть на канале и молчать - пожалуйста, не занимайте канал "на 2 секунды" - это неэффективно!(С)"

СЛАВА УКРАИНЕ!!!

Распространяйте эту инфу!
ei oska puhast vene keelt, muidu võiks ka lõbutseda seal ja joga ajada neile.
Reigo
Liige
Postitusi: 2228
Liitunud: 01 Dets, 2005 22:09
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Reigo »

Tsiteerin veelkord Girkinit:
В снайперской дуэли погиб командир подразделения народного ополчения Славянска, Журиков Сергей Николаевич, 1980г.р., уроженец г. Севастополь, житель г. Киев, парашютист-спортсмен, совершивший свыше 1500 прыжков и профессиональный фотограф, до переворота служивший пономарём Киево-Печерской Лавры.
Väidetavalt seesama "Romaška", kes figureeris SBU avaldatud kõneluste lindistustes:
http://zn.ua/UKRAINE/rossiyskiy-diversa ... s=og.likes
Jaanus2
Liige
Postitusi: 3835
Liitunud: 31 Mai, 2007 13:17
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Jaanus2 »

Lugedes seda, kuidas mardikate kanaleid lämmatama kutsutakse, siis eile olid mardikad ise ametis mingi paremsektori kanali kustutamisega. Raporteerisid küll, et ühe kustutasid ja asusid teise kallale, aga samas näis, et nad ei suutnud juhatatud kanalit isegi üles leida - ei saanudki aru, kas seda üldse olemas oli.
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas PaganHorde »

Ночью в Мариуполе ограбили и спалили отделение Приватбанка
https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos ... 6743_n.jpg

See oli seesama pank mis koloraadode eest pappi lubas?

http://www.postimees.ee/2782340/galerii ... sk/3003086
Pildigalerii, see rehviga vend on mingi ninja turtle kilpkonn vist. Piltidel on enamuses koloraadod. Pm omas "vanas heas kiire info" edastuses.

https://www.youtube.com/watch?v=jNDy80-cc_E
Bussidega kohale tulnud "kohalikud" , Muide peale esimest lasku kari võpatas silmnähtavalt :lol:
Rohkem on neile hirmu vaja
Reigo
Liige
Postitusi: 2228
Liitunud: 01 Dets, 2005 22:09
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Reigo »

Mis puutub viimaste päevade sündmustes sellesse, et ukrainlased ei oska sõdida, argpüksid, lollid, mökud jne, siis tasuks kaaluda ka teisi variante.

Mis on venelaste poolt kogu selle Slavjanski-kammajaa mõte? Surra kangelaslikult šturmi ajal? Vaevalt küll.

Vähemalt üks tagamõte on ilmselt luua olukord, kus ukrainlased ründavad linna ja tapavad kas kogemata või meelega maha suurema hulga venemeelseid tsiviliste. See annab Venemaale tugevama ettekäände vägede sisseviimiseks kui seda sisseviimist loetakse vajalikuks.

Arvestades, et Girkini žopotšlenije (vabandust ebatsensuurse väljenduse pärast, aga kui esimest korda nägin, siis naersin) ootab vastast linnas (blokkpostid pole põhiline kaitsepositsioon), siis on tsiviilelanike suuremal arvul hukkumine/vigasaamine täiemõõdulise rünnaku korral tõenäoline.

Seega ukrainlased venitavad ja nokitsevad vaikselt. Küllap on neil juhtimis- ja moraaliprobleeme ja nii edasi. Kuid samas - kas keegi peab tõesti tõenäoliseks, et seal pole näiteks ameerika ATO-nõuandjaid kohal? Kas keegi peab tõenäoliseks, et ukrainlased ei järgi USA-ga kooskõlastatud strateegiat?
Puurija
Liige
Postitusi: 1666
Liitunud: 01 Mai, 2014 11:20
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Puurija »

Slovjanski venemeelsete juht nimetas OSCE vaatlejaid oma sünnipäevakülalisteks.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot], ptrt ja 29 külalist