Kokkutulek-näitus

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

Postitus Postitas urmo25 »

loodan järgmine kord kohal olla vaatajana
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

Postitus Postitas urmo25 »

FW Anton kirjutas:
samuti olid ikka Kalle lennukid omaette tase. Hakkasid isegi silma ühes lennukis turvavööd ja klambrid, polnud teisi ollagi.
Kas mõtlesid neid lennukeid?

Pilt
ilus
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Esimese korra kohta oli tõesti tegemist õnnestunud üritusega. Ainult, et meediat oleks pidanud rohkem informeerima, keegi oleks ikka kohale tulnud.
Anton - horridoo!
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Eeee...Tean, et vara küsin, kuid millal umbes jälle samasugune näitus toimub? Siis püüaks ma ka kohale tulla, seekord ei leidnud ma transporti. :?

M
Surmaingel
Liige
Postitusi: 274
Liitunud: 27 Okt, 2005 13:48
Kontakt:

Postitus Postitas Surmaingel »

Skelku!

Vaata asi on ikka tahtmises! Ma nagu selline vanem mees juba ja tervis vilets; ikka roomasin oma karbiga kohale. Sina selline noormees, tahtmist täis, nagu sa oled; oleks pidanud oma diuraamikese, zgulbitud mehed, valamist ootava FH kohale vedama! Usu, bussid sõidavad, ema-isa oleks ikka tõsise huvi korral su ka ää toonud! Ja kui sa ikka väga oleks tahtnud, ma oleks võinud sulle järgi ka tulla!

Aga. Mulle kui tagasihoidlikule tsiviilile see üritus meeldis! Aeti väikest homujuttu, kaeti teiste meeste kärrakaid,uuriti üldse, mis toimub! Jah, aga selle murrumassina mooturiga preparaatumi ikka endale muretsen. Võtan kasvõi sms-laenu.

Tsiknat! Mis oleks sellise saalimoodu asja rent kah lännu? Kas siin ei oleks mehi, kes natsa toetaks, uuriks, arutaks? Saaks järgmine aasta ühte tarre!?! Julgen välja käia lubaduse, et olen valmis sellist üritust oma oskuste ja nõu ja teadmistega aitama-toetama!
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Siis selline näitus oli - mõningaid noppeid...


Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Oli üks tõesti tore sündmus. Kahju, et ise ei saanud kogu päeva kohapeal veeta ja tegijaid lollide küsimustega piinata. Järgmisel aastal luban kindalsti osaleda.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

Postitus Postitas Larry »

Lahe üritus oli jah, ilus ilm, palju rahvast ja ka vaadata oli palju. Oma silmaga nägemine on tõesti hoopis teine asi, kui pilte vaadata. He-he, Urmase värvimata IS-2 oli tõesti nagu praktiline õpetus teemal "teeme ise IS-2" :lol: FW Antoni lennukid oli minu arust parim ühe- mehe- väljapanek: terviklik, puhtalt ainult lennukid, igalühel juures info täpse mudeli, üksuse ja tihti ka piloodi kohta. Super! See muidugi ei vähenda soomuse- meeste töö väärtust, lihtsalt vähestel oli sellisel hulgal masinaid välja panna, rääkimata infosedelitest seal juures. No offence Urmas :lol:
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2196
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Pidin kah oma imerelvadele selgitavad tekstid juurde tegema, aga see selleks... Panin rõhu rongimudelitele ja paar natsi imerelva jäi koju kah.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Suur tänu kõigile kes võtsid vaevaks oma töid näidata.Osalemise aktiivsus oli suurem kui me arvasime.Ega see lihtne pole terve päev ühes kohas paigal püsida.Aga ma olen aru saanud,et te olete sellise ühepäevase ürituse ka tulevikus nõus kaasa tegema.Sellest suurest korraldamise virr-varrist hakkan nüüd välja tulema ja pean ütlema,et asi õnnestus.Küsitluste põhjal selgus, et sellist kokkutulekut võiks korraldada igal aastal.Huvi oleks nii näitajate kui vaatajate poolt.Üldine vastukaja oli positiivne.Sõbralikke vihjeid ja nõuandeid sain selle kohta mida tulevikus paremini teha.Vaatame Maiduga oma tegemised läbi teeme järeldused ja hakkame järgmise aasta ürituse organiseerimisega oluliselt varem pihta.
Samuti tänan kõiki pealtvaatajaid kes andsid oma osa ürituse sisust.

Mait ja Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Ka meediat tuleb varakult informeerida, sellise viimase hetke inf tavaliselt ei anna tulemust kuna sündmusi toimub igal pool ja ka neil on vaja kõike ette planeerida.
Ja muidugi korraldajatele veel: üritus on väga Tallinnakeskne. Tuleks mõelda rändnäitusele peale põhiüritust Tallinnas näiteks maakondade huvikeskustes. Muidugi see vajab aktiivset asjaajamist aga koolilastele oleks see vaatamiseks vägev värk ja mudeliste tuleks nii kui seeni peale vihma juurde.
Anton - horridoo!
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

FW Anton kirjutas:Ka meediat tuleb varakult informeerida, sellise viimase hetke inf tavaliselt ei anna tulemust kuna sündmusi toimub igal pool ja ka neil on vaja kõike ette planeerida.
Ja muidugi korraldajatele veel: üritus on väga Tallinnakeskne. Tuleks mõelda rändnäitusele peale põhiüritust Tallinnas näiteks maakondade huvikeskustes. Muidugi see vajab aktiivset asjaajamist aga koolilastele oleks see vaatamiseks vägev värk ja mudeliste tuleks nii kui seeni peale vihma juurde.
Sellest sai eile isegi automudelistidega koos räägitud. Väiksemate kohtadega on vast see eelis, et nende käest saab lihtsamini saalid kätte. Ma usun, et Märjamaalt ei oleks just eriti keeruline see saal koolist saada, kuid 3000 elanikuga alev, kust healjuhul 50-100 tuleks vaatama, on sel mõtet? Selge on see, et väikesesse kohta ei hakka keegi väike huviline sõitma. Tallinasse, suurematesse linnadesse võibolla veel, saavad ehk mitu asja ühe korraga aetud.
Siit pakungi välja, et kui teha rändüritus, siis vaid maakonna kekskustes. (Rapla, Kuressaare, Pärnu, Viljandi, Valga, Võru, Tartu...)

Peeter. :)
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

he he he - võtke nüüd ikka hoogu maha. Kes see sul igal nädalavahetusel viitsib oma mudelite kõrval istuda. See toimiks juhul kui oleks vitriinid ja üks kuraator kes siis suure plastmassi ja klaasi koormaga külast külla sõidaks. Aga mis raha eest? Aeg, kütus, komandeeringukulud jne?

Tänagem tegijaid, et asi korra tehtud sai ja toetagem järgmisel aastal sündmust. Liialt laiali valguda ka ei tasu.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Black66
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 22 Nov, 2007 17:29
Kontakt:

Postitus Postitas Black66 »

Luciano kirjutas:he he he - võtke nüüd ikka hoogu maha. Kes see sul igal nädalavahetusel viitsib oma mudelite kõrval istuda. See toimiks juhul kui oleks vitriinid ja üks kuraator kes siis suure plastmassi ja klaasi koormaga külast külla sõidaks. Aga mis raha eest? Aeg, kütus, komandeeringukulud jne?
Mina mõtlesin siiski iga aastast üritust erinevas kohas. :wink:
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Põhiüritus peaks siiski Tallinnasse jääma. Aga rändüritusele tuleb sponsoreid otsida. Selleks võiks olla näiteks Kullo keskus, mõni Noorte hõivamisega tegelev MTÜ, fondidest Eesti Kultuurkapital, Hasarmängumaksu nõukogu, Kultuuriministeerium jne. Maakondade huvikeskustes võivad olla juba vitriinid olemas ja ka nemad saaksid vast toetada tuleb vaid läbirääkida. Kui rõhk asetada õigesse kohta, on edu tagatud. Kui aga üks aasta ühes ja ne, siis tuleb ühes kohas tsükkel liiga pikk ja kohalike huvi jahtub.
Anton - horridoo!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist