1/72 revell Haunebu

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

1/72 revell Haunebu

Postitus Postitas Seersant Steiner »

revell võttis tootmisest maha sellise asja kuna see pidavat natsismi õhutama ... https://www.thelocal.de/20180619/toy-na ... -criticism :wall: sakslased on idioodid
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: 1/72 revell Haunebu

Postitus Postitas vaoinas »

Tubli, Steiner! Ühiskondlik aktiivsus ning isikliku arvamuse kujundamine ja selle tasakaalukas väljendamine on väga olulised asjad.

Aga kui sa nüüd selle artikli läbi ka loeks, siis sa saad aru, et põhjus oli hoopis muus, mitte natsismi õhutamises. Natsismi õhutamisest ei räägi seal keegi kuskil midagi.

Aga kui sa hirmsasti seda Hanepuud teha tahad, siis on viimane aeg minna vutt-vutt Ebaysse ja see kalli raha eest osta. Hinnad ainult tõusevad. Soovitan investeeringuks mõned karbid lisaks võtta. Kümne aasta pärast saad need mitmekordse kasumiga maha müüa.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 1/72 revell Haunebu

Postitus Postitas Soobel »

Jah, hakaku selle asemel tegema Iron Sky kosmosetsepeliine ja taldrikuid (polnud päris Haunebu moodi) Ulmefännid kindlasti ostaksid.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: 1/72 revell Haunebu

Postitus Postitas herman30 »

vaoinas kirjutas:Tubli, Steiner! Aga kui sa nüüd selle artikli läbi ka loeks, siis sa saad aru, et põhjus oli hoopis muus, mitte natsismi õhutamises. Natsismi õhutamisest ei räägi seal keegi kuskil midagi.
Just nii! Tsiteerin:
Toy UFO taken off shelves for ‘teaching kids that Nazis achieved space travel’

The German Children's Protection Association (DKSB) and the Military History Museum (MHM) in Dresden had previously criticized the product for its inaccurate representation of history.

In its product description, the toy is called a “round aircraft” and "the first object in the world capable of flying in space."
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: 1/72 revell Haunebu

Postitus Postitas kalle »

vaoinas kirjutas:
Aga kui sa hirmsasti seda Hanepuud teha tahad, siis on viimane aeg minna vutt-vutt Ebaysse ja see kalli raha eest osta. Hinnad ainult tõusevad. Soovitan investeeringuks mõned karbid lisaks võtta. .

Ja muidugi! Ainult, et see vutvut tähendab seda, et arva ära kelle juurde jälle nutule tullakse:) ma loll panen jälle papi alla ja isegi väike tänusõna on liiast.

Kk
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: 1/72 revell Haunebu

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Kui ma tahan siis ostan ta ise. Aga ma ei taha teda osta sest mul pole teda vaja... Ja selle teise asja eest ma ütlesin sulle aitähh...
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: 1/72 revell Haunebu

Postitus Postitas simmtann »

Aitäh Kalle!
Ju on ka mõne asja eest :wink:
Lisaks teen Revellile kirjaliku ettepaneku lisada Trabanti mudeli karbile keeld seda kokku kleepida, sest autentsuse huvides peaks see sõiduvahend olemagi tükkidena kuskil pimedas ja kitsas. Äkki muidu kasvav põlvkond julgeb mudeli põhjal arvata, et need asjad püsisidki koos.

Simmtann @ läheb sööb nostalgia mõttes tooreid tikkreid enne, kui need burgeeni aseaine pähe retseptiravimiks muudetakse või keelustatakse.

P.S. Loe ka joonealust teksti!
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: 1/72 revell Haunebu

Postitus Postitas Joss Metsast »

Soobel, sinu soovile on vastu tuldud :)
Siit:
http://www.skyhookmodels.com/order-luftpanzer.htm
saab ikka õige asja, filmis olnud ja puha, IRON SKY Luftpanzer .


Revelli lendavast taldrikust on ka ülevaade:
http://www.modellversium.de/kit/artikel.php?id=12587
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist