Hertsogi tegemised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

tekkis selline mõte, et jube äge oleks, kui viitsid iga mudeli nime lingiks teha, mis viiks antud mudelit käsitleva lehekülje peale.
ammu olen mõtlenud.
on äge.
siis lugesin mudelid üle.
enam nii äge ei ole...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Wittmann
Liige
Postitusi: 136
Liitunud: 20 Dets, 2014 23:07
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Wittmann »

Palka või sekretär :D
Selles suhtes on sul õigus, et tööd on sellega üksjagu.
Restitäis plastikut, liimi ja värve
Et argielu mõtetest puhata närve
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

Ega see vana arm ka ei roosteta... võtsin korraks puhkuse kandjate lennugruppidest...

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2933
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Sho »

Mis loom see on?
Mingi Pantri tootmisse mittejõudnud versioon?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

Peaaegu...

Standardpanzer E-50. paberilt kaugemale ei jõudnud. ehk siis selline tore what-if asi, mille puhul ma saan jälle oma rahututel käekestel lasta süüdimatult "lisasid" ehitada (nagu näiteks radikatel olevad plaadid) ning värvi plätserdada...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas calico »

Vägev, ma juba hakkasin muretsema, et kus tankist kipub mere peale, nii nagu ma tunnen end õhust järsku roomikutel olema, aga hea näha et tõesti vana soomus ei roosteta! ootame õigustatud järge! :D
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

esiteks: ma pole kunagi väitnud, et ma normaalne olen !

teiseks: kuidas värve segada ja konditsiooni saada:

Pilt

tähelepanek: labad peavad olema koormatud võrdselt - st 1 ja 2 värvi võtavad ventika laperdama ja hüppama. kolm aga hoiavad enamvähem stabiilsena...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

lihtne on alati sõnad ülemata jätta. see on tavaline Eesti. samas on hetki mil ei suuda vaiki olla...

...halb lugu on see, et peab mudelite juurest kõrvale kiskuma ja natuke ka filosoofiaga tegelema. kuna Witmanni teemat ei tahtnud rohkem risustada (sest see on kiskunud olulisest oluliselt eemale), siis leidsin et kõige valutum on jätkata omas teemas. vastus siis on seltsimees AivarP sõnavõtule:
Vähe rohkem kui aasta tagasi mõtlesin, et propageerin natuke dioraami tegemist ja panin paar pilti üles. Tutvustavas tekstis rõhutasin, et kuigi Tiiger 1 kannab torninumbrit 301 ei tasu ajaloolist autentsust reaalse isendiga otsida. Sellest olenemata leidus ikkagi seltsimees tankiteadlane kes oma kolmanda seeria BMW kardaaniga mulle silmadevahele virutas. Teemaks tuli tookord labidas mille olin tanki ninale paigutanud. Seda konkreetset labidat tohtivat seostada ainult ühe konkreetse Tiiger 1. maailmas. Selle info levitamisega pani mudelisõber muidugi kõvasti mööda.
jep. loe oma teema uuesti üle: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 45&t=33879

kaldun arvama, et elus kehtib reegel (minu jaoks) kui teed vea, siis tunnista seda... tunnistan: labidaga läks võssa.

seega kisun välja oma kirjutise:
saan aru, et ei pretendeeritud ajaloolisele tõele ja autentsusele, kuid...
...Tiiger on "mid", ehk siis "keskmine" toodang - sellised kandsid kõik zimmeriiti. ehk siis see on puudu. labidas ees on minu mälu mööda ühe konkreetse mudeli (kindla pardanumbriga) masina eripära, mis (kui ma ei eksi) osales Kurski lahingus.
soovitan pühenduda tekstidele sulgudes. nii huumori mõttes, kui tüli ei tee. teemaks ei tulnud tookord mitte ainult labidas, "millega mudelisõber pani mööda" vaid ka midagi muud, mida mugavalt antud sõnavõtus igaksjuhuks ei mainitud, sest see sai ka tegelikult päris huvitava arutelu osaliseks (taas loe oma teema lõpuni). aga see selleks. see teema on ajaloolise anaalsuse välimistel orbiitidel oma kahtleva koha lõpuni tiirlemata jäänud (muide, bmw kardaanirist muidu on kipa asi - olen seda ise näinud tänaval vedelemas... 50m eemal rümakast endast, peale seda kui häppeningis osalenud linnaliinibuss sõitis omal jõul minema. aga taas, see selleks :D ). samas kiidan demagoogiaponnistust ja tekstist väljarebimist. ausalt ka. spindoctoring on minu jaoks imetlusväärne kunst mida tuleb harjutada.
Tookord üleslaetud pildid jäid minu poolt siin foorumis viimasteks. Küsimus pole selles, et ma ei talu kriitikat. Mina teen mudeleid oma moodi ja ma tõesti ei viitsi iga kord kaaskirja alustada mingi vabandava bla bla tekstiga, et oma mudelit siinsetele arvamusliidritele vähegi söödavaks teha.
Ilmselt jääb see ka minu poolt viimaseks kommentaariks.

halb jutt. jätab mulje et tegelt ka ei talu kriitikat. selline natuke selgrootu (kirjutan ruttu siia igaksjuhuks selgitavalt, et see "selgrootu" on minu sügavalt isiklik arvamus - muidu tuleb jälle pahandus minu sirgjoonelise ja "lahtine tekst otse eetrisse" kontseptsiooni osas. andke andeks. kass leopoldi siit taas ei tule).a muidu tee nagu tahad.

ilmselgelt oleme pärit erinevatest maailmadest. ühtedel jaoks on (konstruktiivne - LOE JÄLLE SULGE) kriitika solvamise tipp, teiste jaoks midagi mida hinnata ja õppust võtta... ning mis kõike olulisem (minu jaoks) aluseks edasiminekuks, elik ARENGUKS.

halb on taaskord see, et inimesed on ropult hellikud. elu on seiklus. hobi eriti - teed nii et ise tunned end hästi. samas on murettekitav see, nagu mujal sai mainitud, et peab 30 aastat Tiibetis sussi sahistama ennem kui julgeb inimeste ette tulla. ei pea. aga samuti on kohati ka valus vaadata kui tehakse haltuurat. et siis peab kiitma või ? tuima näoga. oled tubli. nii peabki!

Aivari jutt teemal „ise olete lollid ja mina rohkem ei mängi“ tundub lapsikuna. Hea küll, rohkem oma pilte siis sa üles ei pane. Kena on. Aga keda sa karistad ? „miljoneid vaatajaid“ ? igasuguse sellise kontseptsiooni – nagu see alamfoorum on – on liikmete vabatahtlik panus (kerge MTÜ omamoodi). Antud mõtteavalduse järgi võiksin ka olla „ropult solvunud“ nii isegi, et kustutan kõik kümned leheküljed teksti ja pilte ära puhtalt selle pärast, et keegi on öelnud midagi teemal „nii ei ole ilus/hea/õige“ ? ja usu -seda on öeldud. oleks pidanud peale igat kümnendat posti silmad pihku võtma ja end üles pooma ?

tehkem mudeleid. Oma rõõmuks. Jagagem rõõmu nng olgem valmis kuulama ära ka võõraid arvamusi. Ka konstruktiivseid. Mis ei tapa teeb tugevaks !

muide kui homme viitsin, siis pildistan E-50-t. kui ei viitsi, siis pildistan ülehomme. ja asualt kui siis ka ei viitsi, siis pildistan nädala pärast. tegelt ka. mis siis et te kõik olete nii vastikud ja ninakad and shit. ja keegi ütles kunagi ammu ühe mu mudeli kohta midagi sellist mille kohta võib öelda, et see kõlas solvumisväärselt. :P :D
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas kalle »

Jeerum, mees..kes kell 5 hommikul viitsib sellist teksti kirjutada, peab ikka küll tõsiselt eesmärgile pühendunud olema:) Aga mul on palve..vaata oma luftfloffe teemat ja vasta mulle ka midagi, nii ilus on :)

Aga sinu mõtteavalduse peale ütleks, et kõik on õige, aga siiski on nii, et kui väga puristlikult asja võtta, siis uju või upu meetodil jääbki siin asi veel vaiksemaks, millestr oleks ju kahju? Mind küll kurvastab see, et siit ja sealt on vihjeid, et mõnedki tegelased ikka toimetavad ja teevad midagi, aga siin postitavad ja näitavad asju ikka samad näod.

Kk
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas calico »

Mind küll kurvastab see, et siit ja sealt on vihjeid, et mõnedki tegelased ikka toimetavad ja teevad midagi, aga siin postitavad ja näitavad asju ikka samad näod.
Olen sügavalt sama meelt ja
et kõik on õige, aga siiski on nii, et kui väga puristlikult asja võtta, siis uju või upu meetodil jääbki siin asi veel vaiksemaks
on ilmselt sellega seotud et antud hobi on tegelikult väga isikliku olemusega. See on huvi mida vb mõni lausa häbeneb, sest enamus üldsus (minu kogemuse näitel) kuuldes sellisest hobist, turtsatab algul naeru (eriti sellised natuke lihtsama mehed nt) et noh, ikka mängid lennukitega jah, noh kas sa puristades häält ka järgi teed kui see valmis on, kas te kokku saades sõda ka mängite jnejne. Olen küllalt pidanud seda kuulma sisemuses küll solvunud pisut kuid rahulikuks jäädes üritanud selgitada, et kle mees, asjad ei ole sellised, või siis vinti jurde keelanud et jah iga kuu lõpp me saame kokku ja peksame oma mudeleid puruks vmt. :P See on lihtsalt tegevus mida enamus koordineerimishäiretega vibratsioontõve all kannatav joomispuudega machoisane oma hommikuses pohmakaudus ei suudagi ette kujutada ja kui mõni kujutabki siis on see igaõhtuse kaheliitrise õlle kõrval äärmiselt lapsik või pehmo tegevus. Lisaks üleüldse on see hobi selline kunstilise ja loova ajupoole tegevus, kuid kõik kunstnikud on oma loomingu koha peal natuke hellikumad kui ''normaalsed'' inimesed. Siis sellises ehtsas eestilikus (estonians eat estonians) keskonnas nagu siin mudelifoorumis on, on tõesti ehk natukene raske tulla välja oma asjadega (nagu kapist... :P ) ja neid esitleda. On mis on, loodame et uued ikka tulevad ja julgevad, vanad julgustage, uued võtku easylt, see on ju tõesti kõigest hobi! :wall: :write:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Wittmann
Liige
Postitusi: 136
Liitunud: 20 Dets, 2014 23:07
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Wittmann »

Kes on peaasjalikult praegu süüdi selles, et minu teema läbu täis on? Sina oledki, kulla tankiteadlane. Käid ja räpid teiste teemades, kui keegi julgeb natukene sulle vastu rääkida. Kõige suurem õrnapõrnaline terves foorumis oledki sina. Iga kord üritad sa tarka panna ja teiste väiteid maha teha, oma seisukohti peale surudes. Mis ajast on "ma ei postita enam pilte asjadest, kuna alati leidub keegi, kes kardaaniristi poltidearvuga ei nõustu" lapsikum kui "tema ütles mulle vastu, mina torkan jonni pärast talle"? Mõtle järgi ja vaata peeglisse.

See ei ole konstruktiivne kriitika, kui inimene ostab poest elu esimese tanki, paneb selle kokku ja avastab militaarneti foorumi, kuhu julgeb oma töö pilte panna, ja siis saab kohe teravaid ja sapiseid kommentaare, kuidas ta ei suvatsenud ennem ajalugu uurida ja tehases ekskursioonil käia, kui tanki hakkas kokku panema. See on mingi üleolev suhtumine nedne suhtes, kes teevad asju otse karbist. Ja haltuuraks neid töid nimetades võiks ka esmalt kaks korda mõelda. Kui härra tankiteadlasele reaalsus ka kunagi kohale jõuab, siis võiks teada, et kui keegi paneb tankile kuskile labida või jätab ära, on mõlemat pidi õige. Igale tankile võis selle koosseisu tegelane labida kinnitada või vastupidi, võidi labidas ära kaotada.

Sama hea oleks sul tulla kritiseerima seda, et kellegi mundri värv pole õiget tooni, kuigi eriti sõja lõpu poole õmmeldi rõivad juba peaaegu suvalisest riidest, mis olid iga kord jumala isevärvi tooni. Kui sina +tahad juuksekarva lõhki ajada, palun väga, sul on see õigus. Ära sunni teistele seda peale, kuna peaasjalikult oled hetkel sina ainuke tegelane siin terve foorumi peale, kes paremale ja vasakule negatiivseid ja läbi lillede sapiseid kommentaare pillub. Miks siis teised aru saavad, et tähtis on hobi ise ja keegi ei ole kohustatud autentsust taga ajama.

Olen su teemat vaadanud esimestest lehekülgedest viimasteni ja oled tõesti aja jooksul arenenud. Kuigi ka esimestel mudelitel polnud ju midagi häda. Ja siiralt kahtlen, et areng tänu sellele ainult tulnud on, et mudelite ajalugu tudeerid. Mudeli hea välimuse annavad töövõtted, mitte ajaloo tundmine. Minu jaoks on õigustatud peaasjalikult vaid kriitika, mis puudutab töövõtteid. Soovitused, kuidas mingit elementi teha, millest midagi teha, mis järjeorras midagi teha. Samuti on meeldiv, kui keegi lihtsalt remargi korras mainib, milline on reaalsuses või kuidas päriselt tehti, ilma mind kohustamata seda tegema. Praegu süüdistatakse siin (eriti miskipärast mind. Ilmselt kuna ma ei pea sind ega kedagi teist siin endast paremaks ja julgen vastu öelda) mind ketserluses ja pühaduse teotuses. Ajuvaba.

Igatahes oled sa selles foorumis hetkel ainus põhjus, miks mõni algaja ei pruugi siia pidama jääda. Mäletad su sõnavõttu päris alguses minu kohta? "Suvaline amatöör tuleb seletama, ära pane tähelegi"? Vähe üleolev pole? Milline osa sellest lausest peaks siis uusi tulijaid siin hoidma? Sinu näol on ehedalt tegu kellegi niisugusega, kes kunagi hakkas siia foorumisse kõrvad lontis oma töid postitama ja mida aeg edasi, seda rohkem tuli kiitust. Nüüd oled endale ette kujutamas, et küll ikka oled osavaks saanud ja ka vast suurmeistri staatuseni jõudnud. Eriti ei ole sama meelt. Teed küll ilusad mudelid, midagi ei ole nende kohta öelda, aga kas on need nii erilised, et annaksid õiguse "amatööre" maa alla tampida?

Soovitan sulle väheke tagasi tõmmata. Ehita mudeleid, postita nende kohta pilte ja juttu. Vaata teiste mudeleid ja ütle midagi, kui sul on reaalselt mõni tehniline soovitus. Ära eelda, et me, amatöörid, siin tahame pedante mängida. Kui ei suuda muud toota, kui vaid puhast jura, jäta ütlemata. Päriselt ka. Kõigil pole minu moodi paks nahk ja viitsimine sulle meelde tuletada, et oled tavaline jorss, mitte mingi jumalus ja su hämale vaatamata asju edasi postitada. Sapiste vendade ja staaritsemiste pärast võib niimõnigi hobitaja oma asjad näitamata jätta. Hakka inimeseks ja saa üle oma misiganes egost.

Teemasse ka. Küll on ilus tank sul mingil leheküljel. Siberi masinatehas, eks?
Restitäis plastikut, liimi ja värve
Et argielu mõtetest puhata närve
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Lemet »

...Kõigil pole minu moodi paks nahk...
:shock: :lol:

Et siis sedasorti kurtmisega täidet postitused on indikatsioon paksust nahast...nu-nu...eluaegne õpe on termin, mis tänast päeva iseloomustab. Aga andke minna, isand Wittmann, lustlik on lugeda... :D
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

Kes on peaasjalikult praegu süüdi selles, et minu teema läbu täis on?
läheb vaatab korra peeglisse ka :D sai juhitud tähelepanu, viisakalt muide, et pole päris see tükk, mis ta päriselt võiks olla... oleks ütelnud, et "ahah, no pole jah, näe zvezda haltuurat teinud aga kurat temaga, las jääb" - ja olekski kogu teema olnud. ennemgi nii olnud. ka minu teemas, kui meie lugupeetud vanameistrid oma noorpõlve meenutama on hakanud ja tähelepanu juhtinud. aga sul tuli suht akuutne meltdown peale ja nii ta läks :D
Praegu süüdistatakse siin (eriti miskipärast mind. Ilmselt kuna ma ei pea sind ega kedagi teist siin endast paremaks ja julgen vastu öelda)
rõhk sõnal eriti. samuti jääb mulje aga teistpidi selle paremaks pidamise osas... taas, võtab peeglitiiru jälle ette. mõtleb järele. ja mis puutub julgemisse, siis see on "pool võitu". teine osa võiks olla argumenteerimine. aga selles osas on sul puudujääke. tahab harjutamist. taas mõtlemiskoht.

muide see eelnev minu pikk mõtteavaldus oli kindlasti pigem retoorilist laadi, kuid ei saa salata, et seal oli ka omajagu intriigi. korraldasin väikese testi: kas tuleb uus meltdown ? tuli! mu test õigustas ennast - kukkusid selle ilusti läbi :D
Kõigil pole minu moodi paks nahk
ja selle remargi raames olen Lemetiga nõus. see on ikka tõesti priceless ja annab adekvaatse hinnangu ka su viimasele sõnavõtule + loe eelnevat :D

et vältida uut täiendavat (ja ilmselt peagi saabuvat ) pikka traktaati teemadel kui julge, sõnakas ning õilis mõni kodanik on, siis teen ettepaneku sekkuda inimestel modereerimispaneeliga. ei kurda kui ka minu eelnevad sõnavõtud - mis otseselt endas mudeliehitust ei kätke - maha võetakse. läheb muidu väga nihilist.fm-iks kätte ära...

piiss änd rakkaus !
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2111
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas vaoinas »

Et siinne teema on Hertsogi lahkel loal peldikusein, siis mul on ka mõte südamel.
kalle kirjutas: Aga sinu mõtteavalduse peale ütleks, et kõik on õige, aga siiski on nii, et kui väga puristlikult asja võtta, siis uju või upu meetodil jääbki siin asi veel vaiksemaks, millestr oleks ju kahju? Mind küll kurvastab see, et siit ja sealt on vihjeid, et mõnedki tegelased ikka toimetavad ja teevad midagi, aga siin postitavad ja näitavad asju ikka samad näod.
Ja teisest teemast:
kalle kirjutas: Ja kuigi, nagu ma selle jupikese lõpus endiselt arvan on õigus nö mõlemasl poolel, oleks siiski VÄGA kahju, kui keegi selle teema lugemise lõpetuseks otsustab oma töid mitte näidata.
Kõik on õige, Kalle. Aga mul oleks veel rohkem kahju, kui teadjamad kaasfoorumlased jätaksid asjad ütlemata, kuna teised kaasfoorumlased konstruktiivset kriitikat ei talu. Asi on selles, kulla sõbrad, et ega kriitika ei ole ainult konkreetse mudeli ja tema autori suunas, vaid sageli on ka teema jälgijatel miskit alati kõrva taha panna. Wittmanni T-34'l on vale torn, liigpikad porilauad ja rattad on ka täiesti mööda. No jumal temaga, lõpuks istub see T-34 Wittmanni rõõmuks tema riiulis olgu ta kuitahes valesti. Aga jätnuks Fossiil ja Hertsog omad asjad ütlemata, siis pahaaimamatu Vaoinas või keegi teine paneks sellesama õnnetu T-34 "Nõukogude Eesti eest" sama vigaselt kokku. Kurat, see ei ole ka mingi Facebook siin, et Like on ainus võimalus. Ja päris kurb oleks kui siin ainult mingi verbaalne kaisutamine ja õnnitlemine käiks, sõltumata mis pilta keegi siia üles riputab.

Kristjan
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas kalle »

Ka mina pean taas ütlema, et kõik on õige jaolen nõus. Ennist ehk jätsin unarusse selle poole, et tegelikult ei öeldud midagi halvasti, võibolla ehk Urmas kasutas talle mitte alati omast väga otse ütlemist, aga kõik öeldu oli ju õige. Eks see ongi üks lahenduseta teema ja kõik reguleerib end ise ja mingit keskteed ongi raske tekitada..kuigi tahaks. Lihtsalt olen nt brittmodelleri foorumis märganud, et igasugu kvaliteediga mudelitele antakse tagasisidet ikka nii, et postitusi ja teemasi tuleb tempos, mida ei jõua ära lugeda. Saan aru, et võrdlus on kohatu, aga paneb mõtlema miks siin nii paljud kasutajad midagi ei näita, kuigi on korra paar endast märku andnud. Ühesõnaga mina küll kedagi ei kutsu üles end tagasi hoidma.. kutsuks parem üles Kristjanit, et tee palun see Eesti eest tank, millest enne jutt oli;)

Kk
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist