Lihtsalt sooviks arvamust.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
präänik
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 21 Aug, 2012 6:45
Kontakt:

Lihtsalt sooviks arvamust.

Postitus Postitas präänik »

.......
Viimati muutis präänik, 18 Dets, 2012 8:20, muudetud 3 korda kokku.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Lihtsalt sooviks arvamust.

Postitus Postitas Lemet »

http://www.ljplus.ru/img4/f/e/femel/1200183467134.jpg

Selline pilt siis Tšetšeeniast...kaasnevad sellised asjad sõjategevusega. Kas noorsand soovib ennast või lähikondseid taolises olukorras leida.

NB!!! Pilt üpris võigas, ke nõrk magu, see võiks vaatamata jätta :(
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Lihtsalt sooviks arvamust.

Postitus Postitas mx77 »

ah, selliste taimetoitlastest omaarust jube intelligentsete ja progresiivsete, aga tegelikult primitiivsotsialistidega pole üldse mõtet vaielda. nende pisike peake ei suudagi iseseisvalt midagi mõelda, sest juutuubis ju öeldi, et USA on paha ja nii ongi.
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
präänik
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 21 Aug, 2012 6:45
Kontakt:

Re: Lihtsalt sooviks arvamust.

Postitus Postitas präänik »

Täpselt aga noh mis teha .
Mari
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 08 Jaan, 2010 9:31
Kontakt:

Re: Lihtsalt sooviks arvamust.

Postitus Postitas Mari »

Präänik, tema mõtted on tema asi. Sinust endast on inetu, et enda profiili kustutamisega oled Sa vaeva näinud, et anonüümseks jääda. Teise oled letti lükanud koos tema näo ja nimega, lisaks veel ta sõprade nimedega, rahvale tampimiseks. Seega 1:0 tema kasuks, isegi kui ma tema arvamusega ei nõustu.
maginjoo
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 07 Dets, 2012 16:42
Kontakt:

Re: Lihtsalt sooviks arvamust.

Postitus Postitas maginjoo »

Maailma loomaaed on kirju ja ei maksa end häirida lasta teistsugusest arvamusest. Elukogemus ütleb, et ega see vaidlemine selliste ortodosidega midagi ei anna. Tema oma argumentidest niikuinii ei tagane, nii nagu sinagi jääd endale kindlaks. Seega las ta olla.
Maril on aga ka õigus. Ei ole ilus teiste privaatinfot lihtsalt kopipeistida.
Keep cool :wink:
Kilgore
Liige
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Sept, 2007 12:44
Kontakt:

Re: Lihtsalt sooviks arvamust.

Postitus Postitas Kilgore »

Sellised inimesed tuleb ikka omaenda orgi otsa ajada, muud nad ei mõista. Alustuseks oleks huvitav teada, miks ta oma Facebooki lehel "Team Moisari" nimelist kaklusklubi fännab. Kas noorhärra valmistub kedagi läbi peksma või propageerib niisama vägivalda?
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Lihtsalt sooviks arvamust.

Postitus Postitas pagan »

Ma olin ka jube hipi kui ma olin noor, loll ja naiivne. Aga raamatute lugemisega, reisimisega, elukogemusega, vastutustundega ja laste saamisega see kõik muutus.

Ülemise kirjatüki autorile soovitaks hankida kogemusi valdkonnas "inimene on inimesele hunt".
Ja võõrad "hundikarjad" meile halastust üles ei näita kui me end ise kaitsta ei suuda.
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: Lihtsalt sooviks arvamust.

Postitus Postitas viiking »

Kes kannatab pilte ja muud kes mitte...sellegi poolest olge ülbed selliseid asju postitamas :wall:

Netivabadus, freedom, hunnik paskkaaaa!!!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist