P: Iisrael vs. Hamas

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

P: Iisrael vs. Hamas

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kuigi kohalikes kommentaariumites on kõlama jäänud kohalike lapsnatside hädakisa, kuidas Iisrael lambist ja oma sionistliku maailmavallutusplaani elluviimiseks tapab palestiina lapsi.... Tean paari inimest, kellel on seoses missioonidega sinnakanti asja olnud ja kõik nad on öelnud, et nö poole valimiseks tuleks kohapeal ära käia. Käia Iisraelis ja selles nn Gaza sektoris, neist esimene on kultuurriik, puhtus, kord, jõukus, valgete inimeste värk, teises on räpasus, laiskus, hais, automaatidega vehkivad tatid ja oma prügihunniku otsas aega surnuks löövad "palestiinlased". Kõik asja näinud inimesed hoiavad pöialt IDF-le.

Kuuldavasti on IDF pakkunud infot toimuvast ka Eesti suurematele päevalehtedele (maailma mastaabis mõttetule väikeriigile, kellest midagi ei sõltu), kuid peavoolumeedia valgustab asja ikka selles raamis, et Iisrael alustas taas pommitamist ja tsiviilisikute tapmist. Sellest, et seal sajab pikemat aega taevast rakette juudiasunduste pihta või mis seal Gazas tegelikult toimub, pole nagu eriti jutuks olnud.

See nn Gaza sektor oma ahvikarjaga on piirkonnas pinnuks silmas ka Egiptusele, kes ilmselt parema meelega näeks, kuidas see moodustis sealt ära likvideeritakse. Tähelepanuväärne on see, et araabia maad peale Iraani (kes prigiseb tähelepanuvajaduses iga asja peale) pole antud teemal eriti sõna võtma kippunud. Pommipanijate selja taga peale Iraani keegi end avalikuks positsioneerima ei kipu. Tegelikult on päris kummastav näha, kuidas kommentaariumites nutavad head eesti keelt kirjutavad inimesed kaasa Hamasi ahvidele.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
ancien
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Jaan, 2009 20:13
Kontakt:

Postitus Postitas ancien »

Pärtel
Liige
Postitusi: 491
Liitunud: 16 Sept, 2005 11:50
Asukoht: Lõuna - Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Pärtel »

ma võtsin ka kätte ja lugesin seda nn "väärt lugemist" Iseseisvuspartei ideoloogilt. väga meenutas ühe teise riigi ideolooge - kirjutises on ära toodud märkusi a´la "luurespetsialistidelt", ise kedagi mainimata; mainitakse mingeid elluärganud surnuid, konkreetseid näiteid toomata jne samalaadseid nippe. mul tekitas see artikkel pigem rohkem küsimusi, kui vastuseid autori mõistuse koha pealt või siis rahastaja, kuidas keegi aru saab.
olles ise nõukogude aja produkt ning saades omal ajal telekast ette ja taha infot selle kohta, kui hea on PVO ning paha Iisrael, pean nüüd tunnistama, et asjalood paistavad hoopis vastupidises valguses.
meie võiksime end tegelikult just võrrelda Iisraeliga, mis on samuti väike riik ebasõbralike naabrite läheduses. see riik on saanud samuti iseseisvaks läbi keeruliste protsesside ning pidanud võidukaid sõdu naabritega.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Minul ka tekib mõnikord internetimeediast kaltsupeade tegemisi takka kiitvaid kommentaare lugedes küsimus, kas sellised mõttehiiglased on a) lollid b)Eestis ongi äärmuslikkusele sobiv pinnas c)tegemist on idanaabri eriteenistuse palgalehel olevate kutseliste kommentaatoritega, kelle ülesanne on loopida uude meediasse argumenteerimata sõnnikut? Umbes samasse klassi lähevad ka kommentaarid "pihkva dessant vallutab Eesti 20 minutiga" ja "eestile pole sõjaväge vaja, ainult head välispoliitikat" jne jne jne.

Sellepärast ei näegi põhjust, miks eestlane peaks palestiinlastele kaasa karjuma.

Kuivõrd ma olen IAF ajalugu natuke ise uurinud (uskuge, huvipakkuvaid episoode on seal niiet tapab) ja selle käigus orienteerun elementaarselt 1967 ja hilisemate sõdade käigus, siis selle info põhjal tekib mulje, et need sionistlikust maailmavallutusest sonivad madissonid on vist natuke logisevate kruvidega. Küllalt on olnud selliseid strateegilisi olukordi, kus vaenulikud lähinaabrid oleks rahulikult võinud kasti lüüa. Ja oma maailmavallutust teostama asuda. Näiteks Egiptus oli nii 1967 kui 1973 sõjalise kollapsi äärel, 1973 pakkisid NSVL "nõuandjad" juba Kairos paanikas kohvreid. Ah seepärast ei vallutanud, et ei tahtnud araablasi juurde? No mis see probleem ühe maailmavallutususu jaoks siis oleks? Sügav kraav ja asjaosalid kraavi äärde seisma, tina ja järgmine vahetus ajab liiva peale. Praeguse seisuga on tina antud siis, kui kisakõrid selleks ise põhjust on andnud.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Pirr kirjutas:Vaat mida juudid teevad :evil: :

http://www.epl.ee/artikkel/454641
Väga "kõva" artikkel, leitavad väljendid nagu sionistlik reziim ütlevad kõik. Mida veel võib varsti EPList lugeda...
Viimati muutis kala, 10 Jaan, 2009 19:26, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Pirr kirjutas:Postimehest sellest artiklik lugeda küll loota ei oleks olnud, aga ime tõesti, et EPL selle siiski avaldas ...

Loodame, et mõni siinne kommija ei hakka sionistide tegemisi jälle õigustama ...
Äkki ei maksa kohe iga mehe artiklit tõsiselt võtta? Paar päeva tagasi oli artikkel Norra arstist kes rääkis kuidas nad amputeerivad nagu konveieril.
Seda, et tegu on Norras tuntud vasak poolse äärmuslasega kes toetab ka 9/11 sündmusi ei maininud keegi.
vk1
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 02 Juul, 2007 22:18
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas vk1 »

kala kirjutas:
Pirr kirjutas:Postimehest sellest artiklik lugeda küll loota ei oleks olnud, aga ime tõesti, et EPL selle siiski avaldas ...

Loodame, et mõni siinne kommija ei hakka sionistide tegemisi jälle õigustama ...
Äkki ei maksa kohe iga mehe artiklit tõsiselt võtta? Paar päeva tagasi oli artikkel Norra arstist kes rääkis kuidas nad amputeerivad nagu konveieril.
Seda, et tegu on Norras tuntud vasak poolse äärmuslasega kes toetab ka 9/11 sündmusi ei maininud keegi.
sama arst, kes jäi BBC pildile ´elustades´ tervet palestiina poissi , lavastades kogu sündmuse ?
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

vk1 kirjutas:sama arst, kes jäi BBC pildile ´elustades´ tervet palestiina poissi , lavastades kogu sündmuse ?
Ei ole vist antud pilti kahjuks näinud.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Iisraeli-Palestiina konflikti ägenemine Gazas.

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Panite meedias tähele - kus pooled kaadrid on filmitud sellest Iron Dome raketitõrjesüsteemist.....
See on kui ühe väikeriigi relvaseppade triumf, kestvad kiiduavaldused üle ilma ja vaimustunud kommentaarid, kui neid rakette lasti alla otse kaamerate ees - ja kus iga lollgi saab aru, et vennad tabavad täpselt. Lisaks veel - kui lühikese ajaga see töösse pandi.... 8)

Või et millise ohu vastu leiutasid juudid need kaugmaa TT süsteemid (Spike-ER jt)? Kaltsupeade raketimasinate.
Kusjuures "progressiivne maailm" ootas 2008-2009 taaskord, et juudid saaksid sisuliselt ketuka, kuid olid raisad siiski eelmisest Liibanoni jamast korralikult õppust võtnud. Huvitav, mida uut seekord pakutakse... Midagi juba on märgata ka, näiteks uus on see, et venelaste propagandatoru RT kohalik kontora sai esimesena sihitud matsu.
Aljazeerad ja muud vaenulikult meelestatud propatorude ajakirjanikel on soovituslik tõmmata oma kontoritest uttu kui nad veel elus on.
Kuna juutide ketukas inforindel (Suvesõjas) oli masendav, eks siis nüüd suunatakse osa jõude vaenulike infokanalite tasa lülitamisele (õigemini maatasa tegemisele).
Niiet nendest kontoritest on kasulik vast uttu tõmmata kuniks eluvaim sees, vastasel juhul ootab Allahi või muusse taolisse karja sattumine juutide lennukipommi seljas.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Iisraeli-Palestiina konflikti ägenemine Gazas.

Postitus Postitas Kilo Tango »

Kapten Trumm kirjutas: Aljazeerad ja muud vaenulikult meelestatud propatorude ajakirjanikel on soovituslik tõmmata oma kontoritest uttu kui nad veel elus on.
Kuna juutide ketukas inforindel (Suvesõjas) oli masendav, eks siis nüüd suunatakse osa jõude vaenulike infokanalite tasa lülitamisele (õigemini maatasa tegemisele).
Niiet nendest kontoritest on kasulik vast uttu tõmmata kuniks eluvaim sees, vastasel juhul ootab Allahi või muusse taolisse karja sattumine juutide lennukipommi seljas.
Ma aljazeerat telest ei jälgi kuid nii palju kui ma veebist loen on tegemist lausa piinlikult erapooletu kanaliga. Hiljuti vaatasin mingit aljazeera lõiku Gaza raketilaskmistest - üsna adekvaatselt vaadeldi nii juutide kui palestiinlaste tegemisi.
Taaniel Tina
Liige
Postitusi: 927
Liitunud: 07 Nov, 2012 9:54
Kontakt:

Re: Iisraeli-Palestiina konflikti ägenemine Gazas.

Postitus Postitas Taaniel Tina »

Sai natuke aega tagasi vaadatud nii inglise keelset Aljazeerat, kui ka RT-d. Aljazeera koha pealt peab nõustuma Kilo Tangoga. Korralikult tehtud ja erapooletu minu arust. Aga see inglise keelne RT!!
Ei tea kas olen mina rikutud, aga mulle tundus küll, et iga uudis või reportaaž sellel kanalil oli tehtud küll ainult selleks, et kritiseerida ameeriklasi. :dont_know:
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Iisraeli-Palestiina konflikti ägenemine Gazas.

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kuivõrd "aljazeerad" olid mitmuses (suurtäht oli ainult seepärast, et oli lause esimene sõna), siis mõeldud oli üldmõistena araaabia-meelset meediat, mis võimendab üles neid militaarsihtmärkide hävitamisel kõrvalkahjuna hukka saanud elanike teemat. Egas Hezbollah tegemised Suvesõjas ka iseenesest levinud, Hezbollahi PR-tegelased levitasid oma agendat sobivate meediakanalite (sh ka lääne kanalite) kaudu.
Ma aljazeerat telest ei jälgi kuid nii palju kui ma veebist loen on tegemist lausa piinlikult erapooletu kanaliga. Hiljuti vaatasin mingit aljazeera lõiku Gaza raketilaskmistest - üsna adekvaatselt vaadeldi nii juutide kui palestiinlaste tegemisi.
Tegelikult mulle jääb arusaamatuks see, et tükati valges ilmas juskui hoitakse pöialt Gaza asukatele, meedia jookseb iga palestiinlase räbalate taga kaameraga ja kõik ohivad-ähivad. Seejuures võiks kihla vedada, et enamik neist kaasanutjatest ei julgeks sealsesse terrorismipessa jalgagi tõsta, kuid kuskil Haifa kuurordis chilliks hea meelega. Juutidel on ju täielik õigus vastulööke nendele raketimeestele anda. Täpselt sama efekt oli siis, kui käis mõni aeg tagasi selle "Gaza blokaadi murdmine" mingige ullikeste poolt, kes siis kättpidi juudi läbiotsimiskomandole kallale läksid.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Iisraeli-Palestiina konflikti ägenemine Gazas.

Postitus Postitas Lemet »

Tegelikult mulle jääb arusaamatuks see, et tükati valges ilmas juskui hoitakse pöialt Gaza asukatele, meedia jookseb iga palestiinlase räbalate taga kaameraga ja kõik ohivad-ähivad.
Sa vaata, mis meie oma meedia kommentaariumis toimub...näikse, et enamus on nõus hommepäev endale kolm peret araablasi kostile võtma.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Iisraeli-Palestiina konflikti ägenemine Gazas.

Postitus Postitas Kilo Tango »

Taaniel Tina kirjutas:Sai natuke aega tagasi vaadatud nii inglise keelset Aljazeerat, kui ka RT-d. Aljazeera koha pealt peab nõustuma Kilo Tangoga. Korralikult tehtud ja erapooletu minu arust. Aga see inglise keelne RT!!
Ei tea kas olen mina rikutud, aga mulle tundus küll, et iga uudis või reportaaž sellel kanalil oli tehtud küll ainult selleks, et kritiseerida ameeriklasi. :dont_know:
A see on sümptomaatiline. Venelaste jaoks ongi olemas 2 riiki - Venemaa ja USA. Kõik muud on emma-kumma ripatsid.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Iisraeli-Palestiina konflikti ägenemine Gazas.

Postitus Postitas Kilo Tango »

Lemet kirjutas:
Tegelikult mulle jääb arusaamatuks see, et tükati valges ilmas juskui hoitakse pöialt Gaza asukatele, meedia jookseb iga palestiinlase räbalate taga kaameraga ja kõik ohivad-ähivad.
Sa vaata, mis meie oma meedia kommentaariumis toimub...näikse, et enamus on nõus hommepäev endale kolm peret araablasi kostile võtma.
Seal möllavad need, kellel on järgmised tunnused:
1. Psüühhiline labiilsus
2. Kriitilise mõtlemise puudumine
3. Etnilised sügavalt impeeriumimeelsed venelased
4. FSB agendid

Ja kui miski väga käest kisub, siis võtavad normaalsed inimesed sõna.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist