www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 22 Mai, 2019 5:49

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 423 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Olukorrast riigis
PostitusPostitatud: 25 Apr, 2019 20:36 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Mõisteti ka ringkonnakohtus õigeks: https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=86018425

Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 30 Apr, 2019 2:46 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Teemas mitu korda mainitud kuritegude statistika kohta küsiks ma heameelega: kui täpne see ikkagi on?

Politsei operatiivinfo tundub küll olevat metsa poole. Kogu riigilahmaka peale ööpäeva kohta vaid 1 röövimine tundub ulme, kui meedia mõnikord jutustab sariröövlitest (mitu ohvrit päevas) ja on teada, et paljud ohvrid kas ei lähe abi otsima või nad jäetakse abita.

Abita jätmist olen ise kogenud. Tol ajal oli Tartus Rahu 8 sotsiaalmajas üks üsna ülekäte läinud tatikamp. See kamp üritas toonase Aardla Säästuka ukse ees mult kaasasolevat vara "konfiskeerida". Pipragaas ja jalgratas töid mu olukorrast puhtalt välja. See aga võeti politseis argumendiks. Sinna juurde lisati ülbelt, et oleks ma ise mõnele ahvile veriselt nosplisse kütnud, oleks mulle kriminaalasi kaela tulnud.
Jõgeva aleviku noor naiskonstaabel kah leidis, et ei saa mind aidata, kui sinna kolinuna end kohalike ahviliste pilgu alt leidsin. Lihtsalt pakutava pinna omanik ei maininud mulle, et elamise tühjana seismise ajal pätid sinna pidevalt sisse murdsid ja seal läbusid korraldasid. Eks nad siis selle enda territooriumiks kuulutasid. Varandus oli mul õnneks nigel ja pätid leidsid selle väärtusetu olevat. Aga neist ühel tekkis idee mulle peale panna "elamismaks" ja nõuti, et sülearvuti tekkimisel selle kohe neile viiksin. Noh, otseseid nõudjaid oli üks ja ma isegi tahtsin ta puu taha onaneerima saata. Paraku tal oli hunnik sama ebastabiilseid sõpru, kes mõnel õhtul maja ette valjult jaurama kogunesid. Ei hakanud ma nendega urisema, bluffisin mingi väidetava rahamaksmise päeva paika ja kolisin minema hetkel, mil nad mujal oma asju ajasid.

Üles

PostitusPostitatud: 30 Apr, 2019 9:15 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Sisejulgeolek põhineb samuti eduraporteerimisel - mida vähem inimesi pöördub, seda parem statistika.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 423 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: