Baskerville'ide koer (ja muud agressiivsed lojused)

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Basilio »

Külmakindluse koha pealt tõesti ei ole kursis. Mis see kõikseparem ning ohutum abivahend daamile siis oleks? Käsigranaat? :scratch:
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas EOD »

Basilio kirjutas:Külmakindluse koha pealt tõesti ei ole kursis. Mis see kõikseparem ning ohutum abivahend daamile siis oleks? Käsigranaat? :scratch:
Eks ikka tavaline OC balloon, kuid taskus, mitte kotis.
vanahalb
Liige
Postitusi: 2620
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas vanahalb »

Ähmiga vastutuult pihustamise vasta aitavad prillid. Päikeseprillid ka, kevadilma peaks juba olema. Tuli nüüd meelde, kuidas üksaasta aitasin tuttaval korteri esikus jõulukuusele jalga alla panna. Voolisin ja nüsisin, lõpuks teatasin "Valmis" ja saatsin kirvekese efektse liigutusega toanurka... kus oli mingi koera või kurat teab kelle vastane pipragaasiballoon. Minuga ei juhtunud midagi, prillid olid tihedalt ees ja hoidsin suu kinni, ei kiljunud "õumaigaaad"
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Basilio »

Naised ei taha asju eriti taskus kanda. Tihtipeale põlegi neil taskuid. Moodu värk. Hädapärast on ehk nõus kõige pisema ballooni tasku või kindasse suskama. Aga see on armetult väike. Paar sutsu ähmiga mööda ja kui enne kusagil proovitud ka on, siis vaat et ongi tühi. Ega tavaline inemine lahingut lüües mõtle, kui palju tal balloonis vurtsu on ja kui lühikeste törtsudega ökonoomiline lasta oleks. Vajutab ja pigistab adrekalaksuga ballooni vaat et "kondiks"!
Suurega peaks saama tervet päti või koerakarja gaasitada nii et vähe ei ole. Tsiteerides oma täditütart, kes on selline ... nagu venelased ütlevad "bojevaja": "hästivarustatud daami käekotist võib leida ka kuulipilduja!"
Aga vot külmale ma jah, ei mõelnud. :oops:
Ise olen pruukinud keskmise suurusega ballooni. Meesteraffa taskusse mahub ära küll ja saab täitsa pikalt juga anda.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas EOD »

Need niinimetatud "gaasid" - CN ja CS on tegelikult lahustatud kristalsed ained ja OC ehk pipragaas Cayenne piprast saadud kapsiinõli - kujutavad endast ärritava toimega mürkaineid. Ärritus aga toimib siis kui aine puutub kokku närvilõpmetega. Läbi terve naha on seetõttu toime nõrk. Silmad, suu ja nina limaskestad, nahavigastused on need kohad, kus toime maksimaalne.
Seega prillid tõesti aitavad kõige tugevama toime vastu, kuid kuna aine satub ka nahale ja riietele, siis kibelemine jääb veel tükiks ajaks.
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Basilio »

Ma ei tea kas see on linnalegend, aga olen kuulnud soovitatavat peale piprapõletust näole keefiri või jogurtikompressi teha. Pidavat kõige kiiremini aitama. Endal pole õnneks kogemust olnud.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas EOD »

On olemas balloonides gaasineutralisaatorid. Iseküsimus, kes viitsiks mitut ballooni kaasa vedada.
Käepärastest vahenditest aitab külm vesi. Just külm, sest soe laiendab nahapoore ja aine tungib sealtkaudu nahasse. Lumi ei kõlba, sest jääkristallid kriimustavad nahka. Kreeme ei tohi mingil juhul kasutada, kuna ärritavad ained lahustuvad kreemi rasvas ja imbuvad koos kreemiga.
Keefir, jogurt, taimeõli... Põhimõtteliselt peaks aitama kui paksult peale panna ja kohe maha pühkida. :roll:
Ainult jälle küsinus, et kas neid kohe võtta on.
Georges
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 26 Nov, 2010 20:03
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Georges »

See näss kes maja ja teist peni piirab, tuleks kinni püüda ja ära pügada. Keegi olevat nõnda teinud ja pontu häbil polevat olnud otsa ega äärt. Olevat hiljem ringiga mööda läinud. :D
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Soobel »

http://www.youtube.com/watch?v=iorT63qLQjw jahmerdavad pittbulliga. Paistab, et koer on suht fikseeritud seisus, kui tagasild pihku saada ja hoida.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Basilio »

Soobel kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=iorT63qLQjw jahmerdavad pittbulliga. Paistab, et koer on suht fikseeritud seisus, kui tagasild pihku saada ja hoida.
Koera painduvust arvestades(võime pingutuseta lakkuda teatud kehaosi), ma seda proovida ei soovitaks. Antud videos ei tundnud peni tagasillaga tegelejate vastu lihtsalt huvi.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Soobel »

Tagasilla kergitamisega tuli meelde kunagine soovitus just see tagasild kätte saada, üles tõsta ja põlvega korralikult neid teatud kehaosi tabada. Pidavat kõvasti puremisindu kärpima. Tuttav jutustas, et vanasti, kui süste ja tablette polnud ja emast koera sellegipoolest jalutada taheti, olnud tagasillatõste ja põlvehoop efektiivseim nipp isased laiali ajada. Eks muidugi, kui käsil on miski muu, kui purelemine või ründamine, on kergem seda tagasilda kätte kah saada.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 672
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Basilio »

Kui juba loomasõprade shokeerimiseks läks, siis veidi OT-d. Vanasti olla küla peal kaklemas käia armastanud kõuts tukast kinni võetud ja täie hooga peadpidi kirsasaapa säärde löödud. Siis tagasild laiali ja ... khmm ... diferentsiaal eemaldati terava väitsaga. :twisted: Vot koerte puhul ma ei tea, kas sama tõhusat nippi on. Need kuramused ei mahu enamasti saapasse!
Aga kõrisse hüppava koeravolaski puhul ma prooviks sellel kõrist kinni saada ning saapaninaga kõhtu äsada. Tagasillareduktor on liiga väike, et kindlalt pihta saada. Õnneks pole olnud juhust seda päriselt ründava koeraga proovida. Tõsisemat sorti müramisel küll ja mitte tugevasti. Mõjus küll, aga need situatsioonid pole võrreldavad.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas Lemet »

Üks taat ellimineeris aastaid tagasi(kui rohtudest ja noaga toimetamisest veel siin maal kuuldudki polnud) emase kassi sugukihu tärpentiiniga...olla toiminud, aint et esimese valuga tulnud õhuaknale uus klaas panna- reo süstinud toast minema harjunud teed mööda, kinnist akent miskiks panemata.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas jackpuuk »

Arvestatavat mõõtu ründele kalduva koera puhul on kõige kindlam astuda oma teed, ründe puhul sammukene kõrvale ja löök jalaga rinnakorvi (igas mõõdus eluka võtab maha). See on aga pädev juhul, kui tead mida teed. Ja tahad-julged seda teha (ehkki need elukad võivad tõsiselt närvidele käia)! Sama nagu tulirelva kasutamise puhul! Keskmine naisterahvas ja lapsed selliseid võimalusi-kogemusi ei oma.
sitt päev, kellele kurdad
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Baskervillide koer

Postitus Postitas jackpuuk »

Kogu selle jandi peale on jõutud nii kaugele, et õnneks pole elukad siiski rünnanud ja mina olen teada saanud, et naisterahvastel tõesti pole taskuid. Mulle jääb lihtsalt arusaamatuks (kuna proua ei viitsi ka oma õla-või mistandongi kotti kaasas tassida), kuhu see kogu päeva jooksul vajaminev butafooria mahutatakse :dont_know:. Ok, õhtul näeb natu väsinud välja, aga suurt vahet pole võrreldes hommikuse lahkumisega. Ikka need va looduse müsteeriumid :lol:.

Tegelikult tahaks Teie käest asjalikku nõu kah (uut teemat tegema ei hakka). Kuidas kassiraiskasid autokapotilt eemale hoida?
Igapäevaliikuri suutsid raisad talve jooksul jubedalt ära kraapida, homme tahan oma punase armukese tänavale tuua, sada euri kuus kapoti värvimisele kulutada pole eriti vastuvõetav :evil:. Majas on lollakas vene mutt, kes neid kogu aeg söödab, aga talle selliseid arveid kirjutada vaevalt õnnestub. Kas need kasside kusemise vastased vahendid toimivad, värvi lahti ei võta ja autot haisema ei pane? On kellegil kogemusi?
Juba ette tänades (vanamuti ukselingi külge riputamine ei päde, st. ei kasside ega muti riputamine) :wink:!
sitt päev, kellele kurdad
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist