Seljakoti sisu

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
seljakott
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 19 Veebr, 2011 0:53
Kontakt:

Postitus Postitas seljakott »

Tahtsin parimat aga välja kukkus nagu ikka, et veokas valmis aga tornil jubinaid puudu ja see pole mitte minu vaid sõbra süü, sest tal kiire ja pole jõudnud kõiki lisatulesi valmis treida, lisaks sellele veel puudu nubrid uste pealt.
Pilt Kämo võrk pole see mis tahtsin aga esimese korra kohta minu arvates sobib küll.
Pilt
Pilt Kastile pidi esialgu koorma kate peale tulema, et ei oleks seal neid koledaid kohti näha aga üritan neid veel varjata igasuguste asjade paigutamisega kasti (näiteks kütuse kanistrid jne).
Pilt
Pilt
Pilt Klaasid ei ole nii ähmased nagu piltidel tundub, need paistavad ikka läbi ka.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt Selline ta siis sai ja teine tuleb juba parem, sest oma vigadest õpitakse :D. Järgmise puhul loodan, et läheb paremini kokku ja teisi rattaid oleks ka vaja, sest see Revelli kraam on suht saast.
Viimati muutis seljakott, 01 Mai, 2011 19:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

Postitus Postitas urmo25 »

päris vägev.kas piltidel seda pulga otsas plaadikest polnud ees.vaatan et usa ide vastase seadme antenn on kasti küljes olemas.osadel masinatel polnud juhi taga klaasi siis sai jaoülem juhiga paremini suhelda.antennide kohalt nii palju,et torni kõrval oli neid veel.ei mäleta mis need kõik olid aga kui õigesti meenub oli seal 3 antenni.
seljakott
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 19 Veebr, 2011 0:53
Kontakt:

Postitus Postitas seljakott »

Katuse antennid ka jh. Tänud meelde tuletamast. Osadel piltidel see ied jubin seal oli jh aga ma jätsin ta ära kuna see oleks nõrgaks jäänud ja oleks suht tihti katki.
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas asjaajaja »

Kas katusel oleva kuulipildujatorni seinad on ikka mõõtkavas? Ehk oleks pidanud neid veidi õhemaks lihvima?
Ja püüa kamovõrgu "hõljuvad" servad rippuma saada. Päris võrgule peaks maa külgetõmbejõud oluliselt tugevamini mõjuma.
Esimese masina kohta pole paha. Oleksin isegi uhke, kui suudaks sellise kokku panna...
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
seljakott
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 19 Veebr, 2011 0:53
Kontakt:

Postitus Postitas seljakott »

Vaatasin seda antenni asja nüüd ka ja sellega on sama moodi nagu selle ied jubinaga, et osadel piltidel on ja osadel ei ole seega on õige nii antennidega kui ka ilma. Aga kaldun arvama, et need 3 antenni mingiaeg sinna katusele siiski tekivad.
Võrguservad on nüüd ka saanud gravitatsiooni poolt rohkem mõjutatud.
Kasutaja avatar
sirvel
Liige
Postitusi: 77
Liitunud: 29 Apr, 2008 11:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sirvel »

Vaata ja imesta..Vinge töö, lausa nostalgia tuleb peale. Olen sarnase isendi rooli keeranud. Meil tekkis pöörlev torn missi lõpus ja ainult ühele autole, mis IED sai..
I am Gunnery Sergeant Hartman your Senior Drill Instructor
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

ilmselgelt suure võistluse teema :twisted:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
seljakott
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 19 Veebr, 2011 0:53
Kontakt:

Postitus Postitas seljakott »

Ei usu, et veel suure võistluse teema oleks, kuna Viljandis nägin teiste taset kellega tuleks rinda pista.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Nii see ei lähe. Esiteks niipalju kui mina asja mõstan on su mudelid igati kõrgel tasemel. Seda esiteks ja teiseks on see, et mina võtan seda nt nii, et tegu on pigem näitusega.. no ja üks saab siis auhinna ka. Kui mitte liiga palju keskenduda tööde võrdlemisele, saab rohkem mudeleid rohkem kokku ja see on asja eesmägriks omati põhiliselt.

Ma ka nt arvan teadvat, kelle töö sel aastal auhinna saab ja see ei ole kindlasti minu oma. Siiski viin enda omad ka kohale, kui miski kuri saatus vahele ei tule.
Soovitan sul ka kindlasti osaleda.

Kk
seljakott
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 19 Veebr, 2011 0:53
Kontakt:

Postitus Postitas seljakott »

Esiteks, kui jagatakse auhindu, siis on tegu juba võistlusega.
Teiseks, kuna juba kaks inimest üritavad siin selgeks teha, et mul on vaja veokas kohale viia, siis ilmselt tuleb see asi ka ära teha.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Kahtlemata on tegu võistlusega. Ja enesekriitika on kindlasti edasiviiv jõud, aga siinkohal ei tasuks sellega liialdada, eriti kui arvesse võtta, et auhindu on üks:)

Kk
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

ma arvan ka seda et võiks ikka viia, palju neid uusi eesti asju ikka tehakse, näin su masinat omasilmaga ka, täitsa kobe on ju. 8)
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
seljakott
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 19 Veebr, 2011 0:53
Kontakt:

Postitus Postitas seljakott »

Asi lukus, veokas läheb ka Kullosse. Selleks ajaks saab teda natukene veel tuunida. Loodetavasti olen siis puuduolevad tuled ka juba kätte saanud.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Postitus Postitas calico »

jess! mulle meelib ässitaja olla! :twisted:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
seljakott
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 19 Veebr, 2011 0:53
Kontakt:

Postitus Postitas seljakott »

Inf mille veoka kohta sain: Operation Iraqi Freedom Estpla-13 juuni-detsember 2006
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist