www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 26 Apr, 2019 7:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 385 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Suur auhind !!!
PostitusPostitatud: 05 Juul, 2018 18:47 
Eemal
Liige

Joss Metsast kirjutas:
...Suur auhind läks igati õigesse kohta...

Suur auhind asub Laki 16 :D

Viimati muutis Enkus, 05 Juul, 2018 18:53, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 05 Juul, 2018 18:53 
Eemal
Liige

Enam ei ole isegi naljakas mitte.
Sul on praegu jäänud kaks kohta, kus toimuvatest üritustest sul ei ole veel keelatud osa võtta - Toomase ja Mehise juures. Proovi neid nüüd hoida, muidu peadki hakkama Suure auhinna võistlust iseendale korraldama...
Seersant Steiner kirjutas:
Ja minu töö nagu ikka ei kölvanud sest kes mina ikka olen, ma pole ju "oma jope". Viimase all sai möeldud neid ühtesid ja samu kes kogu aeg osalevad ja vöidavad :evil:

Üles

PostitusPostitatud: 05 Juul, 2018 18:53 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Mis te nüüd pahandad loodusjõu vastu. Ei ole küll ilus itsitada nende üle, kelle päralt on taevariik, aga sellest leheküljest on mul küll praegu põse- ja silmanurgalihased üsna väsinud.

Üles

PostitusPostitatud: 05 Juul, 2018 21:17 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Solvake aga kui tahate. järgmise aasta projekt on see igatahes Pilt täna ta mulle postiga saabus ja selle ma teen.

Viimati muutis Seersant Steiner, 05 Juul, 2018 22:43, muudetud 1 kord kokku.

Üles

PostitusPostitatud: 05 Juul, 2018 22:30 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Sellega on kõik öeldud ja paigas ja muud loota oleks olnud liigne.
Siinkohal tahaks tegelikult avaldada oma kahetsust, sest kui järgi mõelda, siis tegelikult oleks vaikne ignoorimine kõige parem vahend selle teema puhul. Ma lihtsalt ei saa midagi teha, et selline käitumine vallandab minus reaksiooni, mis ehk polegi õige.. sest sellest pole kasu.

Aga aitab nüüd ja teen katse keerata see teema tagasi pealkirja suunas.

Mulle tegelikult hakkas väga meeldima see väike salatsemine, mis nende suurepäraste soomukite valmimise juurde käis. Ja eriti hea oli see, et ma ise aitain veidike kaasa ka ühe valmimisele, ise midagi teadmata muidugi. Tulemus... teadagi.

Aga siikohal teeks ise sellise avalduse, et mina olen alustanud järgmise aasta tööga. See saab olema suur projekt minu jaoks ja ma juba praegu kahtlen, kas ikka saan valmis.
Aga luban, et tekitan endale taas väiksese töö näol pääsemise võimaluse, ehk siis kui on näha, et mammutit ei suuda küttida, siis susliku võtan ikka maha.

Olgu öeldud, et siin ruumis ma seda tööd enne valmimist ei kajasta rohkem kui üks pilt mis tuleb nüüd. Suurt saladust ei tee, sest mõnigi teab juba mida lähen üritama. Siinkohal tahtsin lihtsalt teada anda, et aeglane start on antud. Järgmine aasta selgub tõde.

Pilt

Kk

Üles

PostitusPostitatud: 05 Juul, 2018 23:57 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Solvake aga kui tahate. järgmise aasta projekt on see igatahes Pilt täna ta mulle postiga saabus ja selle ma teen.

Kuule seeru - sa ajad oma pläraga ka mul juba kopsu üle maksa! Mida sa vingud ja virised, parem tee midagi kasulikku! Pane see mudel hästi kokku ilma kisa ja kärata ning järgmine aasta on auhind sinu.

Üles

PostitusPostitatud: 06 Juul, 2018 0:18 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Ma siis igaks juhuks panen siia algse teksti ka, et meelest ei läheks mida MEES LUBAS:

Solvake aga kui tahate. Aga hoidke need suured ja väikesed auhinnad endale ma ei taha enam teilt mingit raamatut ega kinkekaarti

Kk

Üles

PostitusPostitatud: 06 Juul, 2018 10:28 
Eemal
Liige

kalle kirjutas:
Aga siikohal teeks ise sellise avalduse, et mina olen alustanud järgmise aasta tööga. See saab olema suur projekt minu jaoks ja ma juba praegu kahtlen, kas ikka saan valmis.
Aga luban, et tekitan endale taas väiksese töö näol pääsemise võimaluse, ehk siis kui on näha, et mammutit ei suuda küttida, siis susliku võtan ikka maha.

Nii tulebki ja eriti vahva on kui mammut ja zuslik korraga pildile sattuvad :) Kui sul Kalle on mammutist fotosid vaja siis mul peaks mõned olema. Pean sobiva kausta ainult kuskilt üles leidma. Umbes 100 piires oli teisi.

Aga avalduse osas on muidugi tegu julge sammuga, mina järgmiseks aastaks ei söenda miskit lubada. Samas teinekord tulevad ühised mõtted jälle kuskil pähe ja krt seda teab ;)

Jope selga ja nokitsema !

Üles

PostitusPostitatud: 06 Juul, 2018 16:48 
Eemal
Liige

Kristjani soovil tuli siis Suur Auhind minu kontori riiulisse.
Kas keegi auhinna võitjatest ei tahaks mõnda mudelit ka näitamiseks tuua, et oleks aru saada, mille eest auhinda jagatakse?

Enkus kirjutas:
Joss Metsast kirjutas:
...Suur auhind läks igati õigesse kohta...

Suur auhind asub Laki 16 :D

Üles

PostitusPostitatud: 06 Juul, 2018 21:30 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Ahoi,

Klaasist karikas istub tõesti Ennu poes vitriinis. Esiteks on Ennul seal poes rohkem ruumi, kui mul kodus ja teiseks näeb seda siis ehk ka rohkem inimesi, kui mul kodus. Viisin täna sinna kõrvale oma 2011 aasta Renault FT-17 ka ja üldse oleks tore, kui keegi veel raatsiks oma Suure Auhinna mõne aasta võidutöö sinna kõrvale vitriini laenata, sest ruumi seal oli.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 385 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: