Baskerville'ide koer (ja muud agressiivsed lojused)

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Kasutaja avatar
A-ruudus
Liige
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär, 2006 18:15
Asukoht: Pealinn
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas A-ruudus »

viiking kirjutas:Koer maha lasta!
Kus hundist räägid...
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=66202316
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Basilio »

Uskumatu! Karistada saigi süüdlane, mitte ennast kaitsnud tulistaja nagu tavaliselt!? :shock: Kas on tädil väga kõva positsioon & tutvused või on hakanud selles suhtes jää sulama...
Igatahes 10 punkti tädile, kes ei kõhelnud relva kasutamast ja kindla käega ründaja parematele jahinaadele saatis! Kõva mutt!
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Medusa »

Ses mõttes ka hea juhtum, et on olemas näidis, millele mõne järgmise korra puhul viidata. Kõva tädi tõesti.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Soobel »

Olnud lühike ja konkreetne jutt küll seal viimsis, aga tähelepanu äratasid kellegi Tupsu kommentaarid viiendast kolonnist, mille isendid elavad rikkurite häärberites ja käivad ringi, laetud püstol ridikülis. Kõlab nagu essu loopimisena ventilaatorisse, aga samas - mine sa tea kah.

http://www.tallinncity.ee/1251770/com/n ... a#comments
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
A-ruudus
Liige
Postitusi: 340
Liitunud: 19 Mär, 2006 18:15
Asukoht: Pealinn
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas A-ruudus »

Paistab, et koeratapja juhtum on žurnalistide tähelepanu hoobilt "pahade relvaomanike" peale juhtinud.
Mida näiteks arvata sellisest üllitisest?
Kasutaja avatar
urmas
Liige
Postitusi: 80
Liitunud: 02 Mär, 2007 15:15
Asukoht: Riihimäki, Soome
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas urmas »

Eks see mõni ilalõug ole, kelle arvates iga pauku tegev asi on mõrvarelv.... saagu need ilastajad lõpuks aru, et 99% mõrvadest tehakse ebaseaduslike relvadega! kui inimene hangib endale seadusliku relva siis on tal selleks ka reeglina põhjus. Aga meie eurosotsikeste ja muude niutsujate arust peaks kõik vist rääkima kirve-noaga vehkiva päti vabatahtlikult vanglasse minema ja enesekaitseks relva kasutamine on jubedam kui päti kirvelöök....
olgem inimesed mitte lambad
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Lemet »

Minu arust ju igati korrektne ja vaoshoitud kirjatükk ilma mingite autoripoolsete seisukohtadeta, kenasti neutraalne ja informatiivne. Pole põhjust paanikakontorit avada.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Basilio »

Minu arust oli kirjutaja põhimure inimeste arv, kes relva "taskus kannnavad". Siinkohal võiks teda rahustada teadmine, et vähestel on relv a la daamipüstol, mis tõepoolest tasku mahub. Eriti jahimehed ei saa sellega keksida. Daamid aga - relv taskust kabuuri ja kõik on OK! :mrgreen:
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas jackpuuk »

ants431 kirjutas: Milleks siis kassi ja koera võrrelda?
Koer on mitu inimest ka eestis tapnud.
Kas teate mõnda juhust kus kass on reaalselt juhuslikku võõrast inimest tugevalt rünnanud?
Lugesin teatud põhjustel vana teemat üle.

Jah juhusliku võõra inimese ründamist pole peaaegu kuulnud (küll korterisse sisenenud külalise ründamist oma silmaga näinud).
Vikul oli kunagi must isane kõuts, suur nagu mölakas :), Vikuga turakat tagudes oli alati see jant, et kui Avo tuli, siis kass oli selleks juba valmis. Kuidas ta aru sai, et Avo tuleb, kuulmise järgi või? Iga kord varitses kusagil kapi või ahju otsas ja hüppas talle pähe, vennike sai korduvalt kõvasti kriipida, asi läks nii kaugele, et plaanisime juba kaardimangu kohta vahetada. Kui esimene möll möödas, siis ta enam Avole külge ei kippunud. Küll aga tekkis keset mängu kardina ja laua vahelt suur must käpp kaardipakile ning seejärel ülbe lõust nagu küsides: "Nu shto bljäädi, ne zdali?"

Mul oli kunagi endal selline "kassikutsikas" ei kannatanud kah võõraid, susises ja hüppas kallale (poolmetsikuna toodi eksile), ainukene, kes alguses jutule sai, see olin mina. Eks nägi, et mina silitan, üritas kah, kohe sai küüsi maitsta. Pikapeale tunnistas kass küll ta omaks, aga ainult mina võisin selle "kutsikaga" võtteid teha (kiusata), teistel oli kohe kallal ja mitte naljaga. Tõmbas ikka korralikult ja kassikraapimised paranevad ikka jube kehvasti.
sitt päev, kellele kurdad
bruno5
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 26 Aug, 2012 6:24
Asukoht: Aseri
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas bruno5 »

isakene kirjutas:
mutionu kirjutas:Selliste tegelastega saab aegajalt kaubale kui neile liiter viina teha ja siis see(sõltuvalt suhetest, antud juhul eraldi) manustada.
See kehtib vaid mõistusega eksemplaride puhul. Palju tõenäolisem on, et tüübid hakkavad ülepäeva öösel kell kolm ukse taga viina nõudma ning lõpuks saad tappa kah, kui parajasti anda ei ole...
Ega nii see asi ongi, see pole küll mingi mõistusega eksemplar, tehase praak ilmselt.
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Basilio »

bruno5 kirjutas: Kuidas sa ise reageeriksid kui mingi narkomaanist joodik tuleks sulle ukse taha ja lubaks kõik maha tappa? Ma arvan, et sa poleks samuti selle üle väga õnnelik.
Mul on taoline naaber olnud... Küll mitte narkomaan vaid pesueht hull, kes paberite järgi siiski süüdiv. Sain korra ähvardused ilusti videosse võtta ja viisin salvestuse konstaablile. Sellel hakkasid videod vaadates isegi kõrvad liikuma. Mis täpselt toimus, ei tea, aga vanamehenäss oli pärast madalam kui muru.
Kui naaber on tõesti narkar jne, siis peaks ta konstaablile juba vana tuttav olema. Tihtipeale ootabki konstaabel, et keegi sihukese tropi peale avalduse teeks. Omal algatusel ja ilma tõenditeta ta midagi teha ei saa. Näide jällegi naabrusest. Eelpool mainitud vanamehel(nüüd juba manalamehel) on ka poeg. Vot see on juba paberitega täisproff, luulud ja puha. Konstaabel kaebas mullegi, et midagi teha ei saa. Istu ja oota kuni kellelegi noaga suskab vms. Lõpuks hakkas see türbel alevi vahel naisi ahistama ja paar tükki tegid avalduse.Siis sai asjad liikuma ja tüüp elab nüüd kusagil pehmes toas ning sööb piimasuppi.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
bruno5
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 26 Aug, 2012 6:24
Asukoht: Aseri
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas bruno5 »

Konstaablitele on ta tuttav küll, set kunagi on ta kinni istunud, aga mille eest täpsemalt seda ma ei tea. Aga Ida Prefektuuris siin need asjad ei liigu üldse kohe, suvel sai politseisse avaldus teha, aga asjad jäidki neile "sahtlisse" ning mitte mingeid tulemusi ei saanud, ega ei võetud isegi ühendust minuga enam pärast seda kui avalduse sai sisse antud. Võibolla tõesti tuleks ähvardused kuidagi linti saada ja konstaablile viia, aga kas see midagi aitab ka, ei usu eriti.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas jackpuuk »

Pilt

Pilt

Sai täna siis Pärnu Jahipaunast abikaasale selline ära toodud. Ülimad kiidusõnad noorele kutile, kes meid teenindas!!!!!!
Oskas pmst. kõigile küsimustele vastata (küsisin ka paljude muude asjade kohta), harvanähtav oskus tänapäevaste noorte puhul!

Küll võin paar soovitust anda taoliste asjade ostmise puhul, pakutakse võtmehoidja ning huulepulga kujulisi, nendest tuleb kaugemale hoida, esiteks pole need piisavalt suured ja teiseks on need nii lahjad, et nendega võib nägu pesta! Meie muretsetu on kõige kangem, piisava suurusega ja suhteliselt talutava kaitseriiviga. Kaitseriiv on vasakult paremale nihutatav, aga äkkvajaduse korral on võimalik see lihtsalt puruks muljuda.
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Kas hädakaitse ?

Postitus Postitas Kriku »

Heiki Valner ajab jälle segast:
ELL-i arvamus oli, et hoolimata sellest, kas kahele perele kuulunud koerad ründasid Iluski lambaid või mitte, polnud tal siiski õigust naabrite koeri maha lasta.

Heiki Valner lausus, et mõistis hukka ka lambaid murdnud koerte omanike tegevusetuse ega hinda koerte elu lihaks kasvatavate lammaste omast kõrgemalt. «Lisaks lähtusin selgitustest, mida asjaosalised politseile ja meile olid andnud. Tõsi, ma ei mõista tõesti inimesi, kes suudavad tappa oma tuttavale kuuluvat looma,» märkis loomakaitsja. Valner ei pea jahirelva kasutamist kõnealusel juhul õigustatuks, sest looma hukkamine on lubatud vaid oma elu ja tervise kaitseks.
Esiteks räägib KarS §28-29 expressis verbis õigushüvedest, mitte ainult elust ja tervisest. Teiseks muidugi paistab suur loomakaitsja koera elu ja kannatusi lammaste omadest kõrgemaks hindavat.

Tubli mees, kes paha peale läinud penid likvideeris.
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 826
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Relva kasutamine politsei poolt

Postitus Postitas Sam Beaver »

Tavaliselt ma seda ei tee a seekord lugesin kommentaare. Kas need kes seal kirjutavad (mitte kõik muidugi) on lollakad või? Krt ma olen ise paaril korral koerarünnaku ohvriks langenud ja vähemalt minu arvates tegi politsei kõik õigesti.
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist