Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Das Tiger
Liige
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Dets, 2010 23:56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas Das Tiger »

Panen natuke pilte vahepeal valminud BTR-70st MA-7 torniga. Tootja on teadatuntud tähekesefirma ning skaala 1/35. Esimene katsetus pigmentidega, niiet nendega läks natuke liiale nagu alati.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
[i]There is no escape from the enemy within[/i]
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas scout22b »

Tead tegelikult minu arvates sa väga liiale ei läinudki selle pigmendiga, lihtsalt veidi liiga kontrastne on. Rohkem sellist hajutamist ja hägustamist võibolla aitaks asja ühtlasemaks teha. Muidu täitsa tore mudel. :)

/P
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
Das Tiger
Liige
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Dets, 2010 23:56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas Das Tiger »

Noh tänud igatahes!
Vahepeal sai BTR aga sujuvalt katsepolügoni osaks ning sai proovitud lisada erinevat kola, mis päriselus pahatihti sõjaväemasinatel ripub. Proovisin keerutada ise ka kaablit, aga otstega pole ma rahul. Järgmine kord laenan mõne teise mudeli otsa ja panen selle trossi külge. Ehk saab selle isendiga nüüd siiski rahu.
Pilt
Pilt
Pilt
[i]There is no escape from the enemy within[/i]
Kasutaja avatar
kangelaspioneer
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 30 Dets, 2004 13:13
Asukoht: Tallinn/Tapa
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas kangelaspioneer »

Varuratast ja kanistreid selle koha peale kindlasti ei pandud. Nende klappide kaudu käib jahutuseks mõeldud õhk ning bensumootoriga masinad kippusid niigi üle kuumenema. Pigem tehti terved luugid lahti, et õhku piisavalt saaks: Pilt

Mingeid asju nende klappide peale on pandud ainult mudelitel, päris elus saab juht kurjaks juba siis, kui keegi sinna peale istub. Varuratas võiks pigem olla selle längus tagaosa peal. Kuhu bensukanistrid panna, ma ei teagi. Saavad pihta või hakkavad muidu lekkima, asi on igal juhul halb. Rahuajal sätiks need ilmselt parda peale,nagu osad juba pandud on.
Kasutaja avatar
Das Tiger
Liige
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Dets, 2010 23:56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas Das Tiger »

Tervist taas. Olen ette võtnud komplekti Airfixilt mis mul juba sajandeid tagasi valminud, ent isegi tolle aja taseme kohta "veidi" käkilikult. Otsustasin uuesti proovida, ning kuigi ehituse ja värvimise alaselt nägin progressi siis korralikke pilte ma siiani teha ei oska. Ehk muutub seegi kunagi. Komplekti nimi on " 1:72 WW I female tank", kuid mina ehitasin selle seekord "male" konfiguratsioonis. Mulle tundub, et tegu on Mark I tankiga, mis puhul minu camo pattern ilmselt ajalooõpikutega ei ühti, kuid see on risk mida ma olen valmis võtma :wink: . Selle teksti kirjutamise ajal on töös juba ka dioraam ning selle osad, ning sellega seoses küsimus kaasfoorumlastele: Kas värviga segatud PVA liimi kiht kihilt kraavi või auku valades saab midagi porise või sogase vee sarnast? Või peaks ikkagi ostma mõne clear water komplekti ja seda toonima? Ette tänades.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimast pilti üritasin päris mitmeid kordi ümber teha, ent tulem oli ikka veidi udune mass. Resident fotograafide ees vabandan juba kohe ära.
[i]There is no escape from the enemy within[/i]
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas Joss Metsast »

Igavesti vahva soomus, airfixi margil pole ju tegelikult häda midagi, proportsioonid on kenasti paigas. Detailsemaks saab kõike ajada.

Kas sa läbipaistva epo peale ei tahaks mõelda lompide , kraavide sisu tekitamisel. Sobivaid kahekomponentseid on poes omajagu saada ja toonida annab neid ka ilusasti. Väga elutruu jääb kui lombi põhja eelnealt pruuniks/mustaks etc võepad, siis on effekt et mudane põhi ja puhas vesi täitsa olemas.
Kasutaja avatar
Das Tiger
Liige
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Dets, 2010 23:56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas Das Tiger »

Joss Metsast kirjutas:Igavesti vahva soomus, airfixi margil pole ju tegelikult häda midagi, proportsioonid on kenasti paigas. Detailsemaks saab kõike ajada.

Kas sa läbipaistva epo peale ei tahaks mõelda lompide , kraavide sisu tekitamisel. Sobivaid kahekomponentseid on poes omajagu saada ja toonida annab neid ka ilusasti. Väga elutruu jääb kui lombi põhja eelnealt pruuniks/mustaks etc võepad, siis on effekt et mudane põhi ja puhas vesi täitsa olemas.
Kas seda vaigusegu annab akrüüliga toonida või peaks nitro ja õli peale mõtlema?
[i]There is no escape from the enemy within[/i]
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas Hertsog »

akrüülidest on saadaval igasugused "mediumid". seda siis nii kohe espetsiell mudelistidele, kui ka kunstnikele. tallinnas mekas oli minu meelest vallejo purke saadaval küll. ise olen ostunud kunstipoest. neid on erineva "raskusega", ehk siis vedelaid, millest annab teha seisvat vett, kui siis viskoossemaid, millega saab teha... noh, mitteseisvat vett. eks kaeva netis ka natuke. ise meisterdasin ma ühele lennukikandjale lainetava mere akrüülpastast alla...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas Joss Metsast »

Eposse olen ise ainult pigmente seganud. Tegelikult on Hertsogil õigus, tänapäeval tasuks pigem akrüüli poole kiigata.
Kasutaja avatar
Das Tiger
Liige
Postitusi: 133
Liitunud: 25 Dets, 2010 23:56
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas Das Tiger »

Vaikselt areneb, kompositsioon mingil määral veel lahtine.

Pilt
Pilt
Pilt
[i]There is no escape from the enemy within[/i]
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Tiigrite ja muude kiskjate pesa

Postitus Postitas Parovoz »

Tere tere
Päris tõepärane. hea töö.
Taara avitab! ...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist