www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 20 Sept, 2018 14:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 200 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Valveteenistus
PostitusPostitatud: 06 Apr, 2018 17:13 
Eemal
Liige

Martin Herem kirjutas:
tänane valve on kriminaalse elemendi vastu ja suurema ohu korral tõstatakse valve võimekust.

Ja millal see suurem oht ilmneb, kas siis kui Spetznasi diversioonigrupp kohaliku kriminaalse elemendi toel juba väeosa üle võtnud on?

Kui kellegi kõrgema soosingul mingisugused kahtlased intrigaanidest tibid vabalt organisatsioonis lammutavad ja selle riigikaitsetahtelist vaimu sisemiselt pärsivad ja meie mainet liitlaste silmis õõnestavad on järelikult täiesti ok ja kui mõni NATO liikmesriik otsustabki, et ei soovigi enam Ämarist õhuturvet osutada näib olema samuti ok kuna eestlaste suhtumine antud üritusesse tundub olema täiesti ükskõikne ja siis me veel imestame, miks kohustuslikust ajateenistusest nõnda palju eemalehoidjaid on. Kas Kaitseliidu ülem ei peaks siin mitte vastutust võtma ja oma ametikohalt tagasi astuma, loodetavasti on see intrigaanist tibi ja tema sõbrad tänaseks ikka organisatsioonist välja arvatud?

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 06 Apr, 2018 18:54 
Eemal
Liige

Akkab pääle ...
Asiootus kas sa ei arva, et kui spetsnazi asi reaalne on, siis tuleks pigem karta kohe ... vabandust 20min tagasi riigipiiri ületanud vene tanke?
Kuid siin ma vaidlema ei hakka. Mina lähtun teistest teadmistest ja seisukohtadest.

Päris kindlasti ei taha ma öelda, et naisi ei saa uskuda või rakendada valves.
Ma olin Tapal 5 aastat selliste inimeste valvata. Ja "pikkade küüntega tibid" olid enamasti minust vanemad naisterahvad. Oli üsna palju asju, mida sai parandada ja mis vajanuks parandamist, kuid mingist hädaorust oli olukord väga kaugel. Pigem olin ma rahul selle ressursi eest saadud tulemusega.
Kui Kuuuurija saatejuht oleks mees, ei määraks see midagi. Kui saade olnuks Pealtnägija, ei määraks seegi midagi.
Lihtsalt need saated ei saa avastada enne KVd midagi, mis oleks KVle teadmata laiaulatuslikult katastroofiline.

Üles

PostitusPostitatud: 06 Apr, 2018 19:22 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
Ei saa asju otsustada lahendamata jätta seetõttu, et probleemidest räägib naine

Mitte konkreetse pääslaloo kohta, aga minu jaoks pani Lust ennast paika, kui püüdis Saagimile (kes on way üle Lusti taseme) kohta kätte näidata ja väänles peale Saagimi ülehõla heidet repliiki kui ussike konksu otsas, üritades operaatorile näidata oma seeliku firmamärki. Peale seda suhtun ma Lusti tegemistesse üpris pika hambaga. Vabandust OT pärast.

Aga mis puutub sellesse konkreetsesse teemasse, siis on see vaatamata autorile leidnud juba üle kümne poogna käsitlemist, miska süüdistused soolise diskrimineerimise osas põhinevad arhitektuursetel komponentidel ja liigituvad isase lehma väljaheiteks

Üles

PostitusPostitatud: 07 Apr, 2018 15:41 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Tuletaks siis meelde, mida sai Katrinist (ja muust olulisest) kirjutatud juba selle teema esimesel leheküljel:

Borja kirjutas:
Täielik ämber oli muidugi KL "avalikud suhted", kes keeldusid üldse saates osalemast // sõna võtmast - ehkki Katrin LUST seda neile pakkus. Eks ta ole, eirame üldse probleemi, paneme pea liiva alla jne - no lame ..
Borja kirjutas:
Katrin oli selles saates oluliselt parem kui kogu KL oma "avalike suhetega" ..

Ja selle nigela valveteenistuse olukord sai ka piisava selgusega vabariigi avalikkusele ette kantud - niiet Katrin LUST teenis siin oma palga kindlasti välla (erinevalt näit KL vorstidest) ..

Üles

PostitusPostitatud: 10 Sept, 2018 9:23 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Teemaväline küsimus ja vastused eemaldatud.

Oleks alles jätnud ja kuhugi õigemasse teemasse tõstnud, kui küsija poleks oma postitusi vastuste vahelt ära tühjendanud millegipärast. Nüüd oli sellest kõigest mingi täielik puder järel, mis läks sinna, kuhu selline poolseeditud puder ikka läheb.

Kui veel on sama asja vastu huvi, siis kõigepealt palun õige teema välja otsida.

Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 200 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: