AN-2 (Tatru 1998)

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
simmtann
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

AN-2 (Tatru 1998)

Postitus Postitas simmtann »

Mudel 1:72 Trumpeter.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

Päris ilus linnuke :wink: Ainult kas need tiibade vahel olevad talad vms(sorry aga terminit ei tea :roll: ) ei peaks rohelised olema, või ma eksin.
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Noh ja miks see siis Suurel Auhinnal ei osalenud?
Kena ja kodune lind. Läigib ehk liiast.

Tatru?
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
simmtann
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann »

Luciano kirjutas:Noh ja miks see siis Suurel Auhinnal ei osalenud?
Kena ja kodune lind. Läigib ehk liiast.

Tatru?
1. mina ja tähtajad ei käi kokku- ei jõudnud valmis :oops:
2. oleks teine vist suht mannetu välja näinud teiste vahel.

EDIT:

Talad ei pea rohelised olema
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Ei ole ta nii mannetu midagist. Oleks ju täitsa sobinud. Aga järgmiseks aastaks on kõik ta niiehknaa unustanud, tee pisike toonimine, paigalda tiba pingutustrosse ja voila...

Jõudu
Levar
Kasutaja avatar
Hellcat
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 30 Jaan, 2008 17:34
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hellcat »

kuna olen näind sihukest mitmel korral tartust üle sõitmas näinud meeldib see AN mulle eriti...mudelil pole viga midagi minu meelst.
liitun mudelihuvilistega:D...
Sabonis
Liige
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Dets, 2007 21:36
Kontakt:

Postitus Postitas Sabonis »

Väga südantsoojendav töö. Kiidan! :wink:
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Ilus tulemus minu arvates, lõppviimistlusele on pandud väga suurt rõhku, mistõttu läiget on vist tõesti tiba paljuvõitu. Kuid oma lõpetatuses jätab väga hea mulje. Arvan et igal juhul konkursi vääriline töö!

Urmas.
simmtann
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann »

Tegelikult on katuselt "trossid" puudu, kodus oli superliim otsa saanud ja hombroli "plastikas" tamiili ei liiminud.

Tänud positiivsete kommentaaride eest!


STE
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Igati lahe An! See on huvitav, et enne siin lehel polegi vist sellist objekti, millest kaks ühesugust mudelit tehtud. Minu eelmise aasta An ju sama nr 40.

Ise veetsin palju aega langevarjurite kodukal, et pisidetaile õigeks viia. Kui sul huvi veidi viimast lihvi anda, siis vaata siin ringi..siin on väga palju detailseid pilte nr 40 lennukist.

http://www.slk.ee/19367.html

Nt mis põhja all toimub, mis lael toimub (tagumine antenn, sangade asetus), kuidas ja kas need tossid üldse katusel on. Ses osas on asi nt õpetuse omast erinev. Ka on nt näha, et nr 40l (nr 41 samuti) on propp sinine. Lisaks on Trumpeteri karbis olev leegitoru paras õnnetus, ehk päris suvaline junn... ise tegin selle nullist uue just selle lehe piltide järgi. Samuti ei ole nr 40l neid mullis küljeaknaid jne
Ja kui plaanid tiibade pingutustrosse teha, siis nendest on ka seal pilte..enne hüpet võtted. Kuna need on lindid, ehk lapikud, siis ise nägin kõvasti vaeva vähegi õige profiili otsimisega.

Edu igatahes,
Kk
simmtann
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Postitus Postitas simmtann »

Arvan, et ei hakka selle lennuki "õigeks tuunimisega" kuigi suurt vaeva nägema, kuna esimese SUURE mööda laskmise tegin juba siis, kui Trumpeteri pakutud paneelide ühendusjooned sügavamaks vedasin. Muidugi tegin seda omast tarkusest, mitte eelnevalt pilte vaadates! See on see noor veri- vaja kõigepealt valmis ehitada ja alles siis vigu otsida!

Aga kas on võimalik, et 1998 aastal (nii oli klepsude tootja antud "õpetusel" kirjas) olid värvid vähe teised? kasvõi see number 40 on ju mudelil hoopis teitsugune, kui piltidel! Ja toda vappi polnud üldse kaasas, samuti polnud mainitud sinist proppi!


STE
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Seal kleepsude õpetuses on jah veidi toonid imelikud ja mõned asjad veel veid paigast ära. See nose art, ehk vapp tuli aga hiljem ja 97-98 aastal seda tõepoolest veel polnud, nagu ma vanemate piltide pealt avastasin, niiet ses osas ok.

Kk
matiair
Liige
Postitusi: 103
Liitunud: 10 Jaan, 2006 22:46
Kontakt:

T-40

Postitus Postitas matiair »

. . .katusel nn eesmine "antenn" - tegelikult kütuse süsteemi õhutuse tarbeks olev toru on punane.
On olemas katusel veel lisa antenn millist kohtab vist ainult eesti õhuväe An- 2
katusel ei ole "linte" "trosse" - kesklaine raadiojaam on ammu maha monteeritud.
Tiivatalad on jah sinised.
Ukse trepid on enamikel An-2 punased, et ei unustaks õue ehk siis sees oleks teda lihtsam tagumise seina külge kinnitatuna märgata.
Vasakule küljele ilmus maaling . . 99 aastal (ei ütle mille järgi ja miks - sellel on oma pikem lugu mida vähesed teavad)
Propeller on sel lennukil olnud ka musta värvi 2006-2007
Kõhualused antennid e iole sel lennukil kaitsvates karpides olnud.

Nii puhas on see lennuk olnud vist küll ainult vahetult peale kere remonti . . .1998 a jaanuaris.

Kiitused asja tegijale igal juhul.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist