Teemakohast

Kõiksugu militaarsuunitlusega väljakaevamised ja nendega seonduv.
Suletud
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

jäääär kirjutas:Mõni leid ka "soodsa" hinnaga :lol: müügiks http://www.osta.ee/8289372
Selle raha eest saab välgu pandlaid juba 2tk(üle 6000- küll keegi tükist ei maksa...)
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Tegelikult oleks mul kah üks lõbustus välja pakkuda - maavanem kuulutab metsad maakonnas metallidetektoritele suletuks ilma erilubadeta - plahvatusoht oleks ju aktsepteeritav põhjus! Ja siis saaks korraldada üleeestilised "abipolitseinike" aastaringsed kursused "diversantide" püüdmiseks. Kõik seaduslik ja puhas, mõni mõttetu varras võib ju miudugi katki minna - looduses on nii palju ohte! Kui ka mõni piirivalvur pihku jääb - mis seal´s´ikka! :lol:
Kaitseliit saaks tõelise partisanidepüüdmise polügooni!
ruusserg
Liige
Postitusi: 81
Liitunud: 14 Veebr, 2008 8:43
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas ruusserg »

Need aktsepteeritavad seadused , keelud ja karistused kehtivad rohkem eesti soost elanikele . Venelased aga kaevavad rõõmsalt ja karistamatult edasi , pannes oma töödest ja toimetamistest netis üles fotosid ja müües leitud esemed avalikul enampakkumisel maha .
Kasutaja avatar
marxionu
Liige
Postitusi: 310
Liitunud: 20 Sept, 2008 22:47
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas marxionu »

ruusserg kirjutas:Need aktsepteeritavad seadused , keelud ja karistused kehtivad rohkem eesti soost elanikele . Venelased aga kaevavad rõõmsalt ja karistamatult edasi , pannes oma töödest ja toimetamistest netis üles fotosid ja müües leitud esemed avalikul enampakkumisel maha .
Kõvad keelajad lihtsalt ei julge sinna oma nina toppida sest tulemus oleks teada. Eestlastele on aga hea pähe karjuda kõik kuulavad kõrvad lontis ja nutavad.
Kasutaja avatar
ugandiklubi
Liige
Postitusi: 1114
Liitunud: 10 Juun, 2004 15:02
Asukoht: Tartu või Sinimäe
Kontakt:

Postitus Postitas ugandiklubi »

:wink: Eks ta nii jahh kippub olema , tahaks näha kuida need kõvad keelajad siis idas tegutseksid :)
Siga
Liige
Postitusi: 503
Liitunud: 07 Mär, 2009 9:13
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas Siga »

Kuidas et mismoodi tegutseksid? Õeldi ju konkreetselt ja selgelt, et murtakse otsija pooleks ja siis ikka kohe kõvasti lõuga. Ja mitte sõnakestki sellest, et antakse valu ainult rahvuslikul pinnal, ikka kõigile ja kõikjal. Seega peaks see probleem idas olema varsti klaaritud. Või on kellelgi mehe sõnapidamises kahtlusi?
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

No ega idas ka vist kehvad poisid pole....
- Panevad seljatagant roostes konserviavajaga neerudevahele niiet sahiseb :lol: :lol: :lol:
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
Westland
Liige
Postitusi: 999
Liitunud: 09 Dets, 2007 23:21
Kontakt:

Postitus Postitas Westland »

Kopisin WH-st Halli Kardinali arvamuse idas toimuvast
ivalo kirjutas:
Kas on kunagi kuulda olnud, et venelased sakslasi või eestlasi oleks leidnud?
Nemad leiavad ikka ja alati ainult tööliste ja talupoegade baitsõõsid, keda Moskva rahadega suurte auavalduste saatel maetakse...
On ikka leitud ja kindlasti leitakse ka edasi. Mõned leidjad isegi on säilmed ( kõik muu jäetakse endale ) matmiseks meile üle andnud.Sellise tulemuseni jõudmiseks on muidugi tulnud kasutada igasuguseid meetodeid. Nende käest saab ainult EM -i koodi ja reeglina mittekomplektse ja labidaga ära lõhutud luustiku. Reeglina läheb neilt millegi kättesaamiseks aega 3 - 4 aastat ja lõpuks maksad iga langenu eraldi nii kinni,et nutma ajab. Reklaami nad muidugi eriti ei tee,et saksa langenuid vahest üle annavad,sest Putin võib viltu vaatama hakata. Kuid matmiseks on antud üle vaid väga väike protsent leitud langenutest. Suur osa muukeelsetest möllab lahinguväljadel ja sitta neilt midagi saab või keegi neid segab . Ja möllavad nad seal täiesti rahulikult,kuna suured ja vägevad metallidetektorite ärakeelajad lasevad just oma rahvuskaaslastele pähe.Või on keegi märganud,et mõni ,no kasvõi see arheoloog ühest foorumist on julgenud öelda,et just see seltskond on see,mis kõigepealt peaks rauad saama? . Neid leiab ida poolt igast põõsast,kus sõda käis. Või arvab keegi,et need ei rüüstagi muistiseid?. Ma olen mõelnud,et peaks spetsialiseeruma venelaste haudade lõhkumisele,teeks nagu vahetusfondi: Ühe venelase vastu üks saksa vormi kandnud kadunuke. Ma arvan,et materjalipuudust ei tule,kuid mine tea: idas rüüstatakse juba teist aastat suurt sõjakalmistut,mille kohta mulle siis lubati näidata,kui seal töö lõppenud on ( loe ,et kõik on säilmete küljest ära varastatud,mis turgu kannatab) ,et saan siis sealt ca.1000 langenu säilmed ära korjata,sest just niipalju on neid Auvere sõjakalmistu nimekirjades. Selline on tegelik elu! Muidugi tuleb see segiaetud kondiväli neile ka kinni maksta. Ja maksta tuleb ei rohkem ega vähem,kui sada tonni .
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Basilio »

... idas rüüstatakse juba teist aastat suurt sõjakalmistut,mille kohta mulle siis lubati näidata,kui seal töö lõppenud on ( loe ,et kõik on säilmete küljest ära varastatud,mis turgu kannatab) ,et saan siis sealt ca.1000 langenu säilmed ära korjata,sest just niipalju on neid Auvere sõjakalmistu nimekirjades. Selline on tegelik elu! Muidugi tuleb see segiaetud kondiväli neile ka kinni maksta. Ja maksta tuleb ei rohkem ega vähem,kui sada tonni .
Ai kurja!!! Oi halba!!! :shock: Kas asjad tõesti nii hullud seal?!
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

Arvudega on üle pingutatud... -aga muidu olen ka mina "naiste käest saunas" sellist juttu kuulnud
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
Kasutaja avatar
destroy16
Liige
Postitusi: 255
Liitunud: 02 Apr, 2006 0:53
Asukoht: kilingi-nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas destroy16 »

venemaal või mede maal?
Kasutaja avatar
ugandiklubi
Liige
Postitusi: 1114
Liitunud: 10 Juun, 2004 15:02
Asukoht: Tartu või Sinimäe
Kontakt:

Postitus Postitas ugandiklubi »

WH-st Halli Kardinali jutt täitsa õige ja sellel kevadel on kaevamine eriti hoogu läinud .
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

Idaregiooni on kuulda olnud ka, kuidas juba "töös olevale" rauaroobertile lausa relva ähvardusel selgeks tehakse, et kadugu ruttu, kui elu armas.
Гив Ми Мани
Kasutaja avatar
ugandiklubi
Liige
Postitusi: 1114
Liitunud: 10 Juun, 2004 15:02
Asukoht: Tartu või Sinimäe
Kontakt:

Postitus Postitas ugandiklubi »

:lol: Pole siin küll kuulnud ,et keegi neid keelaks ,tegutsevad täiesti rahulikult ja ükski ametnik neid ei sega .
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist