Üldine ajateenistuskohustus

Vasta
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Riik võib muidugi ka kõvadele meestele tugineda, aga selle kohta ütleb rahvatarkus - tääkidele võib toetuda, aga neil ei saa istuda.
Selles see viga ongi, et asi hakkab kole diivaniks minema, kui Ivan täägiga ukse taga on, pole sest diivanist suuremat kasu.
Ma loodan, et taolistel juhtudel ei tõmba avaliku kära kartuses KRA saba jalge vahele, vaid viib asja ka ettenähtud finishini, et tegelane kas allub või maksab niiet nutab.
Õnneks pole kõik sellised, järjest rohkem on ka inimesi, kes ei pea paljuks tulla oma kodanikukohust täitma ka välismaalt (ka kaugelt) kõrgepalgaliselt töölt.
Presidendi poeg peaks kõige kõnekam näide olema.

Aga pidada mingit suvalist, lihtsalt kõvemate mölinaga viili kangelaseks ja veelgi enam - mängida tema advokaati - näitab lihtsalt, et osalejale on mõistete "kohus" ja "kohusetunne" sisu vähevõitu selgitatud, sest kel see selge on, võtavad taolist jama halvakspanuga.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas vaoinas »

Kapten Trumm kirjutas: Aga pidada mingit suvalist, lihtsalt kõvemate mölinaga viili kangelaseks ja veelgi enam - mängida tema advokaati - näitab lihtsalt, et osalejale on mõistete "kohus" ja "kohusetunne" sisu vähevõitu selgitatud, sest kel see selge on, võtavad taolist jama halvakspanuga.
Jälgin küll teemat õhinaga, kuid mulle on nüüd miski kahe silma vahele jäänud - millal sellele Henry'le ja üldse viilidele laiemalt siin kangelase oreool omistati? Ja millal ning mis nime all kõnealuse advokaat siin sõna võttis?
Ole hea mees, avita järje peale.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2930
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Sho »

Aga pidada mingit suvalist, lihtsalt kõvemate mölinaga viili kangelaseks ja veelgi enam - mängida tema advokaati - näitab lihtsalt, et osalejale on mõistete "kohus" ja "kohusetunne" sisu vähevõitu selgitatud, sest kel see selge on, võtavad taolist jama halvakspanuga.

See lauselohe jääb pisut selgusetuks.
1. Ma pole täheldanud, et keegi siin Kapten Trummi advokaadiks kipuks. Trumm saab enda esindamisega ise hakkama.
2. Ma pole ka täheldanud, et keegi päevakangelase advokaadiks kipuks. Ka Henry saab enese esindamisega oma blogis ise hakkama.
Märkus - päevakangelane on tegelane, kes on saanud mingil päeval enam tähelepanu kui teised. Kangelaslikkusega pole siin midagi tegemist.
3. Küsimus on algusest peale tõstatunud selline - kas Henry jutus on mingi tõde ning kas esineb lahendamist vajavaid probleeme. Osaliselt, nagu Lemetil, vastavalt põhimõttele - oma särk on ihule kõige lähemal ning saada tahetav info on elulise tähtsusega.
4. Mina tulin siia Vaoina advokaadiks. Kas Kapten Trumm nimetab Vaoinast "suvaliseks, lihtsalt kõvema mölinaga viiliks"? :twisted: Sellisel juhul on minu kohus, kohusetunde sunnil, taolist jama halvakspanuga võtta.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas ivanorav »

Kapten Trumm kirjutas:
Riik võib muidugi ka kõvadele meestele tugineda, aga selle kohta ütleb rahvatarkus - tääkidele võib toetuda, aga neil ei saa istuda.
Selles see viga ongi, et asi hakkab kole diivaniks minema, kui Ivan täägiga ukse taga on, pole sest diivanist suuremat kasu.
Ma loodan, et taolistel juhtudel ei tõmba avaliku kära kartuses KRA saba jalge vahele, vaid viib asja ka ettenähtud finishini, et tegelane kas allub või maksab niiet nutab.
Õnneks pole kõik sellised, järjest rohkem on ka inimesi, kes ei pea paljuks tulla oma kodanikukohust täitma ka välismaalt (ka kaugelt) kõrgepalgaliselt töölt.
Presidendi poeg peaks kõige kõnekam näide olema.

Aga pidada mingit suvalist, lihtsalt kõvemate mölinaga viili kangelaseks ja veelgi enam - mängida tema advokaati - näitab lihtsalt, et osalejale on mõistete "kohus" ja "kohusetunne" sisu vähevõitu selgitatud, sest kel see selge on, võtavad taolist jama halvakspanuga.
Aga kahjuks presidendi poeg ei pidanud kodus istuma ja ootama, et "äkki" tuleb kutse, vaid käis rahulikult ülikoolis.
Kapten Trummile jäävad ebaselgeks möisted nagu kodaniku ja inimöigused. "Kui Ivan täägiga ukse taga" argumendist ei piisa kodanike eneseteostuse vabaduse piiramiseks. Tahtsin lihtsalt teavitada, et sellel vorstil on ka kaks otsa, aga juba tembeldati mind supinaha advokaadiks. Ega Henry teema juures oli tegelik probleem, et "kuna" tulla, aga Trumm supleb seal blogi rämps- infosupis ja on juba aru saanud, et on juba tulematta jäetud. Öige ametnik ei ärritugi supinaha mulinast, vaid see on asjaga kaasaskäiv "kajakate kisa!"
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Kapten Trumm »

2. Ma pole ka täheldanud, et keegi päevakangelase advokaadiks kipuks. Ka Henry saab enese esindamisega oma blogis ise hakkama.
Sitasti oled siis "täheldanud".
Arvan, et päevakangelane ei saa enda esindamisega just hakkama, kui taoline mõttetu kollisioon on tekkinud. Aga oma vigadest õpitakse, paren molodoi, küll õpib.
Ma olen küll tähele pannud, et teatud mudeliklubi lausa tormab siin ambasuurile - mage tegu igatahes.
Kindlasti enamike türmis istuvate tegelaste õigustuseks leiaks kah igasugu argumente (ja õiguskaitseorganite vastu), kui pastakat tiba imeda.
Majanduslikud probleemid, politsei kiuslik tähelepanu jne jne. 55 blogi jaoks jätkuks.
Aga kahjuks presidendi poeg ei pidanud kodus istuma ja ootama, et "äkki" tuleb kutse, vaid käis rahulikult ülikoolis.
Eespool kaasvõitleja Soesilm selgitas seda "äkki tuleb kutse 9 aastase karjääri ruineerimise jooksul" fenomeni tegelikku sisu - ehk siis tegemist on pastakast imetud konstruktsiooniga.
Pealegi, haarake initsiatiiv ja saage asi kohe kaelast ära - ka leidis kinnitamist tõsiasi, et aastatepikkused järjekorrad pole tõsi. Arvan, et nimetatud kodanik teab sellest elust tiba rohkem kui keskmine foorumikasutaja.
Kapten Trummile jäävad ebaselgeks möisted nagu kodaniku ja inimöigused. "Kui Ivan täägiga ukse taga" argumendist ei piisa kodanike eneseteostuse vabaduse piiramiseks.
Ole hea ja tutvu antud valdkonna korraldusega näiteks Soomes või Norras, need on vägagi demokraatlikud ja indiviidi kätel kandvad ühiskonnad...üllatus üllatus, see "vaba eneseteostuse piiramine" on seal veelgi rämedam, sundi veel rohkem ja nii ongi. On aeg hakata aru saama, et Eesti on siin MEIE riik ja MEIE peame olema valmis ja vajadusel selle nimel püssid võtma.
Tahtsin lihtsalt teavitada, et sellel vorstil on ka kaks otsa, aga juba tembeldati mind supinaha advokaadiks. Ega Henry teema juures oli tegelik probleem, et "kuna" tulla, aga Trumm supleb seal blogi rämps- infosupis ja on juba aru saanud, et on juba tulematta jäetud.
Sind ma konkreetselt ei pidanud silmas.
Ei suple ma mingis supis. On täiesti adekvaatne ülevaade sellises eas seltskonna hoiakutest ja kujutan kangelase motiive üsna kenasti ette (eks taolisi nähtud kah juba). Minu resümee enda jaoks loost on, et tegelikult tuleks selles kasvatustöös veelgi kruve koomale keerata. Toimuva läbu ja kodaniku valikuvabadusega on lihtsalt asjad allavett läinud ja taoline attitude on selle loomulik tulemus. Mõistagi ei taha keegi mingeid kohustusi võtta ja see ei tähenda, et kodanik loobuks lõuad püsti nõudmast, et ühiskond muudkui andku talle. Et midagi mitte teha, küll õigustusi leiab. Nagu ütleb vanasõna, kes tahab, leiab võimaluse, kes ei taha, leiab põhjuse. Arvan, et kui kangelane saab oma 100 eurot trahvi kätte, siis on see päris hea elu kool, küsimus on lihtsalt selles, kes taipab teatud asju niisamagi ja kes peab enne pläraka kätte saama.
Öige ametnik ei ärritugi supinaha mulinast, vaid see on asjaga kaasaskäiv "kajakate kisa!"
Kah õige.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas vaoinas »

Kapten Trumm kirjutas:
2. Ma pole ka täheldanud, et keegi päevakangelase advokaadiks kipuks. Ka Henry saab enese esindamisega oma blogis ise hakkama.
Sitasti oled siis "täheldanud".
Ma olen küll tähele pannud, et teatud mudeliklubi lausa tormab siin ambasuurile - mage tegu igatahes.
Vahelduseks pisut tõsisemalt võttes,
Mis sa arvad, kas selline mulje ambrasuurile tormamisest, või Henry advokaadiks olemisest võib olla tingitud sellest, et see "teatud mudeliklubi" ei suuda asja näha piisavalt mustvalgelt a'la "Väga paha Henry ja hirmus tore KRA", või sellest, et see "teatud mudeliklubi" on otsustanud mõningate Kapten Trummi väljaütlemiste osas eriarvamusele jääda ja seega pälvinud Kapten Trummi pahameele. See küsimus ei nõua tingimata vastust sest selles bolševistlikus maailmavaates "Kes ei ole meiega, on rahvavaenlane" on ka muidugi oma teatav ilu.

Loomulikult ma mõistan, et tore oleks sõbralikult Henry blogi ette võtta ja siin mitme lehekülje pikul padjaklubi vormis arutada, kuidas tüübil enesekriitika võime tundub olevat tiba vähe arenenud, ennast peetakse vist mingiks "vastupanuvõitlejaks" ja et selline tekst kirjavahetuses KRA-ga on lausa medical case. Kõik sõbralikult nõustuksid kõigega ja lisaksid uusi värvikaid nüansse blogi tudeerides, ja seal leiduvaid fotosid kriitiliselt uurides. Saaks veel pikalt arutada, kust see noor ludri selle raha on võtnud - kindlasti isa andis loodrile suurema summa mitte millegi eest... Muidugi oleks tore - kahtlemata. Kuid ära nukrutse, kui asjad alati nii ei lähe, nagu sa lootnud oled. Vahel lihtsalt juhtub, et kaasfoorumlased on kahetsusväärsel kombel pehmod, oinad, sileajud, või lihtsalt lollid.
Peter[L+]
Liige
Postitusi: 159
Liitunud: 10 Juul, 2010 9:56
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Peter[L+] »

Mina ei ole mudeliklubist- olen lihtsalt nende fänn.
Olen peaaegu kõigega nõus, mida sho, vanoinas ja vonmainstein kirjutanud on.
Imelik, kas Kapteni Trummi vastandumine neile ei tule mitte sellest, et ta on ise ka mudeliehitaja - aga jääb neile tüüpidele alla ja tunneb kibestumist.
Kui võtta vaatluse alla KT definitsioon sõnale "pehmo" - siis kas vastaks sellele persoon, kes ei talu kriitikat, kes oma vigasi kunagi ei tunnista ja kes aeg ajalt- või vahel tihedamini pehmelt öeldes "luiskab" - ja samas on kindel et on kõige vingem mees-?

Tõstatasin siin küsimuse KT teadmistest aeroobse ja anaeroobse treeningu olemusest.
Toon veelkord KT tsitaadi:
Aeroobse reziimi saavutamiseks (et suurendada hapnikutarbimist - see suurendab vastupanuvõimet ja kiirendab ainevahetust - saabub siis, kui anaeroobsed varud on kulutatud) peab olema pulsi sagedus vähemasti 150 (vähemalt 80% maksimaalsest) ja see peab kestma vähemalt pool tundi järjest. Ei soovita seda linna ja linnalähedastel rattateedel proovida, liiga ohtlik. Sestap tuleks tegeleda jooksmise ja suusatamisega, kus intensiivsus 1 km kohta on tunduvalt suurem ja vajalik reziim saavutatakse lihtsasti.
Loe KT see veelkord läbi ja tunnista, mis on siin valesti. Mitte ära hakka asja sogaseks ajama oma kiirotsingute postitamisega.

Nii sünnivad poliitikud.
Piire mis on mõõgaga tõmmatud - pliiatsiga ei paranda [M.Jakobson]
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2930
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Sho »

Sitasti oled siis "täheldanud".
Eks see ole individuaalne. Kes otsib sitta ja paska, eks see seda ka leiab. Igaühele talle meelepärast.
Mina sitta ei otsinud, seepärast jäi kodanik Henri tekstist silma ainult oluline osa. Nagu ilmselt ka teistele mudeliklubilastele, me oleme lihtsalt harjunud olulist mitteolulisest eristama ning detaile nägema. Ning meil on üsna ükstaskõik, kas mudel kannab viisnurka või haakristi. See ei tee meid veel kummagi advokaadiks.


Arvan, et päevakangelane ei saa enda esindamisega just hakkama, kui taoline mõttetu kollisioon on tekkinud. Aga oma vigadest õpitakse, paren molodoi, küll õpib.
Päevakangelane on süüdi, et Militarnetis on tekkinud mingi mõttetu kollisioon pehmode ja kõvade vahel? Ta peab personaalselt tulema siia ennast esindama, et "hakkama saada" ning vältida kellegi süüdistamist tema advokaadiks olemises? Habeas corpus?
Sa arvad, et ta ütleks siin midagi muud, kui me tema blogist lugeda võime?


Ma olen küll tähele pannud, et teatud mudeliklubi lausa tormab siin ambasuurile - mage tegu igatahes.
Kui on mage, tuleb lisada soola!
Aga sa võiksid, kui sõjanduse korüfee, meile selgeks teha, et mis asi on "ambasuur". Sa kasutad seda sõna juba teab mitmendat korda.
Alguses pidasin ma seda lihtsaks kirjaveaks "ambrasuuri" sisestamisel, aga pidev kordamine annab aimu, et tegemist on mingi muu, mulle tundmatu militaarterminiga.

Kui aga erinevast terminist hoolimata mõte samaks jääb, ehk siis teatud mudeliklubi sinu väitel kuulipildujatule ette tõttab, kes ja kus on need kangelaslikud kuulipildurid, kes mudeliklubi nagu maha niitma peaksid? Või polegi teispool laskeava kedagi peale jõuetult pehmosid sarjava Trummi ning mudeliklubi lihtsalt hõivab nimetatud mõttelised positsioonid ilma ainsagi lasuta? Milleks siis kogu see traagika lihtsa jalutuskäigu kirjeldamisel?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas vaoinas »

Peter[L+] kirjutas:Mina ei ole mudeliklubist- olen lihtsalt nende fänn.
Olen peaaegu kõigega nõus, mida sho, vanoinas ja vonmainstein kirjutanud on.
Imelik, kas Kapteni Trummi vastandumine neile ei tule mitte sellest, et ta on ise ka mudeliehitaja - aga jääb neile tüüpidele alla ja tunneb kibestumist.
Soovimata vestluse praegust kulgu häirida pean siiski remargi korras märkima, et kuigi ma väga hindan su kommentaari mudeliehitajate aadressil, siis poleks eriti aus, kui me hakkaksime siin hindama vastase argumente tema mudeliehitamise oskustest lähtuvalt. Kuigi mis seal salata, sõber Trumm ise selle mõiste "mudeliklubi" siia vestlusesse torkas. Muus osas aga jääme Kapten Trummi vastulööki ootama.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Peter[L+] kirjutas: Imelik, kas Kapteni Trummi vastandumine neile ei tule mitte sellest, et ta on ise ka mudeliehitaja - aga jääb neile tüüpidele alla ja tunneb kibestumist.
Ei tunne mitte kübetki. Üritasin mingi "ühisnimetaja" leida, mudeliklubi heas tähenduses - kui soovite.
Kui võtta vaatluse alla KT definitsioon sõnale "pehmo" - siis kas vastaks sellele persoon, kes ei talu kriitikat, kes oma vigasi kunagi ei tunnista ja kes aeg ajalt- või vahel tihedamini pehmelt öeldes "luiskab" - ja samas on kindel et on kõige vingem mees-?
Miks sa arvad, et ei talu või vigu ei tunnista?
Küsimus on selles, kas ma hakkan taolise "vaoinaste" nörritamise peale seda tegema -kindlasti mitte.
Tõstatasin siin küsimuse KT teadmistest aeroobse ja anaeroobse treeningu olemusest.
Toon veelkord KT tsitaadi:
Aeroobse reziimi saavutamiseks (et suurendada hapnikutarbimist - see suurendab vastupanuvõimet ja kiirendab ainevahetust - saabub siis, kui anaeroobsed varud on kulutatud) peab olema pulsi sagedus vähemasti 150 (vähemalt 80% maksimaalsest) ja see peab kestma vähemalt pool tundi järjest. Ei soovita seda linna ja linnalähedastel rattateedel proovida, liiga ohtlik. Sestap tuleks tegeleda jooksmise ja suusatamisega, kus intensiivsus 1 km kohta on tunduvalt suurem ja vajalik reziim saavutatakse lihtsasti.
Õigus, ma olen ära jätnud mõned täpsustused (disklaimerid), mida enda jaoks pidasin iseenesestmõistetavaks.
"Aeroobse reziiimi" ees võiks tõesti olla kitsendus "Efektiivselt treeniva" vms, sest aeroobne reziim ei ole ainult 150+, vaid ka madalamal, samas madala pulsiga aeroobne treening pole piisavalt intensiivne. Lihtsalt A.Viru on taolistele järeldustele jõudnud (raamatust sain aru, et see 80% on hea). Paraku antud raamatus pole ühest vastust küsimusele, kus selle aeroobse ja anaeroobse piir pulsisageduses täpselt on. Pulsisagedus on arvestatud 30. a kanti vanusele. Muus osas on soovitus algajale rusikareelgina täiesti tarvitatav.
Loe KT see veelkord läbi ja tunnista, mis on siin valesti. Mitte ära hakka asja sogaseks ajama oma kiirotsingute postitamisega.
Ma postitasin sulle sinu enda viidatud saidilt kohti, mis minu öeldut kinnitasid. Ise ju soovitasid seda lugeda, ma lugesin ja sain aru, et vastab Viru jutule.
Jah, treening on mitmekesisem kui nüri pool tundi või tund jooksu. Hoopis keerukam teema.
Seda meelt olin ma enne ja olen ka praegu, et suurem rahvasport nõuab ka juhendajaid.
Nüüd ma aga ootan argumenteeritud vastuseid, mitte et sa pistad mulle aeroobse teema juurde anaeroobse lingi.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Arvan, et päevakangelane ei saa enda esindamisega just hakkama, kui taoline mõttetu kollisioon on tekkinud. Aga oma vigadest õpitakse, paren molodoi, küll õpib.
Päevakangelane on süüdi, et Militarnetis on tekkinud mingi mõttetu kollisioon pehmode ja kõvade vahel? Ta peab personaalselt tulema siia ennast esindama, et "hakkama saada" ning vältida kellegi süüdistamist tema advokaadiks olemises? Habeas corpus?
Sa arvad, et ta ütleks siin midagi muud, kui me tema blogist lugeda võime?
Ära sa kullake end või seda vaidlust nüüd maailma keskpunktiks ka pea.
Mõttetu kollisioon KRA ja kangelase vahel ikka kullake.
Kes on tegija, see ajab oma asjad korda liigse kärata. Kui vaja, siis hangib endale selle päästva tõendi ilma suurema kärata. Ja ei promo poolele ilmale, kui kõva mees seejuures oli.
Kes niisama möliseb, see kirjutab taolisi "sõnaosavaid" kirju ja ironiseerib blogides.
Ja mis veel arvan - teatud tegelased, kes taolise värgi suhtes nähtavat sümpaatiat tunnevad, asusid siin kohe "süsteemi veast" ja "isikuvabaduse piiramisest" rääkima.
Seejuures lastes kogemata või nimme kõrvust mööda, mida siin asja jagav inimene (Soesilm) kirjutas.
Selgus ju, et henrikese case ei ole midagi tüüpilist ega pole mingit "süsteemi viga"

Aga ma annan loobumisvõidu, jäägu õigus teile. Närige edasi teile meelepäraste detailide kallal ja väänake mu sõnu veel 10 lk.
Ei viitsi siin sisutut kõverate sõnade väänamist harrastada.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2930
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Sho »

Ära sa kullake end või seda vaidlust nüüd maailma keskpunktiks ka pea.
Oh hoidku selle eest! Kellelgi siin pole ju ometi kahtlust, et maailma keskpunkt on Kapten Trumm.
Meist oleks üsna rumal sellele isegi pretendeerida.

Aga sa jätsid meile ikkagi selgitamata, et mis imeasi see ambasuur on.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
metssiga
Liige
Postitusi: 1688
Liitunud: 11 Nov, 2005 19:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas metssiga »

ivanorav kirjutas:Aga kahjuks presidendi poeg ei pidanud kodus istuma ja ootama, et "äkki" tuleb kutse, vaid käis rahulikult ülikoolis.
Ei saanud ka lõpuks vaiki olla: Tekkis küsimus - kuidas k..adi pihta küll sõjaväeteenistuse kohustus sunnib inimest kodus istuma ja kuidas ta selle pärast ei saa rahulikult ülikoolis käia? Ei saa aru, tulistatagu või hollow-pointiga otse põlveketra. Tuli seda saagat lugedes meelde, mis muusikamees Riho Sibul kunagi ütles: "Nutta võib, aga vinguda ei tohi!" Paraku tuleb tõdeda, et vingujad on ka siia foorumisse omale pesa teinud.
Oman vastavaid kohustusi ja piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel.
Kasutaja avatar
hummel
Liige
Postitusi: 2079
Liitunud: 18 Apr, 2004 12:55
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas hummel »

Lugesin siit teemast esimesed 5-6 lehekülge. Hiljem on 90% juba aiaaugu müra.

Minu ümberlükkamatu arusaam asjast on, et antud edeva kodaniku ainus kindel eesmärk oli/on algusest peale oma tegevusega teadlikult naeruvääristada KRA-d, ajateenistuskohustust ja tegelikult seeläbi Eesti riigikaitset ning riiki tervikuna. Detailid on asja juures ebaoluline vee segamine, mis ei vääri pea vaevamist.

Mis tast saanud on, ei tea, aga üldiselt oleks tulnud talle pärast esimesi tagasilööke lihtsalt alalisse elukohta järgi minna ja sunniga vastavasse ametiasutusse ütlusi andma viia. Kui redutab sõbra juures, siis telefon/IP positsioneerida, vastava sõbra nimi eristuste kaudu kindlaks teha ja ära tuua. Peaks olema jõustruktuurile käkitegu.

Mind ei hämmasta antud eneseimetleja mahlakad fantaasiad ja -valed, vaid vastavate riigiasutuste hambutus mingite suvaliste trollijate vastu. Kui õhuke riigiasutus (koos ebaefektiivsete õigusaktide virr-varriga) on suutmatu juba mingite laps-koomikute ohjamisel, siis mis saab päris kuritahtlikest õigusrikkujatest?
Ja mis eeskuju annab see saaga äraootavatele kutsealustele või muidu kodanikele?
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas wambambola »

Ideaalset lahendust lihtsalt ei ole ja talle vastu tulles, võib avada "pandora laeka" ja asi läheb hullemaks.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist