Venemaa majandus ja sanktsioonid I

Kõik käimasolevast sõjast
Suletud
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Täna kuulutas meie raadio-uudistes, et miski Sveitsi instituudi uuringu kohaselt kaotasid eelmisel aastal Vene-vastastest majandussanktsioonidest enim Balti riigid, kelle ekspordiportfellis oli VF osa märkimisväärne. Ilmselt samasse žanrisse saab panna riigikontrolöri tänase kommentaari, et Eesti majanduskasv oli pool nõrgem kui EL-s keskmiselt.

Muidugi häid valikuid siin polnudki, teha "Soomet" tähendanuks seda, et järgmine Krimm võib tekkida Narvas või Latgales - st sanktsioonidega ühinemine põhimõtte pärast (teades majanduslikku kahju sellest) alternatiive tegelikult ei omanudki.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1742
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas maksipoiss »

Ega olnud ju enam suurt kaotada ka ju, pollumajandussaaduste ekspordi ja transiidi oli venemaa ise eelnevalt ara nullinud.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kapten Trumm »

/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Ei tea kas hakata kihla vedama aga pakun,et kevadeks on USA sanktsioonid maas ja USA mitte otseselt aga kuluaarides on andnud jah sõna Krimmi küsimuses.
http://rusjev.net/2016/11/09/deputatyi- ... de-trampa/
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kriku »

Nagu ma kinni pandud USA tulevase presidendi teemas juba ütlesin, ei ole asi loodetavasti nii hull, kui paistab. USA välispoliitika on terve süsteem, mille heaks töötab kümneid tuhandeid inimesi ning presidendi roll on kahtlemata suur, aga mitte absoluutne. Aga sisseelamisperiood tuleb tal kindlasti ja sel ajal võivad kurjamid karistamatult tegutseda.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kilo Tango »

Kriku kirjutas:Nagu ma kinni pandud USA tulevase presidendi teemas juba ütlesin, ei ole asi loodetavasti nii hull, kui paistab. USA välispoliitika on terve süsteem, mille heaks töötab kümneid tuhandeid inimesi ning presidendi roll on kahtlemata suur, aga mitte absoluutne. Aga sisseelamisperiood tuleb tal kindlasti ja sel ajal võivad kurjamid karistamatult tegutseda.
Nagu on näidanud diktaatorite võimule tulek erinevates riikides - need süsteemid ei tööta enam kui panna neid juhtima oma "nukukesed".
Miki
Liige
Postitusi: 1323
Liitunud: 28 Jaan, 2015 16:26
Asukoht: puu otsas
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Miki »

Trumpi võitu võrreldakse Brexitiga st. tulevik on tume ning tumedamaks läheb kui tulemas on Saksamaa parlamendivalimised.
http://maailm.postimees.ee/v2/3902889/m ... valimistel
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kriku »

Kilo Tango kirjutas:Nagu on näidanud diktaatorite võimule tulek erinevates riikides - need süsteemid ei tööta enam kui panna neid juhtima oma "nukukesed".
On ka vastupidiseid näiteid, milles nukukesed hakkavad iseseisvsust ilmutama, mida nende isandadad polnud ette näinud.

Aga ma möönan, et olen optimist.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kilo Tango »

Kriku kirjutas:
Kilo Tango kirjutas:Nagu on näidanud diktaatorite võimule tulek erinevates riikides - need süsteemid ei tööta enam kui panna neid juhtima oma "nukukesed".
On ka vastupidiseid näiteid, milles nukukesed hakkavad iseseisvsust ilmutama, mida nende isandadad polnud ette näinud.

Aga ma möönan, et olen optimist.
Käesolevas seisus ongi tervisele kasulikum olla optimist. Ja mitte mõelda kõigele, mida ajalugu meile selles seisus õpetab. Sest kui sellele mõelda, siis on tegelikult suht-koht "pane pael kaela" situatsioon kujunemas.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kriku »

Ei. Ma olen kategooriliselt niisuguse mõtteviisi vastu. Paela kaela panemise asemel tuleb võrgujuhe seinast välja tõmmata ja minna kõrvaltuppa naise juurde uut põlvkonda tegema.

Selle tulekahju pärast ei lõpe veel meie püha üritus.

Pilt
Ilus pilt ka.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kilo Tango »

Kriku kirjutas:Ei. Ma olen kategooriliselt niisuguse mõtteviisi vastu...
Nagu ma ütlesin - tervisele ongi kasulikum olla praegu optimist.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Walter2 »

Ei saa ära muretseda kõiki maailma muresid. :)
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kriku »

Ükskõik kui pessimistliku tulevikuhinnangu puhul on paela kaela panek ikka halb mõte.
Westland
Liige
Postitusi: 999
Liitunud: 09 Dets, 2007 23:21
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Westland »

Владимир Жириновский о победе честного олигарха Трампа.
https://www.youtube.com/watch?v=Lv-pIF0kyPI
ТРАМП ПОБЕДИЛ И СПАСЁТ РОССИЮ! (18+)
https://www.youtube.com/watch?v=JlwnRwcxAl4
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid

Postitus Postitas Kilo Tango »

Kriku kirjutas:Ükskõik kui pessimistliku tulevikuhinnangu puhul on paela kaela panek ikka halb mõte.
No see oli selline kunstiline kujund. Ma nüüd nii depressiivne kuju kah ei ole.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Luderi ja 4 külalist