Relv linnalahinguks

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Kasutaja avatar
Rändur
Liige
Postitusi: 1124
Liitunud: 02 Juul, 2005 7:48
Kontakt:

Postitus Postitas Rändur »

Üks asjakohane pilt:

Pilt
USP
Liige
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:19
Kontakt:

Postitus Postitas USP »

Juudid on leidnud, et linnakeskkonda sobib kõige paremini Tavor. Võimalik, et neil on õigus. Püss on lühike, kuid oma mõõte arvestades suhteliselt pika rauaga. Relvale saab kinnitada granaadiheitja ja tugijalad.
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Postitus Postitas ivanorav »

mongol kirjutas:
ivanorav kirjutas:Niikaua,kuni sa siseruumides selle imerelva ölga saad(on sinu relva hoidev käsi läbi lastud) ja mind sihikule saad(oled juba surnud ja minul aeg salve vahetada!) :D
Vaata, siseruumides (ja vastaseohtlikul alal üldse) liigun ma relv pidevalt õlas ning vaatlussuunas, samuti kasutan ma nii enda kui lahingpaarilis(t)e katet ja/või kattetuld.
Kui ruumil on 3 akent ja 2 ust,kus on siis sinu vaatlussuund?
Mismoodi saa vaatled,kui 75% sinu vaateväljast katab relv ära?

Nurga taha lahingpaariliste kattetuli? :?:
Minu gaasipüstolil on ainult 2korda 24 kuuli.
Viimati muutis ivanorav, 17 Aug, 2009 14:21, muudetud 1 kord kokku.
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Postitus Postitas ivanorav »

Medusa kirjutas:
ivanorav kirjutas:Niikaua,kuni sa siseruumides selle imerelva ölga saad(on sinu relva hoidev käsi läbi lastud) ja mind sihikule saad(oled juba surnud ja minul aeg salve vahetada!) Very Happy
Airsoftis juba järgi proovitud,usu mind! Very Happy
Kui kaugele ja kui tugevasti,on juba tagantjärgi tarkus!
Millest Sa räägid? Iga relva efektiivne kasutamine eeldab treeningut, laske- ja relvakäsitsemisoskus ei ole inimesele loomuomane, nagu kõndimine, see vajab õppimist.

Airsoft on üldse reaalsest olukorrast päris kaugel oma 500 lasuliste salvedega ja relvakontrolli puudulikkusega (oled lasknud 7,62x51 automaadiga valanguid? Erineb airsoft pfft-pfftist?).

Palun sõnasta oma argumente selgemalt ja üheselt arusaadavalt, mina praegu ei saanud aru mida Sa öelda tahtsid. Mis on imerelv? Phased plasma rifle in 40 watt range?
Käin iga laupäev harjutamas,kuna siseruumides ei tohi mina oma relvaga valanguga lasta,siis eelistan püstolit!

http://www.youtube.com/watch?v=pDBWaqBYTOU

Millest sa aru ei saa,sellest,et ölas relvaga oled sa rohkem nurga tagant nähtav kui püstoliga?
kümmekrooni
Liige
Postitusi: 124
Liitunud: 05 Juul, 2009 20:20
Kontakt:

Postitus Postitas kümmekrooni »

Ning kui sul p90 käes ning tünni taga vastane siis notid ca 45 lasuga maha.ülejäänd viis kuuli teed katteks lihtsalt tulistamiseks.hakkad laadima ja pees kui keegi laseb mg42/38 läbi puitseina :lol:
kinnast jah :)
Kasutaja avatar
man21
Liige
Postitusi: 822
Liitunud: 01 Juun, 2005 13:34
Kontakt:

Postitus Postitas man21 »

Siin kisub asi demagoogiaks. MG ei ole kindlasti hoones sõdimise riist ja koridori ning ruumide vaheline sein on ikka raudbetoonist, tubade vahelised seinad võidad küll olla kipsplaadist või mõnest muust kergemast materjalist.
Aga miks ei võiks olla sel P90 mehel tagavara pidemeid. Huvitav arutlus, vaenlasel padruneid nii et tapab, endal üks pide.
Sel relval pole siiski püstoli moon nii et ma jään ikkagi oma arvamuse juurde, et ruumides võitluseks on ta sobiv relv, täienduseks veel mõned käsigranaadid, kui tekkivad tõsisemad probleemid.
Ela täiel rinnal ja kui kord kooled, siis ära kahetse elatud elu!
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Medusa »

Videol näidatud Beretta oli tore küll, aga siiski ei simuleeri mingi airsoft päris relva käitumist, st tagasilööki.

Väga kitsastes oludes on loomulikult püstoliga kergem manööverdada, kui seda tahtsid öelda, kuid püstolimoon ei ole alati parim valik, eriti kui vastasel on kuulivest seljas. Seepärast ongi tugevamad moonad mõningases eelisseisuses, isegi kui relv on pikem.

Ja ruumide puhastamine ei käi päris nii, et astud uksest sisse ja kukud vaatlema ja laskma. Nagu isegi ehk tead.

Tore et harjutamas käid. Käiks ise ka rohkem kui oleks piisavalt võimalusi.
Kasutaja avatar
kobra
Liige
Postitusi: 212
Liitunud: 30 Juul, 2007 19:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kobra »

Kui on ikka teada, et ruumis vastased lendab sinna kõigepealt flashbang või granaat ja alles siis tulevad mehed ise.
kümmekrooni
Liige
Postitusi: 124
Liitunud: 05 Juul, 2009 20:20
Kontakt:

Postitus Postitas kümmekrooni »

on olemas ka gaas millega tappa lihtsalt vastane ilma moona kulutamata..parem tõmmaga ühe suurtükiga terve maha ära ning teha kõik asjad kahjutuks ja teha postitsioon sinna. et jääda ootama vastasi kui on teada et tulemas.
minu arvamus selline et p90 liialt nõrk.mp40 ning korralik 2 raudne vint on juba kõva sõna :lol:
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

kümmekrooni kirjutas: korralik 2 raudne vint on juba kõva sõna :lol:
:shock:
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
USP
Liige
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:19
Kontakt:

Postitus Postitas USP »

Järsku räägiks vahepeal ka asjast?
Kasutaja avatar
man21
Liige
Postitusi: 822
Liitunud: 01 Juun, 2005 13:34
Kontakt:

Postitus Postitas man21 »

Kui see on nõrk, siis vast see juutide automaat, markeering ei ole peas. Tolle eeliseks ongi, et tulejõud ja kõik muu, tavalise automaadi omad, aga jupp maad lühem. Ta välimus mulle küll ei meeldi, nagu mingi kuradi naelakast või ei tea mis, aga kui asja ära ajab ja ka väga kallis pole (juudid tükivad hingehinda küsima relvade eest) siis võiks näiteks vahipat nendega varustada küll.
Viimati muutis man21, 17 Aug, 2009 21:38, muudetud 1 kord kokku.
Ela täiel rinnal ja kui kord kooled, siis ära kahetse elatud elu!
kümmekrooni
Liige
Postitusi: 124
Liitunud: 05 Juul, 2009 20:20
Kontakt:

Postitus Postitas kümmekrooni »

samahästi võiks lennata peale 5 cm paksuse raudplaadiga ees ning suruda mehed seina vastu koristada relvad ära käest ning koguda relvi tasuta :)
siss
Liige
Postitusi: 287
Liitunud: 09 Mai, 2005 23:56
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas siss »

Äkki tuleks lugupeetud Kümmekroonile natukeseks ainult lugemisruumi anda, väga palju läbu tekkib muidu siia..
Kasutaja avatar
man21
Liige
Postitusi: 822
Liitunud: 01 Juun, 2005 13:34
Kontakt:

Postitus Postitas man21 »

Ela täiel rinnal ja kui kord kooled, siis ära kahetse elatud elu!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist