Palgaarmee Eestile elik masendavad klounid..

Vasta

Kas palgaarmee oleks Eestile parem?

Jah
9
5%
Ei
155
95%
 
Hääli kokku: 164

B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

-noglik-, Te olete idioot. SELLISEL tasemel naiste alahindamise, alavääristamise ja iseenesestmõstetavusega alamateks olenditeks pidamise peale ausalt öeldes lihtsalt ei tule :roll: Kui see ongi Teie arusaam naistest, siis saame kokku, ma annan tõesti kolki.

B2 Spirit,
naine, militaarfanaatik, kohustuliku ajateenistuse pooldaja KÕIGILE vastavas vanuses kodanikele, ohu korral relvis Teie bemmi uusi kumme kaitsmas.

PS: lisaks laskmisoskusele võiks iga inimene ka mõtlemisoskuse omandada, klišeedesse ja stereotüüpidesse klammerdumine mitte ainult alateadvuse, vaid ka teadvuse tasandil on hirmuäratavate tagajärgedega kogu ühiskonnale.
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Kasutaja avatar
-noglik-
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Mai, 2007 23:35
Kontakt:

Postitus Postitas -noglik- »

B2 Spirit kirjutas:-noglik-, Te olete idioot. SELLISEL tasemel naiste alahindamise, alavääristamise ja iseenesestmõstetavusega alamateks olenditeks pidamise peale ausalt öeldes lihtsalt ei tule :roll: Kui see ongi Teie arusaam naistest, siis saame kokku, ma annan tõesti kolki.

B2 Spirit,
naine, militaarfanaatik, kohustuliku ajateenistuse pooldaja KÕIGILE vastavas vanuses kodanikele, ohu korral relvis Teie bemmi uusi kumme kaitsmas.

PS: lisaks laskmisoskusele võiks iga inimene ka mõtlemisoskuse omandada, klišeedesse ja stereotüüpidesse klammerdumine mitte ainult alateadvuse, vaid ka teadvuse tasandil on hirmuäratavate tagajärgedega kogu ühiskonnale.
Rahu alfa emane, kui said nikastada, proovi taastusravi. Mõtted on pärit naistelt enestelt, kes on soovinud anda oma panuse kodumaa kaitseks. Kui omad naisele omaseid sugutunnuseid, ei tähenda see veel seda, et esindad automaatselt kõiki naisi.

Keegi ei ole kedagi alandanud ega alavääristanud, proovi rahulikult veerides uuesti minu postitusi lugeda, saad sellest isegi aru. Hoolimata sinu poolsest solvamisest ei näe ma sinus endale vastast, esmalt peab olema vastane väärikas, teie seda kontrollimatute emotsioonide purskega kindlasti ei ole.

Teiseks olete te ise kirja pannud, et olete kohustusliku ajateenistuse pooldaja KÕIGILE. Kui mitte kedagi alavääristada ja alandada, siis sisaldab sõna KÕIGILE ka naisi, seega räägime me ühest ja samast asjast.

Kui te ei suuda orienteeruda end ümbritsevas ja selles, mida kirja panete, ega saa aru, et käesolev keskkond on loodud normaalseks suhtlemiseks, soovitan sellest rääkida oma perearstile.

Muide, õnnitlen, see on kõige agressiivsem ettepanek kohtamiseks, mis mulle eales tehtud on, kuid kahjuks ei hinda ma ebastabiilseid naisi, seega jääb kohtamine ära :twisted:
Sihi täpselt - läheb pihta.
Kasutaja avatar
sigalahe
Liige
Postitusi: 445
Liitunud: 01 Veebr, 2008 19:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

Tapper kirjutas:Kas sellis eestit me tahtsimegi kus "sigalahe" paneb kauni lauluhäälega joosepi türmi, kus tal siis esialgu siiski sitt ja hiljem siis väidetavalt ka mõistus üles surutakse :?:
Mina küll sellepärast balti ketis ei seisnud!
Kui lastetuba sitt mikul, siis ei see kaitseväe 9 kuud tingimisi ei aita.

Minu idee oleks ka siiski tööteenistus "vigastele" ja patsfistidele, päästeametil suvel abis kustutavad raba talvel viskavad soola tänavatel linnahooldus pesevad haiglas põradaid jne.
Ei noh siis muidugi pesevad kõik põrandaid ja kes võitlema hakkab? Oli see nn "tööteenistus "kunagi aga ei õigustanud eriti ennast,kui mitte politseid arvestada.Aga kes meid sinna tööle ja teenistusse määrab siis,ja kui suure summa eest asi käima hakkab? Kroonut raisad teenima ja ei mingit möginat ,tööd tehku pärast kui ajateenistus läbi.Naeruväärne kurat kuulnud igasugust asja ,ei saa teenida kuna arvutisõltlane või usk ei luba või sexuaalne orjentatsioon teine.Kui muidu heaga ei saa kodaniku hohustus täidetud siis aitab väike hirm vangla ees ikka .Ja lisaks veel niipalju et mina tõesti nahahoidjate ja loodrite Eestit ei tahtnud ja selle eest ei võidelnud :evil:
Kasutaja avatar
-noglik-
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Mai, 2007 23:35
Kontakt:

Postitus Postitas -noglik- »

...äkki oleks abiks see, kui asendusteenistus oleks näiteks topelt pikem, kui ajateenistus?
Sihi täpselt - läheb pihta.
Kasutaja avatar
kulnokas
Uudistaja
Postitusi: 11
Liitunud: 20 Mai, 2009 7:42
Kontakt:

Postitus Postitas kulnokas »

Asendusteenistus ongi ju hetkel topeltpikem, kestes 16 kuud!
Asendusteenistuslane teenib Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvas asutuses, mis tegeleb päästetöödega, riigi või kohaliku omavalitsuse poolt korraldatud sotsiaalteenuseid osutavas asutuses või õppeasutuses, kus õpib erivajadusega õpilane. Erinevalt ajateenistusest kestab asendusteenistus 16 kuud. Asendusteenistuse läbimise koha ja aja otsustab Kaitseressursside Amet.
Kasutaja avatar
-noglik-
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Mai, 2007 23:35
Kontakt:

Postitus Postitas -noglik- »

...siis sõel veelgi tihedamaks ja kõik asendusteenistusse või ajateenistusse. Kuidas sellega on, kui tunnistatakse ajateenistusse mittekõlbulikuks, siis on automaatselt ka asendusteenistuseks kõlbmatu?
Sihi täpselt - läheb pihta.
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4866
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Postitus Postitas Gideonic »

-noglik- kirjutas:...siis sõel veelgi tihedamaks ja kõik asendusteenistusse või ajateenistusse. Kuidas sellega on, kui tunnistatakse ajateenistusse mittekõlbulikuks, siis on automaatselt ka asendusteenistuseks kõlbmatu?
See on jah jabur. L-Korea lahendus on üsna huvitav, neil on muidugi oma põhjanaabri tõttu ikka üsna teine teema ka, näiteks ajateenistus on 24-28 kuud !.

Need kes ei kõlba füüsiliselt pannakse paberitööle (ikkagi sõjaväkke).

Väga vigased või üksikud erandid pannakse asendustööle, mis kestab veel 2 kuud kauem kui sõjavägi. Isegi prominentide pojad ei pääse, sest igasugused riigitegelased on kohustatud avaldama mitte ainult enda, vaid ka oma järglaste sõjaväe toimikud. Kui sealt mingi susser selgub siis on valimistel väga suur miinus.

Igasugused moraalsel pinnal vigiseijad, kes ei ole valmis isegi treeningu eesmärgil mõned nädalad relva kandma (keegi ei räägi ju kellegi reaalsest laskmisest) pannakse lihtsalt pikema jututa vangi.
Kasutaja avatar
-noglik-
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Mai, 2007 23:35
Kontakt:

Postitus Postitas -noglik- »

Pooldan sellist lähenemist, kus kõik võtaksid asjast ühiselt osa, tegemist on meie oma riigiga... kui ei saa tüüp relva hoitud, tühi temaga, las annab oma panuse teisiti. Lahingut pidades eelistaksin enda ümber kindlasti selliseid kaaslaseid, kes on seal pigem vabatahtlikult kui sunniviisiliselt.

Meil on pidevalt hunnik asju teha, millega saaks asendusteenistuse poisid edukalt hakkama, kuid millega hetkel tegelevad sõna otseses mõttes need, kes võiksid pigem lihvida vaenlase hävitamise taktikat ja lasketäpsust.

Ma ei poolda kellegi halvustamist, ega kellegi eemale tõukamist, pigem vastupidi. Mind teeb murelikuks üksikute elukogemusteta väikeste inimeste eneseupitamine "arvamusliidriks", kes saamata aru, et olles ükskõik, kui "kõva mees" üksi vaenlast tagasi ei löö. Sarnaseid eneseupitajaid kohtab ka selles foorumis piisavalt. Hea juht, kui selline peaks tekkima, peab olema eelkõige salliv, autoriteetne, laia silmaringiga, elukogemustega ja leidma kasuliku rakenduse ka kõige hädisemale mehepojale. Saage ükskord aru, et meie tugevus seisab selles, kui ühtsed me olla suudame. Õppigem rohkem teisi kuulama ja ise lahendusi pakkuma , selle asemel, et niisama ilkuda, kadedusest, ahnusest ning teab millest veel tingituna. Ei, ma ei ole sinisilmne, ega roni ühtsuse jutuga lahingusse oluliselt suurema vastase vastu verest tühjaks jooksma, pigem tahaks näha seda ühtsust selleks, et kui läheb andmiseks, oleks meil mingigi võimalus jääda ellu...väärikalt.
Sihi täpselt - läheb pihta.
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

-noglik- kirjutas:
B2 Spirit kirjutas:-noglik-, Te olete idioot. SELLISEL tasemel naiste alahindamise, alavääristamise ja iseenesestmõstetavusega alamateks olenditeks pidamise peale ausalt öeldes lihtsalt ei tule :roll: Kui see ongi Teie arusaam naistest, siis saame kokku, ma annan tõesti kolki.

B2 Spirit,
naine, militaarfanaatik, kohustuliku ajateenistuse pooldaja KÕIGILE vastavas vanuses kodanikele, ohu korral relvis Teie bemmi uusi kumme kaitsmas.

PS: lisaks laskmisoskusele võiks iga inimene ka mõtlemisoskuse omandada, klišeedesse ja stereotüüpidesse klammerdumine mitte ainult alateadvuse, vaid ka teadvuse tasandil on hirmuäratavate tagajärgedega kogu ühiskonnale.
Rahu alfa emane, kui said nikastada, proovi taastusravi. Mõtted on pärit naistelt enestelt, kes on soovinud anda oma panuse kodumaa kaitseks. Kui omad naisele omaseid sugutunnuseid, ei tähenda see veel seda, et esindad automaatselt kõiki naisi.

Keegi ei ole kedagi alandanud ega alavääristanud, proovi rahulikult veerides uuesti minu postitusi lugeda, saad sellest isegi aru. Hoolimata sinu poolsest solvamisest ei näe ma sinus endale vastast, esmalt peab olema vastane väärikas, teie seda kontrollimatute emotsioonide purskega kindlasti ei ole.

Teiseks olete te ise kirja pannud, et olete kohustusliku ajateenistuse pooldaja KÕIGILE. Kui mitte kedagi alavääristada ja alandada, siis sisaldab sõna KÕIGILE ka naisi, seega räägime me ühest ja samast asjast.

Kui te ei suuda orienteeruda end ümbritsevas ja selles, mida kirja panete, ega saa aru, et käesolev keskkond on loodud normaalseks suhtlemiseks, soovitan sellest rääkida oma perearstile.

Muide, õnnitlen, see on kõige agressiivsem ettepanek kohtamiseks, mis mulle eales tehtud on, kuid kahjuks ei hinda ma ebastabiilseid naisi, seega jääb kohtamine ära :twisted:
Soovitan veelkord lugema õppida (või "teisi kuulama"), seejärel minu esimene postitus uuesti üle vaadata ja püüda kasutada seda va halli massi, mis mütsihoidjas loksub, et mõista, mida öeldi :roll:

Kui keegi baaris peale otsest solvamist soovib välja astuda, siis on see kohtamine. Vaeseke!

Kasvatus jätab igatepidi soovida...

---

Ajateenistuse teemasid on siin mitu, kõik on asjalikud, ettepanekuid ja arutelusid on nii naiste, asendusteenistuse kui ajateenistuse üldise korralduse kohta. Suurem osa jõuab sinna välja, et enne kõike muud tuleks luua tingimused, et praegusigi kohustlasi oleks võimalik välja õpetada ja majutada kogu aastakäigu ulatuses, mitte marginaalsed 30%.

Ses mõttes sigalahe'ga nõus, et igasugused ilmselgelt viilijad ja sellega veel avalikult kekutavad tegelased tuleks karmilt elu üle järele mõtlema panna. Samas ei ole väga veendunud, et hirm karistuse ees kasvataks hea sõduri, kes kriisisituatsioonis tegutsemisvõimeline on. Pigem tekib sellistest juba väljaõppe ajal probleeme, kipuvad teistelgi motivatsiooni alla vedama ja iseendale ja kaaslastele ohtu kujutama... Asendusteenistus oleks selliste jaoks parem variant, aga kui ühel hetkel moodustab selliste ussikeste mass suurema osa kutsealustest, on jälle jama majas. Igasugused sõelatihendamised tekitavad ebavõrdsust ja ebaõiglustunnet; kuni riigi teenimine on karistus, mitte privileeg, on kutsealuste sõelumine ja vaid väikese osa riigi võitlusvõimeliste meeskodanike kaasamine riigikaitsesse ohtlik moraalile ja suubub pikemas perspektiivis ikkagi palgalisusse.

Karm lähenemine "kõik teenima või on kuri karjas" eeldab kaadrit, kes seda "kõike" siis ohjata suudab, infrastruktuuri, väljaõpet, mis ei ole lollimängimine, varustust jne. Ja eelkõige ühiskonna pooldavat suhtumist ja poliitilist tahet karmi käega toimiv süsteem üles ehitada ning selleks finantse eraldada. Seda viimast mina Eestis juhtumas ei näe kahjuks, isegi ilma majanduslanguseta. Erinevad usuvabariigid ja koread on teine teema - ühiskonna suhtumine on väga erinev meie kapitalismi hüvedest ärahellitet üldsuse omast. Ka ilma mainekujunduskampaaniateta. Meie liigume reaalselt ikkagi selles suunas, et jätkatakse samal rajal, kui kõva häält Kunnased ja kaader ka ei teeks, ja kui põlvkonna-pooleteise pärast veel olemas oleme, siis palgaarmee ja nišivõimekustega. Hüüdlaused ja pateetika on kenad küll, aga kui Jaan on ajateenistuses ja samavanad Jüri ja Andrei teenivad samal ajal hea idee ja ettevõtlusega kõva pappi ja Mikk räägib telekas, et ajateenistusse läinu on mõttetu mees, et ei suutnud välja vingerdada, siis ideaalmaailm, kus kõik kodanikud riigi kaitsevõime arenguks mõned kuud oma elust meeleldi ohvriks tooksid ei oma reaalse eluga mingit ühisosa. Meie siin võime ju mõelda, et oma riik ja võiks ikka hoolida, aga reaalses maailmas kehtivad reaalse maailma reeglid ja küsimusele "Mida see riik mulle vastu annab?" vastab valdav enamus noori, et mitte midagi:(
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Kasutaja avatar
-noglik-
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Mai, 2007 23:35
Kontakt:

Postitus Postitas -noglik- »

Soovitan veelkord lugema õppida (või "teisi kuulama"), seejärel minu esimene postitus uuesti üle vaadata ja püüda kasutada seda va halli massi, mis mütsihoidjas loksub, et mõista, mida öeldi.
---------------------------------------------------------------

Teie esimeses postituses, mis oli suunatud minule, ei öeldudki midagi, vaid küsiti rida küsimusi.

Iseenesest on Teie poolt see pikk ja sitt järelhüüe, sest ilmselt seisate Te hommikuti sirgelt peegli ees ja ajate habet rohkem, kui mõnigi meessoost võitleja, kuid sellegi poolest halisete samamoodi nagu enamus. Ikka on keegi teine ja kohati kogu rahvas süüdi.

Astuge siis ette ja toetage Kunnast ja kaadrit. Kui suudate asju vaadata laiemalt, kui seda on ainult sõjaväelised teemad, siis saate ka rahva toetuse endale taha. Demokraatia on meeskondade mäng, halina asemel looge esmalt tugev meeskond, võitke valimised ja muutke Eesti paremaks. Pole kahtlust, et enamik siinsestki foorumi liikmeskonnast, asuks asja toetama, kaasaarvatud mina. Mis viga, jälle asute midagi ootama, julgust ei ole, või tervist või haridust? Või mida te siis õieti kõik ootate? Jumalikku sekkumist, kes näitaks taevast märke, mida tegema peaks? Või ei taha keegi loobuda oma eraelust, mis kaduma läheb, kui anda oma süda ja hing täielikult Eesti riigile? Te kõik lahkute ühel päeval sellest ilmast ja keegi ei mäleta teie pisikesi nokitsemisi hiljem ajaloos, äkki teeks mõnigi, kellel ei ole kommunisti tausta midagi suurt Eesti jaoks ära?
Rahvas, Teie oletegi Eesti riik, võtke ja valitsege, nii et kõigil hea oleks. Kõik tahavad olla suured arvamusliidrid, aga kui on vaja teha suuri asju, pole kedagi. Rebite siin üksteist tühiste asjade pärast päevast päeva, kui võiks enamik teemasid ühise laua taga suhteliselt kiiresti mustvalgeks rääkida ja tunda uhkust oma riigi üle.
------------------------------------------------------------------------------

Reaalses maailmas elades, ei muuda minu postitus midagi. Nagu Te oma postituse pisikeses kirjas minule viitasite, võiksin ma peale laskmisoskuse ka mõtlemisoskuse omandada. Täna eelistan ma mõtlemisoskust mitte omandada ja olla lihtsalt sõdur. Hea sõdur ei mõtle, vaid täidab käsku. Saades käsu, kasutan ma omandatud laskmisoskust, tehes seda kindlalt ja sihipäraselt, kuni hukkun tõenäoliselt muude lollide asjaolude tõttu, mida mõni tänane "arvamusliider" ei osanud või ei tahtnudki ette näha.
Kasvatus jätab mul igatepidi soovida...selles on mind ennegi süüdistatud.

Kui minu postitus midagi muudab, võin ka mõtlemisoskuse omandada, ning kui hommikuti peegli ees seisate ja minu sõnad Teid kriipima jäid, pange asi käima, Kunnas võib olla hea valik. Esmalt muidugi tooge oma süda ja hing Afganistanist Eestisse tagasi. Kui postitus midagi ei muuda, siis olemegi me kõik Masendavad klounid, klounidena õiges foorumis, õiges teemas ja eluga järelikult rahul :twisted:
Sihi täpselt - läheb pihta.
Pärtel
Liige
Postitusi: 491
Liitunud: 16 Sept, 2005 11:50
Asukoht: Lõuna - Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Pärtel »

naiste sõjaväeteenistusest. ükskord, kui juhtusin nägema saadet 10 maailma parimast tankist, siis oli nende seas ka teatavasti Merkava. jutt käis siis Iisraeli sõjatehnikast ning seda tanki tutvustas lähemalt tema meeskond. nüüd panin natuke mööda. mitte meeskond, vaid eee naiskond ehk oleks sobivam sõna. nimelt olid tolle konkreetse tanki liikmed kõik naised. nii et naised sõjaväes ei peagi olema tagaliinil. neid saab ka eesliinil ära kasutada. pean ütlema ka, et mõnedki naised teevad meestele silmad ette ja lähevad möödagi. no see jutt oli nö offtopic teemale juurde.
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

Postitus Postitas Larry »

...ja masendavate klounide rivi sai taas täiendust: seekord siis "Eesti laulu" võitja Malcolm Lincolni laulja Robin Juhkental. Ta ise on psühhiaatri diagnoosi üle siiralt õnnelik, ja selline läheb nüüd Eestit Norrasse esindama... :oops:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=370923
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Larry kirjutas:Ta ise on psühhiaatri diagnoosi üle siiralt õnnelik, ja selline läheb nüüd Eestit Norrasse esindama... :oops:
Vales kohas siis esindab.
Õigem oleks sihuke inva-eurovisioonile saata.
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
gvardimatros
Liige
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai, 2009 10:16
Asukoht: TLN, Võru, Värska
Kontakt:

Postitus Postitas gvardimatros »

Rebu kirjutas:Täielik jama,igaüks peaks sõjaväes ikka ära käima.Imelik oleks kui ei käiks.Mõttetud mehed!
minu seisukoht on täpselt sama
poja kasvatan kah nii, et temast
hea kodumaa kaitsja tuleks 8)
Baltiiski merejalaväe brigaad - huvitavalt raisatud aeg DMB 90
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2056
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Inva-Eurovisioonil saavad kõik esikoha, nagu ka Teine-Arnold Oksmaa.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist