Kaitseliidu hammasrattad

Vasta
Kilgore
Liige
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Sept, 2007 12:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kilgore »

Et hilisemaid pettumusi ära hoida, siis mina soovitan võimalikult "alt" pihta hakata. Kui kohe staapi minna (eriti käib see Tallinna Maleva suguste kolhooside kohta) siis vaatab seal vastuvõtja, olgu ta tsivilistist personalitöötaja või pagunitega kaader, eeskätt oma koosseisu tabelitesse ja suure tõenäosusega lükkab sind mingisugusesse auku mis parasjagu täitmist vajab. Ja siis sitsid seal. Aga tuleb minna Malevkonda või Üksik-mis-iganes-üksusesse, kui võimalik siis lausa konkreetsete allüksuste juhtideni välja ja rääkida otse pilt selgeks. Näed, olen selline mees, oskan seda-toda, MIDA TE MULLE PAKUTE? Kui sealt mingit ümmargust mulli hakkab tulema, siis tasub veel ringi vaadata. Iga jumala rühma- ja kompaniiülem (jaojumalatest rääkimata, paraku nemad aga antud küsimustes erilist sõnaõigust ei oma) on eluliselt huvitatud, et just tema üksuses oleks aktiivsed mehed. Ta on ju ka vabatahtlik ja saab väga hästi aru, et mida aktiivsemad ja ise asja vastu huvi tundvamad tema alluvad on, seda lihtsam on ka tema elu! Ja põhimõtteliselt on siis see üksuse ülem too mees kelle käest küsida ja vajadusel ka nõuda. Mõistuse piires ja vastavalt viisakusreeglitele muidugi ;)
Kes pole (veel) süsteemis sees, sellele võib eeltoodu muidugi kole keeruline tunduda. Jällegi, minge kohale ja rääkige nende meestega kes antud üksuses/malevkonnas juba tegusad on - kindlasti antakse teile hüva nõu.
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

Postitus Postitas Larry »

Kilgore jutt jumala õige, nii ongi. Kui soovite KLga liituda mõelge välja, millega te tahaksite seal tegeleda. Tankitõrje, luure, siss (VGR) jne, ja otsige vastava allüksuse ülem üles. Rääkige, arutage, asjalikke ja teotahtelisi pole kusagil liiga palju. Tubli allüksuse ülema kaudu liiguvad asjad kindlasti kiiremini.
Kasutaja avatar
Tundmatu Sõdur nr. 5
Liige
Postitusi: 281
Liitunud: 08 Jaan, 2006 15:56
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas Tundmatu Sõdur nr. 5 »

Larry kirjutas:Kilgore jutt jumala õige, nii ongi. Kui soovite KLga liituda mõelge välja, millega te tahaksite seal tegeleda. Tankitõrje, luure, siss (VGR) jne, ja otsige vastava allüksuse ülem üles. Rääkige, arutage, asjalikke ja teotahtelisi pole kusagil liiga palju. Tubli allüksuse ülema kaudu liiguvad asjad kindlasti kiiremini.
Mulle pakub sissimine huvi aga ega sinna VGr p2ris kohe ka vist ei v6eta.Kui oled just KLi v6etud kuigi ma neid asju p2ris h2sti ka ei jaga.
AKf Just plain mean: "Kui hinnata meie kaitsevõime kasvu kiiruse järgi, millega uusi embleeme suudetakse toota, siis on tulemus ilmselt fantastiline..."
Kasutaja avatar
setu
Liige
Postitusi: 1108
Liitunud: 11 Mär, 2009 10:32
Kontakt:

Postitus Postitas setu »

Huvitav, kuidas neid küberkaitseliitlasi vastu võetakse - kas tehakse neile mingi oma "raali korpus" ? :lol:
otsin eestlasi, kes teenisid eskadrilli ülema major Toompuu all (sinised baretid) / (üksus Alfa); Taškendis, operatsioonid-patrullid: Pakistanis, Afganistanis, Vene-Hiina piiril; Vietnami operatsioon USA "guerrillas" vastu (1960ndad - 1970ndad).
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

mingi oma "raali korpus" ? :lol:
Ammu olemas, kus Sa elanud oled?

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Nii palju kui mina kuulnud olen - avaldus füüsiliselt eksisteeriva maleva jaoks. Tuleb anda õige füüsiliselt eksisteeriva inimese kätte. Satutakse virtuaalselt eksisteerivasse malevkonda.

Selline virtuaalne moondumine :twisted:
Dan
Liige
Postitusi: 319
Liitunud: 03 Aug, 2005 16:08
Asukoht: Eestimaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dan »

hokah
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 28 Mär, 2011 14:45
Kontakt:

Postitus Postitas hokah »

tegin avalduse malevkonda üle-eelmise aasta septembri lõpus, paar nädalat läks aega ja olin liige. Edasi suhteliselt vedas, veebruaris käisin paraadil - sain enamuse varustusest, kevadel oli pilootprojekt uuest SBK'st - sealt sain veel puuduoleva varustuse. Atesteerimise tegin ka kiirelt ära peale liitumist.

nüüd ka nurinat natuke, mitte palju.
algul mõtlesin eriala kursusele minna, et KP'ks õppida. olekski läinud aga tuleb välja, et kapraliks pole võimalik saada, kui pole enam reservis ja RÕK'is käinud. KP abi pole nüüd küll tegelane, kus mu ambitsioonid lõppevad. nii, et pole just enam eriti kuhugi pürgida. käid laskmas ja korra aastas lahinglaskmistel, võibolla mõnel allüksuse õppusel ja ongi kõik.
ma ei arvanud, et nii kiirelt sein ette tuleb KL'is
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1762
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Postitus Postitas TTA »

hokah kirjutas:tegin avalduse malevkonda üle-eelmise aasta septembri lõpus, paar nädalat läks aega ja olin liige. Edasi suhteliselt vedas, veebruaris käisin paraadil - sain enamuse varustusest, kevadel oli pilootprojekt uuest SBK'st - sealt sain veel puuduoleva varustuse. Atesteerimise tegin ka kiirelt ära peale liitumist.

nüüd ka nurinat natuke, mitte palju.
algul mõtlesin eriala kursusele minna, et KP'ks õppida. olekski läinud aga tuleb välja, et kapraliks pole võimalik saada, kui pole enam reservis ja RÕK'is käinud. KP abi pole nüüd küll tegelane, kus mu ambitsioonid lõppevad. nii, et pole just enam eriti kuhugi pürgida. käid laskmas ja korra aastas lahinglaskmistel, võibolla mõnel allüksuse õppusel ja ongi kõik.
ma ei arvanud, et nii kiirelt sein ette tuleb KL'is
Mismoodi eiole enam reservis aga RÕK'il oled käinud?
hokah
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 28 Mär, 2011 14:45
Kontakt:

Postitus Postitas hokah »

loe uuesti, pole reserves ega RÕK'is käinud
Kasutaja avatar
rax6
Liige
Postitusi: 50
Liitunud: 29 Nov, 2008 19:37
Kontakt:

Postitus Postitas rax6 »

hokah kirjutas:loe uuesti, pole reserves ega RÕK'is käinud
Mismoodi sa reservis pole? Oled tegevteenistuses?
Kasutaja avatar
Tundmatu Sõdur nr. 5
Liige
Postitusi: 281
Liitunud: 08 Jaan, 2006 15:56
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas Tundmatu Sõdur nr. 5 »

Minagi olen nüüdseks KL tegevliige ja põhimõtteliselt pool SBK'd läbitud .
AKf Just plain mean: "Kui hinnata meie kaitsevõime kasvu kiiruse järgi, millega uusi embleeme suudetakse toota, siis on tulemus ilmselt fantastiline..."
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Kas keegi aimab kui kiiresti tänapäeval neid liikmepileteid tehakse. Ise ootan jaanuari algusest. Tea kas selle papri tegemine võtab tõesti nii kaua aega?
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas mutionu »

Luciano kirjutas:Kas keegi aimab kui kiiresti tänapäeval neid liikmepileteid tehakse. Ise ootan jaanuari algusest. Tea kas selle papri tegemine võtab tõesti nii kaua aega?
Aga sa küsi, ära häbene. Pole võimatu, et pilet on kuskil lauasahtlis valmis.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Korra sai küsitud ka aga vastus ei tule. Pole harjunud mitu korda küsima.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist