www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 19 Sept, 2020 7:09

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 7582 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 506  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 2:34 
Eemal
Liige

Liitunud: 17 Sept, 2013 12:46
Postitusi: 678
Tsiteeri:
Kui Luganski ja Donbassi asemel hoopis Ida-Virus praegu ATO käiks ja Hiiumaa oleks annekteeritud ...

Korrektne oleks võrrelda niimoodi: kui Lauristin või Karotamm oleks saanud NLKP peasekretäriks ja oleks liitnud Eesti NSVga Leningradi oblasti kuni Gatsinani ja Lisaks veel Kroonlinna. Ja siis oleks anastanud Rootsilt veel Gotlandi ...
Muideks ma ei ole siin algupärane, teiselt poolt Karpaate tuli see võrdlus. Ukraina praegustes piirides elavad rumeenlased ja ungarlased, samuti russiinid on seal vägagi teravad Suur- ( Poola) Ukraina suhtes.

_________________
* Beduiinile räägiti, et on koht, kus on niisama palju vett nagu on kõrbes liiva. Ta pidas kõnelejat valetajaks ... ta polnud kunagi merd näinud.
* Olla valmis vägivallaks. Võimetust ei tohi maskeerida vägivallatuse rüüsse. Mahatma Gandhi


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 3:55 
Eemal
Liige

Liitunud: 16 Juul, 2013 12:48
Postitusi: 345
Krimmi tatarlased ei saanud oma traditsioonilist miitingut peaväljakul pidada, kuid tähistasid OMONist ja helikopteritest hoolimata oma rahvuspüha:
https://news.vice.com/video/crimea-march-of-the-tatars

Krimm on nüüd üle läinud Vene netile: http://qz.com/243619/crimea-just-switched-over-to-the-russian-internet/

Arutlus selle üle, et kuidas Putin nägu kaotamata Novorossijast loobuda saaks ja Ukrainast välja tõmbuda:
http://www.spiegel.de/politik/ausland/ukraine-konflikt-wie-putin-aus-der-krise-kommen-koennte-a-984053.html

Kasparov ärgitab Läänt kiiremini ja tõhusamalt reageerima ning Putinile vastu astuma:
http://www.cmjornal.xl.pt/detalhe/noticias/ultima-hora/kasparov-acusa-estados-unidos-e-ue-de-perderem-tempo-para-reagir-a-putin

Putin ütles Obamale, et surve toob tulu asemel hoopis tüli. Samas info ka 70 eksperdi kohta, esimesed kaks ohvrit on tuvastatud, Hollandi kodanikud, perekonnad informeeritud. Kõik 70 praegu seal töötavat asjatundjat on relvastamata, plaanis hiljem järgi saata ka relvastatud politseinikud (Austraalia/UK). http://internacional.elpais.com/internacional/2014/08/01/actualidad/1406918729_206064.html

Siin ka hea ülevaade kohapealsetest meeleoludest, kanonaad kostab eemalt, politseinikud käivad siniste ämbrikestega ja korjavad asitõendeid. Baas on vanas kanalas.
http://www.nytimes.com/2014/08/02/world/europe/investigators-in-ukraine-begin-search-of-plane-crash-site.html?hp&action=click&pgtype=Homepage&version=LargeMediaHeadlineSum&module=photo-spot-region&region=photo-spot&WT.nav=photo-spot&_r=0

Portugali firma Martifer Solar rajab Vinnitsasse suure päikeseenergiajaama (160 000 m2, 9,2 GWh/a): http://www.cmjornal.xl.pt/detalhe/noticias/ultima-hora/empresa-portuguesa-constroi-parque-solar-na-ucrania

Rootsi ametiisikud ei kommenteeri ajakirjanduses levinud infot Rootsi palgasõdurite kohta Ukrainas: http://www.dn.se/nyheter/sverige/sverige-kravs-pa-besked-om-legosoldater-i-ryskt-utspel/

Rogozini postitus:
Pilt


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 7:28 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Mär, 2014 23:52
Postitusi: 52
NGolf kirjutas:
Postitatud: 02 Aug, 2014 2:55
Rogozini postitus:
We have different values and allies.

Meil on erinevad väärtushinnangud ja liitlased.
Tubli Rogozin. Väga hästi öeldud.
Rogozin proovib nende fotodega irvitada Obama ja läänemaailma üle .
Tegelikult on aga tulemus vastupidine. Selle väitega irvitab Rogozin mardikate üle.

Miks on Ukrainas sõda? Sellepärast, et sõdivatel pooltel on erinevad väärtushinnangud.

Kõik venelased ei arva nii nagu Rogozin.
У нас разные ценности и союзники.
"Если вы хотите знать правду о том, что такое "Донецкая республика", попробуйте выключить телевизор, закрыть глаза и представьте на минуту, что кто-то вооружил всех наркоманов и уголовников вашего города. Что безумные ветераны чеченских войн, спивающиеся менты-отставники, забитые наколками рецидивисты, быковатые охранники-чоповцы, сумасшедшие казаки, толкиенисты, лимоновцы, скинхеды вдруг получили в руки оружие и неограниченную власть.
Представили? Если да, то тогда вам больше не надо ничего объяснять. Сделать такую же республику достаточно легко где угодно. Просто уберите название "Донецкая" и подставьте "Саратовская", "Челябинская", "Ростовская"".

Так за что мы воюем?!
Videos on muidugi põhjendus jama, aga küsimus on õige.
Küsimus Teise Maailmasõja kohta.
https://www.youtube.com/watch?v=TMg66dPpEYI

Miks Ukrainas sõditakse?
Venemaa tahab hävitada Ukrainat.
Need kes kaitsevad Ukrainat ja need, kes tahavad hävitada iseseisvat Ukrainat, nad sõdivad omavahel.

Meil on erinevad väärtushinnangud ja liitlased.

_________________
Некоторые люди лучше, чем некоторые собаки.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 8:15 
Eemal
Liige

Liitunud: 25 Dets, 2011 16:33
Postitusi: 627
okupatsioon.com kirjutas:
Miks Ukrainas sõditakse?
Venemaa tahab hävitada Ukrainat.
Need kes kaitsevad Ukrainat ja need, kes tahavad hävitada iseseisvat Ukrainat, nad sõdivad omavahel.


Raske vaielda väätushinnangute koha pealt, siin pole midagi lisada. Iseseisva Ukraina hävitamise koha pealt aga teeks veidi mööndusi.

Seda on lihtne uskuda ja lihtne sellisena võtta, eriti sõjaolukorras. Võiks isegi öelda, et vajalik. Samas ei ole ilmselt olemas ühest sellelaadset eesmärki. Selle poolt räägib näiteks avaliku Vene interventsiooni puudumine vahetult peale Krimmi, mil seda oleks olnud kõige tõhusam teha. On mõne poliitiku ambitsioonid ja ensesesäilitamise instinkt. On suur annus ülbust ja soovi reaalsust eirata. On rida kasuahneid inimesi ja soov näha ennas maailma võimuna nr. 1. Ja muu selline jura.

Ukrainal on õnnetus olla näitlik õppetund stiilis- peksa omasid, siis võõrad kardavad. Ma usun, et sama kergesti oleks löögi alla võinud sattuda ka Balti vabariigid, Moldaavia, Kasahstan vms. Oleks Pronksiöö toimunud eelmise aasta sügisel peale Sotshi olümpiamänge, räägiks me tõenäoliselt iseseisva Eesti hävitamise püüdlustest. St. ei midagi isiklikku...

Ma ei püüa kuidagi vähendada kurja, mis toimub Ukrainas, ega seda kuidagi õigustada, lihtsalt mulle tundub see agressioon olevat suht eesmärgitu ja üsna juhuslikult suunatud. Putin oma suutmatuses juhtida Vene riiki oli jõudnud tupikusse, kus väike võidukas sõda aitaks veel mõne aastakese võimul püsida. (Liiga banaalne, et tuhandeid asjatuid surmasid põhjendada, mis?) Ukraina liitumisel Euroopaga on kahtlemata mingeid kaudseid mõjusid Vene riigi arengule ja kahtlemata on teema tundlik, aga mingit otsest ohtu Ukraina Venemaale ei kujuta ühel ega teisel kujul. Oluline on hoopis see, kes on Venemaal võimul ja milliseid vahendeid ta selleks kasutab. Kas kuri tiigrikutsu kaisus või armas väike sõda Donbassis- who cares, right? Leiduks ka meil selliseid, kahjuks ja leidub ka Ukrainas. Nad lihtsalt ei ole saanud piisavalt suurele võimule ligi. Selliseid, kes isiklike emotsioonide pinnalt võtavad riigile tohutuid riske- Napoleon, Stalin, Hitler, Putin. Riigi ühendamine, poliitilise mõjuvõimu suurendamine- kui paljud tavainimestest on nõus selle eest kopikatki maksma, rääkimata suremisest?

Seepärast mulle meeldib idamaade filosoofia. Dünaamika, mida Euroopa antiikfilosoofid kuidagi ei suutnud tabada. Teate küll, Yin-Yang, hea muutub halvaks ja halb heaks; igas heas on midagi halba ja igas halvas on hea alge. Ma väidan, et alles tänu sellisele julmale sekkumisele Ukrainast alles saab iseiseisev riik. Putin kavaldas iseennast üle ja andis mõjuva põhjuse, miks ukrainlased peaksid riiki üldse vajalikuks ja hoiaks ning armastaks seda. Putin andis põhjuse, miks järeltulevad põlved saavad olema uhked iseseisva Ukraina üle. Kasutage seda võimalust hästi.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 9:37 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Mär, 2014 23:52
Postitusi: 52
ermot kirjutas:
Postitatud: 02 Aug, 2014 7:15
okupatsioon.com kirjutas:
Miks Ukrainas sõditakse?
Venemaa tahab hävitada Ukrainat.
Need kes kaitsevad Ukrainat ja need, kes tahavad hävitada iseseisvat Ukrainat, nad sõdivad omavahel.

Raske vaielda väätushinnangute koha pealt, siin pole midagi lisada. Iseseisva Ukraina hävitamise koha pealt aga teeks veidi mööndusi.

Seda on lihtne uskuda ja lihtne sellisena võtta, eriti sõjaolukorras. Võiks isegi öelda, et vajalik. Samas ei ole ilmselt olemas ühest sellelaadset eesmärki.

...
... Ma väidan, et alles tänu sellisele julmale sekkumisele Ukrainast alles saab iseiseisev riik. Putin kavaldas iseennast üles ja andis mõjuva põhjuse, miks ukrainlased peaksid riiki üldse vajalikuks ja hoiaks ning armastaks seda. Putin andis põhjuse, miks järeltulevad põlved saavad olema uhked iseseisva Ukraina üle. Kasutage seda võimalust hästi.


Miks Ukrainas sõditakse?
See on põhiküsimus.
Selle küsimusele on aga väga keeruline vastata.
Eriti keeruline on siis, kui vastaspool hämab ja teeb kõik, et vastust varjata.


Lihtsustatult.
Õige vastus sellele küsimusele:
1. Peataks Ukrainas sõja.
2. Venemaal toimuks võimuvahetus. Putini ja tema mõttekaaslastest kamarilja üle mõistetakse kohut.
3. Tapaks venelase sisemuses agressiivse moskaali, koloraadomardika. Algaks uus ajajärk. Naaberriikidelel oleks tulevikus võimalik venelastega normaalselt suhelda.
4. Kogu maailmas hakatakse õpetama teistsugust ajalugu. NSVL ja Venemaa agressiivsele tegevusele antakse õiglane hinnang.
:dont_know:

On ju varem venelased öelnud, et Ukraina tulevane saatus otsustatakse praegu Donbassis. Venemaa ja kogu maailma tulevane saatus otsustatakse praegu Ukrainas.

Nagu videos öeldi,
http://youtu.be/TMg66dPpEYI?t=2m
võib juhtuda, et see sõda otsustab :write: milliseks kujuneb tulevik järgmise 100, 200 või isegi 1000 aasta jooksul.

Mardikatel on kaotada vägagi palju. Ka meil on kaalul vägagi palju.

Siin on ka põhjus, miks mardikatele järjest abiväge saadetakse. Mõningate ukrainlaste liigne optimism on veidi naiivne.

Lihtsustatult.
Putleri õudusunenägu on, kui leitakse vastus küsimusele: "Miks Ukrainas sõditakse?"

See vastus pole lihtne. Ja ei maksa lihtsustada.
Kui vastus veenaks ka mardikaid, siis peatuks Ukrainas sõda.

Так за что мы воюем?!
Lühike vastus (mis muidugi ei veena tõsiusklikku russisti) oleks:

Venemaa tahab hävitada Ukrainat.
Ühel pool sõdivad need, kes kaitsevad Ukrainat.
Vastaspoolel sõdivad need, kes tahavad tükeldada ja hävitada iseseisvat Ukrainat. Vastaspool tekitab kaost ja purustusi, mis aitab ka majanduslikult hävitada Ukrainat.

_________________
Некоторые люди лучше, чем некоторые собаки.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 9:40 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Okt, 2004 12:38
Postitusi: 1961
http://u-96.livejournal.com/3654269.html

_________________
Ostan kokku kõik võimalikud E.Savisaare kuju, nime, autogrammiga esemed (trükimaterjalid, aktifotod, raamatud, pastapliiatsid, toiduainepakendid) jne.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 9:43 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 12 Dets, 2006 22:43
Postitusi: 10438
Asukoht: Metsas / Ämbris
Kylaline kirjutas:
Pataljoni pealik Ghost läks jumaliku kohtu ette http://inforesist.org/sily-ato-unichtoz ... bezhalsya/

Mõnusat põrgus põlemist talle.


Tundub nii, et me näeme selle UKR poolt lubatud "uue taktika" esimesi vilju.Öised sündmused:

Donetski linnapea teatel toimusid öösel linnas plahvatused ja oli tulevahetus. Hommikuks jäi kõik vaikseks.
Lahingute epitsenter oli Lidievkas ja Birjuzovas.
Tsiteeri:
Мэрия Донецка сообщает о ночных взрывах и стрельбе в городе. По состоянию на утро ситуация нормализовалась, боевые действия прекратились.

"В ночь с 1 на 2 августа эпицентр боевых действий пришелся на поселок шахты Лидиевка и микрорайон Бирюзова. Жители сообщают о сильных взрыва и перестрелки. В других районах Донецка ночь прошла относительно спокойно", - сообщает пресс-служба горсовета.

По состоянию на 9.00 в городе тихо, боевых действий нет. Коммунальные аварийные службы совместно с энергетическими предприятиями ведут восстановительные работы на поврежденных сетях электро-и газоснабжения. Сегодня запланировано ликвидировать аварийное отключение двух трансформаторных подстанций ПЭС-Энергоуголь в Куйбышевском районе, которые обслуживают жителей поселка Горняк.

Общественный транспорт сегодня вышел на линии, работает в режиме "выходного дня".
http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?v ... tId=470745

http://www.62.ua/news/589469


UKR üksused ründasid Donetski all Krasnogorovkat.
Ära on toodud UKR üksuste komandöride teated selle kohta, millega ja kus hetkel tegeletakse.
Tsiteeri:
Украинские силовики штурмуют Красногоровку под Донецком
01 августа 2014 | 22:01

Что сегодня - на передовой? Что происходит на освобожденных территориях? Об этом те, кто не только видит все своими глазами, но и управляет освободительными боями. Голоса комбатов - прямо с передовой. Послушайте.

Дмитрий Ярош, "Правый Сектор":

- Резких изменений, во всяком случае, в том секторе где я нахожусь, нет. Идут перестрелки между сепаратистами и нашими силами правительственными.

Изменений диспозиций сейчас, насколько я проинформирован, нет. Возможно будет какая-то определенная информация положительная в этом плане, потому что наши ребята тоже работают, не могу сейчас называть конкретные населенные пункты, но такие задачи ставились.

Если все будет хорошо, то возможно к вечеру будем иметь уже информацию по освобождению некоторых населенных пунктов.

Игорь Мосейчук, батальон "Азов":

- Мы сейчас готовим серьезную операцию, о ней соответственно никто ничего говорить не будет. Нам известно о тяжелых боях под Шахтерском Буквально час назад разговаривал с товарищем, с одной из частей, которая принимает участие там в боях - это бои идут и они достаточно тяжелые.

Я бы не сказал, что в окружении, имеет место такое понятие как "груша", то есть коридор, чтобы выйти есть, но наши пытаются расширить свои позиции.

Коридор так называемый по которому выходят беженцы из Донецка и Луганска они обстреливаются постоянно боевиками. Я общался с семьей, которая буквально час назад вышла из Донецка и они попали под бешеный обстрел. Только Бог спас эту женщину с ребенком.

Владимир Парасюк, батальон "Днепр":

- Как раз идет штурм города Красногоровка недалеко от Донецка, то почти на самом въезде. Штурмуют значительные силы ВСУ. Там был хороший укрепрайон боевиков и сейчас на данный момент штурмуют, со всех сторон наступление, чтобы перекрыть периметр ухода в сам город Донецк.

Работают различные подразделения - есть ВСУ войска и батальоны добровольческие. слаженно все работают. Сейчас минуту, потому что сейчас стрельнет, сейчас будет. Мать родная! Без приказа Киева ликвидируются колонны с боевиками, которые идут с территории России.

Где-то в районе трех дней шла колонна техники, так там где-то было около 20 единиц и ее разбили. С этой стороны кольцо все сжимается. Уже можно сказать вошли в Донецк и значительными силами уже в самом подходе зачищают периметр шаг за шагом, квадрат за квадратом.

Константин Матейченко, батальон "Артемовск":

- Вчера у нас там бой был, ну скажем так огневой контакт. Уничтожено 2 сепаратиста, две машины. Это как раз на границе Артемовского района и Луганской области.

Размещая миссию ОБСЭ, поэтому очень много задач забот. Жизнь наших военных, прежде всего, жизнь мирных людей что бы НЕ пострадали, поэтому идут тактические действия, направленные прежде всего на победу.

Разбегаются потихоньку, мы их отлавливая, ЭТИХ, Которые бегают. Вчера как раз у них была цель, они сельское хозяйство грабили, забирали машины что бы убежать как раз.

Виктор, батальон "Киев-1":

- Чрезвычайных происшествий не было. Была отработка и проверка информации. Основная наша задача обезвредить организованные группы людей вооруженных. Много очень людей бежали и по информации нашей они сейчас начинают возвращаться и будут пытаться вернуться домой.

Потому что они все равно общаются со своими знакомыми, с родственниками, которые здесь остались. И пробивают почву, можно вернуться, нельзя вернуться.
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/ ... 87269.html

_________________
Kohustuslik riigikaitseõpetus väldib hilisemaid ERROR-eid riigikaitses !


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 9:45 
Eemal
Liige

Liitunud: 30 Okt, 2011 19:12
Postitusi: 428
Minu arust tahab Moskva Ukrainas võimalikult suurt kaost ja segadust tekitada, Ukraina riigina segi peksta et selle sodikstambitud maa NATO-sse ja Euroopa Liitu vastuvõtmisest ei tahaks ligemate põlvkondade jooksul kuulda Euroopas enam mitte üks kurat. Gruusias nad selle eesmärgi juba saavutasid, nüüd on järg Ukraina käes. Ning ma olen veendunud et kui näituseks Valgevenes peaks Luka dikdatuur langema, ning toogi riik võtab suuna läänele, toimub seal täpselt seesama stsenaarium - riigi sodiks tampimine, või veelgi täpsemalt: Euroopa jaoks vastuvõetamatuks tegemine. Mistahes vahenditega.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 9:55 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Okt, 2004 12:38
Postitusi: 1961
Väikesed videod UA purustatud tehnikast. Lisaks eelmistele videotele ja piltidele.

https://www.youtube.com/watch?v=MtmYDtuErQo

https://www.youtube.com/watch?v=kVNxZA11aSQ

2 tanki + BMP millest varem pole videosid tehtud.

_________________
Ostan kokku kõik võimalikud E.Savisaare kuju, nime, autogrammiga esemed (trükimaterjalid, aktifotod, raamatud, pastapliiatsid, toiduainepakendid) jne.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 10:00 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Okt, 2004 12:38
Postitusi: 1961
Varem on VFi territooriumil Taganrogis spotitud kolonn T-64A tankidega - mis on üsna haruldane nähtus, päris rariteet. Nüüd on T-64A tankid ilmunud mässuliste käes. Tõsi küll, mitte sellest kolonnist (seda tanki seal polnud) aga suure tõenäolisusega samast partiist.


Pilt

_________________
Ostan kokku kõik võimalikud E.Savisaare kuju, nime, autogrammiga esemed (trükimaterjalid, aktifotod, raamatud, pastapliiatsid, toiduainepakendid) jne.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 10:02 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 12 Dets, 2006 22:43
Postitusi: 10438
Asukoht: Metsas / Ämbris
Otto K kirjutas:
passija kirjutas:
Sepad väidavad oma raadios et Karpaatias olla mingi rahvamäsu võimu vastu?


Ja hetkel räägivad ülestõusu korraldamisest Mariopolis, Harkovis, Dnepropetrovskis jne. Mingi linnuke olla "Shturmanile" sosistanud, et 2 päeva pärast toimub midagi.Kui see vastab tõele, siis ei jää muud üle, kui konstateerida, et midagi sellist oligi oodata.
Ega siis VF pool ainult GRAD-ide ja bojevikkude üle piiri toimetamisega tegele.
Samal ajal käib FSB liini pidi aktiivne võimaluste otsimine UKR seestpoolt ussitama panna.
Mida kauem Dommbasstaanis ja Lugandas möll käib, seda kauem on aega asju organiseerida.

Ma arvan, et kui peaks ühel hetkel olema Dommbasstaani ja Luganda lõplik langemine päevade või tundide küsimus, siis olenemata sellest, kui kaugele on FSB jõudnud oma ussitamise strateegia elluviimisega Ukraina territooriumil (elik kas kõik operatsioonid on jõutud lõpuni ette valmistada vajalikul tasemel), näeme me veel igasuguseid "ülestõuse", "miitinguid" jms jama üle Ukraina (kui just SBU pole 5++ oma ülesannete kõrgusel ja juba eos sellised katsed riiki seestpoolt õõnestada ära ei nulli - usun, et nad teevadki praegu väga head tööd, aga 100% tulemust ei ole võimalik saavutada nagunii ja mingeid "pärle" me kindlasti näeme).

_________________
Kohustuslik riigikaitseõpetus väldib hilisemaid ERROR-eid riigikaitses !


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 10:10 
Eemal
Liige

Liitunud: 04 Juun, 2014 9:48
Postitusi: 1915
Otto K kirjutas:
Yks kirjutas:
Manurhin. Mitte, et mulle Kruuda seisukoht oleks meeldinud, kuid taaskord keevitate te eestluse kokku ukrinlaseks olemisega. Kruuda majasse pole ju keegi tunginud. Naabri-naabrimehele tungis pätt sisse. Pealegi sellisele, kes Kruudale teatavatel isiklikel põhjustel (laenas auto ja tagasi ei andnud) ei meeldi. Antud juhul võib olla hoopis nii, et naabri-naabrimehe vaenlane on tema sõber. Täiesti vastupidiselt sinu arusaamale, et kes on vaenlane ja kes on vaenlase-vaenlane.


Ei midagi isikliku aga Su avaldus kõlas nagu 1938 Tsehhi annekteerimine.


Mis see Tšehhi siia puutub? Ta anti ära, sest Inglismaal ja Prantsusmaal olid demokraatlikulkt valitud valitsused, kes käitusid rahva enamuse tahte kohaselt. Sõjaväsimus ja -kogemus eelmisest sõjast oleks märksõna.

Mõtle parem just selle rahva tahte ja demokraatia aspektile, kui räägid preventatiivsest agressori tasalülitamisest.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 10:15 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 17 Okt, 2004 12:38
Postitusi: 1961
Korrigeerisin natukene UA kaotuste tabeli. Seekord kasutaes LJ user Militarism abiga.


VMS 2
VVS 16

1 tank brigade 7
11 army aviation brigade 1
16 army aviation brigade 8
11 artillery brigade 0
24 mechanised brigade 35
25 aiborne brigade 69

26 artillery brigade 3
30 mechanised brigade 7
51 mechanised brigade 31
55 artillery brigade 1
72 mechanised brigade 29
79 airborne 21
80 airborne brigade 16
93 mechanised brigade 19
95 airborne brigade 35
128 mechanised brigade 12
3 SOF regiment 24
8 SOF regiment 9
91 engineers regiment 1
Aidar 30
Dnipro-2 6
Unknown 25
113 territorial bat 1
20 territorial bat 2
11 bat Kievian Rus 0

Berkut 8
Sokol 1
Police 7
12 territorial bat Kiev 1
9 police bat Vinnitsa 1
Unknown 1
Kirovograd 2 bat. 3
Krivbas bat 1
Donbas bat 13
Azov 1
Prikarpatje 3
5 bat of UA volunteer corpse 2
Kiev-2 bat 0
Zolotye Vorota bat 0
Dnipro SOF batallion 2

Police Special Motorised Reg. 3
51 aviation brigad of Nacional.Guard 2
Bars SOF bat. 1
Jaguar SOF bat 3
Gepard SOF bat 2
4th bat. Of Nacional Guard 1
Lugansk NG regiment 1
Dnepropetrovsk NG regiment 1
Lvov NG regiment 1
NG headquarter brigade 1
6th rifle batallion 1
2 reserve battalion 1
Shahtersk battallion 0
krym battallion 0
Unknown 1

Alfa SBU 6
Rescue dept aviation 3
Unknown SBU formation 1
Boarder guard 40
Right sector 2
525

_________________
Ostan kokku kõik võimalikud E.Savisaare kuju, nime, autogrammiga esemed (trükimaterjalid, aktifotod, raamatud, pastapliiatsid, toiduainepakendid) jne.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 10:21 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 06 Mär, 2014 23:52
Postitusi: 52
denis23 kirjutas:
http://u-96.livejournal.com/3654269.html

Hale võltsing. Kehv photoshop. Vaata särgi servi. Mehel on videos diagonaalis üle rinna rihm. Seda on haledalt püütud madrusesärgiga varjata. Mehel koguaeg videos naerunägu. Mittesobivat näoilmet on varjatud kotiga.
Need fotod siin juba korduvalt olnud. Denis, loe enne eelnevaid postitusi.

Denis, su postitused on pidevalt mardikate "vägitegusid" ülistavad ja ukrainlasi alandavad. Miks?

Ukrainas on praegu rindejoon ja kaks vaenupoolt.
Minu jaoks oled sa Ukrainavaenulik. Nii lihtne see ongi. Tundub, et pooldad separatiste.

Lihtne test sulle. Tee oma postitus ja kirjuta sinna järgmised laused:

Слава Украине, героям слава!
Путин - хуйло
Игорь Всеволодович Гиркин - хуйло

Jään su postitust ootama.
Kui sa postitust ei tee, siis on sinuga ka kõik selge.
Sa lihtsalt ei saa sellist postitust teha, sest see on vastuolus sinu tõekspidamistega, sinu sõprade tõekspidamistega.
Eestlastel on vanasõna: "Ütle, kes on su sõbrad, siis ma ütlen, kes oled sa ise"
Minu jaoks oled sa inimene, kes on Путин хуйло-ga samalpool rindejoont.

_________________
Некоторые люди лучше, чем некоторые собаки.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? vol.2
PostitusPostitatud: 02 Aug, 2014 10:31 
Eemal
Liige

Liitunud: 04 Juun, 2014 9:48
Postitusi: 1915
Tsiteeri:
Yks kirjutas:

Tsiteeri:
Mäs sa arvad, mis saab kõigist noist logistikavaldkonnas hõivatud muukeelsetest, kel leib kaob? Hakkavad EV'd rohkem armastama (mitte, et nad seda siiani oleks eriti teinud) või rändavad välja? Muukeelsed dokkerid, kraanajuhid, haakijad, vedurijuhid, stividoorid, autojuhid jne.jne. Osakad sa oletadeski tuletada selle seltskonna suuruse numbrites?Ei oska. Küsimus on suunatud valele inimesele. Kuid tahad sa väita et kõik selle sektori töötajad on muulased? Tõesti või???


Ei taha. Aga see on teema, millest eriti valitsuse tasemel rääkida ei taheta. Mustatöö tegijad on enamasti kõik muukeelsed. Neis ettevõtetes, mis ühes või teises suures sadamas või sadama territooriumil lähedal näiteks, Ida-Virumaast rääkimata. Sillamäe sadama juhtkond on vaid pooleldi eestikeelne, kõik muud tegelased enamasti muukeelsed. Muugal sama lugu.
Veonduses ja laonduses (see on vaid üks osa logistikasektorist) oli eelmisel aastal tegevad 43 400 inimest. Julgen väita, et protsentuaalselt võiks pooled olla muukeelsed. Kui palju omakorda noist pooltest idatransiidiga või idakaubandusega seotud olid ei oska kommenteerida, sest küsimus tekib kuivõrd kaudseks idatransiidiga seotud olekus defineerimisega me läheme.

Kas ainus lahendus ongi vaid idatransiit ja selle jäämine on nii oluline, et peaks vaid kintsu kraapima? Kindlasti mitte, kuid kuna valitsus tundub, et selle küsimusega tegeleda ei taha (enamasti vähendatakse avalikes väljaütlemistes teemat), siis pakun et alternatiividele - ümberõppe võimalused, alternatiivsed tööpakkumised jne - ei ole eriti mõeldud. Lisaks lisandub täna idatransiidi vähenemisele mitte enam poliitiline vaid majanduslik faktor - ehk siis läbi Eesti on kallis vedada ning odavam on seda teha Kotka või Riia või Klaipeda kaudu. Ehk siis ka see vähene kaup, mida poliitiline külm kliima ei mõjuta, kaob mujale. aga probleeme pole. Transiit (ja idakaubandus) pole ju oluline. Valitsuse arvates. Just siit tasub otsida näiteks ka kruudade selgelt vastuolekut s meie valitsuse pro-ukrainameelsusele. Vastandutakse valitsusepoliitikale, tehes kompromisse sellega (Venemaa poliitika), mida ei tohiks teha.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 7582 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 506  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google Adsense [Bot] ja 23 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Eestikeelne tõlge phpbb.ee poolt