Suur auhind !!!

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas toomas tyrk »

Eile oli siis taas autasude jagamise päev.

Sel korral võitis Suure Auhinna vaoinas oma Mk. V ja Päevalehe koopia eest! Palju õnne veelkord!

Päevalehte seal nii enne hindamist, kui ka peale seda tõepoolest mainiti. Oli silmatorkav lisa. Ühe arutlusteemana oli veel üleval, et kas meediakäsitlus äkki žüriid tema otsuses ei mõjutanud. Nagu mainisin oli seekord hindajaid tavalisest rohkem - koguni viis. Neist kolm olid foorumis tehtud teemat lugenud. Kaks mitte. Aga hinded seal eesotsas jagunesid kõigil ühte moodi. Vahe tuli vast selles sisse, et kes teadis konsooli sikutada ja kes mitte.

Nagu aru võib saada - esikoht tuli seekord üsna kindlalt. Järgmiste kohtade vahel oli rebimine palju tihedam. Ja seepärast ei hakka neid auhindu ka siin kuidagi järjestama. Lohutusauhinnad said Joss Metsast, kalle ja FW Anton.

Ja mudelid on mudelipoes endiselt vaadatavad kuni 1. septembrini välja! Kui see klaasvitriin ikka õnnestub sinna riiuli peale ära mahutada. Nii et kiirustage, unetud!
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Joss Metsast »

Kristjanile ka foorumi kaudu käepigistus. Suur auhind läks igati õigesse kohta, see mis vaoinas korda saatis on paras meistriteos nii detailsuse kui kompositsiooni poolest. Kas lgp. žürii ikka konservi ja saapad leidis ülesse ? :)
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Ja minu töö nagu ikka ei kölvanud sest kes mina ikka olen, ma pole ju "oma jope". Viimase all sai möeldud neid ühtesid ja samu kes kogu aeg osalevad ja vöidavad :evil:
Viimati muutis Seersant Steiner, 05 Juul, 2018 9:12, muudetud 1 kord kokku.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas toomas tyrk »

juhiks tähelepanu, et see mudelikonkurss toimub suvisel ajal. ja näiteks eile olin mina vist ainuke, kes seal midagi sellist kandis, mida hea tahte korral ka jopeks nimetada saab.

Muus osas - mudelid on kuni septembrini näitusel ja igaüks võib minna ja veenduda, kas kellelegi on mingi auhind ebaõiglaselt antud, või keegi teine ebaõiglaselt ilma jäetud. Oma silm on kuningas.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas vaoinas »

Ma tänan ka siis foorumis veel kord tunnustuse ja klaasist asja ja tordi eest.

Mis meediakäsitlusse puutub, siis selle eesmärk ei olnud küll kuidagi žürii hinnangut kallutada. See läks enne hindamist ülesse peamiselt ikkagi sel eesmärgil, et kuidagi teadvustada just nendesamade küljekonsoolide lahti käimist ja seda, et sel teel saab tanki ka sisse piiluda.


PS. teen ettepaneku Seersandile oma võistlus korraldada, kus "omad joped" ei osaleks ja Seersant saaks iseendaga konkureerida. Niiviisi oleks võimalik võita samaaegselt esikoht, lohutusauhinnalised kohad ning jääda ka viimaseks. Auhinnaks võin omalt poolt välja panna puust medali ja autonoomse pädevuse diplomi.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Ilgu ilgu ... Öiglane oleks, et KÖIK osalejad nii vöitjad kui kaotajad saaksid mingi auhinna. Mitte nii et viiest osalejast neljale antakse midagi ja viimase koha mees jääb köigest ilma.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Kriku »

Seersant Steiner kirjutas:Öiglane oleks, et KÖIK osalejad nii vöitjad kui kaotajad saaksid mingi auhinna.
Kulda ikka pudeneb...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Sho »

No viimase koha mees võiks peksa ikka saada.. :wink:
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Ilkuge täiega
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas FW Anton »

Vitriin oli nagu rusikas silmaauku! Sobis hästi.
Anton - horridoo!
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Joss Metsast »

See on hea et vitriin kenasti klappis. Tänud Mehis et viitsisid vaeva näha!

Seersant, mis sa pirised, seekord oli sul ju täitsa vinks vonks lennuk välja käidud, mulle täitsa meeldis.

Aga mis puutub auhinda siis , nojahh, seda on siin x korda seletatud. Ma ei usu siin olevat ühtegi kodanikku kes spetsiaalselt võitma lähevad, ikka soovist ajaviiteks midagi kena valmis nikerdada, selle kaudu uusi nippe õppida jne. Pisike mõõduvõtt käib asja juurde ja hoiab vererõhku tiba kõrgema, see on ainult hea :)

PS. krt ma olin ka jopega...
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas FW Anton »

Joss Metsast kirjutas:See on hea et vitriin kenasti klappis. Tänud Mehis et viitsisid vaeva näha!

Seersant, mis sa pirised, seekord oli sul ju täitsa vinks vonks lennuk välja käidud, mulle täitsa meeldis.

Aga mis puutub auhinda siis , nojahh, seda on siin x korda seletatud. Ma ei usu siin olevat ühtegi kodanikku kes spetsiaalselt võitma lähevad, ikka soovist ajaviiteks midagi kena valmis nikerdada, selle kaudu uusi nippe õppida jne. Pisike mõõduvõtt käib asja juurde ja hoiab vererõhku tiba kõrgema, see on ainult hea :)

PS. krt ma olin ka jopega...
Pealegi on viimane koht ju tagant pool esimene! Nii, et virised pole midagi :)
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Hertsog »

näe pole ammu käinud, aga head inimesed tuletasid meelde... tulen mina ja vaatan siis... johhaidii!!! seersandi-rajakal on ikka rohud kohe mitu päeva võtmata??? "kõik peavad auhinna saama" - jaa... siuke võistlus on ka olemas. meenub, et kunagi lõi - seersandi lähedane sugulane ilmselt - keegi kodanik arnold oksmaa kella, et tema sai... kuidas seda nüüd viisakalt nimetatagi... "mitte nii vaimselt võimekate ja arengualaste puudujääkidega" inimeste eurovisoonil teise koha. oli meeleolukas, rahvas oli elevuses, shampanjakorgid jätsid lagedesse plekke ning daamid minestasid. kui esmane furoor oli maha käinud nagu sitalt aetud jaaniõlu, selgus, et mainitet võistlusel anti välja üks esimene koht ja kõik ülejäänud said teise koha. eks ikka sellepärast et deb.. st siis "olelusvõitluses natuke madalamale positsioonile" jäänud ei hakkaks dispanseris väga jubedalt märatsema.

loo moraal: ma ise pole küll kunagi ühelgi suure auhinna võistlusel osalenud (kunagi tahtsin cariuse tiigri teha, aga siis tuli elu vahele ja tegin selle niisama - tõsi, auhinda ka ei antud, aga ma pikalt ei nutnud), kuid palun ärme teeme SA-võistlusest mingit idi... st "iseseisvalt hakkama saamiseks süvendatud õppimist vajavate" isikute eurovisiooni...

aitüma ja teravat uisku!
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas kalle »

Nagu täiesti lootusetu, uskumatu ja kurb on see, mis siin lõpus toimub ja selle järjekordse jama põhjustaja on jälle üks ja sama. Vaatan seda hetkel Toomase poolt. Viitsib keegi korraldada, orgunnida, mis peamine oma raha alla panna ja mis on tasu.. . Iga aasta on sama trall ja sõim. Ainuke mida saab sealt suunalt lugeda, et kus on mu lohutusauhind, miks mina midagi ei saanud jne jne. Mitmes aasta see jama kestab ei viitsi keegi enam mäletada.
Eilne istumine Mehise juures sai ka oma osa. Tuleb tegelane kohale, käsib peremehel grill ruttu kuumaks ajada, et saaks oma liha ära küpsetada, sigatseb ja pritsib sappi ja lahkub kellelegi midagi ütlemata kui kõht täis. Annaks vägevamad jõud teistele vanematele oskusi, et nad oma lapsi oskaks kasvatada nii, et selliesid mölakaid vähem meil oleks ausõna. See oma jope jutt ja kõik see mis on aastaid toimunud läheb samasse aukku.
Sedasi vist juhtub, kui ei osata teha asju oma lõbuks, vaid aetakse taga mingit maagilist tasu. Mitu korda siinsed omad joped on eriti algaastail ilma jäänud igasugustest lohutusauhindadest pole tähtis. Kes on normaalne jope saab aru ja ei pea siin pikemalt oma nördimust lahti kirjutama.
Tegelt tahtsin ju enne selle teema lõpu lugemist kirjutada kiidusõnad ka selle spiti suunas mis sai igati kenasti alusele. Aga nüüd meenus taas see aasta, kui samamoodi kena tulemuse eest oma auhinna välja panin ja napilt sõimata sain, sest see polnud see, mida meister lootis.
Auhind.. seerupoiss, siin on sulle auhind..hoia palun endale see väike võlg, mida tahtsid mulle tagastada ja ära enam sellel teema helista..ära üldse helista. Ja kui kokkusaamine saab jälle kunagi minu pool toimuma, siis kindlasti pole sa oodatud. Sellist jama, nagu sa Mehise pool korraldasid, minu hoovis toimuma ei saa. Meil on super seltskond ja tuju on alati hea… sellist jama pole meile vaja. Mitte minu pool!

Kui tarbiks, võtaks praegu pitsi konjakit:)
Ja nüüd..viis pihku kõigile normaalsetele jopedele, kes viitsivad asju teha lõbu pärast, sest see peaks oleme hobi mõte. Oli taaskord väga hea meel näha häid tulemusi! On hea näha, et keset kiireid toimetamisi leitakse aega ja asi läheb edasi. Suur tänu ka Toomasele, selle traditsiooni elus hoidmise eest! Järgmine aasta jälle igatahes, sest tegelikult on ju kõik väga hästi meil.

Kk
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Enkus »

Joss Metsast kirjutas:...Suur auhind läks igati õigesse kohta...
Suur auhind asub Laki 16 :D
Viimati muutis Enkus, 05 Juul, 2018 17:53, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist