T34-85 Lembitu

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: T34-85 Lembitu

Postitus Postitas vaoinas »

Mina ütleks, et väga hea on saanud. Talvekamo ette võtmine on küll ambitsioonikas, kuid siin on see väga mõnusasti välja kukkunud. Presendirull torni seljal väärib ka positiivses võtmes ära märkimist.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: T34-85 Lembitu

Postitus Postitas Hertsog »

jaa. täitsa kobe on. talvekamo kulutamine on hästi välja tulnud. aga minu silmale on mudel natuke poolikuks jäänud. mingite roomiku jooksuradade ja muu selliseni ma nüüd ei laskuks, aga: lisaks ühe kerge pesu - see on minu arvates täiesti puudu. erinevatel pindadel saaks samuti natuke õlivärvidega mängida. pluss ennist mainitud triibutamine kindlasti tornile. aitaks seda valgelt silmatorkavat roostet maha toonida. hetkel on rooste liiga domineeriv.

aga see on minu visioon. muidu on täiesti arvestatav talvine tank :)
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: T34-85 Lembitu

Postitus Postitas fossiil »

Tulemus on vägev! Kahjuks jääb rooste siiski veidi liiga palju silma - või on mul lihtsalt selline eelarvamus tekkinud? Aga samas annan endale aru, et kui seda "vähese verega" eemaldada ei saa, siis olgu, juuksekarva lõhki ajama ei hakka.
Samas on detailid, mille võiksid küll üle värvida - kõik väiksemat sorti rihmad - presendi ümber, "jäänaelte" kinnitamiseks - need võiksid olla siiki tavalise heledaks pleekinud presentrihma värvi. Hetkel jääb mulje, nagu oleksid need heledast nahast - nõuka armees ennekuulmatu luksus, eriti sõjaperioodil.

Urmas.
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: T34-85 Lembitu

Postitus Postitas von manstein »

Väga uhke.

Talvekamo on hästi õnnestunud ja esimese töö kohta suurepärane.
Present torni ahtris on suur pluss, realistlik näeb välja.
Seda enam, et säherdust detaili kohtab üpris harva..

Aga need meelevaldset värvi koormarihmad kannataks ju üle võõbata..?
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: T34-85 Lembitu

Postitus Postitas Tsiknat »

Mina oma lihtsameelsuses arvasin, et rihmad olidki nahast.
Seda viga on tegelikult lihtne parandada.
Kriimustamist ja pesu pean proovimasina peal harjutama. Kui midagi välja ei tule siis ei hakka mudelit ära rikkuma.

Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: T34-85 Lembitu

Postitus Postitas Hertsog »

ära nüüd võta isiklikult, kuid mulle meenus mõni aeg tagasi skaibivestlus ühe tuttavaga. tsenseerin natuke:

kus on katsetamise julgus?
mina **** ei ole ka neid asju kunagi teinud
aga need ****pead võivadki login ekraani vahitma jääda
meil on rahvusvaheline sideõppus
ühendume eri süsteemidega
teenused, kanalid, telefonid and sh*t
no mina pole ka kunagi varem openfire serverit installinud ega konnektinud eks
aga lamba võivadki ekraani jõllitama jääda - "mida ma nüüd tegema pean?" - "SUL ON JU INTERNETS, LOE MANUAALI VMS!"

aga asjast rääkides: kui mudel on korralikult lakiga kaetud, siis see triibutamine on selline operatsioon, mille saab rahulikult maha pesta, kui ei meeldi... tõttöelda see tehnika põhinebki ju nö. maha pesemisel.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: T34-85 Lembitu

Postitus Postitas jackpuuk »

Poisid, kas ainult mulle tundub, et tank on proportsioonidest väljas? Igatahes minu silma jaoks on midagi viltu, kas torn liiga suur, või kere liiga lühike? Teostus on muidugi vägev!!!
sitt päev, kellele kurdad
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: T34-85 Lembitu

Postitus Postitas fossiil »

See siiski ainult tundub - mõõtude täpsuse poolest on too mudel täiesti tasemel. Võimalik, et tegu on suures plaanis võetud kaadrite rohkusega, aga vene spetsid kutsuvad T-34/85 ise kah "golovastik" - seega siis konnakulles - eks ikka selle ebaproportsionaalselt suure torni pärast.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist