viimase aja tegemised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

viimase aja tegemised

Postitus Postitas urmo25 »

panen siis mõned pildid siia mida viimasel ajal olen valmis saanud enamik mudeleid on 1:72 mõni ka 1:35 eks andke oma hinnang
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
lähi ajal vb tuleb veel midagi.ja katsun panna ka pildi oma kõikidest mudelitest.
funny
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 18 Aug, 2011 0:49
Asukoht: Saaremaa,Nasva
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas funny »

Päris äge kohe näha et on aega sellega tegeleda
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

no julge pealehakkamine on pool võitu. aga nüüd see värvimise osa tahab ikka kõvasti harjutamist...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
sitiralla
Liige
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Veebr, 2010 20:52
Asukoht: Tallinn,Kalamaja
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas sitiralla »

Mudelid ise on täiega ägedad, aga värvimine vajaks harjutamist
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas fossiil »

Pane aga edasi - esimese hooga ei pruugi kõik kõige paremini välja tulla, ent potensiaal tundub tugev olema no ja kõva sorts tahtmist lisaks ning kuhu nad pääsevad..
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas calico »

anna aga samas vaimus, laadi uusi asju järjest üles, kannata ära kriitikat, võta sellest õppust. enda poolt ütleks, et nagu algul minugi mudelitel, sama värviprobleem kui põhjamaa othello grimmimine: liiga paksult peale pantud. soovitan peale pintsli värvi pistmist kergelt lahustinõust läbi pista ja siis mudelile kanda. Niipalju vesisem olema et peale pintslitõmmet pintslijutid ise kokku sulavad. natuke harjutamist nõudev sest värv ei tohiks peale kandes ka liiga vedel olla. pesu teeks ka veel natuke head. lakkimine ka, eks ise vaata ja katseta. edu igatahes!
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas urmo25 »

lähi ajal panen siia ka oma kõikidest masinatest pildid ülesse.mul neid umbes 100 vist.mingi üle 10 a olen asjatanud juba
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas urmo25 »

nagu lubatud
esimene pilt on 1.72 ja 2 edasist on 1.35 viimase pildi peal on mul btr 80 ratta pilt midagi on valesti aga mis kas värv vale või mis et ta nii sulab
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas fossiil »

No päris muljetavaldav ports!
Aga see sulamine on tingitud rehvi materjalist: kui kasutada komplektis kaasasolevaid "kummist" rehve, siis poleks paha enne rehvi veljele tõmbamist sinna eelnevalt alumiiniumteibi riba kleepida. Siis ei pääse rehvist aurustuv keemia velge sulatama. Samuti pidavat aitama mitu kihti värvi (millist nimelt, kahjuks ei mäleta... :dont_know: )

Urmas.
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas urmo25 »

fossiil kirjutas:No päris muljetavaldav ports!
Aga see sulamine on tingitud rehvi materjalist: kui kasutada komplektis kaasasolevaid "kummist" rehve, siis poleks paha enne rehvi veljele tõmbamist sinna eelnevalt alumiiniumteibi riba kleepida. Siis ei pääse rehvist aurustuv keemia velge sulatama. Samuti pidavat aitama mitu kihti värvi (millist nimelt, kahjuks ei mäleta... :dont_know: )

Urmas.
mul vahel pole olnud õigeid värve roheliseks on olnud mul mingi niro värv.paistab suht sarnane sõjaväe masinate värviga.olen kasutanud ka küünelakki seganud sinna mingit pruuni juurde saanud mingi pruunikama tooni
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas fossiil »

Eks võib ju ise kah segada, kuigi arvatavasti on tüki maad lihtsam näiteks Kullo poest enam-vähem sobiv toon osta. Nitro ei tohiks sellist sulamist põhjustada - selleks kuivab ta liiga kiiresti.
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas urmo25 »

fossiil kirjutas:Eks võib ju ise kah segada, kuigi arvatavasti on tüki maad lihtsam näiteks Kullo poest enam-vähem sobiv toon osta. Nitro ei tohiks sellist sulamist põhjustada - selleks kuivab ta liiga kiiresti.
kullo poe avastasin alles hiljuti.muidu ikka revelli värve ostnud.nitro sulatab kuivamise ajal plastmassi.btri mudelid olid zvesda omad.plaan on osad vanemad mudelid uuesti osta ja paremini kokku panna ( varem oli mure roomikutega )
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas fossiil »

nitro sulatab kuivamise ajal plastmassi.
Tegelikult õige jutt, kui töötad pintsliga, pihustades pealekandmisel on sulatamise moment pea olematu, kui just hullumoodi ei ujuta.
Kasutaja avatar
urmo25
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 25 Okt, 2007 20:38
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas urmo25 »

andke nõu mida kasutada 1:72 mudelitel kummi roomikute asemel jube kergelt lähevad katki.paikamisek olen kasutanud klambreid millega vihikuid kinniköidetakse.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: viimase aja tegemised

Postitus Postitas calico »

Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist