KAS SINA OLED JUBA KAITSELIIDUS?

Vasta
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Parem 80 aastane kui mittekeegi! Vähe meid eestlaseid on ja valmidus võiks olla kõigil :). Küll vanem mees ka lahingus oma koha leiab. Peaasi, et tuleb.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

Uitaja kirjutas:
Alatu laim!
Kaitseliidus on ka ~80aastaseid tegevliikmeid
Kas Sulle meeldiks võidelda kõrvuti 80 aastasega - näit. kui saad haavata ei vea ta sind tule alt välja...
See oli lihtsalt hea näide näitamaks, et ka väga austusväärses eas härrasmeestel on veel tahtmist, jõudu ja meelt sellise asjaga tegeleda. puhtjuhuslikult sattsusin pühapäeva hommikul kell pool 8 bussipeatuses kokku ühe papiga, ise olin parajasti SBK-le minemas, nii et vorm oli seljas, aga ühtegi eraldusmärki veel polnud. Niisiis küsis ta mult, kus ma aega teenin. minu vastuse peale, et sõjaväkke mind veel ei lasta, praegu käin kaitseliidus, läks papil kohe nägu särama ja ma sain väga meeldiva üllatuse osaliseks - nimelt on see džentelmen samamoodi vabadussõjalaste malevkonna liige. Väga muhe papi oli, naeratus näol ja temast kohe õhkus sellist positiivset ellusuhtumist :)
Ja ka muud juba hallipäised meesterahvad, keda olen juhtunud malevas nägema, on vägagi reipa olemisega.
See selleks. Sinu lohutuseks võin öelda, et enamik liigetest on seal noored, nii et pole siin nuriseda miskit. Aga Uitaja: Puhtjuhuslik küsimus sulle: Kui sa pead ennast liiga vanaks, et liituda, aga samas siis ei usalda 80aastaseid kaitseliitlasi, kuna nad ei too sind väidetavalt tule alt välja, siis kas sina ise oleksid valmis kedagi tule alt välja tooma, või oled selleks liiga vana?
Küsimusele ei olegi vastust vaja, lihtsalt mõtle selle üle.
Minu sõbralik soovitus: Igal juhul liitu! Kunagi pole hilja ja kuivõrd seal on peaaegu igas vanuses liikmeid ja väga erinevatest eluvaldkondadest, siis olen kindel, et leiad sealt ka just Sulle sobiva seltskonna :)
Kasutaja avatar
de Armani
Liige
Postitusi: 130
Liitunud: 06 Juul, 2006 10:30
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas de Armani »

Olen KL-i liige kui ka AP.
Välja, välja Wabariigi seest, kes söövad meie leiba ja ei räägi eesti keelt!!!
tere
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 27 Mär, 2006 13:43
Kontakt:

Postitus Postitas tere »

Niikui 17 eluaastat täis tiksub, jooksen Rakverre - ennast kaitseliitu registreerima. Mul on põlev tahtmine oma riiki kaitsta, olles kaitseliitlane.

Samas edastab kaitseliitlaste arvu kasvamine sõnumit, et Eesti riik on kaitsevõimeline. See on väga suur boonus, pealegi saan ma riiki seekaudu aidata abiväge vajavatel ülesannetel- metsapõlengute kustutamine, joovate ja aknaid massiliselt lõhkuvate tolguste maha surumine jne.
Kui ma sõjaväkke tervise tõttu ei saa, lähen kaitseliitu igatahes! Minu sõna selle peale.
ghost
Liige
Postitusi: 277
Liitunud: 17 Mai, 2006 21:01
Kontakt:

Postitus Postitas ghost »

Ei ole.
Ei kavatse liituda
Mida paksem ajatolm, seda ilusamad tunduvad selle all olevad asjad.
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

Ei ole.Elan olude sunnil Rootsis.
"Ja kui kôik teisedki valed,mida partei oli kinnitanud,heaks kiideti-kui kôik lood olid ühesugused-pidi vale minema ajalukku ja muutuma tôeks."
George Orwell,1984
Kutt
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 24 Jaan, 2007 10:47
Asukoht: Lehola
Kontakt:

Postitus Postitas Kutt »

KL olen ja nii kui reservi lähen hakkan ka AP-ks. Vot nii. :)
Kõht sisse rind ette
BackInAction
Liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Apr, 2006 8:41
Asukoht: Kuidas juhtub...
Kontakt:

Postitus Postitas BackInAction »

Aga loomulikult olen KL liige varsti AP-ks ka.
Nii astuge KL-i ja teie ei kahetse. :lol:
Vaiks
Liige
Postitusi: 66
Liitunud: 13 Mai, 2007 23:50
Kontakt:

Postitus Postitas Vaiks »

Siuke küsimus mul, et kuna see liikmekaart kätte antakse? Endal on juba kõik paberid Tallinna Malevasse sisse viidud, isegi vestlusel ära käidud ja vist isegi mingi liikmeksasumismaks ka ära makstud. Aga nüüd pole pikemat aega kippu ega kõppu olnud.
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Postitus Postitas Mazz »

meil läks nii kuu aega umbes
Vaiks
Liige
Postitusi: 66
Liitunud: 13 Mai, 2007 23:50
Kontakt:

Postitus Postitas Vaiks »

Okei, samas võib praegu seda asja veits pikendada see et enamus Kaitseliidu töötajad on praegu puhkusel vist.
olavik
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 02 Apr, 2007 11:13
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas olavik »

Pole liige kahjuks või õnneks...
valloon
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 13 Juun, 2007 15:56
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas valloon »

KL liige aastast 1991 ja 2001 aastast olen ka AP.
Kes ajalugu ei mäleta,elab tulevikuta.
donnervetter
Liige
Postitusi: 171
Liitunud: 28 Juun, 2007 21:36
Kontakt:

Postitus Postitas donnervetter »

Kuskil 1992-93 sai taasasustatud üks Harjumaa malev, aga tänaseks olen aktiivsest tegevusest eemaldunud.
[i]Kui sa oled sattunud ihuüksi keset ääretut kõrbe ja sul on ainult pool liitrit vett, siis ära heida meelt.
Sul jätkub sellest elu lõpuni![/i]
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Pisut vanemas eas tulen kindlasti KL-i.
Praegu es ole aega, ja mida siis ikka lolli mängida kui kohal ei käi.
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist