KV eetikakoodeks

Kasutaja avatar
Actual
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 13 Mär, 2008 11:47

Re: KV eetikakoodeks

Postitus Postitas Actual »

PaganHorde kirjutas:Lihtsam on see lindike koos antenniga ära kaksata. Ja kui ikka aru ei saa siis kasutage http://www.homedepot.ca/wcsstore/HomeDe ... 1215_4.jpg rehvide peal.
Võiks enne postitust natuke mõelda, kas üleskutse huligaansusele või mitte õiguspärasele teole on tark tegu. Seni kuni triibuline, ruuduline või mistahes mustriline lindike ei ole keelustatud, ei tohiks keegi teisi inimesi ega tema vara seepärast ahistada-kahjustada, samuti teisi ahistamisele üles kutsuda.
Tekib küsimus, kuivõrd eestimeelsed tegelased sellised seadusrikkumisele üleskutsujad ise on, kui juba Eesti riigi seaduste järgimine, põhiseaduse põhimõtete järgimine ehk Eesti riikluse järgimine käib sügaval rahu ajal üle jõu :)

Lisaks tooks ära lõigu militaar.net-i reeglitest:
- seadusrikkumisele üles kutsuvad sõnumid ning kehtiva seadusandlusega vastuollu minevad sõnumid (mis sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste vahelist või rassilist vihavaenu jne.).

Loodan, et moderaatorid ei soosi igas mõttes ebaseaduslikke arenguid ja reeglitele sülitamist ning patustaja(d) võetakse täie rangusega vastutusele, või vähemalt isoleeritakse elu üle järele mõtlema :D

Edit: Erik jõudis juba ette, lühemalt ja konkreetsemalt!
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: KV eetikakoodeks

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Loodan, et moderaatorid ei soosi igas mõttes ebaseaduslikke arenguid ja reeglitele sülitamist ning patustaja(d) võetakse täie rangusega vastutusele, või vähemalt isoleeritakse elu üle järele mõtlema :D
Georgi lindikese fännamine täna on isiku avalik putleri-meelsuse demonstratsioon.

Kui selline isik avastatakse Kaitseväes, tuleb ta sealt viivitamatult ära koristada. Põhjusmõtteliselt tuleb selline isik viivitamatult ära koristada üldse igasugusest EW riigiteenistusest - sest ta demonstreerib avalikult, et ida-lääne vahelise (võimaliku) relvastatud konflikti puhkedes toetab tema kindlalt ida poolt.. Ja demokraatia (või arvamusvabadusega) ei ole siin mitte s...gi pistmist :mrgreen:

Ma ennist eksisin vist, kui arvasin, et see teema tuleb mõttetuna üldse ära kustutada - et las see teema hingitseb siin veel..
Hea näha ju, kus kivi all vähjad pesitsevad :lol: :lol:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: KV eetikakoodeks

Postitus Postitas PaganHorde »

Actual kirjutas:
Edit: Erik jõudis juba ette, lühemalt ja konkreetsemalt!
Sa võiks temalt seda õppida, saaks foorum ka puhtamaks sellest laialivalguvast seosetust mulinast mida siin mõned breznevid toodavad päevast päeva.
Kasutaja avatar
Actual
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 13 Mär, 2008 11:47

Re: KV eetikakoodeks

Postitus Postitas Actual »

Näen, et topeltstandardid on siin soositud, las olla ega ma lootnudki, et siin mingit taset moderaatorite töös või suuremat väitlusklubi - üle oma varju ei hüppa :)
Üldiselt võib asjatundjate vihjetest seoses georgilindikestega välja lugeda trendi, kus tulevastel ajateenistusse kutsututel ja sinna mitte minna tahtvatel noorhärradel ei tarvitse ihulisi ja vaimselisi hädasid teeselda, ja/või sandi arstitõendit välja petta - piisab, kui patseerida läbi komisjonide georgi lindikesega ehitult ja tõenäoliselt kaitseväeteenistus teid ei ohusta :lol:
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: KV eetikakoodeks

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Breeznev sai esialgu hoiatuse moderaatori halvustamise eest
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Actual
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 13 Mär, 2008 11:47

Re: KV eetikakoodeks

Postitus Postitas Actual »

Borja kirjutas:Breeznev sai esialgu hoiatuse moderaatori halvustamise eest
Ei ole põhjuseta halvustanud. Minu argumentatsioon on mustvalgel kirjas, põhjendatud ja objektiivne - moderaatori reageering paraku, ignorantne, subjektiivne, emotsionaalne või teine variant, lihtsalt ebapädev... olen arvamusel, et mu pahameel on vähemalt õigustatud.
Palun tuua mulle konkreetsed punkthaaval vastulaused, kus, milles ja mille vastu ma olen eksinud. Samuti tuua argumenteeritud põhjendused, koos viidetega õigusaktidele või foorumi reeglitele, miks minu tähelepanu juhtimine ebaseaduslikule tegevusele ja foorumi reeglite eiramisele on alusetu.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: KV eetikakoodeks

Postitus Postitas Troll »

Actual kirjutas:Palun tuua mulle konkreetsed punkthaaval vastulaused, kus, milles ja mille vastu ma olen eksinud. Samuti tuua argumenteeritud põhjendused, koos viidetega õigusaktidele või foorumi reeglitele, miks minu tähelepanu juhtimine ebaseaduslikule tegevusele ja foorumi reeglite eiramisele on alusetu.
Ja foorumi reeglitega tutvumine käib ka üle jõu? http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=55&t=903
Olgu, seekord tulen vastu ja toon vastava punkti reeglitest eraldi ära:

- Isemodereerimine (teiste foorumi liikmete postituste sobilikkuse üle arutelu avamine) ning moderaatorite tegevuse avalik arutelu on keelatud. Kui leiate postituse mis teie arust ei sobi teemasse või foorumile, siis tuleb sellest teada anda privaatsõnumiga moderaatorile või administraatorile..

Kuna hoiatusest ei piisanud, järgneb kolmepäevane bann.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: KV eetikakoodeks

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Foorumlane breeznev kas mängib lihtsalt lolli või pole ta tõesti aru saanud, et see foorum siin on EESTI POOLE InfoOPSi ruum - mitte mingi pseudodemokraatlik jokk-erapooletu jututuba.

Teema kui mõttetuks muutunu läheb sellega sulgemisele.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Majestic-12 [Bot] ja 7 külalist