Metsavend

Eestlased ning eestlastest koosnevad üksused, relvad, lahingud, varustus, autasud jne jne...
Vasta
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1846
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Metsavend

Postitus Postitas Noor »

Tere,

Ma vahepeal olen jõudnud ära unustada, et mul need kaks pilti on. Sammuti ei meenu, et ma oleks nad siia ülesse varem pannud. Igal juhul need fotod jõudsid minuni kas selle foorumi või siis rindeleht kasutaja (kelle nime ma olen ära unustanud) vahendusel mõned aastad tagasi.

Piltidel peaks poseerima Eesti metsavend kuid kõik muu info selle mehe kohta puudub.

Mis on piltide järgi võimalik ainult öelda on siis see, et tal on saksa pannal, ppsh, nii, et pildid peaksid olema peale sõda tehtud.

Muid erilis tunnuseid mina nendelt piltidelt välja lugeda ei oska. Järsku on keegi sarnaseid ülesvõtteid samast seeriast kuskil mujal kohanud või oskab midagi muud piltide kohta lisada?

Pilt

Pilt

Pilt
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Metsavend

Postitus Postitas Troll »

Oled ikka kindel, et tegemist on eesti metsavennaga? See puht pilusilm ju!?
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
oliver
Liige
Postitusi: 2100
Liitunud: 01 Dets, 2004 17:53
Asukoht: Saarel
Kontakt:

Re: Metsavend

Postitus Postitas oliver »

Kindlasti on selle tüübi pilt varem emmast kummast foorumist läbi käinud, kaabulott, heinakuhi ja salveta ppsh on identsed.
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1846
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Re: Metsavend

Postitus Postitas Noor »

Jah, kindlasti samast seeriast ka see pilt:

Pilt

pakutakse, et tegemist võib olla Võrumaa metsavennaga 40ndate lõpust. Samas kaltsakas on ta küll ning salve puudumine on kah natukene kummaline (kuigi selle olemasolu või puudumise järgi ei ole metsavendi võimalik kindlaks teha :)).

Küsimused jäävad.
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Deaktivist
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 24 Nov, 2011 13:37
Kontakt:

Re: Metsavend

Postitus Postitas Deaktivist »

Mulle meenutab pigem poisikesi sõda mängimas. Eks lihtsalt mängukannid olid peale sõda teistsugused. Seepärast ehk ka veider riietus ja salve puudumine.
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Re: Metsavend

Postitus Postitas Plönn »

SEda esimisest pilti müütati kindlasti kui metsavenna ülesvõtet, iseasi kui metsavend see tegelikkuses ka oli, :D , tõepoolest ca pool tosinat aastat möödas, kuid meelde näed jäi :wink:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist