Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Hilinenud vastus viimasele küsimusele: oli ikka ja täismahus.
Aga küsimus nüüd tuleva kolmapäeva osas, et kui ilma peab ja miinusesse ei lähe, siis kas toimub väljas või sees?

Kk
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Tsiknat »

Saame Kullos kokku ja vaatame õunte pealt.

Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere

Oli meeldiv kohtumine. Detsembris loodan jälle kohtuda. Kas mingi jõulu söömine on ka plaanis austatul kolleegiumil?

Märgiks veel, et Seersandi extreme departure oli mittearusaadav, aga eks oli põhjus....

Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas FW Anton »

Oli tore tõesti!
Jõulusöömingu traditsiooni peaks jätkama aga see koht mis möödunud aasta oli ei avaldanud muljet. Võiks jätkata Baieri keldris või siis Kochi aitades. Aga ehk on kellelgi midagi mõnusamat välja käia?
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

[quote="Parovoz"]Tere tere

Oli meeldiv kohtumine. Detsembris loodan jälle kohtuda. Kas mingi jõulu söömine on ka plaanis austatul kolleegiumil?

Märgiks veel, et Seersandi extreme departure oli mittearusaadav, aga eks oli põhjus....

Lugupidamisega[/quote]

vahet pole , ma nägin roppu vaeva selle mudeli kallal ja see mind pahandas et keegi ei õelnud midagi positiivset selle kohta. te vist teate kui raske on esimest korda panna ülemisi tiibasid lennukile, :write: :evil:
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Nonii..selgituseks siis veidi. Ehk sa siis ei kuulanud päris täpselt, sest mina ütlein selge sõnaga, et näe kui ilus lennuk:) Ja kui lisasin, et ülemine tiib on veid viltu, siis selle peale oleksidki võinud mainida, et esimene kord vm, mitte minema jalutada. Siis oleks ehk saanud veidi arutada, kuidas järgmine kord saaks asja otsemini külge. Ma arvan, et sind ei aita edasi see, kui kõik viisakalt vait on, kuigi midagi oleks öelda, mida saaks järgmine kord paremini teha. Konservatiivne kriitika on selle asja nimi ja usun, et andsin seda päris leebelt. Loodan et saad ikka üle.

Kk
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Hertsog »

hakkaski juba igavaks minema :D
krt ma pean ka teie suareedele tulema ikka, sunnitud tallinnlane nagu ma olen
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Hertsog »

näe seeru-poisile on kohe artikkel olemas postimees.ee poolt: http://majandus24.postimees.ee/2981941/ ... gasisidega
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Hertsog kirjutas:
krt ma pean ka teie suareedele tulema ikka, sunnitud tallinnlane nagu ma olen
Ja miks siis juba nüüd näole ei andnud? Kambaga oleks sulle ehkk vastu ka saanud:)

Kk
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Parovoz »

tere tere

Hertzogile: no sõjaraua manipuleerimise oskusmeistri liitumisel oleme alati rõõmsad ju:)
Seersandile: Võta asja kergemalt, ausalt öeldes ei jõudnudki Su mudelit korralikult vaadatagi. ja nagu eelnevalt mainiti, võiks mainida millega tegu, kas esimese sellelaadse või millegi muuga Sinu poolt kokkupandud mudeliga. Aga kriitika on alati hea , seda eriti meistrite poolt. ja tean väga hästi mis on ülemise tiiva paigale võlumise kunst. jaksu edaspidiseks.
Lugupidamisega.
Taara avitab! ...
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Krt, ja mina ei näinudki Seeru lennukit. Vat mida see hilinemine tähendas. Teinekord ära lippa kohe minema, map oleks ka subjekti näha tahtnud, seda enam et tegelikult on su viimaseaja taiestel omajagu edasiminekut. Ülatiiba ongi raske paika saada, Parovoz ju ütles et see on paras võlurikunst mida ainult sigatüüka koolis valitutele suure saladuskatte all õpetatakse. Kogemusega ja harjutamisega pole sel mingit pistmist ;)

Aga muidu oli tore nagu ikka. Urmase soomuskast oli vaatamist väärt , pagana detailseks saab ikka asju ajada. Ja greif , ilus.

Levar
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Enne unus mainimata, et greif oli tõesti üks ilus töö! Ja üldse on 177 üks parima badass välimusega lennuk kogu sellest ajajärgust. Sellises heas teostuses töö ajas taaskord endalegi kõva isu peale oma 177 kastis, (kus neid päris mitu tükki) veidi tuulutust teha ja üks ikka valmis nikerdada. Kes teab, äkki jõuangi varsti niikaugele.

Kk
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Tsiknat »

Mina saaksin küll kokku kui keegi veel niimoodi arvab.
Lähen igaljuhul Kullo mudelipoodi vaatama, et mis saama hakkab.

Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

...
Viimati muutis Seersant Steiner, 03 Dets, 2014 3:50, muudetud 1 kord kokku.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Lemet »

Seersant Steiner kirjutas:ei tea kas saan tulla homme ... jõuluüritusele ei saa vist ka tulla sest pole RAHA! enne jaanuari
Mmmmm....tead, seersantisaks, miks Kain Abeli ää nagistas? Kurjad keeled teavad rääkida, et vanade anekdootide rääkimise eest.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist