Näomaalimise töötuba

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

nonii. minu lõustad siis, peale kahe heledama tooniga tjuunimist:

Pilt

aga ära ole kuri õpetaja-san. said jah vähe sitad. eks tuleb harjutada. aga Sinu õpetus on kuldaväärt ja elab tulevaste nägude juures edasi. et esimene grenader, Värdi, on valmis ka:

Pilt

Pilt

päris elus näeb oluliselt parem välja. kaamerasilm ju ei halasta...

P.S. loomulikult tuleb veel selga lakikord ja tumedam pesu. sest nii puhta valge jopega meie firmas küll tanki selga ei pääse...
Viimati muutis Hertsog, 04 Veebr, 2011 19:03, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas scout22b »

Väga meeldib pükste kämo.... viis pluss
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Hertsog kirjutas: aga ära ole kuri..
Ikkagi olen.. kuri..
Silmad on hinge peegel.. ja neil on tavaliselt silmalaud kah olemas.. sellised punnitavad sappnaku-silmad on reaalsuses tühises vähemuses ning näitavad potentsiaali hullumeelsusele.
Kogu selle silmavalge üle piiri värvimise lubamise mõte oligi ju selles, et pärast üle piiri läinud värv kruntvärviga kinni katta ning silmad normaalmõõtmetesse suruda.. mida teha on kogu kompoti juures ju kõige lihtsam aga seda olulisem.

Tänu neile lõpetamata silmadele on minu hinnang - hävitav.
Kuid pole veel hilja.. seda saab iga kell õigeks korrigeerida..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

ellised punnitavad sappnaku-silmad on reaalsuses tühises vähemuses ning näitavad potentsiaali hullumeelsusele.
a 45-nda kevadel oli veel mõni normaalne grenader liikvel või ?

a mis puutub sellesse, et pole hilja... kurat, ma ei julge... minu arvates said enam-vähem kärsad. et jätan nad ikkagi esimese hooga nii nagu välja tulid. nüt vaja poiskestele tank kah pärsse alla ehitada... ja kui see tehtud, eks ma siis võtan mõned uued näod ette. nii et neid tuleb veel. ma luban.

vahepeal anname aga sõna teistele näomaalijatele/meigikunstnikele
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Kui nad oleksid vankad ja sa nende alla mõne oma kriitikat saanud n.liidu tanki istutaksid.. siis poleks probleemi.. oleks hoopis vastavus.
Aga kuna sa saksa tanke paremini valmistad.. siis võtad sa sihukeste mollidega oma tankidelt tugevalt usutavust maha. Sest tavavaataja vaatab sisseelamiseks kõigepealt molle ja alles siis tanki.. see on sihuke inimlik paratamatus..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

oi raskelt tuleb.. :? ausalt öelda no kuidagi ei viitsi..krt iga kingsepp vist jäägu oma liistude juurde. koledad kui kuradid. ei olnud algul värv õige, siis polnud õiget pintslit. vägisi tahaks lihtsalt teha nagu ise harjunud (eelmistel plastijukudelvärvisin ühe tooniga kõik asjad ära ja lõpuks ujutasin pesuga üle-sellega sain siis varjukohad)
Pilt
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Ega värv praegu ka vist päris õige ehk piisavalt tume ei ole.. millega sa veel helestad siis? Tumepruun pole kaetud ja kumab läbi.. varjualad (silmad-suud) on samas heledaks värvitud.

Ühe tooni ja pesuga võib täiesti kah värvida.. ning siis päikesehelgi lisada. See on mängimiseks mõeldud sõduritele täiesti okei. Eriti 1:72 ja väiksemates mastaapides.. Suurematel juba riivab silma..

Kui sa selle ühe tooni all mõtlesid ikka seda, et nahale üks toon, mundrile teine jne... mitte et kogu sõdur ühe ja sama värvi sisse kasta.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

ikka ikka, kõik ornamendid oma värvi, pandlad-relvad-särgivärgid.
nii nagu mul US para tegin.
Pilt
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Eriti näha küll ei ole midagi.. jube pime on.. aga eks seda ühetooni värvimist teeb ka Hertsog ja ka von Mansteini toodud näidispildil on piirdutud ühe tooniga. Alustuseks kärab küll.. küll süües isu kasvab..
Ma ise ka alustasin ühetooni värvimisega.. ja aastaid hiljem võõpasin üle..

Kunagi olin nendega rahul..
Pilt
nüüd peidan nad häbelikult sahtlipõhja..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

need on selged ja eredad nagu lammas shauni multikategelased. tegelt päris kenakesed. olen nõus et värv on liiga ühtlaselt laiali. sinu praeguste asjade peal on näha et oled pintsliga käinud ettevaatlikult üle, liikudes sügavatest osadest ülespoole, tumedamatest toonidest ülespoole. ei mul pole esialgu ei nii peeneid pintsleid (värv peaks ka õigem olema) ja püsivust sõduri taga nii istuda. eks näis kuhu ma arenen, kuid kahtlustan et mehikesed värvin ära lihtsalt masinate juurde lisaks. masinad ikka peamised. aga mastteri pärusmaast jään kaugele maha.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Tervitus.

Olen seda teemat jälginud päris terava tähelepanuga, aga kuna jõudsin alustada veidi varem ja oma diletantlikkuse tõttu tiba teiselt platvormilt, siis panen alles nüüd vaatamiseks väja, et kuhu jõudsin.
Ausalt öeldes oli see raske töö - ikkagi esimene figuur ja esimese hooga tuli sihuke zombi nägu pähe, et endalgi hakkas jube... :shock:
Aga üritasin asja parandada, kuigi vahepeal tundus, et nikastan ennast pintsli najal päris ära - igatahes siin ta nüüd on:

Pilt

Näoilme jäi sihuke, et kohe-kohe laseb ennast täis..., ilmselt nägi ta binoklist siiski midagi koledat, mitte baabat kaevul, nagu lootis von manstein, vaid hoopis mõnd vene tanki lähenemas.. Aga paremini ei osanud.

Urmas.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Aga väga suurepärane lõust ju!
Varjud-toonid kõik olemas.. silmad säravad peas.. ning üldsegi mitte ehmunud olemisega.

Mina siin reklaamin sellist lihtlabast ja prostat näomaalimist.. algajale jõukohast. Fossiil aga on teinud meistriteose.. imiteerinud isegi aetud habeme kuma.
Braavo!

Kätevärvimine on ilmselt alles algusjärgus?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas von manstein »

Ühinen kiidukooriga.

Omalt poolt lisaks, et tankisti järeltoonimine on väga meisterlik. Parajalt kakaseks aetud saapad, määrdunud püksipõlved ja kergelt läikiv nahktagi mõjuvad nii ehedalt, et kannatab fotokaga isegi lähivõtteid.
Eks ka toorik oli kvaliteetne. Punduv veresoon kaelal laseb aimata, et tüüp on tõesti adrenaliinilaksu all. Hämmastav detailsus.
Aga paremini ei osanud.
Ehh, ega paremini ei saagi..
andrusan
Liige
Postitusi: 499
Liitunud: 16 Nov, 2006 21:48
Kontakt:

Postitus Postitas andrusan »

Super hea Sposato!
Sa Urmas võiksid oma tehnoloogia ka siia kirja panna.
Jälgin seda teemat huviga, aga pintslit pole söandanud veel haarata.
Tervitused
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Minu arust ka suurepärane tulemus!
Anton - horridoo!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist