www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 20 Okt, 2019 22:17

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 338 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Arvamus ajateenistusest
PostitusPostitatud: 06 Juul, 2018 19:32 
Foorumil
Moderaator
Kasutaja avatar

Borja kirjutas:
..et papa-mamma nutulaul Kroonikale polnud punast krossigi väärt.. mix mai ole üllatunud :lol:
Lambakari...

Borja kirjutas:
Z03 - räägi meile siinkohal midagi noore hinge haavatavusest, inimsuhete soojusest ja kõikevõitvast helgest armastusest...
Akf Z03 ei puutu siia aga sugugi :|

Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 06 Juul, 2018 19:37 
Eemal
Liige

Tsiteeri:
Superstaar Uudo Sepp: see kõik on jama, mind ei ole alandatud sõjaväes!

Seda võib siis naljakal kombel kaitseväe PR võiduks hoopis lugeda. Mingit ahistamist ei toimunud ja tegelikult oli seal äge. :D

Üles

PostitusPostitatud: 06 Juul, 2018 19:41 
Foorumil
Moderaator
Kasutaja avatar

Riho Terras ISIKLIKULT võiks nüüd anda käsu uurimine lõpetada ja sellest tuleks ka pressiteade teha nagu alustamisestki. Siis näevad kõik, et tüür on ikka kindlates kätes.

Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.

Üles

PostitusPostitatud: 06 Juul, 2018 20:20 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Kriku kirjutas:
Riho Terras ISIKLIKULT võiks nüüd anda käsu uurimine lõpetada ja sellest tuleks ka pressiteade teha nagu alustamisestki..

..uurida võiks ikka - kasvõi seda, mida perek.SEPP siis päriselt rääkisid ja/või mida KROONIKA ise juurde mõtles :lol:

Aga kahjuks pole see ilmselt enam kaitseväe "uurida" - no vähemalt pressinõukokku võiks siis kaebuse lajatada :twisted:

Üles

PostitusPostitatud: 06 Juul, 2018 20:50 
Eemal
Liige

Borja kirjutas:
Z03 - räägi meile siinkohal midagi noore hinge haavatavusest, inimsuhete soojusest ja kõikevõitvast helgest armastusest...
Tuleb tunnistada, et ma ei tea sellest midagi. Poleks millestki rääkida.

Ei maksa minu kommentaare kuidagi isiklikult või konkreetselt kellelegi suunatuks pidada. Ma arutlen pigem ikka üldiselt. Loen kellegi kommentaari, tekib mõte ja siis kindlasti vaja kommenteerida. Ei ole tarvis sellest kohe põlema minna. Eks tark teab, mida räägib, rumal räägib, mida teab.

Uudo Sepa loo puhul mõtlen, et kas jutt tõesti oli täiesti vale või inimene lõi lihtsalt kartma. Kaitsevägi on natuke liiga võimas ja hirmutav institutsioon selleks, et Uudo Sepad sellele vastu saaksid astuda. Kirjelduse puhul häirib mind kõige rohkem, et lugu kõlab niivõrd haigelt. Kui oleks jutt lihtsalt vägivallast, peksmisest vms, siis mõtleks, et ehk see nii ikka ei olnud ja küllap liialdab. Aga midagi sellist välja mõelda normaalne inimene ei suuda. Nii et ma ei tea. Ma niiväga tahaks uskuda, et maailm on parem paik. Kas minu isklik elukogemus seda usku toetab? Ei.

Aitäh akf Krikule.

Üles

PostitusPostitatud: 07 Juul, 2018 10:11 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Nagu ikka, murelik ema pingutas üle.

https://elu24.postimees.ee/4566145/supe ... 1527842842

Üles

PostitusPostitatud: 08 Juul, 2018 8:51 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Aga panite tähele positiivset nihet - 10a tagasi poleks taoline osaline asunud kellegi sõnu tagasi võtma?
Nüüd aga võttis. Järelikult pole enam cool omada avalikult pehmo imagot, kes isegi kasarmus hakkama oma eluga ei saa.

Üles

PostitusPostitatud: 08 Juul, 2018 9:57 
Eemal
Liige

Kapten Trumm kirjutas:
Aga panite tähele positiivset nihet - 10a tagasi poleks taoline osaline asunud kellegi sõnu tagasi võtma?
Nüüd aga võttis. Järelikult pole enam cool omada avalikult pehmo imagot, kes isegi kasarmus hakkama oma eluga ei saa.
Miks nii halvustavalt?
See, et ema pingutab alati üle, on normaalne. See, et ajakirjanik pigistab kivist vett ja keerab jutu skandaaliks on uus reaalsus.
Juhuslikult tean natuke Sepa Uudo tagamaid ja pole see mees pehmo. Haigus on küll. Pehmo poleks teinud taotlust rännakule (mille ülemad tagasi lükkasid).
Teadmiseks - Cool oli aastaid tagasi väita seda, kuidas õnnestus ära nihverdada, mitte äppu olla …

PS. Kuidas edeneb oma tütarde kaitseväkke saatmine? 8)

Üles

PostitusPostitatud: 08 Juul, 2018 12:56 
Eemal
Liige

Tsiteeri:
See, et ajakirjanik pigistab kivist vett ja keerab jutu skandaaliks on uus reaalsus.

Ka see ei ole uus. Pigem on nii, et igasuguse valeinfo levitamine on oluliselt lihtsamaks muutunud, muud midagi. Mul on muidugi hea meel, et asjaosaline otsustas ise kuulujutu ümber lükata ja selle käigus andis kaitseväele positiivsema imago.

Üles

PostitusPostitatud: 08 Juul, 2018 13:52 
Eemal
Liige

nimetu kirjutas:
Tsiteeri:
See, et ajakirjanik pigistab kivist vett ja keerab jutu skandaaliks on uus reaalsus.
Ka see ei ole uus. Pigem on nii, et igasuguse valeinfo levitamine on oluliselt lihtsamaks muutunud, muud midagi. Mul on muidugi hea meel, et asjaosaline otsustas ise kuulujutu ümber lükata ja selle käigus andis kaitseväele positiivsema imago.
:lol:
Lgp nimetu vaatab veel kord minu postitust ja näeb imestades, et minu tekstis on "uus reaalsus" kursiivis (e. italic), sest sellist terminit kasutatakse ajakirjanduse muutumise kohta viimasel aastakümnel...
Ilusat päeva!

Üles

PostitusPostitatud: 08 Juul, 2018 14:43 
Eemal
Liige

Ma peangi silmas seda, et ajakirjandus on alati selline olnud. Juba algusest peale. Skandaale on tühja koha pealt juba aegade algusest tekitatud. Nagu on aastatuhandeid noorus hukas olnud.

Üles

PostitusPostitatud: 08 Juul, 2018 22:03 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

mart2 kirjutas:
See, et ema pingutab alati üle, on normaalne..

..ma olen nüüd sügavas segaduses sellise steitmendi üle :?

See ema nimelt mitte ei "pingutanud üle", vaid pasandas kaitseväe ikka täiega täis..
Kusjuures kogu seda tema valelikuks osutunud sõnapasandust võiks vabalt ka pahatahtliku laimuna hageda..
Mida aga kaitsevägi ilmselt ei tee - sest kaitsevägi käitub olukorras aumehena..

Et mutt võiks avalikult vabandada kaitseväe ees - minu arvamus ainult, ei pretendeeri lõplikule tõele :twisted:

Üles

PostitusPostitatud: 09 Juul, 2018 7:18 
Eemal
Liige

Borja kirjutas:

Et mutt võiks avalikult vabandada kaitseväe ees - minu arvamus ainult, ei pretendeeri lõplikule tõele :twisted:

Pigem võiks "Kroonika" omad järeldused teha. Trubaduurist reservist on juba emaga seonduva maha öelnud.
Millegipärast arvan, et kahju on tehtud ja prouad ega "kobrulehtede" edasised avaldused/seletused/vabandused enam palju ei aita , teate küll, "kus suits seal tuld". Aga eks aeg parandab kõik haavad. Eks ole ju üle saadud "hauakaevamistest" ja"eterniidininjadest".

Üles

PostitusPostitatud: 09 Juul, 2018 9:26 
Eemal
Liige

Borja kirjutas:
mart2 kirjutas:
See, et ema pingutab alati üle, on normaalne..

..ma olen nüüd sügavas segaduses sellise steitmendi üle :?
See ema nimelt mitte ei "pingutanud üle", vaid pasandas kaitseväe ikka täiega täis...
Mis segast siin on?
Emad ongi sellised, et viskuvad laste eest "ambrasuurile" - isegi kui seda vaja ei ole. Lihtsalt kui neil on selline hirmu või teadmatuse tunne. Looduse vastu ei saa!
Nojah, on ka emasid, kellele lapse heaolu korda ei lähe, kuid kes sooviks sellist endale või oma lastele, lastelastele ... :(

PS. Kui loed uuesti, siis näed, et ma pole ema käitumist kiitnud, lihtsalt nendin selliste asjade loomulikku kulgu.

Üles

PostitusPostitatud: 09 Juul, 2018 10:31 
Foorumil
Moderaator
Kasutaja avatar

Mudakoon kirjutas:
Pigem võiks "Kroonika" omad järeldused teha.
Meditsiiniajakiri oma tavapärases kvaliteedis, mis järeldusi seal ikka.

mart2 kirjutas:
Emad ongi sellised, et viskuvad laste eest "ambrasuurile" - isegi kui seda vaja ei ole. Lihtsalt kui neil on selline hirmu või teadmatuse tunne. Looduse vastu ei saa!
Nojah, on ka emasid, kellele lapse heaolu korda ei lähe
Vast ikka on neil lülititel vahepealseid asendeid ka.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 338 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: