Ministri lollus

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas Lemet »

Näis, kas Leedo võtab riigihanke tulemused kohtus vaidlustada...

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/le ... d=69942639
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas mx77 »

Lemet kirjutas:Näis, kas Leedo võtab riigihanke tulemused kohtus vaidlustada...

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/le ... d=69942639
Leedol on ju eelmise hanke vaidlustus sees, seega see enne vaidluskomisjoni otsust uue hanke kiirkorras otsa korraldamine üldse veidi tobe.

Kusjuures mul on tunne, et see Tallinna Sadama pakkumus on kerge bluff, sest kuidas enne need sadamajuhid nii kriitilised selle hankel osalemise suhtes olid aga peale Palo-tädi näpuviibutust ja kohast ilma jäämise võimaluse vihjamist muutusid järsku väga tublideks?
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas Some »

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/pa ... d=69958625

Nojah... Hanke olemus idee oli ju Leedost lahti saamine.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas Lemet »

Nii...paisab, et ikka saab laevad valmis ehitada...erinevalt algselt kinnitatud raudpolt väitele, et pole võimalik.

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ku ... d=70848921

Arvestades poolakate temposid(oli just juhus sealsamas Remontowa ja Nauta hoovi peal ligi kuu aega toimetada), võib loota, et see asi seal õigeks ajaks ka valmis saab. Slaavilikule segadusele vaatamata. Sest selle laeva sektsioone, mille sektsioonidele jaanuari algul alles teraslehti paika pandi, hakati veebruari teises dekaadis kokku keevitama.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas mx77 »

Eks näis, kas see lõppkokkuvõttes ikka tuleb meile odavam. Elron näiteks muud ei teegi, kui tõstab piletihinda ja küsib riigilt dotatsiooni juurde.
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
parkija
Liige
Postitusi: 1061
Liitunud: 04 Veebr, 2015 20:14
Kontakt:

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas parkija »

Kas meil on vaid üks loll minister ? Meenub , et meie praeguse pensionisüsteemi looja on Eiki Nestor .
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas mx77 »

parkija kirjutas:Kas meil on vaid üks loll minister ? Meenub , et meie praeguse pensionisüsteemi looja on Eiki Nestor .
Ja mis sellel lollusega pistmist on?
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas Lemet »

Lihtsalt jätkusuutmatu. Aga sellest on jahut ju piisavalt. Muideks, isand mx, siiani ei ole mulle silma jäänud põhjalikku numbrikoondit lastekasvatuskuludest, mis juba mitme kuu eest pidi saama üles riputatud ja isand Trummi maa sisse trampima...olen ma midagi kahe silma vahele jätnud?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas mx77 »

Lemet kirjutas:Lihtsalt jätkusuutmatu. Aga sellest on jahut ju piisavalt. Muideks, isand mx, siiani ei ole mulle silma jäänud põhjalikku numbrikoondit lastekasvatuskuludest, mis juba mitme kuu eest pidi saama üles riputatud ja isand Trummi maa sisse trampima...olen ma midagi kahe silma vahele jätnud?
Võrreldes vana versiooniga on käesolev pensionisüsteem ikka veidi jätkusuutlikum.
Aga lastekasvatuskulud? Ma tegin isegi mingi exceli tooriku valmis, aga kuna Trummi numbrite kalkuleerimise võime, mis siin ühes teises teemas välja tuli on pea olematu, siis ma enam ei viitsinud edasi punnitada (kas võtta riiete kulumisel amort nende füüsilise või moraalse kulumini?), ta niikuini ei saaks aru.
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas mx77 »

Jaa, oman küll.
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas Lemet »

Huvitav, milles see "uus versioon" jätkusuutlikum on? Võlub kuskilt kuhjaga uusi sotsiaalmaksu maksjaid välja? Ja et juba teemaks on tõusnud- kuidas selle kahe kasutajakonto ja mx/akm suhtega ikkagi on? Võtab isand mx selle ühemõtteliselt ja selgelt ümber lükata?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas mx77 »

Lemet kirjutas:Huvitav, milles see "uus versioon" jätkusuutlikum on? Võlub kuskilt kuhjaga uusi sotsiaalmaksu maksjaid välja? Ja et juba teemaks on tõusnud- kuidas selle kahe kasutajakonto ja mx/akm suhtega ikkagi on? Võtab isand mx selle ühemõtteliselt ja selgelt ümber lükata?
Kas sinu arvates peab pensionireform ainukese variandina nägema ette sotsmaksu maksjate arvu suurendamise? Nüüd kogud sa ise endale pensini, mite ei looda nendele tuleviksu sotsmaksu maksjatele. ja edasi saab olema tuleviks tee vaid suuremate kohustusike pensionimakste suunas nagu lääneriikides ja pensioniea tõusus.

PS. Mis need kellegi kasutajakontod sulle nii p***e torgivad?
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas Lemet »

Lucupeetav saab ilmselt isegi aru, et selgesõnalise "ei" asemel vingerdamine kinnitab Trummi väidet. Koos kõige sellest tulenevaga. Jutt sellest ise endale kogumisest...see rohkem lihtsameelsetele, nagu mul oli juhust neil päevil veenduda. Nimelt lasin end ühel ilusal 1999 aasta kevadepäeval personaalse fondiplaani teemadel ära rääkida. Oli ootamatult tekkinud vaba 10 000 eeku, mis sai siis muretusse vanadusse ja rahakogumisse deponeerit. Siinkohal tuleb meelde tähendamissõna rumalast mehest ja tema rahast :mrgreen: . Ja unustasin. Kes mäletab, siis 1999 oli 10 000 eeku päris tubli tükk raha. Nüüd siis tuletati mulle seda pangakirjaga meelde...selkest 10 000 rahast on tänaseks päevaks saanud peadpööritav summa-tervelt 444 eurikut ja 21 senti. Nii et kogumisest pole mulle mõtet juttu hõõrutads. Muideks, asjal on pma positiivne moment ikkagi olemas, juba kahel korral olen ma kaubandusneskuses noori pintsaklipslasi sellega saanud tõrjuda, pannes selle pangapapri neile nina alla ja lubades, et kui nad suudavad selle najal mulle kogumispensioni tulud selgeks teha, siis annan end nende võimusesse kõigi naha ja karvadega. Selget vastust pole siiani saanud... :mrgreen:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
aest
Liige
Postitusi: 428
Liitunud: 30 Okt, 2011 18:12
Kontakt:

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas aest »

Ehk lollakas olen aga juba hulk aastaid kõikidele oma tuttavatele räägin: kõige kindlamaks pensionifondiks on maakodu. Kõik need pensionifondid aga....surnud hane tiivaga rannaliivale kirjutatud jutt.
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Ministri lollus

Postitus Postitas mx77 »

Lemet kirjutas:Lucupeetav saab ilmselt isegi aru, et selgesõnalise "ei" asemel vingerdamine kinnitab Trummi väidet. Koos kõige sellest tulenevaga. Jutt sellest ise endale kogumisest...see rohkem lihtsameelsetele, nagu mul oli juhust neil päevil veenduda. Nimelt lasin end ühel ilusal 1999 aasta kevadepäeval personaalse fondiplaani teemadel ära rääkida. Oli ootamatult tekkinud vaba 10 000 eeku, mis sai siis muretusse vanadusse ja rahakogumisse deponeerit. Siinkohal tuleb meelde tähendamissõna rumalast mehest ja tema rahast :mrgreen: . Ja unustasin. Kes mäletab, siis 1999 oli 10 000 eeku päris tubli tükk raha. Nüüd siis tuletati mulle seda pangakirjaga meelde...selkest 10 000 rahast on tänaseks päevaks saanud peadpööritav summa-tervelt 444 eurikut ja 21 senti. Nii et kogumisest pole mulle mõtet juttu hõõrutads. Muideks, asjal on pma positiivne moment ikkagi olemas, juba kahel korral olen ma kaubandusneskuses noori pintsaklipslasi sellega saanud tõrjuda, pannes selle pangapapri neile nina alla ja lubades, et kui nad suudavad selle najal mulle kogumispensioni tulud selgeks teha, siis annan end nende võimusesse kõigi naha ja karvadega. Selget vastust pole siiani saanud... :mrgreen:
Eks kogemusi on erinevaid. Minu pensionikonto on päris rammus ja tänu heale valikule on sinna ka tänu fondihaldurite heale tööle kenasti juurde kogunenud.

Et maakodu mingi pensionisammas oleks ma küll ei arva, pigem kinnisvara linnas.
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist