Lõhutud nimeplaadid Kukrusel

Sõjavangilaagrid nii siin kui seal, vangide kohtlemine jne.
Vasta
NAZIZ
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Okt, 2007 17:43
Asukoht: NARVA-TALLINN
Kontakt:

Lõhutud nimeplaadid Kukrusel

Postitus Postitas NAZIZ »

Oktoobri alul sai korraks külastatud saksa sõjavangide ühishauda Kukrusel ja sealne vaatepilt oli rohkem kui masendav.Kolmest nimeplaadist kaks oli purustatud ja kogu hauaplats lagastatud.Kohalikud mehepojad kasutavad seda platsi vist peopaigana kuna märke ohtrast läbust oli piisavalt.Ma tahaks seda looma oma ihusilmaga ise näha kes teise (vastassugupoole) loomaga seal seda va vanainimese asja tegemas käib ja siis jääkproduktid laiali loobib.Aga ehk on see mingi uus, pronksöö järgselt tekkinud,perversuse alaliik?
Eile põikasin sealt puht uudishimust uuesti läbi ja ...... kahe külastuse vahelisel ajal pole mitte midagi muutunud.Kõik on endine. Ainult lumi on maha sadanud ja sellega oma korrektuurid teinud. Lõhutud nimeplaatide fragmendid on endiselt seal kus ennegi. Tekkis juba mõte need sealt minema vedada ,enne kui keegi järgmine hauarüüstaja need molekulideks tambib.
Kas peaks politseisse teatama ,sest tundub,et keegi pole sealsete sündmuste vastu huvi tundnud.
Tehtud,mõeldud!
Kasutaja avatar
Põrgust
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 07 Juul, 2006 10:37
Asukoht: Reval/Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Põrgust »

Kohalik omavalitsus või kes iganes orgunnija peaks asja käsile võtma tõesti.
NAZIZ
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Okt, 2007 17:43
Asukoht: NARVA-TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas NAZIZ »

Põrgust kirjutas:Kohalik omavalitsus või kes iganes orgunnija peaks asja käsile võtma tõesti.
Nojah,tagantjärge tark olles,oleks võinuks kohe ,,kellama" hakata ja asjaomaste organisatsioonidega ühendust võtta. Aga läks nagu läks . Loodan et kaasfoorumlased annavad
infi olukorrast Hooldeliidule edasi ja mina kodanikualgatusena jälgin edasist sündmuste käiku.
Tehtud,mõeldud!
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Kui mina seal eelmisel aastal käisin, oli üks tahvel samuti pooleks löödud.
Ajakirjanduses ilmunu põhjal tean, et peale seda on Kukrusel veel vähemalt kaks korda laamendamas käidud.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
NAZIZ
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Okt, 2007 17:43
Asukoht: NARVA-TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas NAZIZ »

Shiim kirjutas:Kui mina seal eelmisel aastal käisin, oli üks tahvel samuti pooleks löödud.
Ajakirjanduses ilmunu põhjal tean, et peale seda on Kukrusel veel vähemalt kaks korda laamendamas käidud.
Järjest huvitavamaks
läheb kui väidad et olid seal juba aasta tagasi.Ühe fakti aga jätsin esialgu
enda teada:värvipallimehed käisid seal enda täpsuslaskmis oskusi kontrollimas. Vihmast pestud laigud tundusid kudagi väga tuttavlikud......
Tehtud,mõeldud!
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

Vähemalt korra on sealseid plaate taastanud siinse foorumi persona non grata vdreving.
Гив Ми Мани
NAZIZ
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Okt, 2007 17:43
Asukoht: NARVA-TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas NAZIZ »

gnadenlose kirjutas:Vähemalt korra on sealseid plaate taastanud siinse foorumi persona non grata vdreving.
Ega neid taastada polegi eriti raske -puurida mõned augud ,paigaldada tiftid ja koos seguga uuesti kokku liita. Õnneks seda säilinud detilid võimaldavad . Aga väidelda sel teemal on muidugi asi omaette,midagi reaalselt teha on juba teine teema.
Tehtud,mõeldud!
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Ka siis kui mina seal käisin, oli vähemalt üks tahvel uuesti kokku lapitud.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
NAZIZ
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 28 Okt, 2007 17:43
Asukoht: NARVA-TALLINN
Kontakt:

Postitus Postitas NAZIZ »

Shiim kirjutas:Ka siis kui mina seal käisin, oli vähemalt üks tahvel uuesti kokku lapitud.
Laupäevase seisuga oli keskmine veel vapralt vertikaalis.
Tehtud,mõeldud!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist