Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, kohus)

Vasta
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas sturmkommando »

Ma olen elanud pikemalt sealkandis - nalja pole eriti selliste asjadega.
kanepi suitsetamise eest oli 5a ette nähtud. Kuveidi telejaama kõrval on vangla mille ainukesed aknad avanevad surnuaiale :)

Koroli isiklikult ei tunne, samas on siin ka põhjendamatut viha araablaste aadressil. Omalt poolt võin ütelda, et pole külalislahkemat rahvast, nii omavahel on nad täitsa mõistlikud poisid. Ei usu, et Korol ilmaasjata selle jama kraesse sai. Paneb ainult imestama, kas neil siis järelvalvet polnud seal.

veelkord: kaitsevägi on rahva peegel :lol:
Küllalt nähtud neid lällavaid eestlasi erinevates lennujaamades,
ausalt üteldes, häbi on.
Kri
Liige
Postitusi: 33
Liitunud: 19 Okt, 2005 18:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Kri »

Juhin tähelepanu selle, et tegu polnud mitte puhusereisi, vaid töölähetusega. Ja kuna kinnitust on leidnud fakt, et ta lennujaamas ennast täis jõi ja mõnede andmete kohaselt ka seal kedagi ahistas (mida ma tegelikult ei usu), siis süüdistada pole tal peale enda küll mitte kedagi. V-vbl Korol oleks pidanud seda teadma, kuidas seal sellistesse asjadesse suhtutakse. Ei ole oluline, et ta seal täis peaga jauras, oluline on see, et ta seda just SEAL tegi.

Liiatigi peaks olema selge, et sõdur, olles vormis, ei joo.
malox
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 11 Apr, 2004 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas malox »

Kahetsusväärne juhtum, mis oleks võinud ära jääda, kuid seda vist ei osatud ette arvata, et missioonilt tagasi pöörduv sõdur võib end pildituks juua.
Aga samas, kui tegu oli riigile kasuliku inimese ning hea sõduriga, siis oleks võinud ta aitamisel natukene rohkem vaeva ning resursse kulutada.

Olgu kepp ta seljale pehme
:(
Mobutu
Liige
Postitusi: 190
Liitunud: 14 Nov, 2005 23:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mobutu »

Joomise eest sai ta kuu aega, mis on juba ära istutud. Kepihoobid on ahistamise eest, mida ilmselt pole toimunud. See egiptuse mõrd ju tunnistas ajakirjanikule, et ahistamist polnud ja tal on lihtsalt raha vaja.
Kasutaja avatar
Vabadus
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 23 Apr, 2005 12:38
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Postitus Postitas Vabadus »

Kellelt: hillart
Kellele: Vabadus
Postitatud: 05 Apr 2006 7:31 am
Pealkiri: Ha-ha-ha Tsiteeri sõnumit
Missugused väed?! Kas Eesti Kaitseväe või?

Selline kiri tuli minu postkasti peale minu postitust sellesse teemasse! Hiline puberteet kommenteeriks ma seda.

Aga vastaks kah siin kohal. Palun loe minu postitus ilusti läbi. Räägin, et vägede näol tegemist puhta utoopiaga. Sõnaraamat võta abiks, kui tähendust ei mõista.

Ja eelneva kohta veel nii palju, et kas Eestis on siis vähe olnud välismaalasi, kes seadust rikuvad ja kas me siis anname neile piitsa? Saadame venitus pinki? EI!!! Me järgmime siiski demokraatliku riigi seadusi ja jääme inimõiguste piiridesse. Sama võiks teha ka Araabia valitsus. Kuid oh ei! Nemad on ju meil erilised. Raisk ma ütlen!

Öelge, mis tahate aga tegu on kaudse, kuidas nüüd öelda, Eesti õrritamisega. Vastasel juhul oleks meie rahuvalvaja juba ammu kodus ja kahjutasu ( kui seda üldse oleks tarvis olnud ) tasutud ja see meediakära lõppenud.

Mõelge, mis tahate!
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Mõistke hukka või tehke, mis tahate aga minu utoopiline mõte oleks, et viime väed sisse!
Kahjuks on see ainult utoopia!
No ikka õnneks, ikka õnneks - varane pubekas!
Ühe supilontruse pärast, kes juua ei oska ja valib veel vabatahtlikult kaltsupeade käest kepisaamise, ei liigutaks mina väikest sõrme kah!
Loodetavasti on selle mehe sõjaväekarjäär läbi, mingu hulgilattu banaane tassima!
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Veidi kummaline väide jah see väed sisse, isegi kui meil oleks olemas väed mida sisse viia, siis kuidas see välja nägema peaks :?:
Enne selle idee välja käimist peaks heitma pilgu gloobusele, kus asume meie ja kus nemad :wink:
Ja kui me ka asuksime seal kõrval tuhande tanki ja lennukiga, siis sõja algatamine sellise asja pärast viiks meid mõne Aafrika suguharuga ühele tasemele.
Selliseid asju aetakse diplomaatilisel tasandil arenenud riikides.
Muus tasub vist üldse esialgu suu kinni hoida, lugu rohkem, kui segane.
Kui mees kunagi tagasi Eestisse jõuab, siis lendab talle peale parv ajakirjanike ja siis saab see sogane lugu ehk vähe selgemaks.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
malox
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 11 Apr, 2004 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas malox »

Tõesti see vägede sissesaatmise jutt kahtlane eriti, kui arvestada seda, et meil pole transpordilennukit, millega sõdureid ning tehnikat vedada.
Osalt ju seetõttu selline asi võimalikuks saigi, et nüüd peab Korol karistust kandma.

P.S. Minuteada on kirjavahetus privaatne. Kui hillart oleks seda tahtnud meilt kõigilt seda küsida, siis ta oleks seda ka teinud.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Ja lubage küsida, mida ERILIST ta siis tegi? Oli purjus? Jah. Ahistas? Nüüd juba selgunud, et ei - ent keda see enam kotib. Mussulmanidel vaja ennast tõestada. Kogu lugu.
Kasutaja avatar
Vabadus
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 23 Apr, 2005 12:38
Asukoht: Lõunas
Kontakt:

Postitus Postitas Vabadus »

Saage ometi aru - see vägede sisse viimise jutt on täielik utoopia! Ja juba arutate transportlennukite üle.
See pigem väljendab mu pahameelt.

Ja vabandan, kui selle eelneva sõnumi avaldusega kellelegi kahju tegin.

Siinkohal hoian nüüd neutraalset seisust.
Aga canislupus'e sõnades iva sees
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Siinkohal pean siiski vajalikuks mainida, et ei õigusta (ja pole ka minu pädevus) sellist käitumist. Kui oled vormis, siis pea ennast raamides.
See nüüd ei tähenda, et frentšid maha ja baari.
kapralheinz
Liige
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juun, 2005 22:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kapralheinz »

Hästi, napsuga võib vääratada. Võib ka mõnele looriga karvajalale pikema pilgu heita kui sünnis...
Aga et vaba mees ennast vabatahtlikult mingil suguharul peksta laseb...
Mingi väärikus peaks ikka igal põhjamaa pojal olema.
Ajaloost ja Eesti kirjandusest teame, kuidas 1905 aastal üks Laipmanni nimeline kooliõpetaja valis tsaari karistussalga poolt määratud ihunuhtluse asemel mahalaskmise. "Vabat meest ei peksta..."
meesmetsast
Liige
Postitusi: 341
Liitunud: 18 Veebr, 2006 14:48
Kontakt:

Postitus Postitas meesmetsast »

kapralheinz kirjutas:........
"Vabat meest ei peksta..."
Kas see vaba mees jõi ja laaberdas?
malox
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 11 Apr, 2004 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas malox »

kapralheinz kirjutas:Hästi, napsuga võib vääratada. Võib ka mõnele looriga karvajalale pikema pilgu heita kui sünnis...
Aga et vaba mees ennast vabatahtlikult mingil suguharul peksta laseb...
Mingi väärikus peaks ikka igal põhjamaa pojal olema.
Ajaloost ja Eesti kirjandusest teame, kuidas 1905 aastal üks Laipmanni nimeline kooliõpetaja valis tsaari karistussalga poolt määratud ihunuhtluse asemel mahalaskmise. "Vabat meest ei peksta..."
Küsiksin, et mis muu võimalus tal hetkel on, praegu saavutati väikese vaevaga parim lahendus. Mõned seadused on seal jamad, kuid kui sa seal oled, siis peaksid ikkagi nendest kinni pidama ning oma tegude eest vastutust kandma, oled, kes sa oled. See maailm erineb seal meie omast kategooriliselt, näiteks, kui Eestis keegi tänavale sülitab, siis maksimaalne on see, et sülitaja saab sõimata, kuid kui keegi seal ringkonnas maha sülitab, siis on võimalus kohe nuga selga saada.
kapralheinz
Liige
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juun, 2005 22:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kapralheinz »

ER kirjutas:
Küsiksin, et mis muu võimalus tal hetkel on, praegu saavutati väikese vaevaga parim lahendus.
Kolm kuud lisavangistust.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist