www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 30 Sept, 2020 7:28

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1573 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 105  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 01 Apr, 2019 22:31 
Eemal
Liige

Liitunud: 07 Sept, 2017 23:39
Postitusi: 1075
Kolomoiski tausta lugedes siit-sealt, ei tundu hull variant olema, kui taustajõust rääkida. Kes on see popp näitleja Zelenski tegelikult? Tont seda teab. Mäng mitme tundmatuga.
Nagu akf ruger näitas, Lääne-Ukraina valis esimese eelistusena Porošenko, see on mu meelest oluline. Kartsin, et Tõmošenko pääseb teise ringi. Samas, kui Porošenko paneb teise vooru kinni, siis see tähendaks valimiseelsete populaarsusuuringute 5% toetuse muutust üle 50%-iliseks toetuseks. Paneb kukalt kratsima.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 02 Apr, 2019 12:26 
Eemal
Liige

Liitunud: 31 Dets, 2005 17:39
Postitusi: 982
Ukraina suure auditooriumiga blogosfääri tipud ja paljud sõjas esile kerkinud sõjaväelased/ volontöörid on kindlalt Porošenko selja taga. Samas keskmine kodanik ei mõtle ilmselt niiväga isiklike vabaduste suurenemisele (viisavabadus EL-ga, iseseisev Ukraina õigeusu kirik, võimalus vabalt võime kritiseerida ja meeleavaldusele koguneda jne) ja tugevnenud sõjaväele, kes edukalt Idas sõdib ning affikarja ohjes hoiab. Keskmine inimene tunneb, et raha on rahakotis vähem, kui enne sõda ja külmkapp on seetõttu ka tühjem, kui enne sõda. Kommunaalmaksetele kulub rohkem raha kui varem ja välismaale sõidust paljud isegi mitte ei unista. Sõja lõppu ootavad ka ilmselgelt kõik, ainult et miskipärast seostatakse selle saavutamist Zelenskiga. Lihtsamalt ja eestipärasemalt väljendudes - Ukraina edu ei ole paljude kodanikeni veel jõudnud.
No ja muidugi areneb väga visalt ka korruptsioonivastane võitlus - paljude jaoks lakmuspaberi väärtusega asi. Kui ikka tippoligarhe- ja poliitikuid kohtu ette ei tirita, siis ka erilist edu ses vallas deklareerida pole võimalik. Populaarsel näitlejal on ses mõttes uue tulijana kindlasti lihtsam, kui pikalt äri- ja poliitilises eliidis figureerinud istuval presidendil.
Zelenski on mulle jätnud suht kogenematu/ nõrga mulje, kui temalt on küsitud raskeid küsimusi. Üritab lükata raskete otsuste vastutust endalt ära (referendum!), sõja lõpp pidavat saabuma, kui lihtsalt lõpetada laskmine (et lihtsalt ei lase enam vastu - päriselt?!) jne. Kui ei julge võtta vastu raskeid/ ebapopulaarseid otsuseid, siis ei ole mõtet sellisele ametikohale üldse kandideerida. No ja selline peaks siis tulevikus hakkama Putiniga läbirääkimisi pidama... Kujutan juba elavalt ette, kui Zelenski presidendiks saades hakatakse vene TV-s näitama tema Kvartal 95 sketše, kus ta oma maad/ rahvast mõnitab.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 02 Apr, 2019 12:28 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 12 Dets, 2006 22:43
Postitusi: 10463
Asukoht: Metsas / Ämbris
Väljaspool Ukrainat valinute hääled on kõik kokku loetud.
Tulemus:

Pilt

Muud hääled on loetud 98,55% häältest
98,55% tulemus - koomik Zelenski 30,24% ja Porošenko 15,92%
Tsiteeri:
По данным обработки 98,55% протоколов, в первом туре выборов президента Владимир Зеленский набирает почти в два раза больше голосов, чем Петр Порошенко. Так, шоумен набрал 30,24% голосов, а действующий президент - 15,92%.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/2/7211049/

* Luganski oblastis loetud 97,76% häältest mille tulemusel seal - Boiko 43,92% ; Zelenski 25,09% ja kolmandal kohal Vilkul 9,09%
Tsiteeri:
У Юрия Бойко пока 43,92% голосов, вторым идет Владимир Зеленский с 25,09% голосов.
Третье место за Александром Вилкулом - 9,09%.
https://dn.depo.ua/ukr/lugansk/na-lugan ... 0402941427

***

Kel vene suus saab lugeda intervjuu vormis UKR meditsiiniroodu ohvitseri mälestusi rindelt alates 2014 (m.h. ka Debaltsevo lahingutest)
Под Дебальцево боевики подбили одну за другой три наших санитарных машины, — офицер медроты
https://fakty.ua/301111-pod-debalcevo-b ... er-medroty***

EDIT

Ukraina presidendivalimistel kolmandaks jäänud Tõmošenko süüdistas Porošenkot võltsimises
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=85790449

_________________
Kohustuslik riigikaitseõpetus väldib hilisemaid ERROR-eid riigikaitses !


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 02 Apr, 2019 16:23 
Eemal
Liige

Liitunud: 07 Aug, 2014 18:52
Postitusi: 374
Esimene kiirem aeg on läbi ja tahaks heita pilgu praegusele olukorrale.
Edasi said siis Poroshenko(PP) ja Zelensky(VZ). Tunnistan ausalt, et PP lõpp oli kõva, tulla välja sellisest hullust olukorrast, kus teise vooru pääsemine oli küsimärgi all, nõuab tunnustamist. Ma ei hakka arutlema nende võtete moraalsuse üle, kuid teises voorus ta on ja "eesmärk pühitseb abinõud". Kindlasti võitleb ta edasi ja eks siis näeb, kuidas tal see õnnestub. Võimalus tal selleks on ja kui ta peaks võitma, on ka Solidarsusel võimalik saada suur fraktsioon sügisestel valimistel. Isegi kui ta peaks kaotama teises voorus, on juba tänu sellele et ta pääses ise teise vooru, Solidaarsusel võimalus võtta hääled Raada valimistel. Raada valimisteni läheb samamoodi edasi, nagu praegu, valitsus veab reforme ja kindlasti näeme rohkem edusamme, mida valitsus enda nimele kirjutab. Ukrainas nimelt ei pea valitsus lahkuma, kui valitakse uus president.
VZ on minu jaoks asjad keerulisemad. Suur etteheide mitte ainult minu poolt on talle, et tal ei ole mingit selget plaani või isegi visiooni, mida ta tegema hakkab, kui saab presidendiks. Tema kampaaniat vedasid jah noored, vabatahtlikud. Isiklikult arvan, et paljud tegid seda ilma rahata ja rõõmuga, et nad saavad midagi suurt ära teha. Paljud neist saavadki kindlasti jala poliitika ukse vahele ja seda tasub ainult kiita. Kui palju neist jagab aga VZ vaateid, seda raske öelda, seda siiani pole ta neid ju avaldanud. See ebamäärasus ongi temale kõige suurem etteheide, ka välismaa poliitikute käest. Keegi lihtsalt ei tea temast midagi ja Kvartal 95 sketside põhjal on ju midagi raske kokku panna või käegakatsutavat tulemust saada. Ja muidugi on tema miinuseks "Kolomoiski vari". Eks Kolomoiskil ole probleeme kuhjaga, kuid ometi ma ei näe, kuidas aitaks VZ valimine kaasa tema probleemide lahendamisele. Praegu on otsustamisel tema hagide saatus, kus ta tahab kuulutada Privat panga natsionaliseerimise ebaseaduslikuks jne. Miks jne., sest hagisid mitmeid ja erinevate institutsioonide vastu. Teine kõva löök tabas teda hiljaaegu Ukrnaftas, kus ta oli vähemusaktsionär. Valitus, kes on 50+1 ühe akstsia omanik, oli kuni siiamaaani nö vähemusaktsinäri rollis. Ukrnafta on suurim gaasi ja nafta tootja Ukrainas. Ei hakka peensusteni minema, aga peamine häda oli selles et nõukogus oli nii, et iga otsuse pidi heaks kiitma vähemusaktsionär ja ettevõtte juhtimne oli vähemusaktsinäride käes. Sellise lepingu tegi kunagi Julia ja alles tänavu sain valitsus juhtohjad nõukogus enda kätte. Ja muidugi oli Ukrnafta kuni eelmise aastani miinuses!! Muidugi jääb alati, et ta tahab PP lihtsalt kätte maksta, selline pisike isiklik rõõm, et teda on Ukraina asjades kõrvale lükatud.
NB. Teise oligarhi ja ühe rikkama Ukraina inimese Ahmetovi päästis jah paar aastat tagasi PP. Mitte küll otseselt tema, aga see, et kivisöele kehtestati Rotterdam pluss hind, mida võetakse arvesse tariifide arvutamisel. Energia ja voolu hind kerkisid, kuid üks asja mõte oli vist ka kõigile teoreetiliselt võrdsete võimaluste kehtestamine sinna turule sisenemisel. Kuna Ahmetovil endal on palju kaevandusi, siis muidugi on see temale kasulik


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 02 Apr, 2019 17:29 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Juul, 2009 13:29
Postitusi: 8662
Zelenskit peetakse välismaa ajakirjanduse hinnagul nõrgaks juhiks ja suhteliselt venemeelseks, ehk probleem võib tekkida, kus tulevad järeleandmised Venemaale. Kuidas riiki juhitakse aga poolavaliku sõjapidamise käigus ja kui konflikt peaks ägenema....
Tsiteeri:
By contrast, if Servant of the People is any guide, Zelensky may well roll back these achievements and effectively bring Ukraine back into the so-called Russian world. Zelensky’s major strength—that he is identified with Holoborodko—is also his major weakness. He has got a few weeks before the next round of voting to make his own mark, but that, too, would be a problem; there is no hiding the fact that he has no experience in politics. Zelensky’s supporters hope that his advisors, especially the self-styled reformers who served under Poroshenko, will make up for his ignorance, but that’s unlikely. Their willingness to renounce Poroshenko when the going got tough bodes ill for their future dedication to Zelensky. Zelensky could end up completely on his own—or completely dependent on oligarch backers. On his own, he’ll fail as a reformer. As a puppet to powerful oligarchs, he would succeed as an anti-reformer. Whatever the outcome, a weak president would be just what Ukraine’s corrupt elite—and Putin—want.

https://foreignpolicy.com/2019/04/01/uk ... o-russian/

_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, võib kogu poliitika(demokraatia ja seadused) ära unustada.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 02 Apr, 2019 21:10 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Juul, 2009 13:29
Postitusi: 8662
Internetist on üles leitud Venemaa LDPR-i dokumentides olnud juhend, kus kirjutati, Ukraina poliitika muutmisest, omale sobiva presidendi ametisse panemise kohta. Dokument avastati 2014 LDPR-i serveritesse sissehäkkimisel. Selle järgi on valimiste esimese vooru võitnud Zelenski, kui paberilt maha kirjutatud sobiv isik. Lingil on nii vene, kui inglisekeelne tõlge kommentaarides, millist kandidaati vaja oleks.
Tsiteeri:
Back in 2014, a trove of documents from Russia's LDPR HQ was hacked . One of the documents was a "political technology proposal" to plant a "comedy candidate" in Ukraine's elections: a non-oligarch, "man of the people" who would be allowed to say "what politicians don't"

https://twitter.com/christogrozev/statu ... 3700388864
Tsiteeri:
The key idea in the proposal was not to win elections; but to (1) splinter the mainstream vote, (2) lead to disengagement of young people with traditional politicians and (3) strengthen Ukraine's international image as a joke of a country.

https://twitter.com/christogrozev/statu ... 4916540417
https://uainfo.org/blognews/403759-u-zh ... -foto.html

_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, võib kogu poliitika(demokraatia ja seadused) ära unustada.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 03 Apr, 2019 20:59 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Juul, 2009 13:29
Postitusi: 8662
UKR kõrgemate sõjaväelaste palgad 2018
https://inforesist.org/skupka-kvartir-i ... 2018-godu/

_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, võib kogu poliitika(demokraatia ja seadused) ära unustada.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 04 Apr, 2019 1:10 
Eemal
Liige

Liitunud: 31 Dets, 2005 17:39
Postitusi: 982
Valgevene saatis maalt välja, Ukrainasse, mehe, kes oli tulnud Venemaalt sooviga Valgevenes tööd leida. CV-sse oli ta muuhulgas kirjutanud teenistuse Donbabwe pataljonis Vostok. Härral on lausa doktorikraad poliitikateaduses, Vostokis tegutses ülema asetäitjana. No nüüd vast härra soov tööd leida täitub - saab vangla tööblokis grillahjusid keevitada või töökindaid õmmelda vmt. :mrgreen: :lol:

https://www.unian.net/society/10504230- ... WO4OCIsupU


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 05 Apr, 2019 10:57 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 12 Dets, 2006 22:43
Postitusi: 10463
Asukoht: Metsas / Ämbris
Информационное Сопротивление tänane opinf
Сводка ИС: российские оккупанты на Донбассе совершенствуют свою систему ПВО
https://sprotyv.info/news/svodka-is-zav ... akryvatsya

Tsiteeri:
В штабах 1-го АК «ДНР» и 2-го АК «ЛНР» обсуждается перспектива ввода в штат бригадных зенитно-ракетных дивизионов батарей ЗРК «ОСА-АКМ» (в некоторых — даже «Панцирь-1С»). Ряд организационно-штатных изменений, а также формирование соответствующих подразделений начнется в ближайшее время.


Gängi 1AK ja 2AK arutavad võimalust brigaadide tasemel õhutõrjedivisjonide formeerimisest, mille relvastuses on «ОСА-АКМ» ja «Панцирь-1С».
Vastavate üksuste formeerimine algab lähiajal.

*

Muu rutiin....

Üks Ihtamnet võeti kinni
Военнослужащие ВСУ взяли в плен на Донбассе солдата РФ рядового 100-й отдельной мотострелковой бригады (в/ч 08826)
https://socportal.info/2019/04/05/voenn ... ta_rf.html

OSCE andmetel on sellel aastal hukkunud juba 20 tsivilisti
В ОБСЕ назвали количество погибших на Донбассе в этом году
http://donbass.sq.com.ua/rus/news/novos ... etom_godu/

UKR kaitseministeeriumi andmetel on miinide tõttu hukkunud sõja algusest saadik 269 tsivilisti (neist 27 last) ja 564 on saanud haavata (neist 98 last).
Kokku on saanud kannatada 833 tsiviilisikut.
В Минобороны рассказали, сколько мирных жителей Донбасса подорвались на минах с начала войны
https://informator.media/archives/316753

Videolõik UKR MP tulejuhtimisest drooni abil
ВСУ уничтожили «Урал» c террористами: видео
https://real-vin.com/vsu-unichtozhili-u ... tami-video

Jälle on VF uuemat raadiluuretehnikat nähtud
Наблюдатели Специальной мониторинговой миссии (СММ) ОБСЕ зафиксировали современный российский комплекс радиоэлектронной борьбы (РЭБ) СБ-341В «Леер-3» на оккупированной территории Донецкой области.
https://sprotyv.info/news/na-donbasse-z ... s-reb-obse

_________________
Kohustuslik riigikaitseõpetus väldib hilisemaid ERROR-eid riigikaitses !


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 05 Apr, 2019 12:15 
Eemal
Liige

Liitunud: 06 Jaan, 2004 11:56
Postitusi: 2761
Asukoht: Tartu
Larry kirjutas:
Ukraina suure auditooriumiga blogosfääri tipud ja paljud sõjas esile kerkinud sõjaväelased/ volontöörid on kindlalt Porošenko selja taga. Samas keskmine kodanik ei mõtle ilmselt niiväga isiklike vabaduste suurenemisele (viisavabadus EL-ga, iseseisev Ukraina õigeusu kirik, võimalus vabalt võime kritiseerida ja meeleavaldusele koguneda jne) ja tugevnenud sõjaväele, kes edukalt Idas sõdib ning affikarja ohjes hoiab. Keskmine inimene tunneb, et raha on rahakotis vähem, kui enne sõda ja külmkapp on seetõttu ka tühjem, kui enne sõda. Kommunaalmaksetele kulub rohkem raha kui varem ja välismaale sõidust paljud isegi mitte ei unista. Sõja lõppu ootavad ka ilmselgelt kõik, ainult et miskipärast seostatakse selle saavutamist Zelenskiga. Lihtsamalt ja eestipärasemalt väljendudes - Ukraina edu ei ole paljude kodanikeni veel jõudnud.


Blogijad kiidavad seda, kes neid toidab.

Ukraina on feodaalne klanniühiskond, ehk kui Porošhenko klann on hetkel võimul, siis kasutada olev majanduslik ressurss suunatakse omadele läbi erinevate kanalite, sealhulgas ka UKR kaitseministeeriumi hallata olevad.

Osa sellest summast kantakse (ka läbi Eesti) välismaale, sest kunagi ei või kindel olla, ega sind vangi panna või mis juhtub sinuga siis, kui teine klann võimu juurde saab.
Näiteks peale Maidani, kus Janukovitši seltskonnal põgeneda tuli ja hea oli, et midagi oli kõrvale pandud.

Seda feodaalset klannisüsteemi Maidan lõhkuda pole suutnud, ehk need kes meepotist kaugemal on hääletavadki "Holoborodko" poolt sest see on parim variant mida teha. Ülejäänud kandidaadid on "süsteemi" tuletised ja mida nad võimule tulles teevad on see, et suunavad rahavood ümber omadele, mida nad suurepäraselt teha oskavad. Lihtne ukrainlane saab sellest ümbersuunamisest pigem uusi kannatusi ja tema püüab territooriumil elades ellu jääda, nii nagu oskab.

Valimiste esimeses voorus Porošenko eesmärk oli jõuda teise vooru, ehk võita Timošhenkot (mitte võitlus Zelenskiga), teises voorus juba teistmoodi lähenemine.

Soovitav on vaadata ka välismaal hääletanute ukrainlaste protsenti. Umbes miljonist Poolas töötavast ukrainlasest käis valimas umbes 20 000 kodanikku, mida võib muidugi seletada ka sellega, et "gastarbeiteritel" on välismaal hääletamise protseduur üsna keeruline ja eks nad tegele rohkem sellega, kuidas hing sees hoida.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 05 Apr, 2019 18:32 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 20659
Asukoht: Viljandimaa
Show igatahes on omapärane: https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=85823775

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 06 Apr, 2019 11:15 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 20659
Asukoht: Viljandimaa
Kloun taotleb Tõmošenkole moderaatori positsiooni nende väitluses Porošenkoga. Mistõttu võib arvata, et tal on õnnestunud JT ära rääkida. Minu arvates on suur tõenäosus, et tädi tõmbab koos Porošenkoga ka endale niimoodi vee peale.

EPL kirjutab:
Tsiteeri:
Samad küsitlused, mis avavoorus ennustasid õigesti Zelenskõile selget ülekaalu, näitavad nüüd, et näitlejat plaanib 21. aprillil toetada ka suurem osa Tõmošenko ja teiste lüüasaanud kandidaatide valijaid.
https://epl.delfi.ee/news/lp/kloun-pres ... d=85827827

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 07 Apr, 2019 19:31 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Juul, 2009 13:29
Postitusi: 8662
Portaal Mirotvorets tegi avalduse Zelenski mandaadi tühistamiseks, kuna tema valimiskampaania rahastus on tulnud portaali andmetel Venemaalt.
Tsiteeri:
Олешко занес Зеленского в Миротворец.

Завтра ГПУ на основании "реальных дампов" откроет дело о том, что предвыборная кампания Ze финансировалась криптой из росии, и на основании этого Ze снимут с предвыборной гонки.

Шах и мат, зрадофилы

Pilt
https://twitter.com/NoFated_/status/1114888583230439427

Zelenski rahastaja on sama meditsiinifirma, kelle juures ta käis oma vereproove andmas, mis ei klappinud. Firma juht Andrei Palchevski on väga tugevate Venemaa sidemetega inimene, kes osaleb kohtumistel Venemaa riigitegelastega. Viimati mainis ta Vene TV-s, et UKR ja Venemaa suhted vajavad restarti. Ukraina valimiskomisjonil ja õiguskaitseorganitel, on mille üle järele mõelda või mida uurida.
Tsiteeri:
"I know him" said Ze/Zelensky/Zelenskiy/Zelenskyy https://www.kyivpost.com/ukraine-politi ... reloaded=1 … about Andriy/Andrey Palchevsky/Palchevskiy who believes 2019 "gives us ... a prospect to reboot our [Russia-Ukraine] relations"

https://twitter.com/GorseFires/status/1 ... 3657200641
Video Vene tv-s räägitud restardist
https://twitter.com/hwag_ucmc/status/11 ... 5983874048

_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, võib kogu poliitika(demokraatia ja seadused) ära unustada.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 08 Apr, 2019 15:46 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 20659
Asukoht: Viljandimaa
NYT Venemaa palgamõrvarist Ukrainas "Delfi" tõlkes: https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=85845943

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Mis Ukrainas toimub? 5. osa
PostitusPostitatud: 09 Apr, 2019 12:42 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Juul, 2005 16:35
Postitusi: 29668
Kes teist märkas - eelmise nädala Välisilmas ETV-s näidati Astrid Kanneli külaskäigu Donbassi rindele. Otse kaamera ees lendasid miinipilduja miinid unnates üle kuskile tagala suunas. Keski Umkaks kutsutud roodukomandör silkas fliismütsiga eesliini kaevikus (miks sõdurid ei taha kaitsevahendeid kanda...???)....

_________________
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1573 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 105  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Eestikeelne tõlge phpbb.ee poolt