Palgaarmee Eestile elik masendavad klounid..

Vasta

Kas palgaarmee oleks Eestile parem?

Jah
9
5%
Ei
155
95%
 
Hääli kokku: 164

Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Kõik on ju kena, aga mis vindiga see pikk ja kogukas pats kiivri alla mahutatakse...lahtiselt ju ka ei kannata jätta, mõne manöövri korral võib isiklike karvadega üpris valusalt vastu nina saada :roll:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40175
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Topitakse kombinesooni ja selja vahele elik krae vahele. Muidu võib see katapulteerumise kuhugi taha kinni jääda, mis lõpeb kaelavigastusega.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Või punutakse ümber pea, nii et mitte üks kihar ei jää kiivri alt välja, kui vaja.
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Topitakse kombinesooni ja selja vahele elik krae vahele. Muidu võib see katapulteerumise kuhugi taha kinni jääda, mis lõpeb kaelavigastusega
Et pead vabalt liigutada saaks, selleks peab patsile paraja "sanga" sisse jätma, mis kiirel lahkumisel ka mitte vist ohutu pole :scratch:
B2 Spirit kirjutas:Või punutakse ümber pea, nii et mitte üks kihar ei jää kiivri alt välja, kui vaja.
Ja kiiver on meil muidugi piiramatu mahutavusega... :wink:

Kuidagi on näitsik selle probleemi muidugi lahendanud...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Või punutakse ümber pea, nii et mitte üks kihar ei jää kiivri alt välja, kui vaja. jne., jne.
Mida te mõnitate ja testosterooni pritsite! :evil: Hollandi meessõjaväelased, näiteks, kannavad sellistel puhkudel juuksevõrke. Me ju kah sinna poole teel. Euroopalike väärtuste juurde, noh. Kohe ihust ja hingest. :lol: :lol:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Lemet, kui ei tea, millest räägid, ära ütle midagi :lol:

Minu juuksed on umbes sama pikad kui sellel näitsikul. Üldjuhul on kiivrid mulle suured, ka siis, kui kõik juuksed seal all on. Pats krae vahel ei vaja mingit "aasa", et pead liigutada. Pärast on raske lahti kammida lihtsalt.

Teatris peidetakse selline pats ka paruka alla nii ära, et mitte midagi ei ole aru saada. See ei ole mitte mingit pidi probleem.

Edit: Fail, hillart, fail :twisted:
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40175
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Vaata, mul on hea mälu piltide osas. Puudutab ka eespool postitajat :wink:

http://www.voodoo-world.cz/falcon/girls.html

Valik erinevaid soengumoode naisaviaatoritele. Lahtiste poolpikkade juustega jäetakse ka kiivri alt välja, sest kinni jäädes tõmbad ainult ühe salgu välja. Selle juuditari patsi pidi võib sellises raskuses inimese üles tõsta. Ehk kui see jääb katapulteerumisel nt kuskile kabiini nurga taha kinni teeb korra pea kõnksi kuklasse ja ongi valmis.
Viimati muutis Kapten Trumm, 29 Apr, 2010 18:56, muudetud 1 kord kokku.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

B2 Spirit kirjutas:Lemet, kui ei tea, millest räägid, ära ütle midagi :lol:

Minu juuksed on umbes sama pikad kui sellel näitsikul. Üldjuhul on kiivrid mulle suured, ka siis, kui kõik juuksed seal all on. Pats krae vahel ei vaja mingit "aasa", et pead liigutada. Pärast on raske lahti kammida lihtsalt.

Teatris peidetakse selline pats ka paruka alla nii ära, et mitte midagi ei ole aru saada. See ei ole mitte mingit pidi probleem.

Edit: Fail, hillart, fail :twisted:
Eks ma ikka miskit tean kah, järeltulevast põlvkonnast on suhe 2:1 naissoo kasuks. :wink: See mulle just küsimuse tekitaski, et üks nendest kruttis oma pika patsi (aga ikka kolmandiku jao lühema kui pildil) ümber pea, et kiiver pähe ajada ja rolleriga sõitma minna. A võta näpust, ainuke võimalus kiiver pähe saada oli lokid lehvima lasta... Ja millegipärast on mul arvamus selline, et aviaatori kiiver peaks ikka päris tihedalt ümber pea olema, suurt loksu ei tohiks seal vist lubada.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Natuke motospordiga tegelenuna ja ka praegu aegajalt kiusatusele järgi andes näen mina seda enesetapuna (seda enam, et lennunduses on kiirused märgatavalt suuremad). Autospordis veetakse sind rihmadega niimoodi kinni, et esimesel korral tundub hingamine võimatuna, rääkimata juhtimisest. Loksuv kiiver on TÄIESTI välistatud. Tänavaautoga rajal olles vead ka kolmepunkti rihma võimalikult kinni (veel parem kui lased selle kinni vedada kaaslastel). Kui ühe korra 3-4 tiiru üle katuse käid, siis saad väga ilusti aru, miks ei tohi midagi kusagil loksuda.
sitt päev, kellele kurdad
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Jumal küll, mehed on ikka mehed :roll:

PUNUD ümber pea. Mitte punud patsi ja keerad ümber pea. Kuidas te seda ette kujutate, et parukas loksub peas?!? Kui ma ütlen, et sellised juuksed peidetakse paruka alla nii ära, et mitte kuidagi aru ei saa, et parukas peas on, siis KIIVER istub seal peal väga ilusti, olgu ta milline tahes.

Miks on vaja vaielda teemal, millest tõesti mitte midagi ei jagata? Ausõna. Sellega ma olen harjunud, et mehed minuga lennukite, tankide või sissivõitlustaktikate üle vaidlevad, ka siis, kui mul õigus on, aga patsi kiivri alla mahutamine?!? :wall:
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Kasutaja avatar
paharet
Liige
Postitusi: 531
Liitunud: 14 Jaan, 2005 11:53
Asukoht: Tamsalu
Kontakt:

Postitus Postitas paharet »

Väga ilusasti mahutatakse selline pats nii vormimütsi kui ka kiivri alla ära kui vaja.Seda ma oma silmaga näinud kuna mu elukaaslane kandis ka mingi aeg vormi ja oli ka pikkade patsi punutud juustega.Ja sirmiga kiiver püsis ilusasti peas.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Ää siis nüüd kohe lärma, ega ma ei vaidlegi asjatundjaga, lihtsalt arvamusavaldusena oli see asi mõeldud. Peace? :wink:
Lihtsalt see pani mõtlema, et tegu polnud vist mitte spetsfotosessioniga, vaid pilt pärit igapäevateenistusest ja et peab neil juudiriigi emalenduritel aega laialt käes olema, et keset päeva veel suuremahuliste juuksuritöödega tegeleda...et peale lennuki ülevaatust ja enne väljelendu või siis enne kabiinist väljaronimist juuksed erifassongi sättida.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40175
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

B2 Spirit kirjutas:Jumal küll, mehed on ikka mehed :roll:
Sellega ma olen harjunud, et mehed minuga lennukite, tankide või sissivõitlustaktikate üle vaidlevad, ka siis, kui mul õigus on, aga patsi kiivri alla mahutamine?!? :wall:
Näedsa, elu on täis üllatusi, peaks ütlema :)
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Mina kanna oma krossikiivris ka juukseid punutuna ja üles kiivrialla pakituna. Ja kiiver on nii tihke, et kui kogematta naeratan siis pärast enam põski alla ei saa. Aga sellist patsi nagu sellel pildi ma küll ei kujuta ette kuidas kiivrisse mahub. Samas pole lenduri kiivrit kunagi kandnud ja see tundub natuke avaram.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

B2 Spirit kirjutas:Jumal küll, mehed on ikka mehed :roll:

PUNUD ümber pea. Mitte punud patsi ja keerad ümber pea. Kuidas te seda ette kujutate, et parukas loksub peas?!? Kui ma ütlen, et sellised juuksed peidetakse paruka alla nii ära, et mitte kuidagi aru ei saa, et parukas peas on, siis KIIVER istub seal peal väga ilusti, olgu ta milline tahes.

Miks on vaja vaielda teemal, millest tõesti mitte midagi ei jagata? Ausõna. Sellega ma olen harjunud, et mehed minuga lennukite, tankide või sissivõitlustaktikate üle vaidlevad, ka siis, kui mul õigus on, aga patsi kiivri alla mahutamine?!? :wall:
Mis sa lampi tänitad? Sel suvel on nii mõnigi ringraja üritus, võta ühendust privas ja leiame sulle mõne sõiduvõimaluse (harrastajate klassis), saad ise sõita natu ja ka päriskiirustel kõrval istuda (rihmadega puuakse küll hingetuks) :D
Võib juhtuda, et auto läheb rajalt, siis saad kohe aimu , mida tähendab loksuv kiiver või ripendav turvavöö
sitt päev, kellele kurdad
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist