Elmar Vaher

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas nimetu »

Siseministeeriumi asekantsler vassis kärpekoosoleku protokolli kohta
Ege Tamm, reporter; Holger Roonemaa, ajakirjanik
Tähendab, et siseministeeriumis käib ikkagi suuremat sorti vassimine ja Vaheril on põhimõtteliselt kõiges õigus.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Martin Herem kirjutas:
..ja keda sina, kindral, siin praegu "assisteerid" :?:
Mina olen veel hullem, mina oponeerin.
Peavoolumeedia, võimuhullud, Luxi tädid, prillivargused ja lõputöö ostmised - pimedat viha oponeerin.
..aa :roll:
Sa tood siis ju otse jumalikku valgust sellistele nagu mina - kessme oma lõpmata pimeduses viha genereerime..
Järsku peaks sind rüütliks lööma :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

nimetu kirjutas:
Siseministeeriumi asekantsler vassis kärpekoosoleku protokolli kohta
Ege Tamm, reporter; Holger Roonemaa, ajakirjanik
Tähendab, et siseministeeriumis käib ikkagi suuremat sorti vassimine ja Vaheril on põhimõtteliselt kõiges õigus.
..see "tähendab" vaid seda, et juba teist päeva tuleb iga mõne tunni takka mingi uus uudis, mis eelmise(d) ümber lükkab :mrgreen:

Aga olukord eskaleerub, see on selge..
Rehvid on praegu kõige lähemal nendest vihatud koalitsiooni lõhkiajamisele ning arusaadavalt lähevad käiku abs. kõik võimalikud abinõud (no isegi KV juhataja on sotsiaalmeedias mängu toodud - või tulnud :lol: ).

Uus nädal tuleb otsustav - pulli saab igal juhul :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Lemet »


Uus nädal tuleb otsustav - pulli saab igal juhul 

Vaat sellega tuleb küll nõus olla...vanasti ootasid pühapäeviti Meelejahutajat, tänasel päeval ootad perekond Kaabude intermeediumit...ja publiku ootusi ei peteta.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kalakala
Liige
Postitusi: 438
Liitunud: 25 Aug, 2014 7:33
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Kalakala »

nimetu kirjutas:
Kõrvaklapid olid need, mitte prillid 8)
Just nii. Ja tegu olevat olnud mürasummutavate kõrvaklappidega, et lennukis neid kasutada (suundus vist mingile Frontexi kohtumisele vms). Sellepärast olid need nii kallid.
Saapad olid samad, mida politsei igapäevaselt kasutab.

Artikli endaga olen tegelikult mõnes mõttes nõus, et mõni teine inimene oleks seal välja toodud äparduste peale juba kohalt lennanud. Siiski rõhutan taaskord, et praegune Helmete asjaajamine on väga kaugel normaalsusest.
Ma olen olnud nii SASi kuldklient kui Air Balticu VIP klient ja ma ei lenda lõbu pärast. Kui tihti lendamine käib Sinu töö hulka, või kui isegi tihti ei lenda, kuid lennu teises otsas tuleb Sul kohe osaleda koosolekul kus pead ergas olema, siis mürasummutavad kõrvaklapid on esmatähtsad töövahendid ja otse loomulikult maksab tööandja need kinni. Kui Su lend on poolenisti täis kõrgendatud meeleolus turiste, või Legolandi lendavaid lapsukesi siis oled kohale jõudes ...
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Walter2 »

Kalakala kirjutas:
nimetu kirjutas:
Kõrvaklapid olid need, mitte prillid 8)
Just nii. Ja tegu olevat olnud mürasummutavate kõrvaklappidega, et lennukis neid kasutada (suundus vist mingile Frontexi kohtumisele vms). Sellepärast olid need nii kallid.
Saapad olid samad, mida politsei igapäevaselt kasutab.

Artikli endaga olen tegelikult mõnes mõttes nõus, et mõni teine inimene oleks seal välja toodud äparduste peale juba kohalt lennanud. Siiski rõhutan taaskord, et praegune Helmete asjaajamine on väga kaugel normaalsusest.
Ma olen olnud nii SASi kuldklient kui Air Balticu VIP klient ja ma ei lenda lõbu pärast. Kui tihti lendamine käib Sinu töö hulka, või kui isegi tihti ei lenda, kuid lennu teises otsas tuleb Sul kohe osaleda koosolekul kus pead ergas olema, siis mürasummutavad kõrvaklapid on esmatähtsad töövahendid ja otse loomulikult maksab tööandja need kinni. Kui Su lend on poolenisti täis kõrgendatud meeleolus turiste, või Legolandi lendavaid lapsukesi siis oled kohale jõudes ...
Riigipalgal olevana ostad oma nodi kehtestatud korra järgi - hanked või hinnapäringud ning kui alles lennujaamas avastad et midagi vajalikku on puudu siis on süüdi su asutuse hankeosakond ja ehk ka sina ise kui õigel ajal häält ei teinud. Erafirma palgalisena ostad mida vaja ja kuskohast vajalikuks pead. Erinevus lihtsalt rahakotis - maksumaksja (e. meie kõik) vs. eraomaniku raha.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
vanahalb
Liige
Postitusi: 2618
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas vanahalb »

Kalakala kirjutas:
nimetu kirjutas:
Kõrvaklapid olid need, mitte prillid 8)
Just nii. Ja tegu olevat olnud mürasummutavate kõrvaklappidega, et lennukis neid kasutada (suundus vist mingile Frontexi kohtumisele vms). Sellepärast olid need nii kallid.
Saapad olid samad, mida politsei igapäevaselt kasutab.

Artikli endaga olen tegelikult mõnes mõttes nõus, et mõni teine inimene oleks seal välja toodud äparduste peale juba kohalt lennanud. Siiski rõhutan taaskord, et praegune Helmete asjaajamine on väga kaugel normaalsusest.
Ma olen olnud nii SASi kuldklient kui Air Balticu VIP klient ja ma ei lenda lõbu pärast. Kui tihti lendamine käib Sinu töö hulka, või kui isegi tihti ei lenda, kuid lennu teises otsas tuleb Sul kohe osaleda koosolekul kus pead ergas olema, siis mürasummutavad kõrvaklapid on esmatähtsad töövahendid ja otse loomulikult maksab tööandja need kinni. Kui Su lend on poolenisti täis kõrgendatud meeleolus turiste, või Legolandi lendavaid lapsukesi siis oled kohale jõudes ...
"Mürasummutavad kõrvaklapid" on piisavalt segane termin, et selle all igasugust mõttetut träni osta. Seda hinnaklassi (299 EUR) silmas pidades on ilmselt ostetud kõrvaklapid, mida kasutatakse muusika kuulamiseks või arvutimängude mängimiseks: Need lasevad ainult kõrvaklappidesse juhitud muusikat kuulata ja summutavad taustahelid. Mõnel mudelil saab reziimi vahetada nii et vajadusel ka taust läbi kostaks. Müüakse Sony, Bose, Bang&Olufsen vms nime all hinnaga 200 EUR kanti. 299 - siin on siis ilmselt tegu lennujaama poe ahnusega.
"kui lennu teises otsas tuleb Sul kohe osaleda koosolekul kus pead ergas olema" ei ole see just ainuõige valik.

Põhimõtteliselt on kõik kuulmiskaitsmetena müüdavad kõrvaklapid või -tropid "mürasummutavad". " Müra mittesummutavad" on sellised plaadid mis ei lase kõrva ära magada ja see läheb juba väga spetsiifiliseks ja kalliks. Tavahind on kõrvaklappidel 20 EUR ja troppidel võib-olla 15 senti paar. Elustiilipoodides ja ilmselt ka lennujaama poes saab täpselt samasuguseid troppe osta ka 15 EUR paar. Need on sama efektiivsed kui samas kõrval 299 EUR maksvad "mürasummutavad kõrvaklapid"

Küsimus pole aga nende maksumuses vaid üleüldises kultuuris. Esimesena tuleb meelde keegi Mona Sahlin kes hädas olles riigi kaartiga omale uued sukkpüksid ostis. Peale seda pani amati maha sest jõudis sisekaemuses otsusele, et nii ei tehta.
Kui ongi reisile minnes midagi maha unustatud võetakse see 15 EUR häving kõigepealt isiklikule kontole sisse ja kui pärast konsiilium ostu heaks kiidab saab raha tagasi. Vähemsalt erasektoris ja arenenud demokraatias tehakse niimoodi.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kogu see "kõrvaklappide keiss" on oma olemuselt vaabse debiilne // naeruväärne..

Kui politseikindralil olid(ki) ullud probleemid lärmavate kaasreisijatega, kes tal paaritunnise lennu ajal (justkui) "tähtsaid tööülesandeid" ei lasknud täita, siis selleks on kõrvatropid - ei maksa üldse midagi, kaitseväelastele ja (eeldan) ka pollaritele jagatakse tasuta laskeharjutustel.

Inimene lihtsalt naudibki täiega ametipositsiooni hüvesid ja kui vahest vahele jääb, siis vahib ainiti kaamerasse ja jutustab "politsei ametivande" täitmisest - no selleks tal ongi need kõrgestitasustet nõunikud palgatud :mrgreen:

Ainult loll ei näe seda läbi.


Saabastest ka - arvan, pea kõik kaadrikaitseväelased on oma raha eest ja paremaid maastikusaapaid ostnud.. kordan üle (eriti juhmidele ja kõigile kuld- ning VIP-klientidele) - OMA RAHA EEST :|
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
cabslock
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 30 Jaan, 2018 8:25
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas cabslock »

Borja kirjutas:Kogu see "kõrvaklappide keiss" on oma olemuselt vaabse debiilne // naeruväärne..

Kui politseikindralil olid(ki) ullud probleemid lärmavate kaasreisijatega, kes tal paaritunnise lennu ajal (justkui) "tähtsaid tööülesandeid" ei lasknud täita, siis selleks on kõrvatropid - ei maksa üldse midagi, kaitseväelastele ja (eeldan) ka pollaritele jagatakse tasuta laskeharjutustel.

Inimene lihtsalt naudibki täiega ametipositsiooni hüvesid ja kui vahest vahele jääb, siis vahib ainiti kaamerasse ja jutustab "politsei ametivande" täitmisest - no selleks tal ongi need kõrgestitasustet nõunikud palgatud :mrgreen:

Ainult loll ei näe seda läbi.


Saabastest ka - arvan, pea kõik kaadrikaitseväelased on oma raha eest ja paremaid maastikusaapaid ostnud.. kordan üle (eriti juhmidele ja kõigile kuld- ning VIP-klientidele) - OMA RAHA EEST :|
Su jutust jääb mulje, et Elmar Vaher on iga kuu midagi ebavajalikku riigi raha eest endale ostnud. Äkki on mõni näide veel tuua?
Kui see kõrvaklappide keiss nii debiilne ja naeruväärne on, siis miks see sulle siiamaani nii hinge läheb?
Järgmisena hakkad Vaheri palka kritiseerima?
diesel
Liige
Postitusi: 630
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas diesel »

kõige kõrgem politseinik riigis peaks eelduslikult olema kõige ausam samuti.
isegi ähmane mõte mingist jokk sisteemist ei tohiks pähegi tulla.
cabslock
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 30 Jaan, 2018 8:25
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas cabslock »

diesel kirjutas:kõige kõrgem politseinik riigis peaks eelduslikult olema kõige ausam samuti.
isegi ähmane mõte mingist jokk sisteemist ei tohiks pähegi tulla.
Mille kohta Vaher siis valetanud on?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Kriku »

Borja kirjutas:Saabastest ka - arvan, pea kõik kaadrikaitseväelased on oma raha eest ja paremaid maastikusaapaid ostnud.. kordan üle (eriti juhmidele ja kõigile kuld- ning VIP-klientidele) - OMA RAHA EEST :|
Anname teisele poolele ka sõna:
"30. septembril ostsin asutuse krediitkaardiga samasugused saapad, nagu on meie eesliinitöötajatel, et minna välivormiga varahommikul piirile, kuna laos polnud minu suuruses saapaid. Mõistes, et selline ost ei ole kooskõlas PPA üldise ostukorraldusega, palusin see kulu minu palgast maha arvata ning summa peeti kinni detsembrikuu palgast," põhjendas Vaher. "20. oktoobril ostsin puhkusele suundudes lennujaamast mürasummutavad kõrvaklapid hinnaga 299 eurot, mis on tänaseni PPA juhtkonnaliikmete kasutuses," lisas Vaher.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=73457259
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:
Borja kirjutas:Saabastest ka - arvan, pea kõik kaadrikaitseväelased on oma raha eest ja paremaid maastikusaapaid ostnud.. kordan üle (eriti juhmidele ja kõigile kuld- ning VIP-klientidele) - OMA RAHA EEST :|
Anname teisele poolele ka sõna:
"30. septembril ostsin asutuse krediitkaardiga samasugused saapad, nagu on meie eesliinitöötajatel, et minna välivormiga varahommikul piirile, kuna laos polnud minu suuruses saapaid. Mõistes, et selline ost ei ole kooskõlas PPA üldise ostukorraldusega, palusin see kulu minu palgast maha arvata ning summa peeti kinni detsembrikuu palgast," põhjendas Vaher. "20. oktoobril ostsin puhkusele suundudes lennujaamast mürasummutavad kõrvaklapid hinnaga 299 eurot, mis on tänaseni PPA juhtkonnaliikmete kasutuses," lisas Vaher.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=73457259
..sellist hülgemöla talle tema kõrgepalgalised "nõunikud" kokku kirjutavadki :mrgreen:

Kriku - sa vist ei olegi ju juhtivtöötajana riigiteenistuses olnd.....
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
cabslock
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 30 Jaan, 2018 8:25
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas cabslock »

Kogu see saabaste ja prillide saaga näitab, et EKRE poistel pole Vaheri kohta tegelikult mitte millestki kinni haarata.
Kui tõesti suurim etteheide, mida suudetakse leida on 2,5 aastat tagasi toimunud viga, siis ollakse juba päris hädas.
vanahalb
Liige
Postitusi: 2618
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas vanahalb »

20. oktoobril ostsin puhkusele suundudes lennujaamast mürasummutavad kõrvaklapid hinnaga 299 eurot, mis on tänaseni PPA juhtkonnaliikmete kasutuses," lisas Vaher.

Ei ole just väga tavapärane, et ühtesid kõrvaklappe kasutab mitu inimest. Kuigi.... kui vaesus kondise käega kõri pigistab, tuleb igasuguseid anomaaliaid ette :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist