Tikka mudelid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Tikka
Uudistaja
Postitusi: 18
Liitunud: 03 Nov, 2011 9:35
Kontakt:

Tikka mudelid

Postitus Postitas Tikka »

Kokkupandavate plastikmudelite kallal meisterdasin viimati lapsepõlves ca 15 aastat tagasi, aga pisik hakkab vaikselt tagasi tulema. Võibolla seepärast et mu lemmik õhusõiduk läbi aegade (P-47 Thunderbolt) on kogust puudu. Seni kuni vaikselt hoogu kogun ja kodutööd teen, lisan mõned minu varasemate mudelite pildid, siis on hiljem hea võrrelda. Valmistamiseks vajalik info tuli kaasas olnud juhendmaterjalist ja värvipurgi etiketilt, seega puudub weathering jms viimistlus. Võimalikult palju kasutasin juba olemasolevaid värve, seega toonid lähevad ka kohati mööda. Värvitud on pintsliga.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Puudujäävad kohad täidab mu enda kujutlusvõime, nii et olen ise oma mudelitega täiesti rahul. Aitavad väga hästi luua RC mudelite putitamiseks jms hobitegevuseks sobilikku atmosfääri :D

Pilt
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Tikka mudelid

Postitus Postitas calico »

Täitsa normull värk! Et siis ka inimeste sekka! ;) egasmidagi et teretulemast ja ootame pikisilmi uusi tulemusi! :D :write:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Sharker
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 11 Jaan, 2013 14:05
Kontakt:

Re: Tikka mudelid

Postitus Postitas Sharker »

Lennukid on ägedad :)
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tikka mudelid

Postitus Postitas fossiil »

Nojah, vaevalt et sellise tõve suhtes saaks loota resistentsuse lõplikule väljakujunemisele, nii et pisitasa jälle uusi mudeleid varuma-kokku panema... :wink:
Hoiame pöialt, et neid palju saaks...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Tikka mudelid

Postitus Postitas kalle »

Väga vinge ju ja tere ka tulemast! Mudelid tiptop ja pintsliga töö on hea, eriti corsair jaätab ses osas hea mulje. Tolm muidugi segab jälgi veidi.
Mig 23 on vist veidi vanem töö? Sellised lennukeid ise väga ei tee, aga sellele olen mõelnud juba sellepärast, et need lendasid kunagi ikka sisikonda raputavalt kõva lärmiga üle Rohuküla sadama, kui praami sai oodatud:)
Jätka aga samas vaimus!

Kk
Tikka
Uudistaja
Postitusi: 18
Liitunud: 03 Nov, 2011 9:35
Kontakt:

Re: Tikka mudelid

Postitus Postitas Tikka »

kalle kirjutas:Väga vinge ju ja tere ka tulemast! Mudelid tiptop ja pintsliga töö on hea, eriti corsair jaätab ses osas hea mulje. Tolm muidugi segab jälgi veidi.
Mig 23 on vist veidi vanem töö? Sellised lennukeid ise väga ei tee, aga sellele olen mõelnud juba sellepärast, et need lendasid kunagi ikka sisikonda raputavalt kõva lärmiga üle Rohuküla sadama, kui praami sai oodatud:)
Jätka aga samas vaimus!
Kk
Kui mõned külalised on mu mudelikogu vaadanud, siis Corsair on ennegi värvimise osas komplimente saanud. Tegelikul ma polegi seda värvinud. :) Tegemist on Italeri komplektiga ja selle plastikust detailid olid juba seda värvi, mitte hallid nagu tavaliselt. Õiget tooni polnud kohalikus poes saada, seepärast ta nii jäigi.

Mig 27 on jah suht varajane töö, päris esimestest ma pilte üles ei pannud. Kõnealuse mudeli juures proovisin esimest korda purgis olevat värvi lahjendada. Enne värvima asumist sattusin ühele sõbrale külla ja ta näitas enda vastvalminud mudelit, mis oli ka pintsliga värvitud, aga minu omadega võrreldes ikka väga ilusti tehtud. Pika pärimise peale sain teada, et tema lahjendas värve veega, värvipurgid olid väliselt sarnased minu omadega. Proovisin kodus järgi ja pärast oli mudel väikeste mustade augukestega kaetud. Hiljem sain teada, et sõber kasutas akrüül- ja mina emailvärve. Viimast teatavasti veega lahjendada ei saa. Mis siis ikka, lihvisin mudelit natuke liivapaberiga ja katsin veelkord täiesti uue värviga üle. Kokkuvõttes tuli värvikiht paks nagu pahtel.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist