Kallid mudelihuvilised.

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Kallid mudelihuvilised.

Postitus Postitas Black66 »

Tere. Olen teie foorumit juba päris tükk aega jälginud, just seda mudelismi poolt. Ise olen kasutaja foorumis nimega plastikmudelite foorum. Hetkel on seal põhiliselt autoehitajad, kuid üldiselt on seal alafoorumid olemas ka lennukitele, laevadele, sõjatehnikale ning kõigele, mis seotud plastikuga.

Miks ma siia sellest foorumist rääkima tulin. Nimelt on põhjus see, et teie, armsad sõjatehnika huvilised võiksite samuti enda tehtud töid ja tegemisi seal näidata. Nimelt on automudelite ehitajad täpselt samamoodi huvitatud ka sõjatehnika ehitusest ja üldse mudelitest. Lihtsaltm, sealne kasutajaskond ei satu siia foorumisse. Tean vaid paari inimest, kes seda foorumit külastavad ja kasutajat omavad. Küll aga on meil seal foorumis administratsiooniga neil teemadel juttu olnud ning alati oleme jõudnud sinna maale, et tegelikult oleme me ju huvitatud nii ühtse keskkonna loomisest kui ka sellest, et kunagi tulevikus oleks kõik mudeliehitajad just selles foorumis. See ei tähenda seda, et te siin ei võiks edasi oma töid näidata, lihtsalt, jutu mõte on selles, et ka teised inimesed teie projekte näeks. On ju kõigiga arvestatud, kõigil on oma nurgake, kus asju näidata. Huvilisi ning tagasisidet oleks teil aga karvavõrd rohkem.

Loodan, et siinne meeskond mu peale pahaseks ei saa, ei olnud mu posti mõte mingi reklaam vms eesmärk. Pigem ühtse kollektiivi loomine.

Igasugused küsimused on teretulnud, vastan hea meelega.

http://www.plastikmudel.pri.ee/foorum/index.php

Tervitades.
Peeter.
Kasutaja avatar
Miramax
Liige
Postitusi: 532
Liitunud: 05 Veebr, 2007 15:52
Kontakt:

Postitus Postitas Miramax »

Tere,

Vaatasin teie mudelismi lehte natuke.
Kui ma õigesti aru sain, oli teil hiljuti probleeme häkkeritega ja kõik postitused kustutati ?
Iseenesest on ühtne mudelismikeskkond hea mõte, sest siis tuleb juba reklaam ja hakkavad ka rahad liikuma :wink:
Isiklikult ma küll ei viitsiks kahele lehele sarnast postitust teha :roll:
Koostööd võiksime me küll aga teha, näiteks võistluste korraldamisel !
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Miramax kirjutas:Tere,

Vaatasin teie mudelismi lehte natuke.
Kui ma õigesti aru sain, oli teil hiljuti probleeme häkkeritega ja kõik postitused kustutati ?
Iseenesest on ühtne mudelismikeskkond hea mõte, sest siis tuleb juba reklaam ja hakkavad ka rahad liikuma :wink:
Isiklikult ma küll ei viitsiks kahele lehele sarnast postitust teha :roll:
Koostööd võiksime me küll aga teha, näiteks võistluste korraldamisel !
Tegelikult ei ole selles kahele lehele postitamisel midagi rasket. Teed ühe valmis. Teise lihtsalt copy-paste.
Probleemid olid jah, kui ei eksi siis kuskil kevadehakul, peale seda kõik hästi olnud.
Üks võistlus on hetkel käimas kah, ilmselt pöördub korraldaja hindamise juures ka teie poole, eks seda ole näha.

Kunagi tulevikus oleks plaani ska MTÜ luua, st siis registrisse kantud klubi. Hetkel pole seda mõtet teha, liiga vähe kasutajaid. Tulevikumuusika ühesõnaga.

Igati tore oleks näha ka teie, militaar huviliste mudeleid plastikmudeli foorumis.

Tervitades.
Peeter.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Arvan, et mulle ei tekitaks raskusi siin postitus valmis kirjutada ja siis ka sinna kopida. Õhtul teen proovi, uut materjali siin vaja pildistada enne. :wink:
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Asja mõte on ju see, et autoehitajad kah asjast midagi teada saaks. Sest siia satuvad väga vähesed. Võin need nimed ühe käe sõrmede peal üles lugeda.

Me oskame hinnata ka teisi mudeleid peale autode. :wink:
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Siis teen mina ka paar teemat vahete-vahel sinna foorumisse,mis see ikka teeb,ainult hiir kätte ja copy-paste.:wink:
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

skeletondude kirjutas:Siis teen mina ka paar teemat vahete-vahel sinna foorumisse,mis see ikka teeb,ainult hiir kätte ja copy-paste.:wink:
Eks oleks ju vahel mõistlik toda foorumit ka vaadata. On ju sealt loota tagasisidet.
Täiesti võimalik, et tulevikus, kui rohkem huvilisi, hakkab seal toimuma ka võistlusi militaartehnika jms ehitamise peale. Hetkel liiga vähe huvilisi seal selleks. :wink:
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Nojah, mõte on täiesti oleks ju tore, kui kõik eesti mudelistid ühes kohas mõtteid vahetaks. Siia on nüüd ajapikku kogunendud paras hulk inimesi. Neid nüüd kõiki korraga ikka ''üle tõsta'' ei õnnestu. Samuti on see alafoorum siin seotud üleüldise militaarse põhiosaga ja seega siinseid teemasid kiikab vaatama ka selline kontingent, kes ise näpuotsagagi mudelit ei ole puutunud.


Eks ma ise omalt poolt püüan mõlemas aktiivne olla, kuid see tähendab, et mul on vaja juba 4 foorumit jälgida, seega aeg saab määravaks, kui palju kuhugi ennast pühendada jõuan. :wink:

P.S: Väike soovitus foorumi teemajaotuse kohta. Ei ole mõtet teha jaotust laevad, lennukid, maismaatehnika jne. Meid ei ole siin Eestis nagunii nii palju, et kõikidesse nendesse aktiivset vestlust jaguks. Parem üks teema nt ''stendimudelid''. Muidu lihtsalt mõttetu tõmblemine alateemade vahel.

Peatse kohtumiseni.

(Militaar.net jääb mulle ikkagi ''kodufoorumiks''):wink:
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Panzergrenadier kirjutas:
(Militaar.net jääb mulle ikkagi ''kodufoorumiks''):wink:
Sama siin! ;)
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Asja mõte ei olegi, et nüüd kõik plehku panevad ning ainult seal oma masinaid näitavad. Pigem oli mõttes ikkagi just see, et ka sealne keskond näeks, millega tegeldakse. Sest nagu näha, siis enamus inimesi tegeleb seal just autodega.

Siiani, suured tänud aktiivsete ning mõistvate isikute suhtes. Tõesti loodame seal näha tulevikus rohkem huvilisi.

:)
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Olgu, eks ma katsun siis ka mõned edasised teemad sinnakanti paljundada, kuigi põhiline baas jääb enesestmõistetavalt siia.

Urmas.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Black66 kirjutas:.

Kunagi tulevikus oleks plaani ska MTÜ luua, st siis registrisse kantud klubi. Hetkel pole seda mõtet teha, liiga vähe kasutajaid. Tulevikumuusika ühesõnaga.

See võib päris huvitav olla. Kuna olen ise ühe puhtalt hobiteemaga tegeleva MTÜ liige ja kuulun ka selle juhatusse, siis mul oleks küll huvi, milliseid rolle hakkaks tulevikus MTÜ formaat pakkuma mudelite teemaga seoses?

Kui foorumitest rääkida, siis mina pooldan küll isiklikult kitsamaid teemafoorumeid. Ja see ei tohiks nüüd küll taksuseks olla, et huvilised siia ei satu, kui ikka huvi on, siis küll soritakse wwws ka palju kaugemal. Mulle tundub, et selles foorumis üsna noored koos.. näpud kiired, mina küll probleemi ei näe.

Kk
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

kalle kirjutas: Mulle tundub, et selles foorumis üsna noored koos.. näpud kiired, mina küll probleemi ei näe.
Hmm, kui nii, siis on vist mõistlikum sinna militaarneti link postitada, kui hakata kahe foorumi jaoks identseid teemasid treima - lingi kaudu siin käimine ei tohiks ju tegelikult kohutavalt ebamugav olla... :roll:

Urmas.
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

kalle kirjutas:
Black66 kirjutas:.

Kunagi tulevikus oleks plaani ska MTÜ luua, st siis registrisse kantud klubi. Hetkel pole seda mõtet teha, liiga vähe kasutajaid. Tulevikumuusika ühesõnaga.

See võib päris huvitav olla. Kuna olen ise ühe puhtalt hobiteemaga tegeleva MTÜ liige ja kuulun ka selle juhatusse, siis mul oleks küll huvi, milliseid rolle hakkaks tulevikus MTÜ formaat pakkuma mudelite teemaga seoses?

Kui foorumitest rääkida, siis mina pooldan küll isiklikult kitsamaid teemafoorumeid. Ja see ei tohiks nüüd küll taksuseks olla, et huvilised siia ei satu, kui ikka huvi on, siis küll soritakse wwws ka palju kaugemal. Mulle tundub, et selles foorumis üsna noored koos.. näpud kiired, mina küll probleemi ei näe.

Kk
Nagu näha, komenteeritakse viimasel ajal sinna tehtud teemasid päris aktiivlselt. Siin foorumis ei näe ma ausaltöeldes ühegi plastikmudeli kasutaja komentaari mõne mudeli kohta. Kas siis tõesti inimesi ei huvita võimalikult mitmekülge järelkaja? Et ma nüüd nii pahatahtlik oleks, pigem on see kasutajale endile kasulik, kui nad ka seal oma töid ja tegemisi näitavad. Rohkem tagasisidet, rohkem mõtteid. :wink: Teiseks on ikkagi asja mõte ühtse mudelikeskkonna loomises.

MTÜ-st rääkides. Ega praegu ei oskagi midagi öelda. Aga eks kogutud aastamaksu eest üritaks korraldada vahel mõne näituse, kokkusaamised, särgid, kalendrid jne. Sellepärast ei näe ma hetkel ka MTÜ-l mõtet. Kasutajaid liiga vähe, kui paljud neist veel tahaks MTÜ-sse kuuluda, see on veel omaette teema. Seega, nagu öeldud sai, puhas tulevikumuusika.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Ühtse mudelikeskkonna loomine on muidugi väga huvitav ja tänuväärt ettevõtmine, eriti kui see ka tööle hakkab.
Aga samas tasub ka laiema maailma kogemusi vaadata ja arvestada. Tasuks näiteks mõelda ja uurida kas nt skifi tegijad ja wwI mudelistid toimiks samas foorumis ja mida nende kommentaarid üksteisele annaksid. Miskipärast on siiski sellised teemad suht eraldi foorumites, kus antud kommetaarid ja hinnnagud sisaldavad kogemusi ja teadmisi just antud teema raames.
Mina isiklikult nt ei taha kommida teemat, mida ma ei tunne. Lihtsalt isiklik arvamus selline.
See viimane puudutas siis seda teemat, miks ja kuipalju erinevate teemade foorumite liikmed üksteise tegemisi kommivad.

Kk
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist