Mis Ukrainas toimub? vol.3

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Suletud
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

TV "Inter" uudised:
Donetski all on UKR üksused tugevdanud kaitsepositsioone.
Debaltsevo lähedal üritavad bojevikud UKR üksuseid ümber piirata.
Donetski lennuvälja suunas ei vaibu lahingumöll.
Вблизи Дебальцево террористы пытаются окружить военных (видео)
03 сентября 2014 | 18:48

Украинские войска перегруппировались и готовятся к активной обороне. По крайней мере под Донецком как мы могли видеть происходит укрепление позиций сил АТО. И тяжелой техникой в том числе.

Со стороны Донецкого аэропорта не утихают бои. Как автоматные очереди так и артиллерийские залпы слышно присно.

А вот это - точное попадание по составам боеприпасов сейчас подконтрольные боевикам.

Говорить о численности потерь боевиков пока трудно. Однако на крайнем блок посту бойцы говорят их там было немало.

И по данным разведки там были сосредоточены их установки Град и минометы.

- Оттуда работали мобильные группы, подъезжают, несмотря на это, мы сработали очень классно. Это не один миномет и не один пулемет.

- После нанесения удара по Снежном уничтожено около ста российских наемников.

До сих пор наиболее опасной для наших военных остается ситуация вблизи Дебальцево, где боевики пытаются взять наших военных в окружение.

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/ ... 91755.html

VF bojevik räägib Dommbasstaani värvatutest:
VF kannab lahingutegevuses suuri kaotuseid, sest Dommbasstaani saadetakse absoluutselt ettevalmistamata inimesi. "vabatahtlikuks" võetakse praktiliselt kõiki. Reakoosseisu palgaks on maksimaalselt 60 000 rbl kuus. Kompensatsioon haavatasaamise eest: kergelt - 120 000rbl, keskmiselt - 180 000rbl, raskelt - 360 000rbl. Kaotused on tohutud. Väljalangemine üksustes on kuni 50% (surnud, haavatud, desertöörid jms). Paljud ei saa aru, kuhu nad on tulnud. Saabudes aktiivsesse sõjatsooni viskavad paljud relva maha ja lasevad jalga. Tšetšeenia kampaanias me selliseid kaotuseid ei omanud.
Боевик РФ о наемниках

Россия несет большие потери через боевые действия, ведущиеся на Востоке Украины, потому что на Донбасс отправляют абсолютно неподготовленных людей. Сообщает УКРИНФОРМ.

"Потери огромны. В чеченской кампании мы таких потерь не несли. Те, кто едет, преимущественно - люди совершенно необученные. До 50% закладывают на трехсотых, двухсотый, дезертиров. Многие на самом деле не понимает, куда едут. Там идет настоящая, полномасштабная война . Попадая в условии активных боевых действий, многие бросают оружие, драпают ", - сообщил наемник.

По его словам, добровольцами берут "почти всех".
"В основном это военные, которые на пенсии по разным причинам. Сокращенные в результате сердюковських реформ, например. Их записывают, потом вызывают на беседу. Беседу проводят феесбешниркы |. Это в основном формальность", - утверждает он.

Некоторых из таких "бойцов", по его словам, подбирают с вокзалов, являются пожилые люди, есть с психическими расстройствами.
"У одного парня вообще олигофрения, на ЗПР (задержка психического развития), его пока на кухню поставили готовить, кто же имеет. Думаю, вербовщикам платят за каждого человека, вот и все. По их отчетам, наверное все добровольцы - Супербойцы, суперспециалистов" , - говорит наемник.

Плата, по словам источника, зависит от решения командира.
"Вообще все распределяется согласно штатному расписанию. У нас - от 60 000 рублей, есть те, кто получает 80, 90000, командиры - даже больше. Но 60 тысяч рублей для рядового бойца [за месяц] - предел. Предусмотрено еще компенсации. легкое ранение - 120000, среднее - 180, тяжелое - 360 тысяч. Но какой тут критерий, непонятно. Ногу ножиком ткнуть - это же уже легкое ранение, нет? За смерть - тоже 360 тысяч родственникам выплата плюс организация похорон. Но это уже не проверишь, конечно ".
http://upi.org.ua/news/bojovik_rf_pro_n ... 9-03-20763
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Bojevikud alustasid rünnakut Donetski lennuväljale.
SNBO andmetel teostavad rünnakut VF üksused.
Боевики начали штурм аэропорта Донецка – СМИ
03 сентября, 19:09 - Жизнь, Украина, Война

Сегодня вечером возобновились позиционные бои за аэропорт Донецка.
Об этом сообщает российский «Интерфакс» со ссылкой на представителей самопровозглашенной Донецкой народной республики, передает ДеПо.

Боевики предпринимают попытки нейтрализовать огневые точки украинских силовиков. Рядом с аэропортом отчетливо слышны автоматные очереди и взрывы. Однако, по словам боевиков, пока «значимых повреждений нет».

Кстати, сегодня днем в Совете национальной безопасности и обороны Украины заявляли, что это российские военные намерены захватить Донецкий аэропорт.
http://www.depo.ua/rus/life/boeviki-nac ... 2014190900

UKR üksused Debaltsevo ruumis kardavad, et seal võib korduda teine Ilovaisk.
Puudub üksuste vahel side ja pole mingit tegevusplaani.
Военных в Дебальцево может постигнуть судьба Иловайская.

Бойцы АТО, которые находятся в районе Дебальцево, беспокоятся, что там может повториться ситуация, подобная окружения под Иловайский.

Об этом рассказал "Украинской правде" активист Андрей Рубан со ссылкой на представителя "разведки".

По его словам, между блокпостами Нацгвардии и ВСУ там нет связи.
Также у них нет плана действий.

Между тем, под Фащевка (Антрацитовский район Луганской области), по словам источника, - 10 единиц бронетехникой.

Бойцы переживают, что их могут взять в окружение, как было с Иловайский.
http://www.fm-tv.com.ua/main_news/49637/view/
АТО ждет очередной котел?
Бойцы АТО заявляют, что Генштаб может «проворонить» очередной котел
http://www.ipnews.in.ua/index.php/2014/ ... %B5%D0%BB/





See on taganemine mitte lüüasaamine!
MVD teatas ATO taktika muutmisest seoses VF vägede ilmumisega Ukrainasse.
«Отступление – не поражение». В МВД объявили о смене тактики АТО

Силы антитеррористической операции (АТО) изменят тактику проведения боевых действий в связи с тем, что на Востоке Украины действуют регулярные подразделения вооруженных сил Российской Федерации

Об этом на своей странице в Facebook написал советник министра внутренних дел Зорян Шкиряк, передает ДеПо.

«Никакое тактическое отступление ни в коем случае не означает поражения. Иногда нужно отступить, чтобы сохранить жизнь людей, хорошо подготовиться и нанести решительный контрудар. Теперь происходит перегруппировка сил АТО и укрепление линии обороны», - отметил он.

Шкиряк также выразил уверенность в том, что мы без паники сможем победить в этой войне.

Ранее в Совете национальной безопасности и обороны Украины сообщали, что после открытого вторжения армии Российской Федерации силы АТО перегруппировались, закрепились на новых рубежах и перешли к активной обороне.
http://www.depo.ua/rus/politics/-otstup ... 2014183200

OSCE missioon Gukovo ja Donetski piiripunktis: inimeste juurdevool VF-ist Ukrainasse jätkub.
Миссия ОБСЕ продолжает констатировать увеличение потока людей из РФ в Украину

Миссия наблюдателей Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ), находящаяся на российских пропускных пунктах "Гуково" и "Донецк", продолжает отмечать увеличение числа людей, прибывающих в Украину из России. Об этом говорится в отчете миссии наблюдателей ОБСЕ за 3 сентября.

"Наблюдается явное изменение в количестве людей, пересекающих границу - больше людей выезжает из Российской Федерации в Украину", - говорится в отчете.

Кроме того, ОБСЕ фиксирует повышенную военную активность возле пунктов пропусков, которая в основном, по данным наблюдателей, выражается в активных полетах беспилотных летательных аппаратов.

По состоянию на 3 сентября на двух российских пограничных пунктах пропусках "Донецк" и "Гуково" работает 19 сотрудников миссии, в числе которых 3 административных ассистента и 16 международных наблюдателей.

Напомним, 27 августа миссия наблюдателей ОБСЕ, находящаяся на российских пропускных пунктах "Гуково" и "Донецк", констатировала увеличение числа людей, прибывающих в Украину из России. "Впервые после прибытия миссия отмечает в последние два дня большее количество прибывающих из Российской Федерации в Украину, нежели въезжающих в Российскую Федерацию. Изменение тенденции сопровождалось увеличением движения через границу в обоих пропускных пунктах", - отмечалось в отчете миссии.

Наблюдатели ОБСЕ тогда сообщали, что если на прошлой неделе в пропускном пункте "Гуково" поток выезжающих из Украины в РФ людей был больше, то 25 и 26 августа увеличилось количество лиц, въезжающих в Украину из России.
http://conflict.rbc.ua/rus/missiya-obse ... 2014183500

Силы АТО начали перегруппировку и укрепление линии обороны — З.Шкиряк
http://vkulake.com/sily-ato-nachali-per ... -shkiryak/
Tegelane5
Liige
Postitusi: 799
Liitunud: 07 Veebr, 2009 12:28
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Tegelane5 »

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/andres ... d=69649915
Andres Herkel'i nägemus olukorrast:
Mida Putin tahab?

Andres Herkel
Riigikoqu liige

Venemaa on alustanud Ukrainas söda, mida ei nimetata sõjaks. „Väljakuulutamata söda” on täpseim määratlus. „Geopoliitiline segadus'', mida kasutas oma artiklis Sergei Stadnikov („Praegune geopoliitiline segadus Ukrainas töötab Venemaa kasuks", Delfi 30.8) on seevastu kõige silmakirjalikum mõiste, mis olla saab. Segaduse eest ei vastuta justkui keegi ja selle tagajärjed on paratamatud.
Pikas vaates on Putini süsteemi jätkusuutlikkus väga küsitav. Et need küsitavused teda ei neelaks, tegutseb ta kiiresti, ennetades aeglase otsustusmehhanismiga läänt. Talveks on tal varuks võimalus survestada Euroopat gaasikraanidega. Ilmselt on Putini eesmärk hoida iga hinna eest initsiatiivi, joosta järjest kiiremini. Kui peaks saabuma rahulikum aeg, positsiooni hoidmine, siis tabab teda kollaps.
Mida Putin Venemaalt tahab? Ta tahab juba eos vältida mis tahes Maidani-tüüpi rahvavastupanu. Praegu käib kunagi Bolotnaja väljakule kogunenud aktivistide represseerimine ja sõnavabaduse allasurumine. Tsekistid teavad, et demokraatia on impeeriumi surm, ja sellepärast ei tohi nende arvates Venemaal olla demokraatia haisugi.
Mida Putin läänelt tahab? Läänelt tahab Putini süsteem Venemaa lähitsooni tunnistamist Vene mõjualana. Ei tõrjuta mitte ainult NATO-t, vaid lääne väärtussüsteemi tervikuna. Taunitakse kõikvõimalikke assotsiatsioonileppeid, inimõigusi ja rahvaste vabadust Vene geopoliitilisele ruumile selg keerata.
Mida Putin Ukrainast tahab? Tõenäolisch seda, mida Stadnikov oma artiklis kujutada püüab — et Ukraina oleks võirnalikult paljude silmis lootusetu juhtum, failed country. Ukraina presidendi nõu-nik Juri Lutsenko ütles hiljaaegu, et Kremli eesmärk on täielik võimupöõre Kiievis. Mitte mingi Novorossija või Russki Mir, vaid kogu riik käpa alla! Lutsenkol vöib olla õigus ses möttes, et stabiilsust ei tule Vene—Ukraina suhetesse Kremli poolt vaadates enne, kui Kiievis on taas võimul neile meelepärane valitseja.
Kes venemeelseid valiks?
Ühtlasi näib selline areng päriselus järjest võimatum. Kuidas saab venemeelne poliitik Ukrainas valimised võita, kui Krimm on hõivatud ja Donbass mängust väljas? Kes venemeelseid vee1 valib? Selle sõjaga õpivad ukrainlased Venemaad vihkama ja see mälestus jääb pölvkondadeks.
Mida Putin meist tahab? See pole Vene—Ukraina söja peaküsimus, aga me peame sellele mötlema. Eesti võib olla koht, kus Venemaa püüab suhete edasise teravnemise korral mõne terava 1öögiga NATO-le kohta kätte näidata.
Siinsed venelased on endiselt teises infoväljas ja kui meie infoväli neid osaliseltki mõjutab, siis tähendab see paljusid individuaalseid ja väga keerulisi identiteediot-singuid. Putini süsteem muudab venelaseks olemise väga ebamugavaks.
Demokraatia eeldab erinevate vaatekohtade eluõigust. Ka Putini toetajad arvavad, et neid diskriminerritakse, nende vaatekoht lülitatakse avalikust möttevahetusest välja. Aga nad unustavad ühe lihtsa asjaolu. Nimelt on Putini öigust ja õiglust mahatampiv süsteem end ise juba ammu asetanud väljapoole euroopalikku väärtussüsteemi ja väit-luskultuuri.
Vene—Ukraina küsimus pole sama, mis väitlus kõrgemate või madalamate maksude üle. Kui ühe riigi agressiooni ja soovi kontrollida teise riigi poliitilisi valikuid nimetatakse „geopoliitiliseks segaduseks", siis pole siin midagi, mille üle vaielda. See on pigem usu küsimus — kes usub väärtustel põhinevat rahvusvahelist õigust ja kes usub vene messianismi. Ent võib öelda ka teravamalt: see on valik valguse ia pimeduse vahel.
[i]“It is difficult to get a man to understand something, when his salary depends on his not understanding it.” [/i]
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

VF lennuvägi pommitab UKR territooriumi.
Täna visati pommid asustatud punktile Pobeda (Перемога), kus asuvad kõik vangi langenud VF sõdurid.
Samuti andsid kaks VF lennukit õhulöögi täna kell 12:50 Stšaste linnale.
Российские военные самолеты нанесли удары по территории Украины

ВВС России продолжают наносить удары по украинской территории. Накануне агрессоры сбросили бомбы на село Победа Новоайдарского района Луганской области.
Как сообщают местные СМИ, в этом населенном пункте были российские военнослужащие, попавшие в плен в боях с силами АТО.

- Всех пленных военных РФ свозили в Победу, - пояснил изданию "Новый Регион" информированный источник в ВСУ.
Ранее заместитель председателя Днепропетровской обладминистрации Борис Филатов на своей странице в «Фейсбуке» сообщал, что в расстрелянной войсками РФ колонне при выходе из Иловайская бел также пленные российские десантники.

Также сегодня в 12:50 два самолета ВВС Российской Федерации нанесли авиаудар по городу Счастье, что входит в Октябрьский район Луганска. Данные о разрушениях и жертвах уточняются.
http://kyiv.osp-ua.info/lastnews/8578.html
Российская авиация продолжает воздушные атаки

3 сентября два истребителя ВВС Российской Федерации по-братски сбросили бомбы на украинский город Счастье, что находится возле Луганска и является городом-спутником областного центра.

Ночью город Счастье пережило массированный артиллерийский обстрел русскими террористами. Уничтожено все, что у автостанции. Город покинули милиция, данные о жертвах среди мирных жителей уточняются.

Журналист Cristian Jereghi пишет: "Горит лес по дороге на Новойдар, солдаты в противогазах, везде неразорвавшиеся российские кассетные бомбы".

Фактически город Счастье непригодно к жизни. Значнорю степени также уничтожено и сам Луганск, в котором во многих местах пылают пожары. Тушить их или некому, или невозможно через обстрелы. Русская доблесть и братские чувства к Украинской - в действии.
http://www.informator.su/rosiyska-aviat ... ani-ataki/
Російська авіація бомбардувала українське місто Щастя
http://siver.com.ua/news/rosijska_aviac ... 9-03-15315


Edit:
Боец российской армии "засветил" в Сети участие наемников в боях под Иловайском
Фото сделано в котле под Иловайском-Многопольем.
http://glavred.info/politika/boec-rossi ... 89227.html
vss
Liige
Postitusi: 183
Liitunud: 20 Mär, 2014 9:27
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas vss »

Fucs kirjutas: UKR üksused Debaltsevo ruumis kardavad, et seal võib korduda teine Ilovaisk.
Puudub üksuste vahel side ja pole mingit tegevusplaani.
Semenchenko kommentaar tema blogis:
Мне не надо верить- я действую. И опиратся фронту кроме как на таких как мы- не на кого. Пока во всяком случае. А если не будут выводы, расследования и головы- то тогда фронт будет в другом месте. Край. Все. И все это прекрасно понимают.

Et tema ei pea uskuma, tema tegutseb. Ja et kui [Ilovaiski] uurimisest ei tule järeldusi, ja pead ei lenda, siis saab rindejoon olema teises kohas. Et piir on käes, kõik! Ja kõik saavat sellest suurepäraselt aru.

Eks näeme. Et kas siseministeeriumi väeosad võtavad kaitseministeeriumi üle või mis:-)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Arvamus: UKR pat."Svitjaz"-i reetsid omad ja raha eest ?
(muuhulgas tuuakse ära tähelepanek, et üksused, mis võitlesid Ilovaiskis [leitnantide-]kaptenite[-majorite] all, ei sattunud varitsustesse ja tulid rõngast välja, aga üksused kes võitlesid polkovnikute all sattusid enamuses ettekavatsetud ja ettevalmistatud varitsustele)
Бойцов батальона «Свитязь» сдали «свои» и «за деньги»?

Начальника УМВД Украины в Волынской области Петр Шпига считает, что на Востоке Украины вся информация о «своих» кажется за деньги. По его словам, ребят просто «сдали».

Сегодня во время встречи начальника волынской милиции с журналистами и представителями Самообороны Майдана Волыни стало известно, что когда бойцы батальона «Свитязь» выходили из окружения, их уже ждали русские.

«Ребята рассказывали, что их уже ждали уже 2 дня. Места, где воюют капитаны - погибших нет, а там где воюют полковники - все кажется за деньги », - говорит Петр Шпига.

Также по словам Шпиги, когда бойцы отправлялись на Восток, они должны были находиться совсем не в тех местах, куда их завезли.

«Почему« Свитязь »попал в такое окружение - об этом нужно спросить руководства. Это можно считать предательством »

Однако, Петр Шпига говорит, что работники УМВД еженедельно выезжают в зону АТО. Однако, формирование батальона «Свитязь» нужно будет начинать сначала. Мол, все транспортные средства уничтожены, амуниции в бойцов осталось.
http://p-p.com.ua/articles/54558/
mcraimond
Liige
Postitusi: 167
Liitunud: 06 Jaan, 2009 9:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas mcraimond »

Kanal 2 uudistes öeldi just, et Prantsusmaa katkestab Mistrali tehingu.
Ka delfis on sellel temal uudis, kuigi mitte nii kindlalt tehingu ärajäämise kohta
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/v ... d=69666739
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Troll »

Kylaline kirjutas:OT: Kallid moded, kas oleks võimalik Vol.3 liigutada sinna rubriiki, kus teised teemad? Tänan tähelepanu eest.
Ma tõin ka teised Ukraina teemad siia üle, peaksid nüüd kõik koos olema.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
skeptik
Uudistaja
Postitusi: 12
Liitunud: 28 Aug, 2014 21:20

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas skeptik »

https://www.youtube.com/watch?v=rwsNEKI1txQ#t=12

Kuidas sellesse suhtuda? Ka vene propaganda?
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas mart2 »

Fucs kirjutas:VF lennuvägi pommitab UKR territooriumi.
Täna visati pommid asustatud punktile Pobeda (Перемога), kus asuvad kõik vangi langenud VF sõdurid...
Minu tagasihoidlik aritmeetika ütleb, et 1 pluss 1 on 2 ...

Ehk teisiti öeldes saan aru, et Venemaa kordab Isamaaasõja taktikat NKVD julgestusüksustega (zagran-otrjad) uues kuues.
Nimelt algselt rünnati taanduvaid ukrainlaste kolonne, eriti neid, kus venelastest vangid, ja nüüd pommitatakse vangide kogunemispaika. Siit vihje oma regulaararmeele: ärge andke end vangi - nagunii saate surma! Samas ka teine oluline "töövõit" - ühtegi elusat vene sõjaväelast ei tohiks jääda sissetungi tunnistama, puha surnud puhkusel käinud "safari-mehed"! :shock:
PS: Siit veel veidi kurb lisateave - pagana täpselt saavad infot sõjavangide liikumisest... :(
Viimati muutis mart2, 03 Sept, 2014 19:39, muudetud 1 kord kokku.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
laikar
Liige
Postitusi: 1089
Liitunud: 28 Apr, 2014 9:48
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas laikar »

Päris meeldiv koht elamiseks neile, kel venemaa sügaval südames. Ukrainast lahkunud sattusid Kamšatkale.
http://www.unian.net/society/958856-ros ... -foto.html
Kasutaja avatar
wk2
Liige
Postitusi: 2679
Liitunud: 22 Aug, 2014 17:16
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas wk2 »

vene vangilangenud dessantnikud kes saabusid tagasi on kõik paigutatud haiglasse
http://podrobnosti.ua/video/society/201 ... 91479.html
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Lemet »

skeptik kirjutas:https://www.youtube.com/watch?v=rwsNEKI1txQ#t=12

Kuidas sellesse suhtuda? Ka vene propaganda?
Valus...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas mart2 »

wk2 kirjutas:vene vangilangenud dessantnikud kes saabusid tagasi on kõik paigutatud haiglasse
http://podrobnosti.ua/video/society/201 ... 91479.html
Mulle hakab tunduma, et minu peegelpilt sarnaneb kahtlaselt Jüri Lina näoga ( :shock: ), kuid mis seal ikka salata ...
Minu 5 senti, et ilmselt viidi mehed psühhiaatrite juurde "Stockholmi sündroomi" kontrolliks ja teiseks, et peita ajakirjanike eest , kuni neile korralikult selgeks tehakse, mida ja kuidas rääkida. 8)
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
vss
Liige
Postitusi: 183
Liitunud: 20 Mär, 2014 9:27
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas vss »

RT muide kinnitab, et Prantsusmaa ei anna neile Mistrali - http://rt.com/news/184848-france-mistra ... ry-russia/
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Kuuskndkolm ja 10 külalist