Mis Ukrainas toimub? vol.3

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Suletud
Kasutaja avatar
Otto K
Liige
Postitusi: 2363
Liitunud: 07 Juul, 2014 19:43
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Otto K »

Üks versioon Debaltseve nn. rindejoonest.
Manused
Debaltseve.png
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Sellise märgilise tähendusega päeva õhtul on õige aeg teha vahekokkuvõte VF kaotustest Ukrainas.

Потери регулярных войск РФ в Украине
Уже много месяцев идут разговоры на тему, есть ли ватные солдаты на территории Украины. Конечно, официальный Кремль отрицает это, но ведь народу нельзя закрыть глаза на происходящее у них под носом, и от российских матерей не скрыть, что их сыновья погибли.

Еще со времен Великой Отечественной войны все боялись так называемой "похоронки" - бланка, на котором говорилось, что "Ваш сын героически погиб при исполнении своего долга..." Таких же писем боялись и во время войны в Афганистане. Но, видимо, с тех времен запас этих "похоронок" иссяк, и Министерство Обороны РФ дало заказ одной их столичных полиграфий на печать 10 000 бланков с извещением о смерти. Видимо, именно на такое количество потерь рассчитывает российское правительство.

Но, скорее всего, на этом полиграфическая работа не остановится, так как реальные потери ватников в Украине составляют на 12 число 6774 убитыми и 3240 пропавшими без вести.

Pilt

Что самое интересное, так это то, что даже вернувшись инвалидом с Украины солдаты ватных войск продолжают гордиться тем, что они выполнили свой долг перед Родиной. А зачем? И кому это надо? И кому теперь он, будучи инвалидом, надо? Для того, чтобы дать ответ на такие вопросы у российских солдат ватных мозгов не хватает. Гордятся таким солдатами и их родные. Сколько уже можно оправдываться этими глупыми ватными фразами на подобии "Крымнаш!" И чем тут гордиться? Что страна ни за что сделала их сына инвалидом? Да уж, тут есть чем гордиться...

Pilt

И сколько уже появилось новых могил, да что там, новых кладбищ! Многие даже об этом открыто заявляют. Как пример, вот запись из блога одного гражданина России:
"В прошлом году, в мае, когда я хоронил своего отца, нам выделили место прямо напротив только что отстроенного ЖК "Суворовский", который построило Минобороны РФ для военнослужащих. И здесь на отшибе, напротив "Суворовского", захоронения располагались по обе стороны грунтовой дороги, на которой даже могли разъехаться два автомобиля. А в этот раз подъехать мы не смогли... Пришлось оставить машину и идти пешком. Вместо дороги появились три ряда вот таких захоронений"

Pilt

А ведь если вдуматься в эти потери? За год ватные войска потеряли столько, сколько погибло американских солдат за 12 лет пребывания в Ираке. И это уже треть потерь, которые понесли войска СССР в Афганистане. Сколько еще нужно "похоронок" и "грузов 200" российскому народу, что бы понять всю бессмысленность этой войны?!?!?! Сколько солдатов, которые погибли НИЗАЧТО, даже не похоронят по-человечески, и сколько уже таких было сожжено в передвижных крематориях, расположенных на границе России с Украиной?

Pilt

http://cenzoriv.net/index.php?name=news ... &news=8421
yarchuk.png
yarchuk.png (74.91 KiB) Vaadatud 9674 korda

Edit:

Kas te olete pannud tähele, et igasugused "ajakirjanduslikud uurimused" (mida enne ikka oli), teated VF reguilode matustest siin ja seal (mida ka ennevanasti päris tihi ilmus), VF sõduriemade jms organisatsioonide hõisked jne on praktiliselt kadunud mingist hetkest enam-vähem ühel ja samal ajal?
VF eriteenistused ja organid on tõhusalt "riigireeturitel" suud kinni toppinud ja vaikus majas.

Pilt
Viimati muutis Fucs, 14 Veebr, 2015 19:10, muudetud 1 kord kokku.
koll
Liige
Postitusi: 176
Liitunud: 02 Veebr, 2015 22:10
Asukoht: Kapa Kohila

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas koll »

Kas kell 00.00 algab uus peatükk: U vol 4?
Viimati muutis koll, 14 Veebr, 2015 19:11, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19208
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas ruger »

Vene separatistid on saanud tehnikas koolitusi ja kasutavad Vene armee poolt kasutatavaid UAV-sid ja nende juhtimistehnikat.
https://twitter.com/RobPulseNews/status ... 2145730560
https://twitter.com/RobPulseNews/status ... 25/photo/1
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Raubritter
Liige
Postitusi: 328
Liitunud: 03 Mai, 2014 21:01
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Raubritter »

koll kirjutas:Kas kell 00.00 algab uus peatükk: U vol 4?
600+ lehekülge, ilmselt tuleb teha
Oleks kroonika osas ka mugav - Ukraina enne ja peale suurt vaherahu
"Venemaa on tanklakett, mis mängib riiki." -John McCain
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Zahartšenko kirjutas alla korraldusele lõpetada tulevahetus 00:00

Захарченко наказав зупинити вогонь з 00:00
19:12, 14 лютого 2015
Соответствующий «приказ» Захарченко обнародован на сайте «Совета министров" ДНР », передает Украинская правда.

Согласно тексту, «во исполнение Минских соглашений, с 01.00 15 февраля (00:00 по Киеву) вводится режим прекращения огня».

При этом Захарченко приказывает пресекать «все действия противника, которые могут быть расценены как атака или ведения прицельного огня по войскам, жилых домах или инфраструктуре« ДНР ».

Напомним, ранее он заявил, что террористы не будут соблюдать перемирие в Дебальцево.

Pilt

http://radio24.ua/news/showSingleNews.do?objectId=31116
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Российские оккупанты подтягивают Гиацинты в направлении Дебальцево 14 02 2015
https://www.youtube.com/watch?v=faG2kzxaraQ

Крым. Большая колонна бронетехники РФ движется в сторону Украины. 13.02.2015
https://www.youtube.com/watch?v=44u0fb1kYMo

БТРы из Крыма/APCs from Crimea
https://www.youtube.com/watch?v=9yWJ4fNqzz4
Viimati muutis Fucs, 14 Veebr, 2015 19:30, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Kriku »

Yks kirjutas:Samal ajal kui käib sisuliselt pigem virtuaalsõda "kümne majaga küla pärast", toimetab Azov Sahankas, parkides sepakaid. Kaotused polgul seni 1 KIA ja mõned kergelt haavatud. Eilse lahingu tulemusena Sahankas väidetavalt polnud ÜHTEGI oma KIA'd. Amatöörid on muutunud elukutselisteks. Kas keegin kasutaks palun seda potensiaali oskuslikult ära! Halloooo!
NB! Pildid omal riisikol ja +18
Mul oli tükk aega segane, kelle või mille poolehoidja lugupeetud kaasforumant Yks on. Ülaltsiteeritud postitus lõpetas selle segaduse.

Normaalne arvamuste paljusus.
tympsa
Liige
Postitusi: 1432
Liitunud: 14 Mär, 2013 14:00
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas tympsa »

Rügaja kirjutas:
ne kuni VF-is võimu vahetuseni välja. 8)
Äkki alustakski sellest :lol:
Aga kelle sa Putini asemele paneks ?
Ja kelle peaministriks ?

Pea silmas, et valik peaks olema enam-vähem realistlik,enam-vähem vastuvõetav ka laiemale rahvahulgale Venemaal, näiteks Kasparov ega Hodorkovski ei kõlba kuidagimoodi. , ükskõik kuipalju neid ka Läänes ei haibitaks.Oligarhe vihatakse Venemaal hullemini kui madu lapsevankris, maletajaid küll austatakse,kuid Garri Kimõts on nende hulgas üks eriline frukt ...

Mina tõesti ei oskaks kedagi panna , polegi nagu kedagi normaalset, kes oleks ka Vene ühiskonnale vastuvõetav

. Kuid üsna umbropsu ma prognoosin, et läheb veel halvemaks järgmine Vene president võib olla veel kivipäisem imperialist kui Putin ongi. Rogozin näiteks. Või Shoigu .Või koguni meie ühine lemmik Igor Ivanõtš Strelkov .Nn. keskmine vene inimese jaoks on Strelkovil ainult üks puudus- see on tema segasevõitu päritolu.

Kõik ülejäänud klapib impeeriumi ideoloogiaga ideaalselt. Fanaatiline imperialist ja suurvene shovinist. " Sõjakangelane " . KGB ja GRU taust, mis Venemaal tuleb ainult kasuks.
Õigeusklik. Vene mehe kohta suht karske. .Tsiviliseeritud kõnepruuk,meeldib naistele, ei ropenda nagu voorimees, oskab televisioonis esineda .

Nii et vihma käest võib sattuda hoopis räästa alla.
atnekas
Liige
Postitusi: 369
Liitunud: 06 Mär, 2014 22:40
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas atnekas »

VF tuleb ära kastreerida, oi vabandust - desarmeerida tahtsin öelda!

Muidu varem või hiljem pressivad sealsel seltskonnal imperialistlikud mõtted pähe nagu skisofreenikul jälitusmaania.
--- d9ebae53a4f41a4339ca904acd88468c ---
laikar
Liige
Postitusi: 1089
Liitunud: 28 Apr, 2014 9:48
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas laikar »

Debaltsevos kõik kontrolli all. Toitu ja moona jagub. Kõik rünnakud tagasi löödud. Juurdepääsutee on vaenlase tule all (aga keegi ei kavatsegi lahkuda).
https://www.facebook.com/denis.pyatigorets?fref=ts

Homme jätkub kõik vanamoodi
https://twitter.com/RuslanLeviev/status ... 3146897408
Немного о Дебальцево
3 дня общаемся с бойцами 95-й бригады. За все три дня сегодня впервые они смеются и шутят, а это хороший знак! smile emoticon
Итак что рассказали бойцы. Еще за день до минских переговоров руководство сектора знало, что русня бросит все силы на Дебальцево со всех возможных сторон. По данным разведки силы эти очень большие. На столько большие, что десантуре довели «план Б» на случай провала и он очень хреновый. НО! При всех просчетах в обороне, о которых многие на ФБ рассказывают, наши войска вцепились в землю зубами. Русня явно не ожидала такой отчаянной обороны и думала испугать количеством. Но на поверку оказалось, что количество за счет ополченцев – это нифига не качество. В результате замкнуть котел вокруг Дебальцево у русни так и не получилось. И о «плане Б» уже все забыли smile emoticon Это из хорошего.
Но дорога на Дебальцево простреливается полностью – это из плохого. Однако тут важно понять несколько моментов –прострел дороги это плохо, если наши захотят выйти их Дебальцево или к ним захотят доставить БК. Но тут есть одно «но». Наши не собираются уходить с Дебальцево и БК, еды и воды у них достаточно, чтобы держать город какое-то время. Для городских боев у них все есть и они к ним готовы. Это на случай если русне каким-то чудом удастся прорваться в город. Так что прострел дороги пока особо никому не делает нервы.
Далее, дорога простреливается из арты противника. Она бьет с дистанции. В принципе ее можно нейтрализовать, но это только в том случае, если завтра она не отойдет со своих позиций сама на основании минских договоренностей.
Итог – наши военные полностью сорвали планы путина на Дебальцевском направлении. Огромные потери техники и живой силы – это позор российской военной машины. Психологически для ваты на оккупированных территориях это тоже большой удар – нет победы, но есть много трупов и раненных, есть ДНРовцы, которые бегают и кричат про мобилизацию, нет денег, нечего жрать и есть стойкое ощущение в районе ануса, что их слили в Минске. И теперь если путин все-таки прекратит огонь и отведет тяжелую арту – у нас нет никакого котла и окружения на Дыбале, но есть своя впечатляющая победа, которая так нужна сегодня украинцам. Если же этого не случится (как уже где-то проскулил Захарченко) то тогда РФ получит новые санкции, ну а нас ждет мобилизация, военное положение и в скором времени (теперь уже это не вызывает сомнений) оружие из парочки стран НАТО. Ну а там уже как Бог даст.
P.S. За эти три дня слышал много хорошого о ребятах из 128 горнопехотной бригады! Ребята настоящие демоны! Без страха и упрека! Люди из стали! Когда-нибудь обязательно напишу о них пару приятных слов!
Azovil paarkümmend haavatut. Käib öine lahing.
Терористи понесли значні втрати живою силою та технікою в ході Широкинської бійні. Зараз на околицях селища догорає ворожа техніка. Підходи до міста всипані трупами ворогів.
Бійці полку "Азов" з побратимами з інших підрозділів ведуть запеклі нічні бої. З нашого боку станом на 19:00 близько двох десятків поранених, чотири з яких перебувають у важкому стані, вони евакуйовані з поля бою. Їм надають медичну допомогу.
Pilt
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Kriku »

tympsa kirjutas:N. Liidu lagunemine on jällegi ebakorrektne võrdlus.

Sel olid juures väga selged rahvusliku vabadusliikumise jooned. Gorba uutmise ja reziimi pehmenemise tõttu tõstis natsionalism kõikjal jõuliselt pead.Rolli mängis veel kommunismi kui ideoloogia täielik krahh, mis oli väga selge juba aastakümneid, kuid vabmates oludes leidis oma väljundi.
See on ka Venemaal olemas. Ka tänapäevane, NSVL lagunemisest alles jäänud Venemaa on koloniaalimpeerium.
tympsa kirjutas:Ükski tingimus, mis tegelikult N. Liidu lagundas, Venemaal praegu kehti. Venemaal pole mingit jõulist vabadusliikumist
Aastal 1981 ei olnud ka NSVL-is. Ometi jäi vaid kümme aastat.
tympsa kirjutas:Majanduslik olukord pole ilmselt veel nii raske kui oli 1991.a. ja mis sellega saab, on lahtine.
Jah, ülehomme ei juhtu veel midagi. Aga ma oleks väga üllatunud - tõesti, VÄGA üllatunud - kui see riik püsiks stabiilsena ütleme, 20 järgmist aastat. Ma ei usu seda tõtt-öelda ka lähema 5 aasta kohta, aga möönan, et nii lühikeses plaanis võin ka eksida.
tympsa kirjutas:Sõjaliselt on Venemaa mitte lagunemise faasis nagu oli 1991.a. N. Liit vaid tugevnemise faasis. Tsaari karm nõue on, et militaarvaldkond on prioriteet ja rahvas peab püksirihma pingutama, et paremaid rakette, allveelaevu ja hävitajaid toota. Ning tundub, et suur osa rahvast ongi valmis seda rihma pingutama.
Täpselt sama oli ka NSVL-is kuni lõpuni. Alla ei käinud kvantiteet, vaid kvaliteet. Praegune VF tugevnemine on saavutatud väiksemas mahus kvaliteedi tõstmisega (suurusjärgus 100 000 meest).
tympsa kirjutas:Nii et kui keegi loodab, et Ukraina probleemid lahenevad sel teel, et Venemaa ise laguneb, - ma arvan, et see on tühi lootus.
Siin on Tympsal küll tuline õigus. VF järgmine lagunemisvoor (mitte lõplik lagunemine!) saab olema Ukraina sõja tagajärg ja oma vabadus tuleb ukrainlastel endil välja võidelda. Nagu ma juba korduvalt olen öelnud: asja otsustavad relvad ja tahe. Mitte diplomaatia, mitte sanktsioonid, mitte ülemaailmne hukkamõist, mitte majanduslik laostumine. Need aitavad kaasa, aga ei otsusta asja.
tympsa kirjutas:Ainus võimalus Kremlit pisut taltsutada ongi majanduslik surve ning isegi sel juhul tuleb paratamatult teha halbu diile, mida Jugoslaaviaga kunagi ei tehtud.Mistahes relvatarned ei aita seda sõda võita, sest Venemaal endal on ilmselt maailma suurim relvaarsenal ladudes ootamas.Ning on ka palju moodsamat kraami kui roostes tankid ja Breznevi aegsed Grad kompleksid . Ka kahuriliha on tal rohkem kui Ukrainal.
Sellega ei ole ma aga üldse nõus. Vähemalt seni, kuni Venemaa ei korralda üldmobilisatsiooni Ukraina vallutamiseks :shock: Ukrainal ei ole mobilisatsiooni järel vähem "kahuriliha" kui Venemaal. Ukraina on üle 40-miljonilise rahvaarvuga suurriik. Pindalalt suurim Euroopa riik, mis kuhugi väljapoole ei ulatu. Lääne majandusliku ja relvastusabi korral on Ukrainal reaalne shanss saavutada tõrjevõit.
tympsa kirjutas:Pealegi, Putin on väga ettevaatlik manööverdaja ja libe sell. Hoopis teist tüüpi kui Milosevic. Sõda Donbassis on kestnud peaaegu aasta, kuid ta on ikkagi "läbirääkimiskõlbulik".
Jah, aga see aastane sõda on madalama intensiivsusega. Ainuüksi Vukovari ründamisest võttis osa sama palju Serbia sõjaväge, kui Donbassis mardikate ja VF regulaarvägedes kokku sõdib. Kui tuleb täiemahuline invasioon nagu Serbia korraldas Horvaatia vastu, ei ole ka Putin enam salongikõlbulik. Pommitama NATO teda jah ei hakka, aga parkettidel manööverdamise ruumi talle siis eriti ei jää.
tympsa kirjutas:Senised kogemused Venemaaga ei anna mulle küll põhjust arvata, et Moskva kavatseks Donbassist taanduda, veel vähem Krimmist. Ma arvan, et Ukrainal tuleb lõpuks lihtsalt oma kaotused kokku lugeda ja de facto Donbassist loobuda. Pole ta esimene ega viimane.On ka Eestil ja Soomel vastav kogemus olemas
Muidugi ei taandu Moskva vabatahtlikult mitte kuskilt. Aga miks peaks Ukraina seda tegema? Praegune reaalne sõjaline olukord ei anna selleks mingit põhjust. Minsk 1 lepingule lähedane Minsk 2 on vältimatu, sest Lääs tahtis veel üks kord diplomaatia ja lepingute meetodil proovida. Sama vältimatu on selle lepingu läbi kukkumine, sest selles ei sisaldu mitte ühtegi eeldust, mis võimaldaks püsivat rahu saavutada. See leping ainult motiveerib kumbagi poolt rohkem pingutama. Nii eestlastel kui soomlastel polnud enam muud valikut, kui midagi ära anda. Ukrainal võib-olla ei ole enam valikut Krimmi osas (see võib taas tulla järgmises lagunemisvoorus), mille VF on oma territooriumiks kuulutanud (mis teisisõnu tähendab, et VF on valmis seda tuumarelvaga kaitsma). Aga Donbassi küsimuses ei ole Ukraina vastu seina surutud.

Sõda alles algab.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Fucs »

Videod panin eelmises postis.
Nüüd ka väike uudis sellest juurde treitud.
"Okupandid jätkavad rasketehnika juurdevedu. Ilmselt valmistuvad "vaherahuks"

Оккупанты продолжают стягивать тяжелую технику (ВИДЕО)
Сегодня, 19:40
Вероятно, готовятся к «перемирию»

Киев, Февраль 14 ( Новый Регион, Вадим Довнар) – В сети появилось видео, свидетельствующее о стягивании тяжелого вооружения к Дебальцево другой территории, контролируемой украинскими властями.

В частности, к административным границам Украины идут колоны российской бронетехники со стороны оккупированного Крыма.

В направлении Дебальцево российские оккупанты стягивают Гиацинты-С.
http://nr2.com.ua/video/Okkupanty-prodo ... 90379.html

Vene suurtükivägi tümitab meeleheitlikult ja vahetpidamata Debaltsevot
Російська артилерія веде безперервний вогонь по житлових кварталах Дебальцевого
14 лютого, 2015 19:30
Российско-терористични войска, не имея возможности прорвать оборону украинских военных, вторые сутки ведут артиллерийский огонь по жилым кварталам Дебальцево с использованным тяжелой гаубичной артиллерии и систем залпового огня

Об этом сообщает Еспресо.TV со ссылкой на пресс-службы СНБО.

"Спутники наблюдения зафиксировали черную Дымовая облако, что закрывает все город. Даже снимки из космоса фиксируют масштабность злочинив против человечности российских Военных и подконтрольных им террористический группировок", - говорится в сообщении.

Невзирая на Минские договоренности, они пытаются сравнить с землей Дебальцево, осознавая, что в городе осталось много мирных жителей.

"Более того, представитель терористичнои организации" ДНР "Александр Захарченко заявляет о непризнании Минской договоренностей и продолжения боевой действий", - говорят в СНБО.

http://espreso.tv/news/2015/02/14/rosiy ... ebalcevoho

Pat. "Donbass" võttis Logvinovo all vangi 17 gängarit
Бойцы батальона "Донбасс" у поселка Логвиново захватили в плен 17 боевиков
Террористы уходили от обстрела союзников и наткнулись на украинские подразделения.
Сегодня 19:34
В районе поселка Логвиново под Дебальцево (Донецкая область) бойцы батальона "Донбасс" взяли в плен 17 боевиков, сообщает Hromadske.tv.

По словам военных, все задержанные оказались уроженцами Донбасса, жителями Енакиевского района. Командовал группой россиянин, которого взять в плен не удалось.

По словам боевиков, они уходили от обстрела союзников, в результате чего наткнулись на украинских бойцов. 15 пленных батальон уже передал сотрудникам СБУ.



В городе Дебальцево Донецкой области разрушены практически все административные здания, уничтожены сотни частных домов, целые жилые кварталы. Об этом сообщил советник главы МВД Зорян Шкиряк.

"Российско-террористическая армия целенаправленно уничтожает Дебальцево и превращает в Сталинград. Весь город горит. Обстрелы из всех видов артиллерии ВС РФ не прекращаются ни на минуту", – заявил он.

За последние сутки семь украинских военнослужащих погибли, 23 получили ранения.

http://gordonua.com/news/war/Boycy-bata ... 66530.html


Siin peaks hakkama jooksma n.ö. "Online reportaaž" pealkirjaga "Donbass vaherahu ootel"
Донбасс в ожидании прекращения огня. Онлайн-репортаж
В преддверии прекращения огня, которое должно начаться в полночь 15 февраля согласно Минским договоренностям, на Донбассе не прекращаются ожесточенные бои по всей линии разграничения. "ГОРДОН" следит за развитием событий.
Сегодня 17:32
http://gordonua.com/news/war/Donbass-v- ... 66458.html


Mina tänaseks lõpetan postitamise ja muutun selle teema passiivseks tarbijaks kuni hommikuni.
Loodetavasti on homme tore sõjavaba päev ja saab hakata tegelema oma asjadega 8)
Yks
Liige
Postitusi: 1915
Liitunud: 04 Juun, 2014 8:48

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas Yks »

Väidetavalt on väsimatu Semjon taas eesliinil ja Donbass oma järgmist katset tegemas...

Ja kui see on õige, siis just nüüd väitis ta, et katse oli edukas (küll teise trassi kontekstis):

Заканчивается этот исключительно тяжелый день. Вынужден был оставить госпиталь чтобы быть с хлопцами. У всех чувствуется усталость и измотанность, но боевой дух на высоте!

Сегодня бои шли с нарастающим ожесточением. Мы взяли под контроль дорогу Артемовск- Луганское- Лозовое- Дебальцево, теперь ни о каком котле не может быть и речи. Противник удерживает трассу Дебальцево- Артемовск через Логвиново, где террористы оборудовали опорный пункт.

В течение нескольких дней террористы пытались перерезать все коммуникации ВСУ, растянув от Углегорска ( кто то там говорил что он типа под нашим контролем?) до Логвиново. Пытались пойти дальше, но им надавали по ушам, сожгли кучу техники и план "Барбаросса" провалился.

Очень серьезно обстреливали Дебальцево, Луганское, досталось и Артемовску. Получили ответку.

В общем ждем 24-00 и делаем ставки.

Слава Украине!
https://www.facebook.com/dostali.hvatit?fref=ts
Viimati muutis Yks, 14 Veebr, 2015 20:06, muudetud 1 kord kokku.
laikar
Liige
Postitusi: 1089
Liitunud: 28 Apr, 2014 9:48
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.3

Postitus Postitas laikar »

Neil "ajakirjanikel" ei ole enam mõistlik koju minna. Suur DNR sõber Thomas Scott Chambers pandi koju GB jõudes kenasti koduaresti.
https://twitter.com/666_mancer/status/5 ... 5831130116
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist