Eesti CV 9035 mudel

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Roomet
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Mär, 2015 10:28
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Roomet »

Ma siin olen mõelnud, et kui Eesti saab lõpuks oma CV90 kätte ja õigetesse värvidesse värvitud, siis keegi võiks mõnest neist mudeli teha. Ma olen netist uurinud ja õnneks leidub üks CV9035 mudel http://www.aliexpress.com/item/Hobby-Bo ... 46302.html ,kuid ma ei tea, kas mina olen see õige inimene, kes seda mudelit ehitama hakkaks, sest see oleks mu kolmas mudel ja esimene, mida ma üritaks värvida. :? Aga kas need jalaväelahingumasinad värvitakse juba Hollandis Eesti värvidesse üle või ikka siin? Loodetavasti ei viivita nad sellega eriti.
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Re: Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Mazz »

Pole vist mainitudki veel, kuidas ja mis värvidesse nad värvitakse. Klopsi vast kokku ja jäta riiulile ootama :D
Hollandi värvidesse nad kindlasti ei jää ma usun.
Roomet
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Mär, 2015 10:28
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Roomet »

Huvitav oleks teada, kas me värvime neile enda kamuflaaži või värvime lihtsalt numbrid ja lipu üle? :D
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1018
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Mudakoon »

Nii ehk naa hakatakse vast pea igaastaselt paraadile minevaid aparaate üle värvima.
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Roomet
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Mär, 2015 10:28
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Roomet »

Aga tegelikult, miks me neid CV-90-teks peame nimetama? Kui rootslased kutsuvad neid Strf-90, siis miks peame meie need lollid olema, kes kasutavad võõrast nime? Võiks ju enda keelest neile nime panna jalaväe lahingumasinat lühendades, nagu näiteks Jlm-90?
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Sho »

Jott-ell-emm või julm?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Roomet
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Mär, 2015 10:28
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Roomet »

J, L, M mõtlesin, aga see oli lihtsalt suvaline näide. Lihtsalt mingisugune eestipärane nimi võiks olla, kuigi tsee-vee on päris mugav öelda.
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1018
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Mudakoon »

JLM ei sobi ,sest eestikeelsena üritatakse nüüd masinatele üksteise võidu kummalisi nimesid külge pookida.... Rünnuk,rautar.....
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Roomet
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Mär, 2015 10:28
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Roomet »

Kas need rünnuk ja rautar peaksid olema masinatüübi nimi või lihtsalt mingi masinale peale tehtud nimi? Mul on ainult üks uudissõna meeles ja see on sotra, mis käib soomustransportööri kohta. Äkki saaksid lingi sinna lehele saata või kuhugi, kust sa need rünnuk ja rautar võtsid, sest tahaksin huviga lugeda nendest uutest väljenditest?
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1018
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Eesti CV 9035 mudel

Postitus Postitas Mudakoon »

See on sul nüüd küll hea päring... :)
On siit foorumist kah vist kunagi läbi kännu.
Linki ei oska kahjuks anda , ise kuulen vahel selliseid sõnu kohas kus palka makstakse.
KSF kol. Herem ehk oskab aidata.
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist