Hiinlane tegutseb

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Hiinlane tegutseb

Postitus Postitas Hiinlane »

Terekest!

Sai siis täna mekas ja kullos kolistatud ja ma ei tea, kuidas teie, kuid Härra Reinule Kullos mina EI öelda ei oska. ja nii saigi kaenlasse sealt haaratud oma esimene tank
Pilt

Kuna omal hetkel värvidega kitsas käes, siis sai ka need juurde võetud. ModelMaster email. Seoses kohe nendega, et kuidas neisse suhtute? Tulevad ilusti läbi aerograafi? Värvimiseni on muidugi veel hullumoodi aega kuid tore oleks juba ette teada.
Igasugused soovitused seoses eelpool nimetatud aparaadiga on kahekäega teretulnud :) [/img]
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Kindlasti tuleb värvi veel vedeldada päris purgist ilmselt läbi aerograafi ei õnnestu lasta. Aga mudel on aus, näis kuid välja kukub :wink:
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Loll ja roheline ma olen aga õnneks mitte nii loll, et otse purgist värvi pritsi valan. Ikka lahustiga vedelaks ja siis puristama.
:D
Igatahes koju jõudes ja karbi sisu vaadates läksid hiina pilusilmad ikka väga punni nagu pigistatud kummipardil. Kui autod, mida varem ehitasin, koosnesid enamasti ümmarguselt 100 detailist siis siin kirjade järgi 730. Naine peaks ikka väga rahule jääma, kuna lubasin talle mitte üle ühe mudeli kuus osta. Ega seda kasti kiiremini vist kokku ei pane. Ja detailsus on ikka autodega võrreldes nagu öö ja päev, kuigi autosid panin kokku mõõtkavas 1:24. Tõotab tulla isiklikult minu jaoks väga huvitav tegevus.
Väike küsimus ka tekkis. Millega te etse liimite?
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

:twisted: :twisted: hehehee!!
kuna lubasin talle mitte üle ühe mudeli kuus osta
muidugi muidugi! :twisted:
seda arvad sina praegu!
ehk lihtsalt öeldes:
me oleme seda kõik algul arvanud (samas loe ka et: naisele öelnud)
aga muidu-ainult edu soovides mudelihaiguse süvenemisel! :lol:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Päris kobeda karbi rabasid ära - kuigi soovitatud KV oleks kordades lihtsam olnud - ent nüüd pole muud, kui käised üles käärida.. 8)
Tegu on üsna huvitava riistapuuga - "varajane" Panther, seega siis Ausf.D, kaetud zimmeriidiga - milliseid variante tähistuste jaoks pakutakse ja millist neist ise silmas pead? Võimalik et leian vajadusel ka tiba fotomaterjali juurde.
Hiinlane kirjutas:Tõotab tulla isiklikult minu jaoks väga huvitav tegevus.
Väike küsimus ka tekkis. Millega te etse liimite?
Etside liimimiseks vajad "superliimi" - tsüaanakrülaati, kaubastatakse pisikestes tuubides(vahel ka potsikutes), tuntumad Locktite, Bison, Super Glue jne. Aga samuti võid Kullost osta, Reinul on suur valik erineva konsistentsiga olluseid, mis võtavad ika päris kõvasti kinni.
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Tähistuse osas on asi natuke nadivõitu. Juhendis on toodud 2 erinevat camo ja tähistuse varianti, kuid mõlemad on märgitud "unidentified unit,1943". Ise arvan, et selle pilli võiks ikka mitte ainult värvide, vaid ka tähistuse järgi ajastutruu teha. Ootan huviga pildimaterjali.

KV suhtes niipalju, et hetkel polnud ei mekas ega Kullos ühtegi varianti.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Aga mis numbreid nad pakuvad tornile kummaski variandis?
No et siis teab millest otsimisel lähtuda.
andrusan
Liige
Postitusi: 499
Liitunud: 16 Nov, 2006 21:48
Kontakt:

Postitus Postitas andrusan »

Vägeva karbi oled kaasa rabanud. Kui korralikult teha tahad, siis selliseid üle ühe kuuga kokku ei pane ikka küll.
Hertsog on muidugi klass omaette, tema vist öösiti ei maga ka, kui karp avatud. :lol:
Uuri foorumitest nende kummiroomikute kohta. Nendega on kuuldavasti värvimisel probleeme olnud, - kipuvad teatud kemikaalide käes ära lagunema.
Ei muud, kui jõudu tööle!
Tervitused
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

fossiil kirjutas:Aga mis numbreid nad pakuvad tornile kummaski variandis?
No et siis teab millest otsimisel lähtuda.
Ühes variandis tornil suured mustad numbrid 232, teisel väiksed numbrid 425. Väikeste numbritega varjandil taga summutite vahel must-valge rist ( sellel peaks nagu oma nimetus olema, kuid ma ei tea seda :oops: ). Üritasin neid variante pildistada. Tulemus:
Pilt [/img]
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Selle ülemise kohta peaks Trojka raamatus mõned pildid olema, katsun homme üles leida. Aga teise kohta on sihuke "notcomment" värk - ometigi oleks tootja võinud mõne reaalselt tuvastatud variandi pakkuda - mõni oli siiski veel, kui just mälu ei peta.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nonäedsa - täiesti unustasin - kui sa Kullost värvi ostsid, kas siis said endale Modelmasteri Dunkelgelb'i kah? No et kollaseks baasvärviks?
Juhul kui see nii on, siis see ei kõlba - on sihuke sidrunikarva segu, millega puhtal kujul miskit tarka teha ei ole. Kollaseks baasvärviks oleks mõttekas osta Humbrol 93, vastavalt tanki "väsimusastmele" võib seda ka valgega õige veidi heledamaks toonida.
Ja sinu meiliaadressi tahaks kah - krt, keegi ei viitsi endale profiili adret üles panna - kuhu ma need Pantri pildid siis saadan? Mul endal on hot.ee keskkonnas selline "rämpsuka" aadress, mida ma hoiangi niisuguste avalike asjade tarbeks - spämmide saatjad olen järjest ära blokeerinud ja nüüd on päris mugav.
Kasutaja avatar
Hiinlane
Liige
Postitusi: 388
Liitunud: 13 Jaan, 2011 17:24
Asukoht: Tallinn, Kopli Ühendkuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas Hiinlane »

Parandasin profiili ära. E-mail peaks nüüd näha olema. Värvidest äkki sobib Modelair-i sand yellow. On pisut heledam ja punakam kui see dunkelgelb või siis nagu pudelil kirjas grunbraun.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

modelmasteri dunkelgelb 2095 ja afrika grünbraun 2099 on ikka kaks ise asja. 2099 sobib väga hästi Panzer Dunkel Gelbi edasi andma. 2095 on see liiga sidrun, millest fossiil rääkis. Dragon on ise ka sellest aru saanud ja edaspidi pakutaksegi 2099 põhilise kollase toonina. nii et 2099-ga oled õigel teel.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas scout22b »

Nõus Hertsogiga, oma viimase Pantri peal kasutasin ise kah põhivärvina MM 2099
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
sirvel
Liige
Postitusi: 77
Liitunud: 29 Apr, 2008 11:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sirvel »

hehehee!!Tsiteerin::
kuna lubasin talle mitte üle ühe mudeli kuus osta

muidugi muidugi!
seda arvad sina praegu!
ehk lihtsalt öeldes:
me oleme seda kõik algul arvanud (samas loe ka et: naisele öelnud)
aga muidu-ainult edu soovides mudelihaiguse süvenemisel!


:) Lisakisn siinkohal, et piisavalt elukogenud mees ei anna iial lubadust, mida ta täita ei suuda. Seda enam, et see lubadus sai antud oma naisele :lol:
I am Gunnery Sergeant Hartman your Senior Drill Instructor
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 7 külalist