Elmar Vaher

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Kriku »

nimetu kirjutas:Noh, juriidiliselt pole tegu võltsinguga, sest allkirja ennast ega sellega kaasnevaid dokumente ei võltsitud - neid lihtsalt polnud.
Ehh, on olemas veel selline märksõna nagu "intellektuaalne võltsimine" :scratch:
nimetu
Liige
Postitusi: 7583
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas nimetu »

Ehh, on olemas veel selline märksõna nagu "intellektuaalne võltsimine" :scratch:
Ma kahtlen kas selline asi sinna alla liigituks. Samas, ma pole ka juriidiliselt eriti pädev inimene selle hindamiseks.
Lemet
Liige
Postitusi: 19937
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Lemet »

Noh, juriidiliselt pole tegu võltsinguga, sest allkirja ennast ega sellega kaasnevaid dokumente ei võltsitud - neid lihtsalt polnud. Lihtsustatult võttes on see üks tavaline paber, mitte ametlik dokument.
Ega väljapressimine (aga mida see siis muud oli) kah palju parem välja näe..
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Kriku »

nimetu kirjutas:
Ehh, on olemas veel selline märksõna nagu "intellektuaalne võltsimine" :scratch:
Ma kahtlen kas selline asi sinna alla liigituks. Samas, ma pole ka juriidiliselt eriti pädev inimene selle hindamiseks.
Ma ka ei ole. Las Perling kontrollib :mrgreen:

LISATUD: ei olevatki võltsimine: https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=87147531

Ju siis ei ole.
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4867
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Gideonic »

nimetu kirjutas: Käsuliin või mitte, kuid ma arvan, et eesti inimestel on piisavalt mõistust, et igasuguseid idiootseid käskusid mitte täita. Selles suhtes ei saaks seda mingi partei eraarmeeks pidada. Vähemalt mitte selliseks nagu on vene rahvuskaart vms asi. Küll aga oleks kaheldav, et mis funktsiooni selline asi üldse täidab.
Mina seda optimismi selles osas ei jaga. Pigem olen veendunud, et Eestis leidub piisavalt inimesi, kes omavad vastavat kvalifikatsiooni ja on piisavalt ideoloogilised tõsiuskujad, et oleks suurima hea meelega nõus täide viima kõik käsud, kuni need vastavad ühe 100 000 inimese toetusega partei pealiinile. Ikkagi seatakse õiglus jalule ja tehakse parem Ideaalse Orbanistliku eeskujuga riik ju :)
Miki
Liige
Postitusi: 1336
Liitunud: 28 Jaan, 2015 16:26
Asukoht: puu otsas
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Miki »

nimetu kirjutas:
Reaalselt me saame muidugi kõik aru, et see käskkiri oli mõeldud Vaheri mõjutamiseks/petmiseks.
Just, kas relvataolise esemega ähvardamine on kutitegu või mitte?
Sektor gazovoi ataki
Liige
Postitusi: 990
Liitunud: 27 Dets, 2012 10:02
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Sektor gazovoi ataki »

Tänapäevase sisepropa stiilinäide antud teemal. Tundub nagu autori (Harry Tuul) tekst oleks pärit III Saksa Riigist või Austria-Ungarist. Postimees 16.08.19 "Helme kaotab Vaherile igast asendist"
Tsitaat: Võrdlus Vaheri ning Helme vahel toobki siinkohal selle lihtsa tõe ilmekalt esile. Laiemalt politsei ja kitsamalt Vaheri maine ja usaldusväärsus avalikus ruumis on sedavõrd kõrge, et ta võib aeg-ajalt ka eksida. Teha valesid otsuseid või astuda valesid samme (ja ongi seda teinud), kuid see antakse talle andeks ning isegi toetatakse roomlaste ütlusega eksimine on inimlik. Vahel koguni tundub, et politsei kritiseerimisest on saanud tabu.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Kriku »

Üldpoliitiline arutlus eemaldatud. Palun teemasse jääda.
tuna
Liige
Postitusi: 600
Liitunud: 20 Juul, 2005 13:35
Asukoht: Kärdla
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas tuna »

Sektor gazovoi ataki kirjutas:Tänapäevase sisepropa stiilinäide antud teemal. Tundub nagu autori (Harry Tuul) tekst oleks pärit III Saksa Riigist või Austria-Ungarist. Postimees 16.08.19 "Helme kaotab Vaherile igast asendist"
Ma olen küll meeldivalt üllatunud. Lühidalt ja selgelt on hetke olukord kokku võetud. Praeguse Eesti ajakirjanduse kohta ei saa seda just väga tihti öelda.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Sektor gazovoi ataki kirjutas:Tänapäevase sisepropa stiilinäide antud teemal. Tundub nagu autori (Harry Tuul) tekst oleks pärit III Saksa Riigist või Austria-Ungarist. Postimees 16.08.19 "Helme kaotab Vaherile igast asendist"..
..muidugi kaotavad HELMEd VAHERile (hetkel) igast asendist - sest läksid mütsiga lööma :|
Aga tibusid loetakse sügisel..

Väga nallakas on VAHERi käsualuse miski "politseitöötajate ametiühingu" kiire avaldus oma suure pealiku kaitseks - nii näeme varsti ka heliloojate liidu ja Narva energeetikute avalikke pöördumisi a la KÄED EEMALE ELMAR VAHERIST :mrgreen:

Kogu tänase valitsuse vihkajate punt on kenasti välla roninud :lol:
-- kajakene & (kogu see rehvi poliittehnoloogide) Co kuulutab kadu
-- luxemburgi tädi ülistab suurt politseipealikut
-- sotside uus pealik(-kelle nime on raffas juba ära unustanud) teeb mehehäält
-- peavoolu meedia jookseb amokki // klähvib nagu segane
-- jne jne

..et lõbus ühesõnaga - ja veel rohkem pulli tuleb :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Chupacabra »

Borja kirjutas:
Väga nallakas on VAHERi käsualuse miski "politseitöötajate ametiühingu" kiire avaldus oma suure pealiku kaitseks - nii näeme varsti ka heliloojate liidu ja Narva energeetikute avalikke pöördumisi a la KÄED EEMALE ELMAR VAHERIST :mrgreen:

Kogu tänase valitsuse vihkajate punt on kenasti välla roninud :lol:
-- kajakene & (kogu see rehvi poliittehnoloogide) Co kuulutab kadu
-- luxemburgi tädi ülistab suurt politseipealikut
-- sotside uus pealik(-kelle nime on raffas juba ära unustanud) teeb mehehäält
-- peavoolu meedia jookseb amokki // klähvib nagu segane
-- jne jne

..et lõbus ühesõnaga - ja veel rohkem pulli tuleb :twisted:
Su postitusest jäid puudu ainult "süvariik" ja "fake news"
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..aga ju mu postitus ikka meeldib sulle - mix muidu sa (nii väheintelligentselt) kopisid enamvähem kogu keskmiselt pika posti oma vaid ühereasuuruse "hindamatu" kommenti lisamiseks :|

Lõbus ühesõnaga :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Chupacabra »

Sest sinu postitus on sedavõrd hindamatu šedööver, et seda võib lausa lõpmatuseni tiražeerida. Või noh, need kaks märksõna on täiuslikkusest puudu.
MilLT
Liige
Postitusi: 78
Liitunud: 10 Aug, 2018 16:17
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas MilLT »

Borja kirjutas:..aga ju mu postitus ikka meeldib sulle - mix muidu sa (nii väheintelligentselt) kopisid enamvähem kogu keskmiselt pika posti oma vaid ühereasuuruse "hindamatu" kommenti lisamiseks :|

Lõbus ühesõnaga :mrgreen:
Tundub, et sulle läks see lühike kommentaar igatahes kõvasti hinge, miks muidu kaasfoorumlast oli vaja lolliks sõimata (küll ilusa sõnaga). Vaevalt, et Vaheri alluvad käsu korras seda avaldust tegid (ps- selline käsk oleks juba ammu meediasse lekkinud) - vaadates inimese käitumist ja maneeri, siis ma täitsa usun, et tegu võib olla normaalse ja hea ülemusega. Aga mis me siin ikka arutame - küllap Borja teab ikka paremini, kui inimese alluvad ise.
nimetu
Liige
Postitusi: 7583
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas nimetu »

Ernits leiab, et Vaheri näol nad sisuliselt võitlevadki süvariigi vastu.
https://www.postimees.ee/6754881/ernits ... iigi-vastu
Selle "süvariigi" nimekiri olevat pikk. Nad võiksid selle nimekirja oma kodukale postitada, siis oleks kõigile palju lihtsam. Ei peaks peaministriga aru pidama jne...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist