T-35 skaala 1/35

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Illike
Liige
Postitusi: 814
Liitunud: 15 Jaan, 2013 9:51
Kontakt:

T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas Illike »

Olen algaja diletant mudelite alal. Praegu tahan saada kokku mingi visuaalse võrdlusmaterjali 1940-1941 aasta NSVL-i soomukitest. Tekkis selline kiiks. Sealt ka palve, kas on võimalik saada mõistliku hinna eest T-28 ja t-35 1/35 skaalas mudeleid?
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas vaoinas »

Ega nende isendite puhul muud varianti pole, kui Alanger ja ICM (olenemata tootjast peaksid samad restid karpides olema). Tegu on vanade ja ilmselt aina haruldasemate mudelitega. Ebay's olid ICM variandis mõlemad olemas, kuid hinnad olid päris krõbedad. Jääb vaid loota, et kellelgi siinsetest on vedelemas riiulil mõni nendest Alangeri karpidest, millest ta raatsib mõistliku hinna eest loobuda.
Illike
Liige
Postitusi: 814
Liitunud: 15 Jaan, 2013 9:51
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas Illike »

Tänud vastuse eest.
Eks siis tuleb need väljaminekud teha. Ei ole enne ostnud nendest mudelipoodidest piiri tagant. Kuidas sealt ostmisel on kauba kättesaamine garanteeritud? On mingeid näpunäiteid, millest peaks hoiduma?
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas Hertsog »

PayPal garanteerib, et saad kõik mille eest oled maksnud. ebay-st külma pole mina veel saanud. ja ma olen sealt umbes 150 asja ostnud. pigem on kogemata neile külma tehtud. üldiselt on asjad niikaugele jõudnud, et enamasti on alles jäänud ikkagi lugupeetavad müüjad, kes ei saa endale fakkappe lubada. sama kehtib netipoodide kohta.

nagu mainisin: tee endale paypal ning arvelda ainult nendega, kes seda aktsepteerivad.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Karl XII
Liige
Postitusi: 159
Liitunud: 21 Nov, 2009 10:43
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas Karl XII »

Selles neti kaupluses on müülgil, küll mitte just T-28, aga selle baasil ehitatid sillapaigaldaja IT-28 suht soodsalt, saladuskatteall võin öelda, et postikulu on veidi üle 12 euro. Olen sealt üsnagi palju tellinud ja siiani probleeme pole. Kui huvi siis masin ja pood ise on sellel aadressil: http://www.hobby.dn.ua/soviet-engineeri ... 64007.html.
Flaki-Poiss
Liige
Postitusi: 52
Liitunud: 08 Apr, 2010 21:46
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas Flaki-Poiss »

Karl XII kirjutas:saladuskatteall võin öelda, et postikulu on veidi üle 12 euro..
Oleneb kaalust kah ju muidugi, mul läks sealt tellides kaks 1:72 mudelit, pluss liim ja pahtel umbes 7€. Pakk ise kaalus ca. 400gr.
Kasutaja avatar
Karl XII
Liige
Postitusi: 159
Liitunud: 21 Nov, 2009 10:43
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas Karl XII »

Sealt tellides on see probleem, et postikulu saab teada veidi hiljem, mõni aeg peale tellimuse esitamist. Kõige väiksem on olnud 3.84 ja kõige suurem (usun, et on suuremaidki) 12.55 euri. Aga tahtsin öelda seda, et just selle masina, IT-28 postikulu oli minul 12.04 eurot.

Olen ka ebayst T-28 ja T-35 otsinud, aga minu jaoks on need seal ikka väga kallid, seega jääb üle ainult oodata, et keegi neid jällegi tootma hakkab :(.
Illike
Liige
Postitusi: 814
Liitunud: 15 Jaan, 2013 9:51
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas Illike »

Tänud kõigile vastajatele.
Ma natuke pean siin ühe targa kodanikuga natuke aru selle teema üle. Eks siis tegeleb muu soomusega, mida on võimalik saada. See valik oli neil ikka üsna suur, st. tegevust jätkub veel tükiks ajaks, kui arvata sisse veel transport ja igasugu muud torud.
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas von manstein »

Tundub et Hobby Boss on T35-ga maha saanud:
http://www.scalemates.com/products/prod ... ?id=309600

Kahjuks pole ühegi retsensiooni peale sattunud..
Tea mis asi ka endast kujutab?
zkaff
Liige
Postitusi: 128
Liitunud: 24 Veebr, 2011 18:30
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas zkaff »

Hobby Bossi karbi sisu piltidel olemas
http://www.hobbyboss.com/a/en/product/a ... /1131.html
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: T-35 skaala 1/35

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere
See pidi , ida naabrite kolleegide arvates ICM alusel tehtud mudel. Koos plekkide ja vidinatega.
Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 4 külalist