Mis Ukrainas toimub? vol.3

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Suletud
Kasutaja avatar
wk2
Liige
Postitusi: 2697
Liitunud: 22 Aug, 2014 17:16
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas wk2 »

Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19593
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas ruger »

Vene kaitseministeeriumis toimub juhtkonna koosolek-live pilt. Putin peaks ka kohal olema. Live pilt katkestati, kuna oli päris huvitav ülevaade Vene armee arengutest ja saavutustest :?

https://www.youtube.com/watch?v=hQNGv6pgl6o
Viimati muutis ruger, 19 Dets, 2014 16:14, muudetud 1 kord kokku.
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
tasa
Liige
Postitusi: 39
Liitunud: 19 Dets, 2014 12:43

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas tasa »

Yks kirjutas:Suuremas osas Ukrainas EI KÄI sõda. Suurem osa Ukrainat ei ela sõjaaja seaduste järgi. Väga palju Ukrainas elavatest seab esiplaanile lihtlabase olme. Ukrainal ei ole aega. Ukraina peab asju tegema paralleelselt, mitte järjekorras. Ehk siis ei kehti seal täna selline asi, et ennem võidame sõja ja siis hakkame majandusega tegelema.
80% Ukaina kaotustest on põhjustatud vastaspoole kaudtulevahendite tõttu siis miks ei võiks Ukraina täna, kohe ja kiiresti omandada USA päritolu kaudtulevahendite vastaseid radareid USA -st?

Oled sa otseselt huvitatud, et Ukraina kaotused oleks vastase kaudtulevahendite tõttu jätkuvalt suured?

Igati loogiline on odavamalt süsteemilt liikuda kallimale, lihtsamalt keerulisemale, pataljoni tasemelt brigaadi tasemele mitte vastupidi.

Kas Ukraina peaks Iskra olematuid radareid eelistama kolossaalsetele kaotustele? Keda need Iskra olematud radarid ja Ukraina majandus enam huvitab kui Ukraina sõja kaotanud on?

Majandusega tuleb loomulikult tegeleda aga see ei tähenda kaudtulevahendite vastaste radarite ostmist x aasta pärast Iskralt.
Yks
Liige
Postitusi: 1915
Liitunud: 04 Juun, 2014 8:48

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Yks »

tasa kirjutas:
Yks kirjutas:Suuremas osas Ukrainas EI KÄI sõda. Suurem osa Ukrainat ei ela sõjaaja seaduste järgi. Väga palju Ukrainas elavatest seab esiplaanile lihtlabase olme. Ukrainal ei ole aega. Ukraina peab asju tegema paralleelselt, mitte järjekorras. Ehk siis ei kehti seal täna selline asi, et ennem võidame sõja ja siis hakkame majandusega tegelema.
80% Ukaina kaotustest on põhjustatud vastaspoole kaudtulevahendite tõttu siis miks ei võiks Ukraina täna, kohe ja kiiresti omandada USA päritolu kaudtulevahendite vastaseid radareid USA -st?

Oled sa otseselt huvitatud, et Ukraina kaotused oleks vastase kaudtulevahendite tõttu jätkuvalt suured?

Igati loogiline on odavamalt süsteemilt liikuda kallimale, lihtsamalt keerulisemale, pataljoni tasemelt brigaadi tasemele mitte vastupidi.

Kas Ukraina peaks Iskra olematuid radareid eelistama kolossaalsetele kaotustele? Keda need Iskra olematud radarid ja Ukraina majandus enam huvitab kui Ukraina sõja kaotanud on?

Majandusega tuleb loomulikult tegeleda aga see ei tähenda kaudtulevahendite vastaste radarite ostmist x aasta pärast Iskralt.
Kuna me hakkame juba üksteisest mööda rääkima, siis lepime kokku nii, et sa veensid mind.
Antud mobiilsete radrisüsteemide muretsemine oli läbimõeldud, hädavajalik ning otsustamise puhul ei tasu karta "vanasid trikke". Kui nüüd mingil ajal minnakse üle ka lääne võimssmate süsteemide peale, siis on eeldatavasti ka see läbimõeldud ning pikemas perspektiivis näeme me tulevikus Ukraina kaitsetööstuse sünergiat läänemaiste sõjatööstuste korporatsioonidega. Töölistele tagatakse töö ja spetsialistidele nende kvalifikatsioonile vastav positsioon.
Kevadeks on Ukrainal piisavat lääne tehnikat, et võtta ette midagi oma Ida-Ukraina territooriumi täieliku kontrolli alla saamiseks. Lisaks aitab see lääne relvastuse levik Ukraina integreerumisel NATO süsteemidega.
Esiplaanil on sõja võitmine, hiljem kui tsiviilellu tagasipöörduvad võitlejad riputavad relvad varna, on koos aega tegeleda majanduse jalgeleaitamsega.

Lisaks luban, et järgmise kahe kuu jooksul ei kritiseeri Ukraina valitsust ei korruptsiooni ega ka majanduse reformimise küsimustes. Las saavad oma tegevusrahu, ning nii kaob ära võimalus mind hiljem süüdistada pidevas Ukraina vastases kriitikas.

Läheme nüüd kõik eluga edasi ja loeme selle teema ammendunuks?
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas PaganHorde »

Jah, kasuta võimalust vakka olla.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Svejk »

Stshastje all tehti kahjutuks grupp diversante -
Kahjuks ei läinud ilma kaotusteta:

Силы АТО под Счастьем уничтожили диверсионную группу боевиков
К сожалению, без потерь не обошлось
http://nr2.com.ua/News/crime_and_accide ... 87023.html
в столкновениях с террористами погибло 5 бойцов АТО, 7 человек получили ранения. Всего за минувший день российско-террористическая армия провела 9 вооруженных провокаций против сил АТО. Наиболее горячее боестолкновение было в Счастье, где диверсионная группа боевиков заехала в город на машинах скорой помощи. Группировка была уничтожена, 5 террористов убито, но в этой операции украинские военные сами понесли потери. В Донецком аэропорту боевики трижды из стрелкового оружия, используя снайперов, обстреливали «киборгов».
Viimase ööpäevaga on 5 võitlejat saanud surma, seitse haavata.
Kokku on möödunud ööpäeva jooksul võetud ruslikute poolt ette üheksa provokatsiooni, kõige räigemad neist Stshastje all, kus bandiidid sõitsid röövitud kiirabiautoga linna sisse. Bande likvideeriti - 5 röövlit sai surma.
Lennujaamas on küborgeid kolmel korral tulistatud snaiperrelvast.
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Porošenko kohtub 21 ja 22 detsembril Valgevene, ning Kasahstani riigipeadega.
Порошенко встретится с главами Белоруссии и Казахстана
19 грудня 2014
Президент Украины Петр Порошенко 21 и 22 декабря проведет официальные встречи с главами Белоруссии и Казахстана.

21 декабря состоится встреча главы Украины с Александром Лукашенко, передает «Интерфакс». «Он вчера позвонил мне и попросил, чтобы мы как-то встретились, переговорили по некоторым вопросам, да и я изъявлял желание, потому что нам есть о чем поговорить в этой ситуации», — заявил президент Белоруссии.

Порошенко и Лукашенко обсудят мирное урегулирование донбасского конфликта.

Согласно сообщению ТАСС, официальный визит Нурсултана Назарбаева в Киев запланирован на 22 декабря. Назарбаев также намерен оказать содействие в урегулировании конфликта.
http://kyiv.osp-ua.info/lastnews/17829.html

Pealkiri: Mariupoli suunal "õnnitlesid" UKR partisanid gruppi VF terrosid: on surnuid ja haavatuid.
Väidetavalt siis leidis aset ebaõnnestunud katse meritsi paisata UKR rannikule luure- ja diversioonigruppi.
Партизаны Донбасса «поздравили» группу российских террористов: есть убитые и раненые
17:38, — Украина
На Мариупольском направлении, была попытка высадки ДРГ российских террористов на украинское побережье.

Об этом пишет в «Фейсбуке» представитель партизан Johan Karlsen.

«Однако, случился маленький нефарт: террористы внезапно попали в расставленные для них «подарки».

Результат «поздравления»: 6-300х.. кол-во 200х неизвестно.

Так что, как говориться - с праздничком», - написал он.

Mõned viimased fotod Donetski lennuväljalt (Pildid kattuvad, aga teisel lingil on rohkem pilte)
Як виглядає аеропорт Донецька 19 грудня (фото)
http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1537342

http://www.depo.ua/rus/life/kak-segodny ... 2014162200



Nüüd paar head pealkirja :D

Pealkiri: Krimm sukeldus uttu..... :lol:
Ühesõnaga elektrit pole ja kogu lugu.
Pimendamine? Elektrit ei jagu? :dont_know: Väidetavalt avariiline väljalülitus.
Крым погружается во тьму: энергетики применили аварийные отключения
19 декабря 2014, Киев 16:43
Столица аннексированного Крыма город Симферополь частично обесточен: в пятницу 19 декабря, около 16.00 по московскому времени несколько крупных районов города остались без света.

Как сообщает корреспондент сайта Крым.Реалии, электроэнергию отключили в районе автовокзала, на Москольце, Старого города и в центре Симферополя.

Также нет света в Евпатории, Раздольном и Красноперекопске.

Как сообщил корреспонденту сайта Крым.Реалии источник в компании Крымэнерго, в пятницу 19 декабря от электричества будет отключен весь полуостров.

Предположительно отключение электроэнергии продлится до 20.00 по московскому времени.

Ранее сообщалось, что без света 19 декабря осталась большая часть аннексированной Керчи: третьему по величине в Крыму городу Керчи достался самый минимум – 22 Мвт, при обычных 60 Мвт потребления.http://ru.krymr.com/content/article/26752821.html
Pealkiri: Mariupolis üritas 15 liikmeline bande laiali tassida sõjaväeosa :lol:
Ei saagi nüüd päris täpselt aru, aga tegemist oli vist ikka tühjana seisva UKR väeosaga, sest ei kujuta ette, kuidas 15 meest tellis-tellise haaval neid ehitisi seal laiali tassis, kui väed sees :D
В Мариуполе банда из 15 человек пыталась разнести воинскую часть
(16:41)

Пример вопиющей наглости показали на днях мариупольские мародеры. Бригада из 15-ти отморозков разбирала "законсервированную" воинскую часть буквально по кирпичику, пока беспредел не заметили случайные прохожие.

- В Приморский райотдел милиции позвонили горожане и сообщили о подозрительной активности на территории старой воинской части. Оперативники приехали в указанное место и действительно застигли "на горячем" группу из 15-ти человек, которые разворовывали стройматериалы на воинском объекте. Скрыться с похищенным ворам не удалось, и они были доставлены в районный отдел милиции. Сопротивления милиционерам не оказывали, - рассказывает пресс-офицер Мариупольского горуправления Виктория Гуц.

По словам начальника следственного отдела Приморского райотдела Мариупольского горуправления Елены Конжуковой, сейчас подбивается сумма ущерба, причиненного воинской части.

Возраст грабителей от 25 до 40 лет. Есть подозрения, что они орудовали на территории части несколько дней.

Расхитителям грозит наказание по статье "Кража с проникновением", сроком до шести лет.
http://kp.ua/incidents/483195-v-maryupo ... kuui-chast
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Arvamus:
Donetski lennujaamas on hävitatud parimad vene eriüksuslased, kelle peale on kulutatud märkimisväärselt vahendeid.
В Донецком аэропорту уничтожены лучшие российские спецназовцы, на которых затрачены значительные средства, - Мамчур
19 декабря 2014 - 17:26
Ситуация, которая сложилась в Донецком аэропорту, показывает, что уничтожены лучшие российские специалисты-спецназовцы, отмечает народный депутат Украины от "БПП" Юлий Мамчур

"Если РФ пустила в лобовую атаку спецназовцев, на которых тратит большие средства, то это говорит, что у нее ресурсов уже нет", - отметил он в интервью «Дню».

"Россия сейчас имеет уделять больше внимания процессам, которые происходят у нее в стране, а не в Украине. В РФ и в ее армии все не так хорошо, как они показывают по телевидению", - отметил Мамчур.
http://www.day.kiev.ua/uk/news/191214-u ... vytracheno

Mingi kolmepoolne videokoverents oli (UKR/gängarid/OSCE).
Gängipealikud esitasid mittetäidetavaid nõudmisi : uus omavaheline piir peab minema mööda Donetski oblasti piiri ja UKR peab hakkama uuesti maksma Dommbasstaanis sotsiaaltasusid.
Läbirääkimiste aeg endiselt erimeelsuste tõttu lahtine.
Лидеры террористов выдвинули невыполнимые требования
Представитель самопровозглашенной ДНР Денис Пушилин по итогам сегодняшней видеоконференции трехсторонней контактной группы (Кучма, Зурабов, представители ОБСЕ и ДНР-ЛНР) заявил, что о дате встречи в Минске договориться не получилось. Дескать, много нерешенных вопросов.

Напомним, ранее лидеры ДНР-ЛНР условием для проведения очередных минских переговоров называли требование, чтобы разграничительная линия между Украиной и «республикой» должна проходить по границе Донецкой области. Позже потребовали возобновления социальных выплат на оккупированных территориях…

Как известно, Порошенко заявил, что переговоры могут состояться 21-го декабря. Похоже, дата вновь будет смещена…
http://real-vin.com/%D0%BB%D0%B8%D0%B4% ... 0%BF%D0%BE

UKR kaitseministeeriumi Infotehnoloogia juhtimise osakonna ülema asetäitja: VF on siiani üritanud ja üritab ka praegu takistada mobilisatsiooni läbiviimist Ukrainas. + Infosõjast ja muust. + Video on juures.
Заместитель начальника Управления информационных технологий Министерства обороны Украины Сергей Галушко в студии Телеканала новостей "24" рассказал о ситуации на Востоке, мобилизации и обеспечении армии.
19.12.2014 г., 17:04
По словам Сергея Глушко, россияне пытались сорвать мобилизацию в Украине и первую, и вторую, и третью. Но результаты говорят сами за себя: люди пошли служить, много добровольцев и волонтеров. Это был народный порыв — люди пошли защищать свою Родину.

"Информация, которую мы получаем по линии оперативных разведывательных органов, мы понимаем, что против нас уже идет информационная компания, и одна из составляющих этой кампании — срыв мобилизации в Украине, оворит Галушко."

Он отметил, что для того, чтобы все прошло организованно, спокойно и без лишних проблем военные комиссариаты проводят определенную предупредительную работу уточняются соответствующие документы и списки, проводится работа с теми людьми, которые могут быть мобилизованы.

"Есть и другая форма службы в армии служба по контракту, оворит заместитель начальника."

Сергей Галушко сообщил, что техника, которую передал в день ВСУ президент, уже частично в зоне назначения. Он добавил, что сейчас работают над совершенствованием простого доступа журналистов в район АТО.

"Кто-то использует штамп, что мы проиграли информационную войну, оворит заместитель начальника Управления информационных технологий Министерства обороны Украины."
http://statuspress.com.ua/videonews/tex ... orony.html
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Kohalik aktivist teatab: Luganda pealik viidi konvoi saatel venesse "jutuajamisele"
Активист: Главаря «ЛНР» под конвоем вывезли в Россию на «беседу»
19 декабря 2014, 17:30

Главаря самопровозглашенной «Луганской народной республики» Игоря Плотницкого под конвоем вывезли в Российскую Федерацию.

Об этом корреспонденту irtafax рассказал сопредседатель общественной организации «Права справа» Дмитрий Снегирев.

По словам активиста, террориста вывезли в Ростов на «беседу».

«Его вывезли в Россию под конвоем 18 декабря утром. Дело в том, что действия и цели Плотницкого и его кураторов начали расходиться. В одном из своих заявлений Плотницкий заявил, что готов воевать до конца, но это невыгодно для его российских «руководителей». Кроме того, террористу инкриминируют попытку взять под контроль контрабанду топлива из России, в частности в Краснодоне. Поэтому его вызвали на «беседу»», - сообщил Дмитрий Снегирев.

По мнению активиста, России не выгодно продолжать боевые действия на востоке Украины и он считает, что до весны все должно закончиться.
http://irtafax.com.ua/news/2014/12/2014-12-19-28.html

Samal ajal Luganda elanikud peituvad jälle keldritesse ja tetavad uutest lahingutegevustest Luganskis.
В Луганске начинается бой, жители прячутся в подвалы
19/12/2014
Об усилении боевых действий в городе рассказывают местные жители.

“В районе Южном очень слышно разрывы орудий. На Ольховском то же самое – люди начинают прятаться в подвалы” – передает луганчанка.
http://www.informator.su/v-luhanske-nac ... -podvalyi/
Kasutaja avatar
Otto K
Liige
Postitusi: 2364
Liitunud: 07 Juul, 2014 19:43
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Otto K »

Fucs kirjutas: Mingi kolmepoolne videokoverents oli (UKR/gängarid/OSCE).
Gängipealikud esitasid mittetäidetavaid nõudmisi : uus omavaheline piir peab minema mööda Donetski oblasti piiri ja UKR peab hakkama uuesti maksma Dommbasstaanis sotsiaaltasusid.
Läbirääkimiste aeg endiselt erimeelsuste tõttu lahtine.
Tundub, et üks väikest kasvu mölakas (omab ajutist elamisluba Kremlis) on otsustanud enda nime rasvaste tähtedega ajalukku kirjutada.
Kasutaja avatar
Karulauk
Liige
Postitusi: 50
Liitunud: 10 Okt, 2014 9:54
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Karulauk »

OT: (palun kustudada mingi aja möödudes, et ei jääks teemat risustama)

Oli ikka täna tegu, et lugemisväärset materjali prügi hulgast üles leida!
Uhh... diversant yks ja tema sockpuppetid jälle edukalt oma ülesande täitnud - normaalne arutelu ja infoedastus tõsiselt häiritud...

Üks küsimus foorumi seadistuste kohta: kas on võimalik blokeerida neid postitusi kus tsiteeritakse ignoreeritavate nimekirjas olevaid isikuid?!?

Teinegi küsimus: kas militaaril mingi kingifond ka on aktivistide/adminnide/modede jaoks? Hea meelega poetaks sinna midagi tänutäheks pühade eel :)

Hoolitsen isiklikult, et see sõnum foorumi administraatorini jõukaks
(by Borja)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Veel Luganda uudiseid.
Luganskisse tõmmatakse VF ja Tšetšeenia gängareid koos GRAD-idega
В Луганск стянулись российские и чеченские наемники с "Градами" – СМИ
Сегодня, 18:24
В городе увеличилось количество реактивных систем залпового огня "Град"

В оккупированный террористами Луганск прибыли российские и чеченские боевики. Также в городе увеличилось количество реактивных систем залпового огня "Град". Об этом со слов местных жителей сообщает "Пресса Украины".

По данным издания, жители Луганска зафиксировали увеличение в городе количества российских и чеченских боевиков. В частности боевики были замечены на территории межрайонного регистрационно-экзаменационного отдела ГАИ. Там же зафиксировали и реактивные системы залпового огня "Град".

Кроме того, в городе заметно увеличилось количество боевиков-кадыровцев. Они заселились в помещении луганского "МРЭО", – отмечают местные жители.

Также отмечается, что с наступлением зимы чеченские боевики жили в домах местных жителей сел Николаевка, Пионерское и Лобачево Луганской области. Пока неизвестно – они переселились в Луганск, или прибыли новые.

Напомним, недавно сообщалось о том, что кадыровцы массово покидают Донбасс, однако это позже оказалось ложной информацией.
http://www.segodnya.ua/regions/donetsk/ ... 78736.html

SEPKA
Väidetavalt VF on hakanud nüüd pärast seda, kui paljud sõjaväelased keeldusid lambist UKR minemast, sõlmima ATO tsooni saatmiseks VF sõjaväelastega 1 aastaseid lepinguid.
В России отправляют воевать на Донбасс по контракту
19.12.2014 | 19:00 (Киев) |
Несмотря на заявления Путина о том, что он поддерживает урегулирование конфликта на Донбассе мирным путем, реальных шагов в этом направлении российский гарант не предпринимает.

По информации Joinfo.ua, российские военнослужащие начали отказываться от участия в военной операции на Донбассе. Никакого официального статуса Россия им при этом не предоставляет — еще бы, их же там, если верить Владимиру Путину, просто «нет». Чтобы поддерживать террористов, офицерам и солдатам ВС РФ, которые пребывают в Донецкой и Луганской областях, теперь их командование предлагает заключать контракт сроком на год. Этот контракт предусматривает «прохождение службы» в зоне АТО, а на самом деле – участие в войне против Украины.

Как полагают эксперты, с одной стороны подобная политика свидетельствует о том, что Россия не намерена прекращать агрессию против нашей страны, и предполагает и впредь дестабилизировать восточные регионы.

В то же время, столь долгосрочные контракты могут преследовать цель обмануть наблюдателей от ОБСЕ. Они в последнее время часто заявляют о том, что со стороны РФ в Украину приезжают военные. Контракт сроком на год предусматривает, что военные будут находиться на территории Украины на протяжении длительного времени, проводить ротации не потребуется.

Напомним, ранее сообщалось, что Россия перебросила на Донбасс религиозных фанатиков, которые убеждены, что ведут "священную войну".
http://joinfo.ua/politic/1060645_V-Ross ... raktu.html
Ja link siis eelmise artikli lõpus viidatud uudisele, et VF on saatnud Ukrainasse usufanaatikuid sõdima.
http://joinfo.ua/inworld/1060371_Rossiy ... tikov.html




Huumorinurk.
https://www.youtube.com/watch?v=Gb58jB85eRs
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4089
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Some »

Karulauk kirjutas:OT: (palun kustudada mingi aja möödudes, et ei jääks teemat risustama)

Oli ikka täna tegu, et lugemisväärset materjali prügi hulgast üles leida!
Uhh... diversant yks ja tema sockpuppetid jälle edukalt oma ülesande täitnud - normaalne arutelu ja infoedastus tõsiselt häiritud...

Üks küsimus foorumi seadistuste kohta: kas on võimalik blokeerida neid postitusi kus tsiteeritakse ignoreeritavate nimekirjas olevaid isikuid?!?

Teinegi küsimus: kas militaaril mingi kingifond ka on aktivistide/adminnide/modede jaoks? Hea meelega poetaks sinna midagi tänutäheks pühade eel :)
Yhe kaitseks võib öelda, et tegelikult ta postitab teemasse, mis siis kui see meile ei meeldi. Blokeerida saab jah, tuleb kasutaja profiilis vaenlaseks märkida. Viimasele küsimusele vastata ei oska :)
Kasutaja avatar
Otto K
Liige
Postitusi: 2364
Liitunud: 07 Juul, 2014 19:43
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Otto K »

Some kirjutas: Yhe kaitseks võib öelda, et tegelikult ta postitab teemasse, mis siis kui see meile ei meeldi. Blokeerida saab jah, tuleb kasutaja profiilis vaenlaseks märkida. Viimasele küsimusele vastata ei oska :)
Härrased! Mitu aastat tagasi ütles Eesti peaminister.... umbes nii.... Ühe daami küsimus.... pla pla...

Mina ütlen teile, lugupeetavad, täna.... ühe Ühe küsimus...

Tuli see Daam tagasi... tuleb ka Yks tagasi. Ta on tegelikult osa meist kõigist.... ta lihtsalt väljendub teistmoodi ja vahel proovib ennast ette kujutada proffessorina üliõpilaste ees.... Aga vahel on tal ka õigus. Nagu meil kõigil.
Kasutaja avatar
wk2
Liige
Postitusi: 2697
Liitunud: 22 Aug, 2014 17:16
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas wk2 »

Parim video Ukrainast 2014
https://www.youtube.com/watch?v=gGDqgIjPjcY
Mingi süütevedelikuga mürsk (lehteri katsetamine)
https://www.youtube.com/watch?v=U153leeMmEU
Mardikate tehnika Ukr plokpostil
https://www.youtube.com/watch?v=5CAV2xJmhAQ
Russia 1 saade, "erikorrespondent D lennuväljal 1, 40 tundi
https://www.youtube.com/watch?v=CVgLxp6JDNc
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 23 külalist