Üldine ajateenistuskohustus

Vasta
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Sho »

Karauul! Polundra! Meie omi (mudelipedesid) pekstakse! Lendame peale.. :lol:

Viimased postitused on ainult üks suur sõimamine ja mölisemine.
Selle võlvi algusest saadik käib üks suur Henry sõimamine ja mölin.
Mitte et see Henry mulle kuidagimoodi imponeeriks või kaitset vajaks, pigem vastupidi, aga see preisi militarismi ajuhiilgus ajab mind naerma nagu tedagi.

Tüübil vist enesekriitika võime tundub olevat tiba vähe arenenud
Ja selle väite kinnituseks lisatakse juurde viide tüübi kirjatükile, mis suures osas koosneb tüübi enesekriitikast ja ammendavast eneseanalüüsist. :)

Aga mis peaks sinusugust oinast hoidma siis ambasuuril, henrikest kaitsmas?
Võibolla selline märkamatu vendlus omasugustega?

Mmmmm.. beloved dedovshina. :)
Anname henrikesele peksa ja kes pole koos meiega, on meie vastu ja saab kah koosa. :lol:
Vahest just tulekski henrikest kaitsta nende "teistsuguste" omavoli eest?

Tahaks küsida, et oled sa loll või mängid oma sõbra oinaga siin lihtsalt lolli selle küsimusega?
Edasi ainult puhas mölisemine. Äkki lõpetaksid ära selle lolluse?

Puhas rõõm on kohata tarku inimesi. :D
Mina kirjutan näiteks oma visiitkaardile kohe, arusaamatuste ärahoidmiseks, et ma olen vana, vaene, loll ja kole impotent.
Mulle võib alati loll öelda, siis ma saan teada, et kes on lausa nii loll, puhta idioot kohe, et isegi minu jutust aru ei saa.


Ma olen ka Vaoinaga sarvi sõbralikult kokku löönud väga põhimõttelistel teemadel a la kumb on parem, kas 1:100 või 1:35.
Ja kui juba selline tõsine, rahumeelne ning suhteliselt naljavaba mees vaevub siin julgelt kaikameestele vastu astuma, siis järelikult on probleem olemas ning mina toetan teda 100%.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
taara
Liige
Postitusi: 837
Liitunud: 12 Jaan, 2011 21:13
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas taara »

vaoinas kirjutas:
taara kirjutas:Kuidas nüüd selle ajateenistusse kutsumisega ikkagi on. 16-17 tuleb koju kiri, et inimene on arvele võetud. Peale kooli (reeglina 18) tuleb kiri kutsega komisjoni. Komisjonis saad, kas pikendust või aja, millal teenima lähed. Pole ju mingit juttu 9 aastasest teadmatusest ootamisest. See, et inimene ise mängib haiget ja sebib omale pikendust, mis kunagi äkki ära lõppeb, ei ole "9 aastat teadmatuses hoidmine".

Enam ei saa aru, mida oinas siin võitleb. Viimased postitused on ainult üks suur sõimamine ja mölisemine. Kuni selle "Austraalia CV-ni" tuli veel mingit targemat juttu. Edasi ainult puhas mölisemine. Äkki lõpetaksid ära selle lolluse?

Ei ma võitle midagi. Ma tahan lihtsalt teada, et kui ma nüüd seal arvel olen ja arstlikus komisjonis ka käidud on ja tean, et ma olen väekõlbulik, kuid kutset teenima tulla ei tule mitu aastat. Vot selline olukord. Kui ma nüüd paariks aastaks plaanin reisule minna, siis kuidas ma oma asju ajama pean, et kõik korrektne oleks ja poole aasta pärast üllatuslikku kutset ei tuleks?
Kas see ei ole mitte nii, et arstlikus komisjonis antakse ka paber, et millal ja kus peab olema? Kui ei, siis mul küll vedas, et ei öeldud, et kunagi teadmata kauguses peab väravast sisse astuma ja teenima minema.
Kasutaja avatar
soesilm
Liige
Postitusi: 902
Liitunud: 07 Sept, 2007 20:40
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas soesilm »

Sho ja vaoinas - mulle tundub ka, et probleem on olemas ...
Ei ma võitle midagi. Ma tahan lihtsalt teada, et kui ma nüüd seal arvel olen ja arstlikus komisjonis ka käidud on ja tean, et ma olen väekõlbulik, kuid kutset teenima tulla ei tule mitu aastat. Vot selline olukord. Kui ma nüüd paariks aastaks plaanin reisule minna, siis kuidas ma oma asju ajama pean, et kõik korrektne oleks ja poole aasta pärast üllatuslikku kutset ei tuleks?
Esiteks ma ei usu, et selline olukord saab üldse tekkida. Kui on tekkinud, siis tõenäoliselt alla 1% viimase 5 aasta kutsealuste puhul ehk. See on kole lugu, kuid siiski vaid erand mis kinnitab, et reeglina nii ei juhtu.
Teiseks ei saa ma aru, kuidas seda asjaajamist nii keeruline ette kujutada on. Käisid komisjonis, kutset ei saanud. Kas sa siis ei küsinud: MILLAL? Või kas selle aja möödudes uuesti ei saa küsida? Ja kui väga "äärmuslikuks" minna: Kas kodanik oma kohustusi ja plaane tundes, ei võiks sellises olukorras KRAle soovitada, millal teda teenistusse kutsuda? Lp KRA ootan juba pool aastat kutset, kas saaksin 2014 jaanuaris teenima ...
Kas see, et EV põhiseaduse järgi PEAB kodanik osalema riigikaitses on probleem? Kas see on see preisi militarismi ajuhiilgus?
Või on probleem selles, et ... riik on teie ehk "iseseisvalt mõtlevate isikute" jaoks vilets?
Ei ole mõtet rääkida liivakasti mentaliteedist, kui ise käitutakse lapsikult. Konkreetsete juhtumite selgituseks kasutatakase hüpoteetilisi olukirjeldusi (N: plaanin paariks aastaks reisule) ja mustvalgel kirjutatut ei usuta. Enamus siin teemas välja toodud probleeme on osutunud legendideks aga ikka on vaja jaurata.
Legendid:
1. Aastate pikkune järjekord - isegi aastane järekord on erand.
2. KRA on paindumatu - 1/6 kutsealustest taotleb pikendust ja neist 88% saab selle
3. Ainult 30% saab teenima - õige ... tegelikult küll veidi rohkem. Ainult et ülejäänud ei jää mitte lihtsalt ukse taha, vaid ei saa teenida, sest nende tervis ei luba
4. 9 aastat hoitakse teadmatuses - hüpoteetiline. Pigem hoitakse end ise teadmatuses, sest ei uuendata oma kontakte ja ei võeta ühendust KRAga
Jne ... ainult ühes asjas olen ma Henrystidega nõus - see riik ei vasta teie nõudmistele.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40196
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kunagi Q GSM reklaamis end lausega "Räägi inimestega!"
Ilmselt peaks need sõjaväekutsed kah selle lausega algama.
RÕKi kutsel oli selline lause lausa rasvases kirjas - probleemide tekkel võtke aegsasti ühendust
Olen kunagi ise kah taolise seltskonnaga õiendama pidanud, aga kui oled ikka piisavalt järeleandmatu ja selge oma (õigustatud) nõudmistes, siis lahenes ka asi mulle soodsalt.
Aga selle kõige aluseks on viisakas, vastastikusel respektil põhinev asjaajamine.
Ametnikul on kohe hea meel sinuga suhelda, kui sai käi lõuad püsti ja selgita vaid kõva häälega, kui kõva polt sa oled.

Muide, asju on riigiasutustega igapäevaselt tulnud ajada mul umbes selline arv aastaid kui siin on vaoina või Sho elu väljaspool mähkmeid. Ei ole mitte alati kõik riigisüsteemis korras, aga tulemusliku asjaajamise alus on viisakas suhtlusvorm ja ise korrektne olemine. Henrikese loos ma ei näe seda temapoolset korrektset asjaajamist, isegi esimesed kirjad on kirjutatud stiilis "laheda venn kalambuur". (Tegelikult on see kogu blogi tal kubisemas suhtumisest "olen ilgelt lahe vend ja universumi naba".)

Puudun periooditi kokku sellise 16-18a seltskonnaga taolises kontekstis ja kogetu põhja võin kinnitada, et mingi kasvatustöö puudujäägi (näiteks ebanormaalselt lodev koolikord+puudulik kodune kasvatus) tõttu on poistel see vastutustunne kuidagi kehvalt välja arenenud (tüdrukud on hoolikamad). Sõltumata sellest, et asjaajamise algus algab meil alati reeglite selgitamisega (muuhulgas see, et soorituste tegemine on tegija oma mure ja kui õigel ajal tehtud pole, siis mul ei liigu ükski närv mittearvestatu või hinde 1 panemisel ja teie tunnistuse ära rikkumisel - kui enne on teid veetud kui sitta pilpa peal, siis kahjuks saab see esimene taoline elukogemus olema) - ja alati on tubli protsent neid, kes neid kokkulepitud reegleid üle lasevad ning viimasel minutil üritavad rusikaga vastu rindu taguda oma õiguste teemal või väidavad et nad ei teadnud neid reegleid (loe selektiivne mälu).
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Sho »

Kas see on see preisi militarismi ajuhiilgus?
Preisi militarismi ajuhiilgus torkas mulle eespool silma sellise koondmõttekujundiga päevakangelase kirjeldamisel..
Neegreid nikkuv mõtetu munadeta tropp verbaalse patsifistliku kõhulahtisusega.
Ja nagu ütlesin, kodanik Henry ei imponeeri mulle mitte mingilgi moel.. aga sedasi väljendama ma ennast ei hakkaks.


Muide, Kapten Trumm paljastas oma kollektiivisiku arvulise koosseisu. :wink:
asju on riigiasutustega igapäevaselt tulnud ajada mul umbes selline arv aastaid kui siin on vaoina või Sho elu väljaspool mähkmeid
Mis teeb kokku kindlalt kaks või tõenäoliselt ehk isegi kolm eraldi isikut, kes kõik on mähkmetest väljumise järel kohe igapäevaselt riigiasutustega asju ajama hakanud. Kuna ühe Trummi varasemad enesekirjeldused räägivad aga kapteni pikaajalisest kangelaslikust võitlusest kolhoosikorra juurutamise tööpõllul, mis ei jätnud ilmselt eriti aega riigiasutustega igapäevaselt asju ajada, siis võib äärmisel juhul olla tegemist ka nelja erineva indiviidiga.



Mis puutub teemasse, siis alustekst on siin:

"Ootasin 3 aastat, aga kuna majanduskriisist tingitult olid kasarmud nii pungil, et osad poisid pidid voodit jagama, siis kutse jäi tulemata.
...
Kui sain kutse arstlikku komisjoni, saatsin meili, kus mainisin, et ostsin just piletid ning ei ole üldse kindel, et õigeks ajaks tagasi jõuan, mille peale tuli vastus, et arstlikus komisjonis võin ju ikkagi ära käia.
Arstlikus komisjonis enne oma paberite allkirjastamist tuletasin veelkord meelde, et plaan riigist teadmata ajaks lahkuda on juba käiku lastud, mille resultaadina ei ole kindel, et jõuan õigeks ajaks tagasi.
...
vastati mulle, et kui juhtub ka, et ei jõua, siis mis ikka teha, aga võiksin kuskil kuu enne teenistuse algust teada anda vähemalt ja meili saata.
...
suur austus minu poolt süsteemile, kus on lubatud alguses ühte juttu rääkida, et allkiri saada ning seejärel kogu see jutt unustada ja arestiga ähvardada."

Lihtne kuupäevade võrdlus näitab, et kodanik täitis talle varasemalt pandud kohustuse, teatada vähemalt kuu aega oma hilinemisest ette, eeskujulikult. Teatades lausa kaks kuud ette.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Sho »

soorituste tegemine on tegija oma mure ja kui õigel ajal tehtud pole, siis mul ei liigu ükski närv mittearvestatu või hinde 1 panemisel ja teie tunnistuse ära rikkumisel
Mida soorituste all silmas peetakse? Mingite kehaliste normide täitmist, lõuatõmbeid, kätekõverdusi, aja peale distantsi läbimist?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2111
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas vaoinas »

soesilm kirjutas:Sho ja vaoinas - mulle tundub ka, et probleem on olemas ...
Ei ma võitle midagi. Ma tahan lihtsalt teada, et kui ma nüüd seal arvel olen ja arstlikus komisjonis ka käidud on ja tean, et ma olen väekõlbulik, kuid kutset teenima tulla ei tule mitu aastat. Vot selline olukord. Kui ma nüüd paariks aastaks plaanin reisule minna, siis kuidas ma oma asju ajama pean, et kõik korrektne oleks ja poole aasta pärast üllatuslikku kutset ei tuleks?
Esiteks ma ei usu, et selline olukord saab üldse tekkida. Kui on tekkinud, siis tõenäoliselt alla 1% viimase 5 aasta kutsealuste puhul ehk. See on kole lugu, kuid siiski vaid erand mis kinnitab, et reeglina nii ei juhtu.
Teiseks ei saa ma aru, kuidas seda asjaajamist nii keeruline ette kujutada on. Käisid komisjonis, kutset ei saanud. Kas sa siis ei küsinud: MILLAL? Või kas selle aja möödudes uuesti ei saa küsida? Ja kui väga "äärmuslikuks" minna: Kas kodanik oma kohustusi ja plaane tundes, ei võiks sellises olukorras KRAle soovitada, millal teda teenistusse kutsuda? Lp KRA ootan juba pool aastat kutset, kas saaksin 2014 jaanuaris teenima ...
Kas see, et EV põhiseaduse järgi PEAB kodanik osalema riigikaitses on probleem? Kas see on see preisi militarismi ajuhiilgus?
Või on probleem selles, et ... riik on teie ehk "iseseisvalt mõtlevate isikute" jaoks vilets?
Ei ole mõtet rääkida liivakasti mentaliteedist, kui ise käitutakse lapsikult. Konkreetsete juhtumite selgituseks kasutatakase hüpoteetilisi olukirjeldusi (N: plaanin paariks aastaks reisule) ja mustvalgel kirjutatut ei usuta. Enamus siin teemas välja toodud probleeme on osutunud legendideks aga ikka on vaja jaurata.
Legendid:
1. Aastate pikkune järjekord - isegi aastane järekord on erand.
2. KRA on paindumatu - 1/6 kutsealustest taotleb pikendust ja neist 88% saab selle
3. Ainult 30% saab teenima - õige ... tegelikult küll veidi rohkem. Ainult et ülejäänud ei jää mitte lihtsalt ukse taha, vaid ei saa teenida, sest nende tervis ei luba
4. 9 aastat hoitakse teadmatuses - hüpoteetiline. Pigem hoitakse end ise teadmatuses, sest ei uuendata oma kontakte ja ei võeta ühendust KRAga
Jne ... ainult ühes asjas olen ma Henrystidega nõus - see riik ei vasta teie nõudmistele.
Kas isand Soesilm võib käsi südamel öelda, et ütleme aastast 2008, on koheselt (poole aasta jooksul) teenima saanud kõik, kes tahavad, on arstliku positiivselt läbinud ja pole taodelnud pikendust?
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Sho »

see riik ei vasta teie nõudmistele
No ma ei tea! Mina olen oma riigiga igatahes väga rahul.
See, et olukord pidevalt järjest hullemaks läheb ning nn."lollid" ükskord võimu lõplikult usurpeerivad ning riigi rahva vastu keeravad, oli arusaadav ning ette nähtav juba 20 aastat tagasi. See on loomulik areng, "mida ei saa muuta" ning ei vääri seetõttu ka muretsemist. Põhja läheme niikuinii kõik koos. :wink:
Aga seni on kõik lausa suurepärane ning riik ideaalne.
Kas ka kaitsmisväärne, see on juba igaühe eraküsimus. :wink:
Käimas on "kuldne ajastu", nagu enne esimest ilmasõda.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas mutionu »

vaoinas kirjutas:
soesilm kirjutas:Sho ja vaoinas - mulle tundub ka, et probleem on olemas ...
Ei ma võitle midagi. Ma tahan lihtsalt teada, et kui ma nüüd seal arvel olen ja arstlikus komisjonis ka käidud on ja tean, et ma olen väekõlbulik, kuid kutset teenima tulla ei tule mitu aastat. Vot selline olukord. Kui ma nüüd paariks aastaks plaanin reisule minna, siis kuidas ma oma asju ajama pean, et kõik korrektne oleks ja poole aasta pärast üllatuslikku kutset ei tuleks?
Esiteks ma ei usu, et selline olukord saab üldse tekkida. Kui on tekkinud, siis tõenäoliselt alla 1% viimase 5 aasta kutsealuste puhul ehk. See on kole lugu, kuid siiski vaid erand mis kinnitab, et reeglina nii ei juhtu.
Teiseks ei saa ma aru, kuidas seda asjaajamist nii keeruline ette kujutada on. Käisid komisjonis, kutset ei saanud. Kas sa siis ei küsinud: MILLAL? Või kas selle aja möödudes uuesti ei saa küsida? Ja kui väga "äärmuslikuks" minna: Kas kodanik oma kohustusi ja plaane tundes, ei võiks sellises olukorras KRAle soovitada, millal teda teenistusse kutsuda? Lp KRA ootan juba pool aastat kutset, kas saaksin 2014 jaanuaris teenima ...
Kas see, et EV põhiseaduse järgi PEAB kodanik osalema riigikaitses on probleem? Kas see on see preisi militarismi ajuhiilgus?
Või on probleem selles, et ... riik on teie ehk "iseseisvalt mõtlevate isikute" jaoks vilets?
Ei ole mõtet rääkida liivakasti mentaliteedist, kui ise käitutakse lapsikult. Konkreetsete juhtumite selgituseks kasutatakase hüpoteetilisi olukirjeldusi (N: plaanin paariks aastaks reisule) ja mustvalgel kirjutatut ei usuta. Enamus siin teemas välja toodud probleeme on osutunud legendideks aga ikka on vaja jaurata.
Legendid:
1. Aastate pikkune järjekord - isegi aastane järekord on erand.
2. KRA on paindumatu - 1/6 kutsealustest taotleb pikendust ja neist 88% saab selle
3. Ainult 30% saab teenima - õige ... tegelikult küll veidi rohkem. Ainult et ülejäänud ei jää mitte lihtsalt ukse taha, vaid ei saa teenida, sest nende tervis ei luba
4. 9 aastat hoitakse teadmatuses - hüpoteetiline. Pigem hoitakse end ise teadmatuses, sest ei uuendata oma kontakte ja ei võeta ühendust KRAga
Jne ... ainult ühes asjas olen ma Henrystidega nõus - see riik ei vasta teie nõudmistele.
Kas isand Soesilm võib käsi südamel öelda, et ütleme aastast 2008, on koheselt (poole aasta jooksul) teenima saanud kõik, kes tahavad, on arstliku positiivselt läbinud ja pole taodelnud pikendust?
Täpsemalt, kuskohas ülalpool, selles postituses, on seda väidetud?
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2111
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas vaoinas »

mutionu kirjutas: Täpsemalt, kuskohas ülalpool, selles postituses, on seda väidetud?
Nagu ma aru saan, siis mulle üritatakse ütelda, et järjekord sõjaväkke saamisel on laest võetud müüt. Ega ma väidagi vastupidist, kuid kuna Soesilm tundub asjaga kursis olevat, siis tunnen huvi, kas on järjekord, või saab iga soovija kohe teenima.

Teisisõnu, kui Henry kirjutab: Ootasin 3 aastat, aga kuna majanduskriisist tingitult olid kasarmud nii pungil, et osad poisid pidid voodit jagama, siis kutse jäi tulemata - kas selline olukord (jätame kirjanduslikud lisandused nagu voodi jagamine, välja) on viimase 5-6 aasta jooksul olnud võimalik, või mees valetab?
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2111
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas vaoinas »

Kapten Trumm kirjutas:Kunagi Q GSM reklaamis end lausega "Räägi inimestega!"
Ilmselt peaks need sõjaväekutsed kah selle lausega algama.
RÕKi kutsel oli selline lause lausa rasvases kirjas - probleemide tekkel võtke aegsasti ühendust
Olen kunagi ise kah taolise seltskonnaga õiendama pidanud, aga kui oled ikka piisavalt järeleandmatu ja selge oma (õigustatud) nõudmistes, siis lahenes ka asi mulle soodsalt.
Aga selle kõige aluseks on viisakas, vastastikusel respektil põhinev asjaajamine.
Ametnikul on kohe hea meel sinuga suhelda, kui sai käi lõuad püsti ja selgita vaid kõva häälega, kui kõva polt sa oled.
Toon siia kõrvale Henry esimese kirja KRA'le:

Tervitused Teile kallid kaaskodanikud!
Lähenemas on kuupäev, mil pean asuma oma ajateenistuskohustust täitma.
Praegu olen ma siiski veel kaunist Eestimaa pinnast üpriski kaugel. Üritan jõuda õigeks ajaks õigesse kohta, kuid uurin siiski, et milliste tagajärgedega tuleb mul arvestada, kui peaksin kogema komplikatsioone enda õigeaegseks ümberlokeerimiseks?

Täname tähelepanu eest,
Henry K


Kiri on ju igati viisakas - küll riigiametisse kirjutamiseks pisut liiga familiaarne, kuid ma ei näe kuskil, et inimene üritab näidata, kui kõva polt ta on. Mees väidab siin isegi, et ta üritab jõuda õigeks ajaks. Heas usus oletame siis, et siin ta ei valeta vaid sel hetkel tõesti üritab. Kui nüüd ametnik nelja seadusepügala saatmise asemel oleks inimesega inimese kombel rääkinud, et "katsu ikka igal juhul jõuda, sest muidu tuleb sul seaduse järgi palju jama ja mõningaid rahalisi väljaminekuid". Siis võibolla Henry olekski jõudnud õigeks ajaks väeosa väravasse.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9143
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Kilo Tango »

Ise ka aru saate, mehed, millega te viimased 9 lk tegelenud olete.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas Sho »

Siin pole veel nii palju lehekülgi.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas mutionu »

Kilo Tango kirjutas:Ise ka aru saate, mehed, millega te viimased 9 lk tegelenud olete.
Eks ta üks noorte kukkede kaklus ole.
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: Henry Sõjaväesaaga

Postitus Postitas von manstein »

Muide, Kapten Trumm paljastas oma kollektiivisiku arvulise koosseisu.
asju on riigiasutustega igapäevaselt tulnud ajada mul umbes selline arv aastaid kui siin on vaoina või Sho elu väljaspool mähkmeid
Mis teeb kokku kindlalt kaks või tõenäoliselt ehk isegi kolm eraldi isikut, kes kõik on mähkmetest väljumise järel kohe igapäevaselt riigiasutustega asju ajama hakanud. Kuna ühe Trummi varasemad enesekirjeldused räägivad aga kapteni pikaajalisest kangelaslikust võitlusest kolhoosikorra juurutamise tööpõllul, mis ei jätnud ilmselt eriti aega riigiasutustega igapäevaselt asju ajada, siis võib äärmisel juhul olla tegemist ka nelja erineva indiviidiga.
Täitsa minu mõtted. Muideks, ühes varasemas postituses ja teises teemas sai see järeldus ka välja hõigatud.
Minuarust on Tallinna linnasisestel jalgrattateedel 50 kmh, mida saavutab iga vähegi treenitud inimene tänavajalgrattaga juba väljaspool igasugu (elu)ohutuse piire.
Antud tsitaat laseb aimata, et autor on kui mitte universumi, siis vähemalt maailma kõige võimekam rattasportlane.
Kaugelt kõvem, kui Miguel ROBOCOP Indurain. Või ka talle eelnenud ja hilisemad "rattamutandid".

Tagasihoidlik järelpärimine kangelase tegelike saavutuste kohta paraku vastust ei leia..
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist